Ne Kadar Takıntılısın? Testi Çöz Öğren

Stabil hayat editörleri tarafından hazırlanan kişilik testi içeriğimize hoşgeldiniz. Soruları cevapladıktan sonra size ne kadar takıntılı olduğunuzu söylüyoruz.

Results

Bu kadar rahat bir insan yok diye düşünüyorduk ama varmış. Evet kafan o kadar rahat ki kendinden başkası umrunda bile değil. He böyle diyoruz diye bize kızmana gerek yok. İnsanlar yüzünden kendine takıntı edeceğin bir durum söz konusu bile olmacağını anlatmaya çalışıyoruz. Önceden herkesi her şeyi çok düşünen bir insan olabilirsin ama o zamanlar geride kaldı. İnsanlardan yeterince nasibini aldın ve artık kendi içine yönelmeye başladın. O yüzden sadece kendin varsın. Birini sevmiyorsan asla uğraşmazsın. Amannn zaten düşünceli ol ol nereye kadar değil mi? Sen ne kadar takıntılı olursan ol, insanlar bir şekilde seni üzmeyi başarıyor. O yüzden eğer biri senin yanında olmak istiyorsa buyursun gelsin. Sen böyle bir insansın ve kabul edene kapın açık. Öyle boş şeyler için kendine takıntı yapmazsın mesela. Hayatın tadını çıkarmaya, eğlenmene bakarsın. Bunca zamandır her şeyi ciddiye aldın da ne oldu sanırım artık farkındasın. Bu sefer de sen düşüncesiz, rahat bir insan ol bakalım. Tüm bu düşünceler kafandan geçiyor ve keyfine bakabiliyorsun. He tabii ki de ailen için bunun aynısını söyleyemeyiz. Senin için ailen çok önemli ve onlardan başkasını düşünmezsin. Eğer düşünceli olduğun birileri varsa o da ailendir. Çünkü arkadaş gider, sevgili gider, herkes gider ama aile bambaşkadır. Senin her zaman yanında olur ve destek çıkar. O yüzden onlar dışında kimse seni alakadar etmez. Zaten başında onca dert varken bir de kendi çıkarları için sana yaklaşan insanların derdini mi kafana takacaksın canım. Valla herkesin yapmak istediği bir karaktere bürünmüşsün. Tebrik ediyoruz..

Yani çok takıntılı bir insan demeyelim ama biraz etrafında ki insanları gereğinden fazla ciddiye alıyorsun. Onların söylediği şeyler senin için çok büyük anlam ifade ettiği için zaman zaman takıntılı bir insana dönüşebiliyorsun. Ancak hayatında çok önemli insanlar olsa bile bunu kendine takıntılı hale getirmemelisin. Çünkü seni kötü etkileyecek bir şeyse eğer bunu kendine yapmamalısın. Sen etrafındaki insanların mutluluğu için elinden geleni yapan, her söyleyeceğin şeyi bin kere düşünen bir insansın. Sen böylesine düşünceli bir insanken onların umarsızca söylemleri seni etkilememeli. Bunları takıntılı hale getirmemelisin. İnsan bazen en yakınındaki kişinin ona zarar verdiğini göremiyor. Görse bile onun karakteri öyle deyip görmezden geliyor. Fakat sende yarattığı büyük sıkıntıyı göremiyorlar. Senin canının nasıl acıdığını, bazı cümlelerin seni nasıl etkilediğini göremiyorlar. Bunları takıntı haline getirmek seni fazlasıyla yıprattığının artık farkına varsan iyi olur. O yüzden her ne kadar çok takıntı yapmadığını düşünsen de içten içe bu sorunu yaşıyorsun. Bunu yaşamamak adına ya kendi kendine bir şeyleri değiştirmelisin ya da etrafındaki insanları gözden geçirmenin zamanı geldi.

#1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim?

#2. Peki senin için insanların dış görünüşü çok mu önemli?

#3. Ailen İle Aranda ki Bağı Nasıl Tanımlarsın?

#4. ESKİ SEVGİLİNİ SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINDAN STALKLAR MISIN ?

#5. Son Olarak Bu Görselde Hangi Renk Dikkatini Çekiyor?

finish

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir