Baba ile ilgili sözler – Babaya Güzel Sözler

Editörlerimiz tarafından hazırlanmış harika bir içerik ile karşınızdayız. Babalara özel hazırlanmış en kaliteli içerikler görsel olarak sizlerle. İçeriklerimiz sürekli olarak yeni görseller eklenecektir bizi takipte kalın. KEYİFLİ OKUMALAR.. ( baba ile ilgili sözler )

babaya güzel uzun kısa sözler
babaya güzel uzun kısa sözler

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir.

Baba ile ilgili sözler

Varlığına binlerce kez şükürler edebileceğim, tek kişisin canım babam. İnsanın yanında dağ gibi birinin olduğuna emin olmak, karşılıksız, çıkarsız birinin her zaman benimle olduğunu bilmek, en zor anımda gözümü kapatıp güvenebileceğim bir gücün olduğundan haberdar olmak, beni daha güçlü ve cesaretli kılıyor. Varlığın, hayatıma cesaret katıyor babam.

babaya güzel uzun kısa sözler
babaya güzel uzun kısa sözler

Bizim sarsılmaz dayanağımız babalarımızdır.

Eğer baban yanındaysa hiçbir şey korkutamaz seni. Bir babanın gücü dağları deler, bir babanın sözü demiri keser. Eğer bir baban varsa, sen dünyanın en güçlü insanısındır. Ben babam ile dünyanın en güçlü insanıyım. Varlığına şükürler olsun babacığım.

NE KADAR TAKINTILISIN .. TESTİ ÇÖZ ÖĞREN.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZZ

babaya güzel uzun kısa sözler
babaya güzel uzun kısa sözler

Baba çınar ağacı gibidir, meyvesi olmasa bile gölgesi yeter.

Yanımda olman benim için öyle değerli ki canım babam. Senin gücün bana hep huzur ve güven verdi. Senin yanında kendimi dünyaları sırtıma atıp tüm dağları aşarmışım gibi hissettim. Seninle birlikte tüm yolları öğrendim. Seni çok seviyorum benim canım babam…

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

Babaya Sözler

Adım atmayı öğrendim ben seninle. Düşsem de, elimden tutup kaldıracağının verdiği cesaretle. Çaresizliğimi tebessümle karşılayıp, gidereceğini bilerek geldim bu yaşıma. Yaşım kaç olursa olsun ellerimden tutacağını, her türlü hatama rağmen saçlarımı yine okşayacağını bilmenin rahatlığı ile doldurdum nice yaşımı. Varlığıyla hayat bulduğum yüce insan. Canım babam.

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Babalar kızlarının ilk aşkıdır..

Sen benim için sadece bir baba değil, iyi bir sırdaş, sağlam bir arkadaş oldun. Sadece bir baba değil, en büyük güven kaynağım, dertlerime ortağım oldun. İnişli çıkışlı şu hayatta, tüm zorlarımı kolay kıldın. Allah, seni başımızdan eksik etmesin canım babam. Varlığımız, birliğimiz daim olsun

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Anne gezdiğin bağ, baba yaslandığın dağdır.

Sen bizim ulu çınarımız, sen bizim bitmez tükenmez umutlarımız, sen bizim can babamızsın. Yılların yorduğu canım babam seni çok seviyorum.

blank

Babasız kızlar uçmak isterken yere çakılan kuşlardır.

Babaya Sözler

Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam…

blank

Bir baba kendi mutluluğundan çok çocuklarının mutluluğundan mutlu olur.

Dünyanın en iyi babası sensin benim bir tanecik babam. Sen, dünyanın en iyi hikâye anlatan adamı ve en iyi huzur verensin. Sen benim gözümün nuru, en değerli parçamsın…

blank

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur ömre bedel.

Sen ne kadar soğuk görünsen de, parmağıma diken batsa yüreğinin parçalandığını biliyorum babam. Çocukluğumun kahramanı, zor günlerimin tek dayanağısın. Varlığınla, hayatıma güç katıyorsun

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR..

blank

Önceden bir yerdeyken , şimdi baktığım her yerdesin.

O adam, benim babam. Adam gibi adam. Has adam. Hiçbir sıkıntımda beni yalnız bırakmayan. Yaşım kaç olursa olsun, her türlü derdime koşan. Üzüntüme benden çok üzülen. Sevincimde benden daha çok sevinen. Dedim ya! Adam gibi Adam! O adam benim babam!

blank
babaya güzel uzun kısa sözler

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın..

Cɑnım bɑbɑm! Vɑrlığın hep yüreğimi ısıttı, bɑnɑ mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki vɑrsın .Sen gönlümde akan nehir gibi şırıl şırıl kalbime vuruyorsun. Seni çok seviyorum babacım. Beklediğim güzel insan olduğuna bir kez daha şahit oldum canım babam.

babaya güzel uzun kısa sözler
babaya güzel uzun kısa sözler

Baba ne kadar sağlamsa, Kızı o kadar dik durur.

Babacığım, endişelenme gölgen yeter… Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım.. Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Baba dediğin heybetli bir çınar ağacı gibidir. Belki meyvesi yoktur ama gölgesi her şeye bedeldir.

babaya güzel uzun kısa sözler
babaya güzel uzun kısa sözler

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yerin babam..

Sesin öyle bir huzur veriyor ki babam, küçük bir çocuk gibi hikâyelerinde tekrar uykuya dalmak istiyorum. Yanında geçmişe dönüyorum ve seninle tekrar çocuklaşıyorum. Seni çok seviyorum… İyi ki varsın benim bir tanecik babam.

babaya güzel uzun kısa sözler
babaya güzel uzun kısa sözler

Ailemizin direği, gönlümüzün biriciği.. İyi ki varsın ki varız babam.

Babaya uzun ve güzel sözler

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Bence babalar evin en güzel çınar ağacıdır. Biliyor musun baba canımı çok yaksan da kıyamıyorum sana ve senin evde oluşun 10 kilitli kapıdan daha güvenliydi.

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki, dünyayı bile fethedebilirim babam.

Baba ile ilgili sözler

Her şeyin öğretmeni varda, hayatın öğretmeni yokmuş babalarda olmasa. Herkes ayrı bir tecrübe bırakırken hayatına. Tüm tecrübeleri sana bırakırmış bir tek baba. Ey babam. Koca çınar. Böyle amansız bırakıp gitmenin sırası mıydı? Acıları boğazıma düğüm düğüm edip gittin be babam. Daha öğreneceğim çok şey varken senden. Bu kadar çabuk ayrılıp gittin benden. Sen gidene kadar, benim için görevini yaptın. Şimdi sıra bende babam. Seninle olsun. Yoluna ışık olsun  inşAllah. Gece gündüz ettiğim dualarım.

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Bir baba 100 evlada bakar da, 100 evlat 1 babaya bakamaz.

Koskoca bir çınarsın ey babam. Her zaman heybetinden güç bulduğum. En zor günlerinde gölgesine sığınıp, dünyaya meydan okuduğum. Koca bir çınar! Senin var olmanla bana verdiğin güven ve güç, dünyanın yanımda olmasına eşdeğer babam. Sen yanımdaysan, başka kime gerek var? Sen yanımdaysan, şu dünyayı tüm sıkıntılarıma ederim dar.

blank
baba-ile-ilgili-sözler

İnsan babasıyla geçirdiği vakitleri asla unutmaz. En güzel anılar baba ile yaşanır.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım. Her zaman en güzel cümleleri seçerek konuşur ve her zaman benim ne istediğimi hep bilirdin benim canım babam. Derdimi, neşemi, mutluluğumu, hüznümü, paylaştığımsın. Canım babam. Hayatta beni bırakmayacağına inandığım tek adam (BABAM …) İyi ki varsın canım Babam

blank
baba-ile-ilgili-sözler

Baba ocağında odun yanmasa bile üşümezsin. Sevgiyle yanan baba yüreği yeter çünkü..

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam, ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem.

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır.

baba-ile-ilgili-sözler
baba-ile-ilgili-sözler

Baba ile ilgili ünlülerin sözleri

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babam.

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç düşünemiyorum. Sigmund Freud

Babalar kızlarına annelerinden daha düşkündürler, onun için bir kiz baba evinde çok mutlu yaşar. Sanırım, benim kızım olsaydı evlenmesine razı olmazdım. Dostoyevski

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Sadi

İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı, ancak baba olunca duyar. Goethe

Evladını kaybeden bir baba, ölmüş babalara imrenir. Store


Bir baba yüz evlada bakar da, yüz evlat bir babaya bakamaz.
Gabrielle D’annunzio

Bir adam yaşlandığını anlar, çünkü babasına benzemeye başlar. Gabriel Garcia Marquez

Bir baba, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. Balzac

Babanın faziletleri, çocukların servetidir. Anatole

Bir baba öldüğü zaman bile çocuklarını korumaya devam eder. Beyza Alkoç

Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir. George Herbert

Baba,çocuğun öğretmenidir;ona dünyayı açılan yolu gösteren kişidir. Erich Fromm

Baba, ailenin saadet semasından bir güneştir. A. Şeref Gülyazıcı

Baba, koruma ve yardımın, anne şefkat ve sevginin sembolüdür. Lâ Edrî https://www.success.com/13-loving-quotes-about-fatherhood/ https://www.wow4u.com/father/ https://ideas.hallmark.com/articles/fathers-day-ideas/fathers-day-messages/ https://www.wow4u.com/father2/ https://www.shutterfly.com/ideas/dad-and-daughter-quotes/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir