IQ Testi – Sadece Kendine Güvenenler Bu Testi Çözebilir.. 2020

Evet sizler için harika bir test hazırladık. Bu testi sadece kendine güvenenler bitirebiliyor. Birbirinden farklı soruları geçebilecek misin? Hadi o zaman IQ testimize başlayalım..

Results

Beynin resmen bir buhar makinesi gibi çalışıyor ! Bunun nedeni aldığın eğitim ya da genetik olarak üstün vasıflara sahip olman olabilir ama tahmin edebiliyoruz ki, Hayatın bu denli zor olduğu bir coğrafyada sorunlarla baş etmek için müthiş bir pratik zekaya ihtiyaç var. Ayakta kalmak için gereken pratik zeka da sende mevcut. Bu okullarda öğretilen kazanılan bir yeti değil hayatın içinde ortaya çıkan sorunlarla baş edebilmeyle ortaya çıkan bir özellik. Bunun yanında çok karmaşık gelen sorunlara basit, basit gelen sorunlara karmaşık bakarak problemleri çözebilme yeteneğine sahipsin. IQ ORTALAMAN 150 ‘NİN ÜZERİNDE…

Tıkır tıkır çalışan bir beynin var. Pratik zekanla altından kalkamayacağın problem neredeyse yok. En alakasız veriler arasında herkesi şaşırtan bağlar kurup sonuca gidebiliyorsun ancak çözüm odaklı çalışıyorsun, vaktini anlamsız detaylarla harcamıyorsun.  Eksiklerin yok mu? Elbette var. Fakat ortalamanın üstünde olduğun için eksiklerin pek göze batmıyor. Senin seviyene çıkmaya özenen çok insan var unutma.. Kendini verebildiğin başka bir teste görüşmek üzere..

#1. Biraz aklını karıştırarak testimize başlayalım! Eğer Ahmet aynaya bakarken sol kulağını sağ eliyle tutarsa aynadaki görüntüsü sağ kulağını sol eliyle tutar. Doğru mu, yanlış mı yoksa bu soru hatalı mı?

#2. Son şekil sizce hangisi olmalı ?

#3. Sizce buraya hangi sayı gelmeli?

#4. Soru işareti yerine hangisi gelmeli?

#5. Eksik Olan yıldızlar sizce hangisi ?

#6. İşlemin sonucunu alalım?

#7. Soru işareti olan dairelere hangi sayılar gelmeli ?

#8. Yorulmak yok! Devam ediyoruz.. Burada kaç tane kare var?

#9. Boşluğu hangisi ile tamamlarsın ?

#10. Beyin yakan bir akraba sorusu ile devam ediyoruz. Bir kadın, bir mezarın başında ağlıyor. Mezarda yatanın annesi, ağlayan kadının annesinin kayınvalidesi. Ağlayan kadın, mezarda yatanın nesidir?

#11. Sona yaklaştık.. Soru işaretini bulalım..

finish

One thought on “IQ Testi – Sadece Kendine Güvenenler Bu Testi Çözebilir.. 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir