İnstagramda Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır ?

Herkesin Kendine göre Instagram hesabını büyütmek takipçi sayısını arttırmak daha geniş bir kitleye ulaştırma hedefi olabilir. Peki nasıl ? Instagram’da takipçi sayısı artışı artık sanıldığı kadar zor değil! (instagram takipçi sayısı arttırma)

Instagram  mevcut sosyal medya ağı içinde en çok trafik akışı olan platform olmayı başardı. Her gün katlanarak büyüyen bu sosyal medya herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Peki siz instagram hesabınızın daha geniş kitleye ulaşmasını istemez misiniz?

İnternet üzerinden bot takipçi almanızı önermiyoruz çünkü bunlar genellikle kullanılmayan hesaplar ve size hiçbir etkileşim sağlamayacaktır. Zamanla takipçilerin kaybolduğunu göreceksiniz. Evet instagramda gerçek takipçi sayısını arttırmak o kadarda zor değil. Gelin bu yöntemleri birlikte inceleyelim.

İNSTAGRAMDA TAKİP ETMENİZ GEREKEN EN KALİTELİ HESAPLARA GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ? TIKLAYIN

Hastag Kullanın

Kullancağınız hastagleri İyi Analiz Edin

İnstagram hesaplarınızın hepsinde hastag kullanmak çok önemli. Hastag kullanmak instgram’da organik takipçi arttırmanın en kolay yolu. Peki bu hastagleri kullanırken nelere dikkat etmeliyiz.?

Instagram mevcut olarak her gönderiye 30’a yakın hastag kullanmanıza izin verir. Bu kullanabileceğiniz hastag’leri sonuna kadar değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Kullandığınız hastagler konunuzla alakalı ve popüler olmasına özen gösterin. Bu şekilde hem hızlı takipçi artışı sağlarsınız hem de kalıcı takipçiler edinirsiniz. uygulayın.

Düzenli Olarak Paylaşım Yapın

İnstagramda takipçilerin düzenli bir şekilde artmasını istiyorsanız sizinde düzenli olarak paylaşım yapmanız gerekmektedir. Hedeflediğiniz kitleye ulaşmak istiyorsanız istikrarlı bir şekilde her gün paylaşım yapın. Bu şekilde sürekli güncel kalacaksınız ve mevcut takipçi sayınızı koruyacaksınız.

Bütünlük İçeren Paylaşımlar

instagram takipçi sayısı arttırma
instagram takipçi sayısı arttırma

Aslında bu madde ilk iki maddeyi de ilgilendiriyor. Bu madde takipçilerin kalıcı olmasını sağlayacak en önemli madde. Peki nedir bu bütünlük içeren paylaşımlar? Hesabınızı hangi amaçla kullanıyorsunuz ilk önce onu tespit edin. Birbiriyle alakasız olan paylaşımlar yapmamalısınız.

 Etkileyici Filtreler

Paylaştığınız fotoğraf ne olursa olsun canlı ve etkileyici gözükmesi çok önemli. Sıkıcı ve kötü çekilmiş fotoğraflar hesabınız hakkında kötü bir izlenim bırakır. Bunun için bazı filtre programları kullanabilirsiniz ya da

Etkileşimin önemi

instagram takipçi sayısı arttırma
instagram takipçi sayısı arttırma

En önemli kriter tabi ki etkileşim. Etkileşim takipçi sayısını arttırmak için en güçlü yöntem diyebiliriz. Etkileşim arttıkça keşfet sayfasına düşme ihtimaliniz artar. Bu yüzden içeriklerinizi paylaşırken sorular sormak ve yorum almanızın çok büyük etkisi olacaktır. Bir diğer etkileşim tekniği ise sayfanıza paralel içerikleri olan diğer sayfaların paylaşımları altına yorum yapmak ve dikkat çekmek. Bu şekilde kullanıcıları hesabınıza çekmek daha  kolay olacaktır.

İNSTAGRAMDA Kİ EN KALİTELİ SAYFALARI MERAK EDİYORSANIZ TIKLAYIN..

InstaStory Akımı

Instagram’da hikaye atmak. Evet takipçilerinize kendinizi sürekli olarak hatırlatmalısınız. Bu şekilde diğer kullanıcılarında sizin hesabınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Günlük olarak story atmaya özen gösterin. Kısa aralıklarla yapacağınız hikaye paylaşımları hesabınızın güncel kalmasını sağlayacaktır.

(instagram takipçi sayısı arttırma)

Instagram Takipçi Hilesi

blank
instagram ve takipçi

Son olarak bizim tavsiye etmediğimiz bir yöntem ama maalesef bütün fenomen hesap dediğimiz hesaplar bunu yapıyor. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz bu sayfalar size anlık beğeni ve takipçi yollayabiliyor. Ama bu gelen takipçiler ve beğeniler organik olmadığı için bir kalıcılığı yok. Zamanla kaybolacaktır. O yüzden takipçilerinizi organik olarak arttırmanızı tavsiye ediyoruz. https://www.instagram.com/?hl=tr (instagram takipçi sayısı arttırma)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir