Fake Story – İnstagram için Birbirinden Farklı Görseller

Herkes instagram story paylaşımlarını başka bir seviyeye taşımız durumda. İnstagram kullanıcıları için farklı amaçlarla kullanılabilecek ve sürekli güncellenecek olan fake story içeriklerimiz sizlerle.. Daha fazla içerik düzenli olarak yüklenecek bizi takipte kalın.

(fake story)

BUNLARIN YANINDA TAKİPÇİ SAYISINI NASIL ARTTIRIM DİYE MERAK EDİYORSANIZ TIKLAYIN.

Bunlarla birlikte instagram için Kolajlar, animasyonlar, vintage efektler, güzel yazı tipleri kullanarak, aynı ekranda video ve fotoğraf paylaşımları sizlerin de ilgisini mutlaka çekmiştir. Peki bunlar nasıl yapılıyor birazda ona değinelim. Aslında yaratıcı olmanın bir çok farklı yolu var diyebiliriz.

 Canva

blank

Kolay ve hızlı kolajlar yapmak veya instagram hikayelerinize güzel yazı tiplerini istediğiniz şekilde eklemek istiyorsanız, Canva  instagram story uygulamaları arasında en kolay ve hızlı olandır. Ve hareket kabiliyeti inanılmaz kapsamlı bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Canva bir çok instagram story şablonuyla birlikte gelir. Kendi fotoğraflarınızı yükleyebilir, simgeler, çıkartmalar ve metin ekleyebilirsiniz. Herhangi bir görseli ufaltarak istediğiniz yere eklemeler yapabilirsiniz.

Canva uygulamasının bir güzel tarafı ise hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda kullanabilir olması.

Bunların yanında doodle fikirleri içeriğimize göz attınız mı ? TIKLAYIN

Unfold

blank

En cool ve etkileyici instagram story’leri hazırlayabileceğiniz bir başka fonksiyonel program unfold.  Instagram Story’de nasıl daha güzel fotoğraflar hazırlanır? sorusunun tek cevabı aslında bu program olabilir. Enteresan instagram storyleri için çok farklı influencer tarafından kullanılan uygulama Unfold, Instagram story uygulamaları arasında en trend uygulama diyebiliriz. İçinde ki şablonları kullanarak profesyoneller gibi instagram story kapaklarını rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. (fake story)

Hypetype

blank

İnstagram hikayeleri için bir başka farklı uygulama hypetype karşınızda. Bu uygulamanın en fonksiyonel özelliği hikayelerinize animasyonlu metin ekleyebilirsiniz. Bu uygulamada bir çok farklı metin animasyonu ve yazı tipi sizi çok şaşırtacak. İnstagram story metni için en popüler uygulamalardan biri aslında açık ara farkla bu uygulama diyebiliriz. Fotoğrafınızı (veya videonuzu) yükleyebilir ve üstüne animasyonlu bir metini kolaylıkla yükleyebilirsiniz.Hareketli metinlerle Storyler hazırlamanızı sağlayan ve en çok kullanılan instagram story uygulaması Hype Type diyebiliriz.

Inshot

blank

İnstagram story düzenlemek için kullanıcıların tercih ettiği başka bir popüler uygulama InShot. Bu program ile Fotoğrafları ve videoları düzenleyebilirsiniz. Düzenlemeye başlamadan önce doğru kanva oranını ayarladığınızdan emin olun. 9:16 oranını kullanın (instagram story oranı). Bu programın en güzel tarafı diğer bütün uygulamalardan kullanımı kolay ve hızlı olması. (fake story)

Over

blank

Instagramda hikaye oluşturmak için bir başka tavsiye edebileceğimiz uygulama Over. Bu uygulamaya alışmak biraz zor diyebiliriz (ara yüzü kaynaklı), fakat bir kez yaptığınızda diğer uygulamlara göre çok fazla seçeneğin olduğunu göreceksiniz: arka planlar, çıkartmalar, yazı, yazı tipleri, vb. Bu uygulamamız diğer uygulamalara göre daha kapsamlı ve daha gelişmiş bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. İki yoldan gidebilirsin:

  • Sizin için önceden hazırlanmış şablonlarından birini kullanabilirsiniz
  • Yada boş bir arka plan üzerinde en baştan sıfırdan kendi instagram story tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Over’ı bir başka havalı kılan şey ise, tek bir tuvalde sınırsız fotoğraf ekleyebilme özelliği.  Birbirine fotoğraf ekleyebilirsiniz. Metin ve şekil ekleyebilirsiniz. İnstagram hikayelerinizde fark yaratabilirsiniz.

8mm App

blank

8mm, instagram story videolarınıza vintage bir görünüm havası katan bir uygulamadır. Değişik türde vintage görünümler ve film taneleri bile ekleyebilirsiniz. 90’lardan kalma bir filmli bir fotoğraf makinesi görünümündeki uygulama ile farklı instagram storyleri elde edebilirsiniz. Farklı ve eskitme hava katmak isteyenlerin uygulama. (fake story)

Snow

fake story
fake story

SNOW,  bu uygulama instagram hikaye fotoğraflarınız ve videolarınız üzerinde ‘cool’ efektler eklemek için bir başka kalite programdır. “Gülen yüz” simgesini seçin ve ardından üstteki çubukta “kamera” simgesini bulun. Tüm farklı vintage efektleri göreceksiniz. Snow ile birbirinden farklı tasarımlar ve harika instagram story kapaklarını kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Huji Cam (fake story)

fake story
fake story

İnstagramın en popüler fotoğraf uygulamalarından biri Huji Cam diyebiliriz. Huji Cam uygulamasını, fotoğraflarınıza 90’lar efekti vermek için kullanabilirsiniz . Özellikle kahve ve yemek fotoğraflarınız için mutlaka deneyin ve uygulamanın ne kadar iyi olduğunu göreceksiniz.  İnstagram story görüntüleme sayılarınızın nasıl değişikliğe uğradığını göreceksiniz. Huji Cam, dünya çapında 16 milyondan fazla kez indirilmiş. (fake story)

Jane (fake story)

fake story
fake story

Jane, Unfold uygulamasının aslında bir alternatifi desek yanlış olmaz. Hatta Unfold’dan çok daha güzel şablonlara sahip desek yalan olmaz. Pastel renkli Jane şablonları ile instagram hikayelerinize ayrı bir hava katabilirsiniz.En iyi storyler hazırlamak için kesinlikle Jane i denemelisiniz. (fake story)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir