Rüyada Berrak Su Görmek Yada Kirli Su Görmek Ne Anlama Gelir?

En sık karşılaşılan rüyaların başında su görmek geliyor. Bu yazımızda sizler için bunu en detaylı şekilde yorumladık. Evet su görmek genel manada güzel rüyaların başında gelir; hoş bir hayata, güzel bir gelir kaynağı, iyiliksever insana, sadık dost gibi bir çok farklı şekilde yorumlanır. O zaman detaylı olarak rüyada berrak su görmek ve rüyada kirli su görmek ne anlama geliyor bakalım..

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada temiz ve berrak su görmek maddi olarak imkanlarınızın çoğalmasına ve uğradığınız bir haksızlık için sonunda adeletin tecelli etmesine yorumlanır. Rüyada detaya inecek olursak eğer bu suyu emerek içtiğinizi görürseniz geçim sıkıntısı şeklinde yorumlanır.

Berrak su görmenin bir başka yorumuna bakacak olursak; temiz hayata, maddi gelir getirecek farklı bir işe işaret eder. Sıcak su içmek hastalık ise bazı üzüntülü durumlar yaşayacağınıza işarettir. Bazen de su içmek fakirlerin içecekleri ve cömert kimselerin aralarında alıp verdikleri şey olarak yorumlanır..

Rüyada sadece berrak olan suya baktığınızı gördüyseniz; bununla beraber eğer yüzünüzü güzel bir şekilde gördüğünü gören kimse, ailesi, komşusu ve dostları hakkında iyilik eder.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Rüyada Kirli Su Görmek (Bulanık)

Geçelim rüyada bulanık su görmenin anlamına. Evet rüya sahibi eğer rüyasında deniz suyunu bulanık olarak gördüyse, o kimse siyasi kanallarla bazı üzüntülü durumlara karışacağına ve uzun bir süre üzüntü ve keder çekeceğine işaret eder. Bulanık suyun rüya sahibinin herhangi bir yerine akması veya bir insanın onu içmesi, içen ve rüyayı gören kimse için, eğer bütün insanlar içmişlerse onların hepsi için, hastalığa yakalanmaları şeklinde yorumlanır..

Rüyada Su Görmenin Diğer Anlamları

rüyada berrak su görmek ve rüyada kirli su görmek
rüyada berrak su görmek ve rüyada kirli su görmek

Eğer rüyada tatlı olması gereken bir suyun tuzlu olduğunu gördüyseniz, bazı kötü alışkanlıklara başlayacağınıza ve bunun iyi bir şey olduğunu savunarak devam ettireceğinize işarettir. Rüyada suyu kabıyla yüklendiğini gören kimse,maddi olarak ciddi gelir elde etmeye başlayacaktır. Eğer zengin ve bekâr ise, evlenir, evli ise hayırlı bir evlada kavuşacaklarına işarettir. Bir kap içine su koyduğunu görse, o kimsenin eşi bazı sağlık sıkıntıları çeker.

Rüyada siyah su içmenin anlamı ise beklemediğiniz anda gelecek hastalığa işarettir. Bekâr olan bir kimse, bardak veya kâseden normal olarak bir su içtiğini görse, evlenir. Rüyada soğuk su ile duş almak eğer rüya sahibinin bir hastalığı varsa geçeceğine işarettir. Bunun yanında rüyada bir kuyudan su çıkardığını gören kimse, hilekârlıkla mal elde edeceği şeklinde yorumlanır. (rüyada berrak su görmek ve rüyada kirli su görmek)

Rüyada görülen suyun çamurlu olması ise bazı üzüntü ve kedere, geçim darlığına, fitne ve karmaşaya; böyle bir suda yıkanıp çıkmak ise üzüntüden ve hastalıktan kurtulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada temiz bir suya dalmak ise çabuk bir sevinçli bir haber duymaya işarettir. S

Rüyada tuzlu su görmek ise geçimde karşılaşılan güçlüklere, Tuzlu ve bulanık olarak deniz suyu içtiğini görmek yönetimden gelecek üzüntüye işarettir.

(Rüyada berrak su görmek ve Rüyada kirli su görmek)

Rüyada Suyu Farklı Şekillerde Görmenin Yorumları

Su ile yıkanmak borcu ödemeye ve bazı davranışsal problemlerini düzeltmeye; soğuk su ile duş almak ise hayır ve kurtuluşa, Karanlıkta, dalgalı bir suyun üzerinde çırpındığını görmek ise psikolojik açıdan sıkıntılı bir sürece gireceğine işarettir. (rüyada berrak su görmek ve rüyada kirli su görmek)

Dalgalı suda rahat bir şekilde yüzdüğünü görmek ise manevi ve maddi olarak ciddi ölçüde ilerlemeye, Elbisesinin su ile ıslanması yolculukta bir yerde gecelemeye işarettir.

Ağaç ve bitkiden damlatılan özsu ise hayırlı bir evlada ve hastalıkları için şifaya kavuşacağı şeklinde yorumlanır

Eğer rüyada pınardan tatlı su içtiğinizi görürseniz; uzun zamandır istediğiniz bir şeye kavuşmaya, mutlu bir şekilde hayatını sürdürmeye işarettir.

Rüyada akarsu görmek ise ticaret ve kazanca, durgun su hapis hayatı yaşamaya yada bazı geçim sıkıntılarına düşmeye, Suya akseden yüzünü görmek ev halkına, dost ve yakınlarına iyilik yapmaya, Evinde su görmek mutluluğa, toplu mal şeklinde yorumlanır… (rüyada berrak su görmek ve rüyada kirli su görmek) https://journeyintodreams.com/water/ https://exemplore.com/dreams/Dreaming-of-Water-The-Meaning-of-Water-in-Dreams https://magichoroscope.com/dream-interpretation/dream-about-dirty-water-dream-dictionary https://mytodayshoroscope.com/what-it-means-to-dream-about-dirty-water/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir