Akıllı Çocuk Saati İle Takipte Kalın

Akıllı Çocuk Saati

Son zamanlar popülerliğini iyice arttıran çocuklar için tasarlanan akıllı saatler anne ve babaların ilgisini iyice çekmeye başladı. Her anne ve baba çocuğunun okula gittiği ilk gün onunla beraber gitmiştir ve çocuğunu bıraktıktan sonra aklı onda kalmıştır. Bu akıllı çocuk saati bizim içimizden gelen bu hissi hiçbir zaman bitirmeyecektir ama en azından biraz olsun içimizi rahatlatacaktır.

Kısaca sizlere Akıllı Çocuk Saatinin tanımını yaparsak; Akıllı Çocuk Saatleri her an çocuklarınızı takip edebileceğiniz ve dilediğinizde bir telefon gibi iletişim kurabildiğiniz kullanımı kolay e güvenli cihazlardır.

çocuklarınız sürekli gözetimiminiz altın olsun

Çocuk Akıllı Saatleri İle Çocuklarınızı Sürekli Takipte Kalın

Akıllı Çocuk Saatlerinin şüphesiz en dikkat çeken özelliği anlık konum takibi yapması. Bu özellikle çocuğunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken özellik konumu gprs üzerinden alması eğer lbs üzerinden konum alıyorsa sağlıklı sonuç vermeyebilir.  (akıllı çocuk saati )

ÇOCUK AKILLI SAAT ELEKTRONİK GÜVENLİK ÇİTİ NEDİR NE İŞE YARAR?

Cihazların en farklı özelliklerinden biride elektronik güvenlik çiti özelliği. Siz kendi belirlediğiniz sanal bir alan ile çocuğunuzun takibini yapabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz bu alandan çocuğunuz çıkarsa anlık olarak size bilgilendirme yapacaktır.

ÇOCUK AKILLI SAAT GÜVENLİ LİSTE NEDİR, NASIL OLUŞTURULUR, NE İŞE YARAR?

Çocukların ihtiyaçları halinde sadece sizin belirlediğiniz güvenli listedeki isimleri arama özelliği ise bir başka dikkat çeken özelliği. Bu sayede çocuklarınızın güvenliğini daha fazla arttırabileceksiniz. Bu güvenli liste sayesinde çocuklarınız tanımadıkları kimselere ulaşamayacak. Çocuklarınızı tanımadığı kişilerden uzak tutabilmek için harika bir yöntem.  

akıllı çocuk saati
akıllı çocuk saati

AKILLI ÇOCUK SAATİ ACİL DURUM (S.O.S) ARAMASI NEDİR ?

Çocuk Akıllı Saat SOS acil durumlarda çocukların anne ve babalarına hızlı bir şekilde ulaşması çok önemli bir özelliktir. Çocuğun SOS acil durum tuşuna 6 saniye basılı tutmasıyla birlikte uygulamada daha önceden belirlenmiş olan 3 acil durum numarası sırasıyla aranmakta ve birinci aramada cevap alamazsa, saat ikinci numaraya geçiş yapmakta, ulaşamazsa belirlemiş olduğumuz üçüncü numaraya ve yine ulaşamazsa aynı sırayla ikinci kez aramaya başlamaktadır. Bu kullanıcıların bile aklına gelemeyen detaylar oldukça şaşırtıcı. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta bu tekrarı yalnız iki kere yapacak olması ve yani ikinci kez aradığında telefonlar yine cevap vermediyse üçüncü kez aynı sıraya dönmeyecektir.

AKILLI ÇOCUK SAATLERİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? (akıllı çocuk saati)

Çocuk Akıllı Saat  alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Bunlar; bu ürünler ülkemize yasal yollarla mı girmiş ve imei kayıtları var mı? IMEI kayıtları ilgili GSM şirketlerine kaydı yapılmış mı? Ürünler 3 ay sonra kapanırsa kullanıcı olarak üzülürsünüz.Teknik destek hizmeti bulunmakta mı? Garanti süresi kadar? Uygulama ile ilgili sorun yaşarsam sürekli destek alabilecek miyim? Ürünü almadan önce bu sorulara cevap vermek sizin için yeterli olacaktır. https://www.theverge.com/ https://www.stabilhayat.com/e-ticaret-yaparken-nelere-dikkat-etmeli-tavsiyeler/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir