Balık burcu özellikleri – Hem Erkek Hem Kadın İçin Ayrı Burç Yorumları

StabilHayat Editörleri bu yazımızda sadece balık burçlarına özel en detaylı burç analizini hazırladı. Balık burçlarıyla ilgili a’dan z ye herşey burada sizlerle. O zaman başlayalım, balık burcu özellikleri, balık burcu özellikleri kadın ve erkek için ayrı ayrı analizler, balık burcu kadını , balık burcu erkeği, balık burcunun diğer burçlar ile uyumu gibi birçok detay bu yazımızda sizlerle olacak. Keyifli okumalar.

Balık burcu özellikleri

 • TARİH (19 Şubat – 20 Mart)
 • Sembolü: BALIK
 • Elementi: SU ELEMENTİ
 • En sevdiği şeyler: YALNIZ KALMAK, İÇİNE DÖNMEK, ROMANTİZM, SANAT, MÜZİK VE TUTKULARININ PEŞİNDEN KOŞMAK.
 • Nefret ettiği şeyler: REELİZM, RUHSAL OLARAK KISITLANMAK, YANLIŞ ANLAŞILMAK, YÜKSEK SESLİ MÜZİK, YANLIŞ ANLAŞILMAK, KENDİNİ İFADE EDEMEMEK
 • Niteliği: OLDUKÇA DEĞİŞKEN OLMASI
 • Yönetici gezegeni: NEPTÜN
 • Renk: MOR, SU YEŞİLİ, EFLATUN
 • Gün: PERŞEMBE
 • Uğurlu sayılar: 9 VE 3 RAKAMLARI
 • Uğurlu taşları: AMETİST,AKUAMARİN, AY TAŞI VE KUVARS
 • Vücutta tekabül ettiği yer: AYAKLAR
 • Olumlu özellikleri: ROMANTİK, EMPATİ YAPABİLEN, HUZUR VEREN KİMSE
 • Olumsuz özellikleri: OLDUKÇA SAF BİR YAPIYA SAHİP OLMA, HAYAL ALEMİNDE YAŞAMA
 • Gizli tutkuları: AŞKIN PEŞİNDEN KOŞMASI
 • Güçlü yanları: ŞEFKATLİ VE SEZGİLERİNE GÜVENMESİ
 • Zayıf yanları: KORKAK OLMASI VE İNSANLARA ÇABUK GÜVENMESİ

Balık burcunun genel özellikleri

balık-burcu-özellikleri-erkek-kadın
balık-burcu-özellikleri-erkek-kadın

Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün olması beraberinde harika özellikler getiriyor. Neptün’ün etkisindeki balık burçları sezgiseldir ve daha fazla sanatsal yeteneğe sahip olurlar. Balık burcu insanları cömert, şefkatli, son derece vefalı ve ilgilidir.Yengeç ve akrep ile birlikte bir başka su burcu olan balık ile devam ediyoruz. Çevresine adeta ışık yayan bir enerjiye sahip balık burcu, etrafındaki insanların içindeki vicdanı ve insani duyguları tetikliyor. Balık burcu tüm bunların farkında olmasa da sezgisel olarak bütün insanlarla bir bağ kuruyor. Balık burcu dört değişken burçtan biri olmasının ne gibi bir etkisi var birazda ondan bahsedelim. Değişken burçların ortak özellikleri içinde bulundukları mevsimleri sona erdirmeleridir. Bu durumu balık burçları hayatlarına da yansıtmıştır ve her şeyin bir sonu olduğunu gayete iyi bilirler. Yaşamda değişimlere ayak uydurmayı çok iyi bilirler ve çevresine de bunu öğretmeyi adeta bir amaç edinmişlerdir. Evet balık burçlarının en karakteristik özelliklerinden birisi değişime en hızlı adapte olmalarıdır.

Balık burçlarının kişilikleri tahmin edemeyeceğiniz kadar renkli olan balık burçları hayal dünyaları da bir o kadar sınırsız olduğunu belirtelim. Hatta bu durum bazen öyle garip bir hal alıyor ki hayal ve gerçeği ayırt etmekte zorlandıkları günler olabiliyor. Bir başka özellikleri ise değişken ve aşırı duygusal ruh halleri. İnsanların fark edemeyeceği şeylere dikkat ederler, ayrıntılar balık burçları için herşeydir. Sanata aşık olan burcumuz asla müziksiz, şiirsiz ya da resimsiz yapamaz mutlaka bir uğraşı vardır. Balık burçlarının aşırı konuşkan olmaları asla göze batmaz, çünkü konuşmaları ile ilgi çekmeyi gayet iyi bilirler. Yaşam döngüsüne dair sezgisel bir kavrayışları olan balık burçları, bu sayede diğer canlılarla duygusal birçok bağ kurabilirler.

Balık burçlarının daima bir hedefi var ama sadece hedef olarak kalır. Asla hırslı bir yapıya sahip olmadıkları için genelde bu hedefler lafta kalır. Balık burcunun en büyük zevklerinden biri ise giyim tarzları ve modadır. Balık burçlarının en büyük sıkıntısı ise kırılgan ruh halleri yüzünden psikolojik kökenli hastalıklara kolay yakalanmalarıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ZEKA TESTİ ÇÖZEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIINIZ

Balık kadını ve Balık erkeği için ayrı burç yorumları

Balık burcu kadınının özellikleri

balık-kadınının-özellikleri
balık-kadınının-özellikleri
Balık burcu kadınının aşk hayatı

Balık burçları aslında genel olarak birilerine aşık olmazlar. Onlar sadece aşık olamaya aşıktırlar. En önemli arzuları deli dolu bir aşk yaşamaktır. Tabi bu durum olgun balık burçları için geçerli değil. Çünkü balık burçları zaman ilerledikçe karşısındaki partneri ile o kadar inanılmaz bir bağ kuruyor ki, görenler hayranlık ile izleyebiliyor. Balık kadınları karşısındaki kişiyi şefkatleriyle şımartabilirler ancak onların karşısındaki şımartması bir aslında bir tuzak gibidir. Balık kadınları karşısında şımarmanızı tavsiye etmeyiz çünkü bir anda sizi bırakabilirler. Çünkü fazla şımarma ve ilgi isteme balık burçlarını ruhunu sıkabilir. Balık kadınlarının en problemli özelliği ise genel olarak psikolojik olarak yıpranmış kişileri partner olarak seçmeleridir.

Balık burcu kadınının insanlarla ilişkileri

Balık burcu kadınların genel olarak insanlara karşı oldukça özverili davranırlar. Sürekli olan kendinden bir şeyler feda eden taraf olurlar. Ama arada biraz tek kalmaları ve ruhlarını dinlendirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde tanıdığınız kişiden eser kalmaya bilir. Kırılgan ruhsal yapıları bir daha düzelemeyebilir. Kısaca balık kadınlarının zaman zaman içine dönmesi oldukça önemlidir.

Balık burcu kadını nelerden hoşlanır? Nelerden nefret eder?

Balık burcu kadınlarının adete çevresindeki insanları iyileştirebilme gibi bir gücü vardır.Sevgi dolu ve düşüncelidirler. Herkesi anlamaya çalışır, yardım eder. Karşılığında da sadece kıymetlerinin bilinmesini beklerler. Eğer balık kadını karşısındakinin değerini bilmediğini düşünürse bu durum nefret duymaya kadar gider. Balık burçlarının çok zengin bir iç dünyası vardır. Gerçekleri burada, kendi yorumlarıyla harmanlar. Genelde gerçeklerden uzaklaşabilir, olayları kendi cephesinden yorumlamayı sever. Düşündüklerini, ölçüp biçmeden doğru kabul etmeleri mümkündür. Bu da dış dünyayla aralarında bazen engel oluşturabilir. Ama zevkli ve renkli bir kişiliğiyle dış dünyaya bağlıdır. Arada kopuşlar yaşasa da çabuk toparlanır. Dost canlısı ve neşelidir. Seyahat etmek, paylaşmak, hayal kurmak tam balıklara göre..

Balık burcu kadınına göre hediye seçerken neye dikkat etmeliyiz?

Balık kadınlarını etkilemek için önceliğiniz hediyenin manevi ağırlığı olmalıdır. Hediye ile birlikte vereceğiniz ufak bir şiir ya da bir içek gibi romantik hediyeler balık kadınları için yeterlidir. Balık kadınının sadece değer gördüğünü ve unutulmadığını hissetmesi yeterlidir. Bunların yanında el yapımı üfleme cam prespapyeler, mücevher tonlarında vazolar, heykeller, rüzgâr çanları ya da antik aksesuarlar gönüllerini fethedecektir. (balık burcu özellikleri)

Balık burcu erkeği

balık-erkeği-özellikleri
balık-erkeği-özellikleri
Balık burcu erkeğinin aşk hayatı

Balık burcu erkekleri genel halleri itibari ile oldukça sakin ve yumuşak bir yapıya sahiptirler. Genel olarak duygularını çok az belli ederler ama bu onları duygusuz yapmaz, sadece derinde yaşarlar ve duygularını karşı tarafın sanki alnında yazarmış gibi anlamasını beklerler. Hislerine karşılık bulamadıkları zaman Balık burcu erkekleri için ilişkinin kurbanıymış gibi hissetmek çok kolaydır. Daldan dala konuyorlarmış gibi görünseler de aradıkları şey anlaşabilecekleri ve güvenebilecekleri kişiyi bulmaktır her insan gibi, sadece yöntemleri biraz zorlayıcı görünebilir.

Balık burcu erkeğinin genel ilişkileri

Dengesizliği nedeniyle Balık erkekleri sıklıkla kırılır ve kırıldıklarını karşı tarafa hemen belli ederler. Ama neden kırıldıklarını bulma yine size düşer. Bir Balık erkeğiyle konuştuğunuzda ve genellikle iki farklı dünyada yaşayan biriyle konuşma yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Hayaller, gölgeler ve sırların yanıltıcı dünyası, balık burcu erkeğinin gerçekliğidir. Bir Balık burcu, fiziksel sansasyonun daha olağan gerçekliğinin üstünde bunu kavrar. Balık insanının bu iç odak noktası onu birçok insana gizemli ve esrarengiz kılıyor. Gerçekten düşündüğü veya hissettiği şeyi bulmak zordur ve kendi inançlarına asla ihanet etmez. Düşüncelerini yazılı, dans veya şarkı aracılığıyla ifade eden güçlü ve canlı hayal gücüne sahiptir. Sıra dışı ve yaratıcı olan Balık erkeği, genellikle sanata olan hayranlığı herkesin ilgisini çeker. (balık burcu özellikleri)

Balık burcu erkeği nelerden hoşlanır? Nelerden nefret eder?

Neptün tarafından yönetilen bu hayalperestler, duygusal olarak da, spiritüel olarak da, entelektüel olarak da derinlere dalmayı seven balıklar nelerden hoşlanır. Kendi içine kapanık ve hassas bir burçtur ama aynı zamanda aşta idealist olduğu için en iyisini arar. Sevildiği hissetmek ve hayatta bir işe yaradığını hissetmek ister. Yaratıcı, duygusal insanlardan hoşlanır. Eğer onu etkilemek istiyorsanız aşkatan bahsedin. Onun yanında olduğunuzu hissetirmeyi de unutmayın. Bunların yanında havadan sudan konuşmak hoşlarına gitmez; ilk kez gittikleri bir buluşmada bile size kendinizle ilgili sorular sorup bu konu hakkında saatlerce konuşabileceğinide belirtelim. (balık burcu özellikleri)

Balık burcu erkeğine göre hediye seçerken neye dikkat etmeliyiz?

Balık erkekleri daha çok el işi olan hediyelerden hoşlanır. Doğal ve değerli taşlardan yapılma mücevherler hoşlarına gidebilir çünkü Balık burcu erkekleri çoğunlukla içlerindeki feminen tarafları keşfetmekten zevk alırlar. Güzel kokmayı sevdikleri için parfüm sıkmaktan, çeşitli yağlar kullanmaktan hoşlanırlar. Pek çok Balık burcu erkeği kişisel temizlikleri konusunda titiz oldukları için kokulu banyo ve vücut ürünleri, suya bayılan bu burç için epey güzel bir seçenek olabilir. (balık burcu özellikleri)

Balık Burcunun Diğer Burçlar İle Uyumu

Balık ve Koç Burç Uyumu

Bir Koç’a âşık olduysanız onun dünyası size çok ters ve yetersiz gelecektir. Çünkü siz bir Balık olarak çok duygusalsınız ve her konuda size destek olacak, üzüntünüzü paylaşacak ve ağladığınızda size mendil uzatacak birine ihtiyaç duyuyorsunuz. Sizi üzmek istemem tabii ama bu kişi kesinlikle Koç olamaz. Ne kadar iyi niyetli olsa da bir Koç asla sizin dünyanızı anlayamaz. Siz de onun hareketli yapısına ayak uyduramazsınız. Deneseniz de bu aşkın yarım kalacağını maalesef çok kısa bir sürede anlarsınız.

Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu değilsiniz. Bu Balık burcunun su, Koç burcunun ise ateş elementi taşımasından kaynaklanır. Kural olarak su ateşi söndürür. Koç burcunun kendine dönük, aceleci, dikkatsiz ve cüretkar olduğunu fark edeceksiniz. Koç hayatın derin anlamını düşünmek ya da düşünerek hareket etmek için yaratılmamıştır, bu da sizi sinirlendirebilir. Siz Koç insanının planlı hareket etmesini, O ise sizin endişelenmemenizi isteyecektir. Sizden daha gerçekçi olduğu için de sizi gerçeklerle yüzleştirecektir. Koç’un düşüncesiz konuşmaları, duygularınızı incitebilir. Koç burcunun sizin duygularınızı anlamaya ve diplomasiye zamanı yoktur bu da hassas Balık için sorun olacaktır. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Boğa Burç Uyumu

Boğa’yla birlikte olmaya başladığınızda her şey çok normal ve tam olması gerektiği gibi gelir. Bu da sizde onunla çok mutlu olacağınız ve sorunsuz bir ilişki yaşayacağınız hissini yaratabilir. Ancak geçen zamanla siz de anlayacaksınız ki ilişkiniz kimsenin birbirine karışmadığı, renksiz, enerjisiz ve tartışmasız bir hal alacaktır. Kısacası kısa bir sürede rutine bağlayabilirsiniz.Aranızdaki küçük sorun ise Boğa burcunun biraz maddeci olması, sizin ise hiç öyle olmamanızdır. Toprak elementi Boğa emeklerinin somut karşılığını almak ve tutmak ister. Balık burcu içinse en büyük zevk başkalarına yardım etmektir. Bu yüzden Boğa burcunun zengin olma, değerli şeyler biriktirme zevkini anlayamazsınız. Onun bu dürtüsü sayesinde gelecek için birikiminiz olacaktır. Balık ise bu tip konularla hiç ilgilenmez. (balık burcu özellikleri)

Balık ve İkizler Burç Uyumu

Sizin pırıltınız ve enerjiniz ilk başlarda İkizler’e ilginç gelecektir. Meraklı ve hep arayış içinde olan İkizler’in bir gün oltasına sizin gibi bir Balık takılabilir. Aslında İkizler’in size ayıracak vakti yoktur ama kendi mistik dünyasının aşk kahramanı olan size karşı merak besler ve sizinle hoş vakit geçirir.

Balık derinden sever ve bağlanır, ikizler ise fazla derine inmeden aşkını yaşar. Bu durum, hem ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlaşılmak isteyen Balığı tatmin etmeyecektir. Balık burcu hayatının aşkını ararken siz bu olasılığı düşünecek kadar bile aynı ilişkide kalamazsınız. Sizin kalbiniz kafanızın içindedir o ise aşk söz konusu olduğu zaman sadece kalbi ile hareket eder. Duygusal, hassas Balık sizi hayal bile edemeyeceğiniz duygu derinliklerine götürüp tatmadığınız duyguları tattıracaktır. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Yengeç Burç Uyumu

Hep beklediğiniz, özlem duyduğunuz aşk işte karşınızda! İkiniz de tanıdık denizlerin usta yüzücülerisiniz. Siz, Yengeç burcu olan kişiyle karşılaştığınız anda hiç yabancılık çekmezsiniz hatta uzun zamandır birlikteymişsiniz gibi hissedersiniz.

Yengeç ve Balık karmaşık dünyaya karşılık kendi güven dolu cennetlerini oluşturacaklardır. Stres ikinizi de çok yıpratır, baş başa su kenarında geçireceğiniz zamanlar yenilenmenizi sağlayacak. Göl ya da deniz kenarında yaptığınız tatiller ilişkinizi tazeleyecek, günlük hayatın dertlerinden uzaklaştıracaktır. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Aslan Burç Uyumu

Bazen, nedensiz aşklar yaşanır. Hiç beklemediğiniz ve hayalini kurmadığınız bir anda, karşınıza çıkar ve birden dünyanın en güzel ilişkisini, adını koyamadığınız duyguları yaşatır size. Her iki burçta kendi alanlarında çok üretkendirler ancak iki burcun özellikleri göz önüne alındığında anlaşabilirler mi? Balık ve Aslan burcu birbirlerine uyar mı?

Bu kişi sizin için kesinlikle Aslan burcudur. Gece gündüz gibi birbirinizden ne kadar zıt olsanız da bir anda kaynaşırsınız ve kopamazsınız. Sizin pırıltınız, onun ışıltısına karışır ve büyülü bir masal başlar. Ama her masalın bir sonu olduğu gibi sizin ilişkinizin de sonu çok ani bir şekilde gelecektir. Aşkınızın bitmesi gerekir ama bu durum sizi üzmez çünkü bu ilişkinin hatırlanması yaşanmasından daha güzeldir. Balık burcu ise yorulduğunda sığınabileceği bir limana ve huzura ihtiyaç duyar. Ruhsal derinliği ve hassasiyeti yüksektir. İkisi birbirlerinin ihtiyaç duyduğu ilgiyi karşılıklı verebilirlerse muhteşem bir uyum ortaya çıkabilir. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Başak Burç Uyumu

O bir Başak burcuysa bilinçli olarak sizi bulması ve size âşık olması beklenemez hatta imkânsızdır. Çünkü siz ikiniz tamamen ters koordinatların insanlarısınız. Siz, duygusallığınızı hep ön planda tutar ve her olayda mutlu olmak istersiniz. Başak burcu, Balık burcunun ihtiyacı olan alt yapıyı hazırlar ve hayatını düzene sokmasına yardımcı olur. Balık insanının hayal gücüne hayranlık duyar ve onun yanında olmaktan zevk alır. Bu ilişki sol beyin (Başak) ile sağ beyinin (Balık) bir araya gelişidir. O ise, daha mantık odaklıdır ve işinde başarılı olmaya tutkuyla bağlıdır. Siz inatçı bir kişilik olduğunuz için bu ilişkiden vazgeçmek istemeyebilirsiniz ama bu süreci uzatmak, ikiniz için de hayal kırıklığı olabilir.

Çok da ümitsizliğe kapılmayın tabii çünkü çevrenizde de bir Balık ve Başak’ın bir arada olduğunu görmüşsünüzdür. Ben bunun sebebini iki burcun da kendinde olmayan özelliklerin peşine düşmesine bağlıyorum. Kısacası zıt kutuplar burada da devreye girebilir. Siz ona duygusal derinliği, o da size mantığınızı kullanmayı öğretebilir. Eğer birbirinizden bu şekilde beslenmeyi başarırsanız ömür boyu birbirinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik ilişkiniz hiç de sıkıcı olmayacaktır. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Terazi Burç Uyumu

Sizin için neredeyse mükemmel ilişki bu burçtan bir insanla olabilir. Her ikiniz de dünyaya aşkı tanımak ve sonuna kadar yaşamak için gelmişsiniz. Zarif Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu, seçkin, doğal, görgülü, ince ve kibardır. Bu çift Astrolojide klasik anlamda uyumlu olmasa bile Terazi’nin bu özellikleri Balık ile çok bağdaşır.  Terazi hava elementidir. Balık ise su. Doğru davranırsanız hoş bir beraberliğiniz olacaktır.

Her ikiniz de bu aşka kendinizi öylesine kaptırırsınız ki, başka insanlar ve başka ilişkiler olabileceğini fark etseniz bile artık birbirinizden kopamayacak duruma gelirsiniz. Bu kadar yoğun duyguların paylaşıldığı bu aşkta duyguların bir anda kesintiye uğradığı bir senaryo da var tabii. Çünkü ikiniz de aşk bitince yaşayamayanlardansınız. Bu durumda ortada bir suçlu yoktur. Terazi insanı her şeyi en ince detayına kadar analiz etmek ister. Siz içgüdülerinizle hareket ederken bunu mantıklı Teraziye açıklamakta zorlanırsınız. Terazi burcu aslında otoriterdir ama otoritesini her zaman tatlılıkla uygular.  (balık burcu özellikleri)

Balık ve Akrep Burç Uyumu

Bazen farklı olmak çok iyidir. Siz mistik dünyanın aşk kahramanısınız ve işte size bu yolda eşlik edebilecek kişi kesinlikle Akrep burcudur. Hayatınız boyunca hep öbür yarınızı aramıştınız değil mi? Evet sevgili Balık, aradığınız diğer yarınız Akrep burcu olabilir. Ona sıkı sarılın çünkü sizi kimsenin anlamayacağı kadar derinden anlayacaktır. Akrep burcu da Balık burcu gibi derin duygulara sahiptir. İki burçta sezgileri ile hareket ederler. Akrep sizin 9. evinizi yani derin düşünceler evinizi yönetir.

Yalnız bu aşkta, gözyaşı mutluluktan daha fazla olabilir buna da hazır olun. Duygusal taraf olan siz, onun sert çıkışlarını yanlış anlayabilir ve kıskançlıklarından dolayı gerilebilirsiniz. İlişki için yaşanmaz diyemem ancak inişler – çıkışlar mutlaka olacaktır. Konuşacak, tartışacak zamanınız ve sabrınız olduğu sürece ilişkiyi kendi haline bırakmak en iyisi olacaktır.

Balık ve Yay Burç Uyumu

Sizin aşırı duygusallığınız Yay burcu erkeğine çok garip gelebilir. Çünkü o tamamen akıl ve mantık insanıdır ve hayatı çok dramatize etmeden, duygusallığa yer bırakmadan yaşar. Sizin bağlılığınız da onda sorumluluk baskısı geliştirebilir.Yay çok açık sözlü, Balık ise kırılgan ve diplomatik olduğu için bu ilişki özellikle iletişim bakımından zor olacaktır. Yay burcu patavatsızlığının yanı sıra umursamaz, ilgisiz ve bazen de bilerek kırıcı olabilir. Bu tutumu için hesap sorduğunuz zaman bunu aslında sizin istediğinizi söyleyecek, tartışmalarınız uzayacak ve sonuçta ilişkiniz bitebilecektir. Yay ateş elementi, Balık ise su elementidir, bu ikisi astrolojide uyumlu sayılmaz.

Bu özgür ruhlu maceraperest ile ilişkiye başlasanız bile o her an sizi bırakıp gideceğini düşündürür. Sizin iyi niyetiniz ve her şeyin mükemmel olacağına olan inancınız hep taze olsa da sürecin çok zor olacağını kabullenin. Şunu düşünün acaba o, aşkınız için sizin kadar fedakâr olabilir mi? (balık burcu özellikleri)

Balık ve Oğlak Burç Uyumu

Kesinlikle en ideal çiftsiniz. Onun amacı başarılı olmak, kendini kanıtlamak ve verilen görevleri sorgulamadan bir bir yerine getirmektir. Siz ise bu durumdan oldukça memnunsunuz. Sizin ilişkide aradığınız tek şey koşulsuz güvendir ve bunu da size en iyi o sağlar. Bu ilişki Oğlak burcunun hırsı ile Balık burcunun hayal gücünün göz alıcı bir karışımı olacaktır. Oğlak sevgiliniz finans ve kariyerle ilgili müthiş tavsiyelerde bulunacak, başarılı olmanız için size destek olacaktır. Oğlak burcunun pratik ve kararlı tutumundan sizde faydalanacaksınız.

Duygularınız ayrı olsa bile gittiğiniz yol kesinlikle aynıdır. Bu beraberliği ikiniz de benimserseniz yılların geçmesi sizin aşkınızı daha da güçlendirecektir. Birbirinizi seçtiğinizden hiç pişman olmayacağınız bir ilişki olacak. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Kova Burç Uyumu

Kova erkeğiyle sizin aranızda inanılmaz bir fiziksel ve enerjik çekim var ve bu uyumu başka burçtaki biriyle yakalamanız oldukça zor. Kova burcu ile Balık burcu iletişim uyumu genelde sorunsuzdur ancak iletişim kanallarındaki farklılıklardan dolayı Balık burcunun bir yanı hep eksik kalacaktır. Kova burcu sözel iletişime sahiptir ve zekası ile hareket eder. Balık burcu ise ruhsal iletişimi ön planda tutar. Konuşulanlarda ruhsal derinlik ve duygusal yanlar arar. Ruhuna hitap edilemediğinde sohbet onun için doyurucu olamaz. Ancak onun dışında fazla ortak noktanız yok. Onun yardımseverliği ve iyi niyeti başlarda çok hoşunuza gidecek olsa da herkes kendi dünyasına çekildiğinde, birlikteliğinizin sıradanlığı ortaya çıkacak ve ilişki cazibesini kaybedecek.

Özgürlüğüne çok düşkün olan Kova’ları, sizin derin aşkınız bile yolundan döndüremeyecektir. Yaşamı uzak diyarlarda keşfetmek için gelen Kova, sizin derin sularınıza takılmıştır, bundan etkilenecektir ama sizden kurtulmak istediğinde bunu başarması zor olmayacaktır. (balık burcu özellikleri)

Balık ve Balık Burç Uyumu

Balık burcu özellikleri konusunu bu yazımızda detaylı olarak ele aldık. Tabi ki balık ve balık uyumu harika olacaktır. Kendi duygusal denizlerinizde boğulmadan yaşamayı öğrenmek zorundasınız, zaten başka şansınız da yok. Birbirinizin dünyasını en iyi siz anlarsınız. Uzun zaman diliminde ortak noktalarınızı keşfedeceksiniz, işte o zaman sizin için mutluluğa doyamayacağınız bir ilişki olacak. İlişkinizde ki zorluk maddi dünyadan kaynaklanır. İkiniz de para kazanmanın önemsiz olduğunu düşünürsünüz. Hiç olmazsa biriniz hayırsever birini bulmalı ki çocuklarınızın geçimini sağlasın. İkiniz de pratik ve gerçekçi değilsiniz. Balık burcu sis ve gazları yöneten Neptün tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden gerçeklerle yüzleşmekten kaçınırsınız. Birinizin bile doğum haritasında toprak burçları varsa beraberliğinize gerçekçilik getirecektir. (balık burcu özellikleri)

Kıskançlıkla paylaşım birlikte güzel bir karışım oluşturacak. Eğer aşkınızı platonik yaşamazsanız her günün birbirinden güzel geçtiği muhteşem bir ilişki yaşayabilirsiniz. Zaten birbirinizi keşfedecek çok zamanınız olacak. Sadece çiftler hayatı birbirine zorlaştırmak yerine kolaylaştırmayı öğrenmesi gerek..

Balık burcu özellikleri

Balık burcuna uygun meslekler

balık-burcu-özellikleri-erkek-kadın
balık-burcu-özellikleri-erkek-kadın

Balık burcu özellikleri için meslek seçecek olursak öncelikle sezgisel ve çoğu zaman hayalperest olan Balık burcu sınırsız hayal gücü ve sürekli üretici olması sayesinde yeteneklerinin öne çıktığı bir ortamda daha iyi hissedecektir. Hayırseverlik gerektiren işlerde de mutlu olur. Balık burcuna uygun meslekler şunlardır: “Sanatçı, hayır kurumu çalışanı, tasarımcı, balıkçı, balerin ya da balet, öykü anlatıcısı, medyum, sihirbaz, aktör, operet, barmen, seyahat danışmanı.” (balık burcu özellikleri) https://www.horoscope.com/zodiac-signs/pisces https://www.astrology-zodiac-signs.com/zodiac-signs/pisces/ https://en.wikipedia.org/wiki/Pisces_(astrology)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir