Lol Wallpaper – En Kaliteli League of Legends Duvar Kağıtları Sizinle

StabilHayat ailesi olarak derledğimiz en kaliteli ve renkli lol wallpaper sizlerle. Evet league of legends oyuncuları için seçtiğimiz bu duvar kağıtları sürekli güncel şekilde sizlerle olacaktır. Bizi takipte kalın. StabilHayat ekibi gelişen e-spor alanına ciddi desteklerini sürdürüyor. Duvar kağıtları telefonlar için uyumludur.

lol wallpaper
lol wallpaper

O zaman ezreal ile başlayalım..

lol wallpaper
lol wallpaper

Oyunun en tatlısı lulu..

lol wallpaper
lol wallpaper

Wallpaperlerın hepsi hayran tasarımı olduğunu ayrıca belirtmek isteriz.

lol wallpaper
lol wallpaper

Sürekli olarak güncellenecek duvar kağıtları için bizi takipte kalın..

blank

Burada ki duvar kağıtları sadece telefon için uyumludur. Masa üstünde çok hoş durmayabilir. Sonra uyarmadı demeyin 🙂

lol wallpaper
lol wallpaper

Lol bu kadar büyümesinde ki en büyük sebebi hayran kitlesi olduğu inkar edilemez.

blank

Tabi ki 500k yasuo olan tayfayı unutmadık 🙂

(lol wallpaper)
(lol wallpaper)

Zilean yine iş başında.

(lol wallpaper)
(lol wallpaper)

Küçük olduğuna aldanmayın bir o kadarda yerin altında var.. POPPY

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
(lol wallpaper)
(lol wallpaper)
(lol wallpaper)
(lol wallpaper)
(lol wallpaper)
(lol wallpaper)
blank
blank

(lol wallpaper)

blank
blank
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
blank
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
blank
lol duvar kağıtları
blank
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
lol duvar kağıtları
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
gue of legends wallpaper
lol espor
lol espor
lol espor
lol espor
lol espor
lol espor
blank
lol espor
lol espor
lol espor

SÜREKLİ MOTİVASYONUNUZ VE MORALİNİZ BOZULUYORSA BU YAZIMIZA GÖZ ATIN.. TIKLAMANIZ YETERLİ

Bu kadar wallpaper verdik biraz oyundan bahsetmemek olmaz..

Oyun dünyasının Amiral gemisi League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren inanılmaz çevrim içi bir oyun olduğu inkar edilemez. Saniyelik manevralar ile oyunun seyrinin değişmesi oyuncuları oyuna daha çok bağlıyor. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine has herolardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends devamlı çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur. Tabi bağımlılık konusuna dikkat etmek gerek.

Nasıl oynanır?

League of Legends 5’er kişilik 2 takımın, 3 koridordan oluşan bir map birbirlerine karşı rakip sahip olduğu merkezi yok etme mücadelesidir. Bu işlemi gerçekleştirirken çeşitli değişkenleri kullanmak durumunda olursunuz. Bu değişen parametreler kullanma metodunuz da sizin stratejinizi belirler. Stratejinizi belirleyebileceğiniz 6 farklı değişken vardır. Bu değişkenler şu şekilde sıralanır; Şampiyonlar, Eşyalar, Kabiliyetler, Rünler ve Sihirdar Büyüleri. Tercih ettiğiniz seçeneğe göre düşmanlarınıza üstünlük sağlayabilme özelliği ve bu üstünlüğü koruyarak zafere ulaşabilirsiniz.

League of Legends Ne Zaman Çıktı.. (lol wallpaper)

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Hatta işleyiş olarak tamamen ayınıdır.

2009’dan bu yana bir çok sezonu geride bırakıp grafiksel olarak büyük adımlar atmış  bir oyundur. Ve hala güncellemelerle kendini geliştiren oynumuz gençlerin %70 inin beğenisini kazanmış durumda. Dünyada son zamanların en çok oynanan oyun lol olarak belirlenmiş durumda ama sürekli değişen akımlarla bu her an değişebilir.

League of Legends’ta değişkenlerin dışında bir de statik olgular mevcuttur. Bunlar da Kuleler-İnhibitörler-Merkez Yapı-Minyonlar-Cavanarlar olmak üzere 5 ana başlıkta toplanmıştır. Bu olgular sizin tercihinizin dışında her oyunda bulunmakta ve size çeşitli avantajlar ve dezavantajlar sunmaktadır.

Yeni Başlayanlar İçin Bazı Tavsiyeler verelim O Zaman..

 All Chat’i devre dışı bırakın (lol wallpaper)

All chatin size makara yapmaktan başka hiçbir yararı olmadığını unutmayın. Kısaca açıklamak gerekirse karşı takımla iletişim kurmanın, onların nexusunu yıkıp oyunu kazanmanıza ne gibi bir yararı olabilir?

Oyunlardan sonra ara verin    (lol wallpaper)

Kazansanız da kaybetseniz de bilgisayar başından kalkıp 15 dakika gezinin. …Biraz ara verdiğiniz taktirde ‘Play Again’ tuşuna tekrar bastığınızda daha iyi konsantre olabilirsiniz. Bilgisayar başında uzun süre kalmanın zararlarını zaten hepimiz duyuyoruz, biliyoruz.Ama bunu çok umursadığımız söylenemez doğrusu. Hem gözleriniz hemde dolaşım sisteminizin zarar görmemesini istiyorsanız çok uzun süre pc başında kalmayın. Ama daha verimli oynayabilmek için mola vermenin önemi gerçekten çok büyük.

Kaliteli oyuncuları takipte kalın.. (lol wallpaper)

İtem build ve mastery dizilimlerinin kişiye özgü oyun tarzıyla bağlantılı olduğu su götürmez bir gerçek. Alanında isim yapmış oyuncuların anlık nasıl reflex verdiklerini görmek ufkunuzu açacaktır. Herkes kendine özgü bir oyun oynama tarzına sahiptir ve ayarlarını ona göre yapar. Fakat yine de usta gamerların item build ve mastery dizilimlerini inceleyin hatta bununla kalmayıp normal oyunlarda deneyin.

Kafanızın rahat olduğu Pick > Counterpick (lol wallpaper)

Özellikle düşük ranked oyunlarda oyuncuların bazı websitelerinden görerek ‘X şampiyonunun en iyi counterı Y  şampiyonu’ gibi konuşmalarını sıkça duyuyoruz. Bunun etkisi elbette var fakat daha önemli olan şey oyuncuların o şampiyonlara olan hakimiyeti, o şampiyonu oynama becerisidir. (lol wallpaper)

Mesela, Twisted Fate’e karşı Fizz picklemek oldukça mantıklı bir taktiktir fakat daha once Fizz oynamamış birinin veya yeteri kadar iyi oynayamayan birinin Pro bir TF karşısında sadece counterı olduğu için kazanacağının garantisi olmadığını unutmayın. Bu nedenle karşınızdaki şampiyonunun counterını seçmek yerine, en rahat şekilde oynadığınız, en iyi oynadığınınz şampiyonu picklemek daha mantıklı bir seçim olur.  

Zekice pingler kullanarak dikkat çekin 

Mini mapa bakıp, bir junglerın onu ganklemeye gittiğini gördüğünüzde, sürekli ping kullanın hatta onu rahatsız edecek kadar. Çünkü o kişinin o anda mini haritaya bakmıyor olma ihtimali çok yüksek. Kısaca attığınız pinglerinizden rahatsız olsa bile sonuçta siz onu kurtarmak için böyle bir taktik uyguladığınızı unutmayın. Koridordan ayrılırken pingleri kullanarak takım arkadaşlarınızın sizin nereye gittiğinizi bilmesini sağlamanız çok önemli. Chatten yardım istemek yerine daha seri şekilde pingleri kullanın. Bildirim sesi takım iletişimi için çok önemli bir etkendir ve takım arkadaşlarınızın mini haritaya bakmasını sağlayacaktır.

Şampiyon Havuzunuzu daraltın  (lol wallpaper)

Bütün şampiyonları hepsini aynı seviyede oynama imkanınız hiçbir zaman olmayacaktır. Bu sebeble her göreve uygun olarak en iyi oynadığınız şampiyonlarınızı belirleyip onlarla daha fazla oyun oynayın.   10 – 12 arası şampiyonla iyi yetide oynamak derece atlamanıza yardımcı olacaktır. Bütün roller için favori şampiyonlarınızı belirleyin ve o şampiyonlara bütün ayrıntıları ile hakim olun.

Gerekirse ayrılın (lol wallpaper)

3 LP ve 5 dakika kaybetmek 15 LP ve 45 dakika kaybetmekten çok daha iyidir.Şampiyon seçimi sırasında takımınızda inanılmaz derecede iletişim kopukluğu olacağını farkettiğinizde oyundan çıkmak en mantıklı seçimdir, hem bu sayede 5 dakikalık bir mola vermiş olursunuz.Şampiyon seçimi sırasında ayrılanlara hepimiz kızarız elbette ancak bazen en iyi seçim bu olabiliyor.Çünkü sonuç olarak bu bir oyun ve bu yüzden eğlenerek oynayamadığımızı, hatta sinirlerimizin gerileceğini farkettiğimizde ayrılmak çok büyük bir suç olmamalı J Tabi yine de, aşırı tepki almamak için bunu bir alışkanlık haline getirip abartmamak gerekir.

Sıcaklığa dikkat edin (lol wallpaper)

Usta oyuncuların ısıtıcı, eldiven vb. kullanmalarının bir sebebi var. Bunun nedeni ellerinizin soğuk olması, hamlelere karşılık verme süresini ve refleksleri önemli ölçüde düşürmektedir ve League of Legends çok kısa sürede karar verip, uygulamanız gereken bir oyun. Bu nedenle ellerinizin soğuk olmamasına dikkat edin. Zaten bu durum sadece LoL için geçerli değil, birçok oyun için geçerlidir.    

 Müzik Dinleyin (lol wallpaper)

Oyun sırasında motivasyon tarzı müzikler dinleyebilirsiniz. Oyun içinde ki akıcılığınızı arttıracaktır.
 

 Oyun oynamayı bırakın  (lol wallpaper)

Sürekli oyun kaybettiğinizi farkederseniz biraz ara verin. Çünkü 3-4 yenilgiden sonra ister istemez dikkatiniz dağılacak, hırs yaptığınız için oyun becerileriniz zayıflayacaktır. Bu nedenle kendinize geldikten sonra devam etmek sizin için daha yararlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir