Rüyada Beyaz Kedi Görmek Yada Siyah Kedi Görmek

Aslında rüyada kedi görmek, kediyi rüyanızda nasıl gördüğünüz ve kedinin özelliklerine göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak rüyada kedi görmek; dedikoduya, ahlaksız kişiye, hırsız gibi kişilere yorumlanır. Bunların yanında şımarmaya, sevince, çocuğu için uğraşan kadın şeklinde de yorumlar vardır.. Şimdi detaylı olarak rüyada beyaz kedi görmek yada rüyada siyah kedi görmek ne anlama gelir bakalım…

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz bir kedi görmek neşe ve sevinç şeklinde yorumlanmıştır. Eğer rüyada beyaz kedinin tüylerinde benekler varsa bunun genel olarak yorumu hayatınıza yumuşak huylu bir kişi gireceğine işarettir. Veya o kimsenin yumuşak huylu bir kimse ile evleneceğine işarettir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek ise, uğursuzluğu, kıskançlığa ve düşmanlığa yorumlanır. Yada bu karakterde bir kimse ile arkadaş olmaya veya evlenmeye işaret sayılır. Rüyada siyah kedi savaş ve husumetle birlikte şefkatli bir kadına delalet eder. Rüyada kedi görmek hizmetçiyi, düşmanlığı, kederi ve hüznü gösterir.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüyada Kedinin Size Saldırması

Rüyada kedinin rüya sahibine saldırması önünüzde ki yılın oldukça rahat geçeceğine işarettir. Eğer bu kedi yabani ise ve rüyada size biraz eziyet çektirmesi, rüya sahibinin eziyet ve meşakkat çekeceği şiddetli seneye işarettir. Saldıran kedinin dişi ve ev kedisi olması ise rahatlığa yorulur.

Rüyada Kedi Yıkamak

Rüyada kedi yıkamak genelde anneler için yorumlanır ve mana olarak bakacak olursak çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalıştığınız şeklinde yorumlanır..

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Bazı rüya yorumcularına göre kedinin dişisi hilekar kötü bir hizmetçi kadın şeklinde yorumlanmaktadır. Kedi bir şahsın etrafında dolaşıp onu korumaya çalıştığı halde, hem o şahsa hem zararı ve hem de faydası dokunan adama işaret eder.

Rüyada Bir Kediyi Kurtarmak

Bu rüya etrafınızda ki insanları ve yakın çevrenizi ihmal etmemeniz gerektiğine yorumlanır. Ailenize ve çevrenize gereken ilgili göstermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işe kendisini vermesini işlerinde başarıyı simgeler.

Rüyada Büyük Bir Kedi Görmek

Eğer rüyanızda büyük bir kedi gördüyseniz bir kişiyi arkasından çekiştireceğiniz şeklinde yorumlanır. Büyük kedi hüzün ve kederdir. Gücü ve yaratıcılığı temsil ettiği gibi kötü şans ve talihsizliktir.

Rüyada Erkek Kedi Görmek

Rüyada görülen erkek kedi kişiyi arkasından çekiştirmek anlamına da gelmektedir. Erkek kedi görmek kitap ve hesap defteri demektir. Rüyada görülen erkek kediler kadınlar için üzüntü verici haber olarak yorumlanır..

Rüyada Kedi Sevmek

Rüya sahibinin rüyada kedi sevmesi, kendisini sevdirmeye çalışan kimseye işaret eder. Bazen de bu rüyanın yorumu vefasızlık anlamına gelir. Bu kedi sokak kedisiyse manasız ve akıl dışı sözler edecek bir kişiyi ifade eder. Kendini halka sevdirmeye çalışan olarak yorumlanan bu rüya bazen de kedi sevmek, evladı için didinen kadına işarettir. Kedi okşamak; eğer kedi sevimsizse liyakati olmayan birine gereğinden fazla önem verdiğinize yorulur. Bazen de söz ve şaka yapan insan manasına gelir.

Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek genel olarak hizmetçi ve koruyucu anlamına gelir. Bazı yorumcular yavru kedi görmeyi hırs, düşmanlık, keder ve hüzün olarak yorumlanır. Rüyada kedinin etinden veya yağından bir şey almak ise sizden birşeyler çalan insanlara karşı galip geleceğinize işaret eder. (rüyada beyaz kedi görmek ve rüyada siyah kedi görmek)

Rüyada Kedi Beslemek Görmek

Kişinin emrinde çalışan insanlar şeklinde yorumlanır. Öfkesini dizginleyen, gizli kimselere yorulur. Rüyada kediyi beslemenin farklı anlam ve yorumu yapılmıştır. (rüyada beyaz kedi görmek ve rüyada siyah kedi görmek)

Bazı tabircilere göre kedileri beslemek sıkıntının gitmesine ve yapılacak iyiliklere işaret eder. Kişinin yaşamını olumlu yönde değiştirecek gelişmeleri işaret eder. Rahatlık ve varlıklı kimseden elde edilecek mala işarettir. Rüyada kedinin ısırıp tırmalaması, kısa süreli hastalıktır.

Rüyalarda kedi beslediğini görmek bir işletmede amir olmak anlamındadır. Derecenin yükselmesini gösterir. Şanlı ve büyük kimseler nezdinde yüksek mevkiye çıkmaya yorulur. O kimler eliyle gelecek mala ve menfaate işarettir. (rüyada beyaz kedi görmek ve rüyada siyah kedi görmek)

Rüyada Eve Kedilerin Girmesi

Evinize kedi girdiğini görmek; evinize hırsız gireceği şeklinde yorumlanır. Kedinin evinizdeki bazı yiyecekleri yediğini görmek; hırsızın evden bir şey çalacağına delalettir. Bazı tabirciler, kediler, rüya sahibinin ev halkından olan hırsızdır, dediler.

Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek

Rüyada kedilerin sürü halinde dolaştığını gördüyseniz bunun anlamı kötü arkadaşlara işaret eder. Kedi sürüsünün görülmesi kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini belirtir. Kötü alışkanlıkları olan arkadaşlar konusunda dikkatli olmanıza işaret eder. Anne kedi ve yavrularını birarada görme; endişe ve rahatsızlığa işarettir. (rüyada beyaz kedi görmek ve rüyada siyah kedi görmek)

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Yavru kediler rüya sahibinin yakın çevresini ihmal ettiğine ve yeteri ilgi göstermediğini belirtir. Aynı zamanda yakın bir kimsenin yardım beklediğini ifade eder. Bazende kedi yavruları endişe anlamına gelmektedir.

Rüyada Kedi Kovalaması Görmek

Kedi kovalaması düşmanlığı açık olan düşmandır. Mücadele etmeniz gerektiğini belirtir. Kedi tarafından kovalanan kişinin sağlığına dikkat etmesine işaret eder. Kediyle yaptığa mücadele ve münakaşada mağlup olan kimse yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur.

Eğer rüyada kediyi kovaladığınızı gördüyseniz bu rüya aslında iyi bir anlam taşır. Kedi kovalamak hayırlı olaylarla karşılaşacağınızın işaretidir. Rüya sahibinin başarılarından dolayı kıskanç bir kimsenin varlığına işarettir. Kişinin var olan sorunları tek başına yeneceğine yorulur. (rüyada beyaz kedi görmek ve rüyada siyah kedi görmek) https://dreamingandsleeping.com/black-cat-in-dream-meaning/ https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/cats https://www.quora.com/What-is-the-meaning-behind-dreaming-of-a-white-cat http://www.dreammoods.com/dreamdictionary/c2.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir