Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi, Dişinin Kanaması Yada Kan Tükürmek

Genel olarak inceleyecek olursak rüyada ağızdan kan gelmesi son zamanlarda sağlığınıza dikkat etmeniz için bir uyarı olabilir. Bu yazımızda tabi ki sizler için detaya indik. Farklı yorumcuların en farklı yorumları burada sizlerle. Rüyada ağızdan kan gelmesi, rüyada ağzının kanaması, rüyada dişinin kanaması, rüyada diş etinin kanaması, rüyada kan kusmak ve rüyada kan tükürmek gibi bütün rüya tabirleri burada sizlerle.. Keyifli okumalar..

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Rüyada ağızdan kan gelmesi aslında kişiden kişiye göre değişebilen bir rüya olarak tabir edilir. Eğer rüyayı gören kimse kendine dışarıdan baktığı zaman ahlaklı ve dürüst biri olduğuna inanıyorsa bu rüya mutluluk ve huzuru temsil eder. Ama eğer tam tersi olarak görüyorsa, rüyada ağızdan kan gelmesi, akan kan miktarınca sıkıntıya ve probleme işaret eder. Ağzınızda bir delik olduğunu, bu delikten kan geldiğini ve elbisenizi kirlettiğini görmek; akan kan miktarınca haram mal elde edeceğinize ve bunları kısa bir süre sonra kaybedeceğinize yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise rüyada ağızdan kan gelmesi, rüya sahibinin evlilik hayatında önemli gelişmeler yaşayacağına eğer kişi bekar ise yeni kısmet bulacağına, evli ise eşiyle birlikte güzel günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ağzından akan kanı temizlemek ise bazı ufak hastalıklarınızdan kurtulmaya işaret eder. Rüyada ağızdan temizlenen kan sağ elde olursa, maddi gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısı çekmeden güzel bir yaşam sürmeye tabir edilir. Rüyada ağızdan kan gelmesi çoğu rüya tabircisine göre farklı anlamlara gelmektedir. Kimi için rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin herkesten sakladığı bazı sırların ifşa olmasına, bazende aile sırlarının açığa çıkacağına yorumlanır. Rüya sahibinin veya ailesinin bu önemli sırrı açığa çıktığı ve pek çok söz söylendiği için rüya sahibinin oldukça başını biraz belaya sokabilir ve huzurunu kaçırabilir.

NE KADAR TAKINTILISIN TESTİ ÇÖZ ÖĞREN. BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek rüyayı gören kişinin başlamış olduğu işlerde beklediği sonucu alamayacağına ve üzüleceğine tabir edilir. Rüya sahibi hayal kırıklığı ve maddi kayıplar yaşayabilir. Bu dönemde psikolojik olarak kendini başarısız ve yetersiz hissedip bir boşluğa düşebilirsiniz. Rüya sahibinin kendini kan tükürürken görmesi haksız kazanca, haram mala, kolay yoldan para kazanma çabası içinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıplara da yorulur. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi pişman olabilir.

Rüyada kan tükürmek ne demek rüya sahibinin eşinden, ailesinden, dostlarından duymak istemediği türden kötü sözler işitmiş olabilir veya işitebilir. Genel olarak rüyada kan tükürmek anneden, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı sözlere delalettir. Rüyada ağızdan kan gelmesi anlamı rüya sahibinin ve ailesinin yakın zamanda güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Uzaklardan gelen bir düğün veya doğum haberi bu güzel olaylardan biri olabilir. Aynı şekilde aileye veya rüya sahibine bir para, mülk katkısı gelebilir. Genel olarak rüyada ağızdan kan gelmesinin manası rüya sahibinin zenginleşeceğine ancak aynı zamanda etraftakiler tarafından bazı iftiralara ve hakkında çıkacak dedikodulara da işaret edebilir..

Rüyada Dişinin Kanaması (Diş Etinin)

Rüyada diş kanaması, rüyayı gören kişinin gözünde dağ gibi büyüttüğü halde aslında rahatlıkla üstesinden gelinebilecek bazı konuların varlığına tabir edilir. Rüya sahibi için sanki olağan üstü ve çok uzak gibi duran iarzularının gerçekleşeceğine ve bu durumun kendisine büyük cesaret vererek önünü açacağı şeklinde yorumlanır. Örneğin; kişinin hiç bitmeyeceğini sandığı borçlarının biteceği, hiç geçmeyecek sandığı hastalıklarından kurtulacağına ve rahatlayacağı şeklinde yorumlanır.

Genel manada bakacak olursak güzel bir rüyadır. Rüya sahibi için hayatının en güzel zamanları denilebilecek zamanların yaklaştığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin her türlü kazadan, beladan, uğursuzluktan ve musibetten uzaklaşacağına ve rahat bir yaşama kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için hayırlara işaret eder ve sorunların son bulacağına yorulur. Rüyayı gören kişi için adeta kabus diye tanımlanabilecek günlerin biteceğine ve bunun da rüya sahibinin umduğundan da kısa sürede gerçekleşeceğine tabir edilir..

Bazı tabircilere göre ise rüyayı gören kişinin üzülmesine, sıkılmasına, strese girmesine ve öfkelenmesine neden olacak bazı olayların meydana geleceğine ve bu durumun rüya sahibini en çok kızdıran yanının kendi hatası nedeniyle değil de güven duyup, değer verdiği kişilerin işgüzarlığı nedeniyle başına gelmesi olacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibine düşmanca yaklaşım sergileyecek bazı kişiler ortaya çıkacak demektir.

Rüyada Ağızdan Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibinin geçmiş yaşantılarında birilerini çok üzdüğü, kırdığı, ahını aldığı anlamına geldiğine ve helallik istemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibinin içinde bazı pişmanlıklar olduğuna tabir edilir. Birilerinden özür dilemek istemesine işaret eder. Rüya sahibi kötü giden hayatının sebebini yaptığı kötülüklere işlediği günahlara bağlamaktadır. Bu nedenle bu gönül huzursuzluğundan kurtulmak için birilerinden af dilemeye gönül almaya ihtiyacı olduğuna tabir edilir.

Rüyada ağızdan kan kusmanın başka yorumlarına göre ise rüya sahibinin üzerinden büyük bir yükü, hastalığı atması anlamındadır. Bu rüya kendisini kötü hissettiren onu rahatsız eden tüm kötülüklerden kusarak kurtulan bir insanı simgeler. Genel olarak bakıldığında rüyada ağızdan kan kusmak, rüya sahibinin eskiden yaptığı hatalar nedeni ile vicdan azabı çekeceğine, yaşadığı pişmanlık sonrası hatalarını düzeltmek istemesine delalet eder.

Bazı yorumculara göre ağızdan kan kusmak, vücuttaki hastalıklardan kurtulma, kişinin eski sağlığına kavuşması ve rahata kavuşması olarak yorumlanmaktadır. Rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin zenginleşeceğine, paraya ve mala mülke kavuşacağına işarettir. Rüya sahibi başlamış olduğu işlerin sonunu en güzel şekilde getirecek ve sonunda hak ettiği ödüle ulaşacağına tabir edilir. Bunun yanında iş hayatınızda pek çok kişinin önüne geçebilir veya terfi alabilirsiniz. http://www.myislamicdream.com/spitting_blood.html http://www.dreamprophesy.com/spitting-blood-dream/#:~:text=Dreams%20of%20spitting%20things%20up,%2C%20problem%2C%20hassle%E2%80%A6).&text=Blood%20is%20symbolic%20of%20LIFE%2C%20so%20dreaming%20of%20spitting%20out,you%20want%20some%20ONE%20gone! https://www.quora.com/What-does-it-mean-when-there-is-a-lot-of-blood-coming-out-of-your-mouth-no-injury-or-wound-in-a-dream

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir