Rüyada Altın Bilezik Takmak Ya Da Takılması

Rüyalarda görülen bilezik genel manada eğer rüya sahibi bekar ise evlilik ile yorumlanır. Tabi bu rüyada görülen bileziğin ayrıntılarına göre farklı şekilde yorumlanabilir. Bu yazımızda sizler için birçok detay ile bütün rüya tabirlerini hazırladık. O zaman rüyada altın bilezik takmak ne anlama gelir incelemeye başlayalım. Keyifli okumalar..

Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyada altın bilezik takmak genel olarak miras ve ele geçecek yüklü para ile tabir edilir. Rüya sahibinin elinde altın bilezik olduğunu gören kimsenin maddi geliri artar ve temiz kazanca sahip olur. Ama en genel yorum rüya sahibinin beklemediği bir yerden gelecek olan yüklü bir mirasa işaret eder. Ama bazı ayrıntılara göre detaya inildikçe yorumlar değişebilir. Meselee rüyada kola takılan altın bilezik eğer büyük gelir ise, bazı durumlardan dolayı meydana gelecek üzüntü ve sıkıntı şeklinde tabir edilir. Rüyada altın bileziği eğer bir erkek takar ise ya da eline alırsa maddi anlamda dara düşer ve bazı geçim sıkıntıları yaşar. Bazı tabirlere göre ise kadınlar için altın bilezik, çevreniz tarafından saygınlığınızın artmasına yorumlanır. Rüyasında altın bilezik takan; bir mirasa konar. Rüyada altın bilezik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı parayı bazı hayırlı işlere harcadığından dolayı daha çok kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Kolunda Altın Bilezik Görmek

Rüyada altın bileziği kolunun üstünde görmek, çalışanlar için iş hayatında yapacakları yeni hamlelere, ortaya koyacakları yeni projelere ve gerçekleştirilecek işlerin nasıl sonuçlanacağı ve başarılı olup olamayacağı hakkında bir merak duyacaklarına tabir edilir. Rüyada altın bilezik takmak, sevdiğinizin size çok sadık ve fedakar olduğuna işarettir. Rüyada altın bilezik görmek, o kişinin beklenenden erken bir evlilik yapacağının habercisi de olabilir.Rüyada bileziğin çıkarıldığını görmek, rüyayı gören kimsenin çevresi ile yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. (rüyada altın bilezik takmak)

Rüyada bir kadının bilezik takması, mutlu haberler alacağına ve maddi olarak refaha ulaşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin kendisine gümüş bilezik takıldığını görmek ise, kazançlarının artacağına ve ilişkilerinde yeni bir döneme başlayacağına işaret eder. Rüyada evli bir kadın kendi koluna bilezik taktığını görürse, maddi olarak ciddi kazanç kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyanızda bilezik takmak atacağınız adımlarda başarıya ulaşacağınıza, ama bu adımları atmanın kısa süreli maddi sıkıntılara neden olcağına ve bu yüzden mali sıkıntılara gireceğiniz şeklinde tabir edilir. Eğer rüyanızda birine bilezik hediye ediyorsanız veya koluna takıyorsanız; üstünüze almış olduğunuz bir vazifeyi başarıyla yerine getireceğinize, bu yüzden çevreniz tarafından takdir edileceğinize yorumlanır.

Rüyada Altın Bileziği Kolundan Çıkarmak

Rüya sahibinin rüyasında kolundaki bileziği çıkarması, yapacağı çok büyük bir hata yüzünden çok sevdiği ve değer verdiği eş, arkadaş ya da yakın akrabalarından biri ile çok kötü bazı tartışmalar yaşayacağına işarettir. Rüyada koldaki bileziği kırdığını görmek, sağlık sorunları yaşanacağına işaret eder. Rüyada birisine bilezik hediye ettiğini görmek ise rüya sahibinin çeşitli kişilere yardımda bulunacağına tabir edilir.

 Rüyada Bileziğin Kırıldığını Görmek

Rüyada bileziğin kırıldığını görmek ya da bileziği bilerek kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük stres ve mobbing altında olduğuna, iş yerinde ve evinde temizliğine ve beslenmesine özen göstermemesinden dolayı bazı hastalıklara yakalanabileceğine ve bu yüzden iş hayatında çok sıkıntılı ve parasız zamanlar yaşayacağına işaret edilir. Rüyada kollarında gümüşten bilezik görenin, para kazanırken bazı zahmetler çekeceğine yorumlanır. 

Rüyada altın bilezik kırılması görmek sıkıntılarını atlatacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, adının yayılacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine alamettir.

Rüya tabiri kaynaklarına göre; rüya sahibinin her zaman aktif bir kişi olacağına, yaşanan rahatsızlıkların ve hastalıkların tamamen biteceğine, maddi açıdan inanılmaz güç ve kuvvet kazanacağına, sıkıntılardan unutulacağına, huzurlu bir ömür geçireceğine, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yapmanız gerektiğine tabir olunur.

Rüyada kolunda altın bileziğin kırıldığını ya da çatladığını görmek ise başarılı bazı projelerinizin arkasından çok istediğiniz ve uzun bir süredir hayalini kurduğunuz bazı şeylere artık kavuşacağınıza ve problemlerin biteceğine yorumlanır. Ayrıca hayallerin gerçekleştirileceğine, yaşamının daha güzel ve stabil bir hal alacağı şeklinde yorumlarda vardır. Ayrıca sizi destekleyen kişiler sayesinde huzur bulacağına, ferah düzeyinin artacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada gümüş bilezik takmak ya da görmek ise, takınan kimse için manevi olarak inanılmaz derecede huzur geleceğine işaret eder. Genel olarak bilezikler eğer altın veya gümüşten olursa, izzet sahibi kimseler ile arkadaş olmaya ve mal ve servet elde etmeye işaret etmiştir. Eğer bilezikler kemik veya fildişinden yapılmış ise bu olumsuz şekilde yorumlanmıştır.

Kollarında gümüşten bilezik görmek bazı kaynaklara göre ise zorlukla ve zahmetle kazanılan helal paraya işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ellerinde gümüşten bir çift bilezik gören sıkıntı ve darlık çekebilir ve bundan sadece çalışarak kurtulabilir. Ancak bu sıkıntılı halin altın bilezik takan erkeğe göre daha hafif geçeceğini hatırlatalım. Ayrıca burma bilezik görmek düz bilezikten daha kötü ve daha büyük zorluk manası taşımaktadır.

İslami Tabirlere Göre Rüyada Altın Bilezik Takmak

İslami ve diyanet kaynaklarına göre rüyada altın bilezik taktığını görmek, evli kimseler için sadakat dolu bir evlilik hayatı yaşadığına işaret eder. Başka bir kimsenin bilezik takmış görmek hoş olmayan bir konuda yar­dımınızı isteyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bir bilezik kaybetmek hiçbir za­man olamayacak bir şey için boş yere üzülmekte olduğunu gösterir. Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi ka­lacağınayorumlanır. (rüyada altın bilezik takmak)Bir bileziği sahibine iade yakında basınızdan hoş bir aşk macerasının geçeceğini bildirir.

Cafer’i Sadık’ın tabirlerine göre ise; rüyada altın bilezik görmek, beş şekilde tabir edilmiştir: Liderlik, hikmet, entrika, keder, evlat ve kardeş olarak başlıklarda bunları toplayabiliriz. Bazı yorumlarda göre; rüyada bilezik görmek kedere ve üzüntü şeklinde tabir edilirken, koluna bir bilezik taktığını görmek, bir haber alıp üzüleceğiniz anlamıda taşıyabilir. Bunların yanında; kolundaki bileziği çıkardıktan sonra fırlatmak ise bu rüyanın tam tersi olarak tabir edilir. Rüyada koluna altın bilezik takmak, kıymetli bir eşyasının kaybolmasına ya da çalınmasına da delalet edebilir. Ayrıca gümüş bilezik takmak eğer herhangi bir yerde çalışıyorsanız maaşının kesileceğine; koluna camdan yapılma saydam bir bilezik takıyorsanız iş yerinin değişeceğine ya da istifa edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Bilezik Bulmanın yorumları

Bir bilezik takmak genel olarak nişanlınızın ya da eşinizin size olan bağını temsil eder. Eğer rüyada bilezik takan bir başka birisi ise hoş olmayan bir konuda yar­dımınızı isteyecek olan insanlar olduğuna delalet eder. Eğer rüyanızda bir bilezik kaybettiyseniz hiçbir za­man olamayacak bir şey için boş yere üzüldüğünüzü ve çaba gösterdiğinize işaret eder. Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi kalacağına da yorumlanabilir.

Kadınları için bilezik, sahip olacakları nimet ve sevine delalet eder. Bir kişi eğer rüyada gümüşten yapılmış bir bilezik gördüyse o kimsenin mal varlığı inanılmaz bir şekilde çoğalır. Bilezik, erkekler için ise onu takınan kimse için üzüntü ve sıkıntı olarak yorumlanır. Kadın için ise mutluluktur. Çünkü bilezik kadınlara mahsus ziynet eşyası olarak yorumlanır. Bir bilezik kaybetmek, hiçbir zaman olmayacak bir şey için boş yere kendinizi yıprattığınızı göstermektedir.

Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi kalacağına işarettir. Bir bileziği sahibine geri verdiğinizi görmek, yakında başınıza gelecek olan inanılmaz güzel olaylara delalet eder. Bir diğer rüya tabirine göre ise; Bir erkeğin, rüyada elinde bir bilezik bulunduğunu görmesi, onun elinin darlığına ve ekonomik olarak sarsılmış bir halde olduğunu gösterir. Eğer elinde altın veya gümüşten birtakım bileziklerin bulunduğunu görse, o kimsenin Salih bir adam olduğunun ispatıdır.

Rüyada evinde altın bilezik olduğunu gören kimse ise bir zengin tarafından iyilik görür. Bir devlet başkanı rüyada halkının ellerinde bilezikler görse, o devlet başkanın halkı hakkında yumuşaklık gösterir ve onların arasında adaletli icraatta bulunacağı şeklinde tabirlerde vardır. http://www.dreamforth.com/search.php?query=gold-bracelet&type=dreams&page=1 http://www.myislamicdream.com/wearing_gold_bracelet.html#:~:text=Wearing%20a%20gold%20bracelet%20in,and%20strengthen%20him%20against%20them.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir