Rüya içinde rüya görmek ne anlama gelir ?

Nadirde olsa rüya içinde rüya gördüğümüz bazı zamanlar oluyor. Bugün sizler için detaylı olarak ne manaya geldiğini inceleyeceğiz. Rüyada sırasında uykuya dalıp tekrar rüya görmek güvenilmez bir kişi tarafından size iletilecek bir habere işaret eder. Bunun yanında rüya içinde herhangi bir kimseye rüya gördüğünüz anlatmanız ise güzel olarak yorumlanmıştır. Şimdi sizler için biraz daha detaya inelim.. Rüya içinde rüya görmek ;

Rüya içinde rüya görmek

Rüya içinde rüya görmenin anlamı kaybolan yada uzun zamandır haber alınamayan bir tanıdığınızdan haber almaya işaret eder. Bunun yanında uzun süredir açığa çıkmayan bazı olayların çözüleceğine ve aydınlanacağına işarettir. Bazı tabircilere göre ise rüyada rüya anlattığınızı görmeniz bazen zor şeyleri artık çözeceğinize, gizli şeyleri açığa çıkarmaya; çevrenizdeki arkadaşlarınıza öğüt vereceğinize ve arkadaşlarınızı koruyacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada rüya anlattığını gören kimse ve rüyanı anlattığın kişiyi yani yorumcu olarak görmek hem müjdeleyen, hem de kendisinden korkulan kimseyi temsil etmektedir. Rüyada, rüya tabir eden birini görmek, suçsuz bazı kimselerin feraha kavuşmalarına, ferahlık içinde olanların ise bazı sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada rüya dinlemek uzun zamandır çözülemeyen bir olayın artık meydana çıkmasını isteyen rüya sahibinin sonunda istek ve arzusunun yerine gelmesine, kaybolmuş birisinden haber bekleyen kimse için de, o kimse tarafından rüya sahibine haber taşıyacak bir kimseye işaret eder..

Bazen de rüya içinde rüya görmek, gizli bazı bilgiler edineceğine, müşkül şeyleri çözmeye, gizli şeyleri çıkarmaya, hikaye ve olay nakledicisine ve dini bilgileri bilen bir insan şeklinde yorumlanmıştır..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmenin Psikolojik Analizi

Bu rüyayı gören kimsenin oldukça hassas bir yapıda olduğu manası taşımaktadır. Hayata karşı naif ve duygusal yaklaşan kişilerin oldukça romantik yaklaşımlarına, akılcı tutumlar yerine daha çok hisleri ile hayatlarına yön verdikleri anlamı çıkar.

Rüyada Rüya İçinde Rüya Gördüğünü Fark Etmek

rüya-içinde-rüya-görmek
rüya-içinde-rüya-görmek

Rüyayı gören kimsenin etrafında ona kötülük yapmak isteyen insanların varlığından haberdar olmaya işarettir bunun yanında düşmanları ifşa etmeye ve mücadele konusunda sabırlı ve ısrarlı olmanız gerektiğine işarettir. Bunların yanında rüya sahibinin hayatındaki zorunlulukları kabul ederek daha mantıklı hareket etmeye ve aklını, sağduyusunu kaybetmeden karşılaştığı her türlü güçlüğe karşı mücadele etmesine işarettir. Çevrenizdeki bazı olayların ve entrikaların farkına vardığı için düşmanlarının oyunlarını da kolay bir şekilde bozacağına yorumlanmıştır. Rüya sahibi sorunları için daha önce denediği yöntemleri bırakıp çok farklı yollar seyredeceğine ve bundan önce yapılanlardan farklı olan yaklaşımlar nedeni ile daha kalıcı çözümler elde edileceğine işaret eder..

Rüyada Uyumak

Evet gelelim rüyada uyumak ne anlama gelir? Rüyayı gören kimsenin rüya içinde uyuduğunu ya da uyumak istediğini görmesi; Normal hayatta tembelliğe ve işsizliğe işaret eder. Bu rüya genel manada kötü olarak tabir edilir. Fakat korku içinde bulunan kişiler için bu rüya korktuğu şeylerden emin olmaya delalet eder. Bir kimse rüyada mezarda ya da yolda uyuduğunu görmesi, bu rüya hasta için ölüme, sağlıklı kimse için de işsiz kalmaya işaret eder. Uyku, menfaatlerin meydana çıkmaması manasına da gelmektedir.

Rüyada tanımadığınız bir kimse ile uyumak, çevrenizdeki durumlardan, olan biten olaylardan kaçınmak istediğiniz manasına gelmektedir. Olanlara karşı dikkatsiz tutum sergilemektesiniz ve bu durum size zarar vermektedir. Ayrıca da kendinizin olumsuz ve zayıf yönlerini de görmek istemiyorsunuz anlamını taşımaktadır. Olumsuz yönlerinizle yüzleşmeli ve kaçmayı bırakmanız gerek.

Rüyada ağacın altında uyuduğunu görmek, çocuk sahibi olabileceğinize anlamına gelir. Karar vermemiş olmanız ve beklemediğiniz bir zamanda olması sizi biraz afallatacak fakat çok mutlu edecektir. Alternatif olarak evcil hayvan sahiplenebileceğinize işaret eder. Bakıma muhtaç bir cana yuva olacaksınız demektir. Rüyada yüz üstü uyumak, işinizi kaybedebileceğiniz anlamını taşıyabilir. Yoksulluk yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Bazen de iş kaybı yaşamamam için iş ortamındaki sıkıntıları gidermek üzerine çabalamanız ve gerekirse alttan almanız oldukça faydalı olacaktır.

Rüya içinde rüya görmek ve Uyanmak

Rüyasında rüya gördüğünü fark edip uyanan kişiler hastalık durumları söz konusu ise ani bir iyileşmeye kavuşacaktır ve en umutsuz olduğu anda hayata tekrar tutunacaktır. Sevindirici bazı durumların bir anda daha da büyük mutluluklar getirecek olaylar rüya sahibini beklemektedir. Rüyada uykulu hissetmek, dikkatsiz tavrınız sonucunda karşınıza çıkacak iyi bir fırsatı kaçırabileceğiniz anlamını taşımaktadır. Çevrenize ekstra dikkat göstermeniz ve işaretleri kaçırmamanız yararınıza olacaktır. Bu fırsat size maddi kazanç getirebilir ve ilerleyen zamanlarda zor duruma düşmenize engel olabilir diyebiliriz.

Rüyada Rüya Kitabı Görmek Nedir?

Rüyada rüya kitabı görülmesi ve rüyanun yorumuna bakılması ise rüyayı gören kimsenin kısa zamanda hedeflerine ve ideallerine ulaşacağına ve çok iyi konumlara geleceğine işaret etmektedir. Bazı yorumlara göre ise, ayar ve tartı ile uğraşan kişileri temsil etmektedir. Rüyada rüya görmek, çamaşırcıya, bez atıcıya, yün ve kıl kırkıcıya, üzüntü, keder ve matem zamanlarında halkı teselli eden bir kimse şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada İçinde Birilerine Rüya Anlatmak

Rüyada herhangi bir kimseye rüya anlatmak rüyayı gören kişi, hakimliğe eğilse hakim olur. Bunun yanında hayatında bazı idealleri varsa hepsine ulaşacağına işarettir..

Bir kimse rüyada rüyasını rüya yorumlayan bir kimseye anlattığını görür ise, yorumlayan kişinin ona söylediği sözler doğru ve olması yüksektir. Eğer yorumlayan kişi o kimsenin sorusunu düşünse ve bir şey anlayamadığını görse, belki o kişi san’atı ile ilgili bir şeyde yorumlayan kişinin işaret ettiği kimseye muhtaç olur ve bir ihtiyacı için ona müracaat eder. Bazı yorumcularda, o kimse halkın hatasını aradığı şeklinde yorumlarda vardır.. https://www.psychologytoday.com/intl/blog/dream-catcher/201909/dream-within-dream http://dreamhawk.com/dream-dictionary/dreaming-you-are-dreaming/ https://en.wikipedia.org/wiki/False_awakening

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir