Fotoğraf Birleştirme Uygulamaları – Sizler için en kaliteli programlar

Sizler için harika fotoğraflar oluşturmanız için en kapsamlı fotoğraf kolaj ve fotoğraf birleştirme uygulamalarını sizler için derledik. Kullanması oldukça kolay olan bu programlar sizler için en büyük yardımcı olacak. O zaman EN KALİTELİ fotoğraf birleştirme uygulamaları listemize başlayalım..

Lidow

Google Play Store’daki en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olan Photo Editor by Lidow, çektiğiniz fotoğraflara profesyonel bir biçimde efektler vermenizi sağlıyor. Basit arayüzü ve ilgi çekici efekt galerisi ile dikkat çeken uygulama, fotoğrafın ışık dengesini veya odak noktasını da değiştirebilmenizi sağlıyor. Photo Editor by Lidow, fotoğraflarınıza sayısız farklı efekti uygulayabileceğiniz ve aradığınız sonucu başarmak için yoğunluğu kontrol edebileceğiniz bir araçtır. (fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Photo Editor by Lidow beş kategoride ayarlanmış 50’den fazla filtre sunar: flu, yansımalar, ışık sızmaları, dokular, ve ses. Arzu edildiğinde, fotoğrafınızı düzenlemek için her bir kategoriden farklı filtreleri de uygulayabilirsiniz.

Filtre eklemenin yanı sıra, ister kırpma boyutunu kendiniz ayarlayarak, ister var olan kırpma boyutunu seçerek resimlerinizi istediğiniz şekilde kırpabilirsiniz.

Tüm düzenlemeleri bitirdiğinizde, jpeg ya da png formatında fotoğrafı kaydedebilir ve cihazınızda kaplayacağı alanı kontrol ederek kalitesine karar verebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir sosyal ağ üzerinde sonucu paylaşabilirsiniz.

Moldiv

blank

MOLDIV™, fotoğrafçılıkta dilediğiniz her şeyi sunan bir hepsi arada fotoğraf düzenleyicisidir.
Acemilerden profesyonellere kadar herkesi tatmin eden profesyonel bir fotoğraf düzenleyicisidir. İster en canlı hikaye anlatımını sağlayan Çerçeve/Kolaj/Dergi özelliği, ister doğal güzellikte özçekimler yapan Güzellik Kamerası olsun, en iyi fotoğraf uygulaması olan MOLDIV’de ihtiyacınız olan özellikleri bulun!

Canva

blank

Tasarım, baskı işlerinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu nedenle de baskı ihtiyacı olan firmaların tasarımlarını hazırlamaları ya da dışarıda hazırlatmaları gerekir. Ancak tasarım yapabilecek bir çalışanınız yoksa ve üst düzey tasarım bilgisine sahip değilseniz bile çözümler hala tükenmiş olmuyor. Dünyanın tasarım alanında devrim yaratan internet sitesi Canva ile artık tasarım yapmak düşündüğünüzden çok daha kolay! (fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Canva, tek tıkla üye olabileceğiniz ve Facebook kullanmakla aynı kolaylıkta tasarımlar yapabildiğiniz bir online tasarım platformu. Üstelik neredeyse tüm özellikleri ücretsiz! Ayrıca içerisinde üründen ürüne değişen ücretsiz şablonları, sürükle bırak özelliği, logo ekleme, site içerisindeki ücretsiz ikonları kullanma gibi pek çok avantaj da Canva’yı sektöründe bir numara yapıyor. https://www.canva.com/tr_tr/

En kaliteli fotoğraflar nasıl çekilir merak ediyorsanız. En iyi fotoğraf çekme programları için TIKLAYIN..

İnshot fotoğraf düzenleyici

blank

En İyi Video Düzenleyici ve Fotoğraf Düzenleyici, ayrıca profesyonel video kesici. Bu program kullanılır video kes ve yapmak, video birlestirme, video müzik ekleme, Youtube/Instagram için kırpma video.

InShot – Google Play tarafından Öne Çıktı, en iyi film yapımcısı ve müzikli HD video editörü, kolaylıkla video oluşturmanıza yardımcı olur, YouTube/Instagram için video düzenleme.
Ayrıca en iyi görüntü ve fotoğraf editörü! Kullanışlı, kapsamlı ve eğlenceli!(fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Özellikler:

Video Kırp & Kes
– Video kırpma
– Video Kesme/ Kırpma (istediğiniz uzunlukta)

Instagram için
– Fotoğraf ve video için bulanıklık sınırı
– Renkli sınır
– Kare içinde taşıyın video / fotoğraf.

Fotoğraf birleştirme uygulamaları

Lyrebird studio : kolaj yapma

blank

150 milyon’dan fazla yüklemeyle, Fotoğraf Düzenleyici & Birleştirme & Kolaj Yapma Programı, telefonunuzun görebileceği en iyi ve tüm dünyada en çok tercih edilen fotoğraf düzenleyici ve birleştirici fotoğraf editörüdür. Fotoğraflar düzenleyin, kolaj yapın, fotoğraflarınıza makyaj yapın ve tonlarca filtre, kalıp, arkaplan resmi, çıkartma, yazı tipi, vb. arasından hangilerinin fotoğrafınıza daha çok yakışacağını seçin.

MeiHillMan : Fotoğraf kolaj

(fotoğraf birleştirme uygulamaları)
(fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Sen hala kolayca kolaj & fotoğraflarınızı düzenlemek için bir güçlü app arıyoruz? Bakın başka, gel ve fotoğraf kolaj deneyin!
Diğer uygulamalar ile karşılaştırıldığında, bu fotoğraf kolaj aşağıdaki avantajlara sahiptir:
1. çerçeve veya ızgara düzenleri bir sürü.
2. arka plan, sınır, etiket bir sürü.
3. Görüntüye Metin eklemek çok kolay.
4. Güçlü fotoğraf editörü ve çok güzel filtreleri vardır.
5. Instagram, Twitter, Facebook, WhatsApp, LINE, Wechat, Weibo resim paylaşmak için
6. Tamamen ÜCRETSİZ!

Layout

(fotoğraf birleştirme uygulamaları)
(fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Layout fotoğraf kolaj ve kompozisyonları yaratmak için kullanabileceğiniz Instagram’ın resmi uygulamasıdır. Android hafızanıza kaydettiğiniz fotoğraflardan dokuz tanesine kadarını çok geniş bir yelpazedeki farklı şablonlar arasından seçim yaparak birleştirmenize izin verir.

Kolaj yapmak oldukça basittir: Kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçin, tercih ettiğiniz planı (dikine çizgiler, yatay çizgiler, kombinasyon vb.) belirleyin ve sonrasında detaylı olarak düzeltme yapmaya başlayabilirsiniz. Düzeltme yaparken, resmin boyutlarını değiştirebilir, ufak bir efekt uygulayabilir ya da herhangi başka bir fotoğrafla değiştirebilirsiniz.

Cihazınızda kayıtlı olan resimlerle bir kolaj yaratabileceğiniz gibi Layout’un bir de hızlı, komik ve dinamik kompozisyonlar oluşturabileceğiniz fotoğraf kabini modu vardır. (fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Fotoğraf birleştirme uygulamaları

Pixlr

blank
(fotoğraf birleştirme uygulamaları)

Çektiğimiz fotoğraflar üzerinde çeşitli oynamalar yapabildiğimiz ve efektler ekleyebildiğimiz Pixlr-o-matic uygulaması, iOS ve Windows Phone‘daki Instagram‘a rakip olarak Google Play Store ve App Store‘da indirilebilir durumda.

Instagram‘daki kısıtlamaların bulunmadığı Pxlr-o-matic, etkili efektleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Tabi fotoğraf çekme özelliği ve editlediğimiz fotoğrafları paylaşmama özelliği de ayrı bir artı yanı. Çünkü her fotoğrafı paylaşmak istemiyoruz. Instagram gibi üye girişi de istemeyen uygulama, kısaca sadece fotoğraf çekip editlemeniz için yapılmış.

PicsArt

(fotoğraf birleştirme uygulamaları)
(fotoğraf birleştirme uygulamaları)

600 milyon yükleme ile, PicsArt mobil üzerinde lider fotoğraf editörü ve resim kolaj yapıcıları arasındadır. PicsArt’ı indirin ve araçlar, efektler, kolaj yapıcı, kamera, ücretsiz clipart kütüphanesi, kullanıcı tarafından oluşturulmuş 5 milyondan fazla çıkartma ve çizim araçlarının keyfini çıkarın. PicsArt, müthiş resimler oluşturmanızı ve düzenlemeye açık resimleri harika kolaj ve mimlere dönüştürerek eğlenmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir