Rüyada Beyaz Tavşan Görmek Yada Sevmek

Rüyada tavşan görmek; sevgiliyi, aşık olunan kimseyi temsil etmektedir. Bunun yanında beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına, siyah ve çirkin tavşan görmekse kötü huylu ve çok konuşan bir kadın şeklinde temsil edilmektedir. Rüyada tavşanınızın öldüğünü görmek ise çocuklarınız tarafından alacağınız kötü bir haber şeklinde bir çok tabir vardır. Rüyada beyaz tavşan görmek ne anlama gelir şimdi sizler için detaya inelim..

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada beyaz tavşan görmek, genel manada ağır başlı, sakin ve kaliteli yaşam standartları olan bir kadını temsil eder. Bir başka tabir ise rüyada beyaz tavşan görmek, mutluluk ve sevinç şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin hoşgörülü ve anlayışlı bir kimseyle ilişki kuracağına ve uzun bu ilişki sarsılmaz temeller üzerinde olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bazı tabircilere göre ise iş hayatında ve yaptığınız bazı hamlelerde çok başarılı olacağınıza yorumlanmaktadır. Evet beyaz tavşan gören kimse büyük kazançlar elde eder..

Rüyada birçok beyaz tavşan görmek ise, ele geçecek maddi manevi imkanlar ve kısmetleri temsil eder. Rüya sahibi eğer bekar bir kişi ise yakın zamanda zengin bir kimse ile tanışacağına işarettir. bu rüyayı görürse, zengin ve saygın biriyle tanışacağı şeklinde yorumlanmıştır..

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Rüyada Beyaz Tavşan Yakalamak

Rüyada beyaz tavşan yakaladığını görmek kendinizle genç bir kimse tanışacağınıza işaret etmektedir. Bazende yakın bir zamanda yuva kurmaya işaret etmektedir. Rüyada görülen beyaz tavşanlar çoğu zaman hayattaki ruh eşiniz şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Beyaz Tavşan Yavrusu Görmek

rüyada-beyaz-tavşan-görmek
rüyada-beyaz-tavşan-görmek

Rüyada tavşan yavrusu görmek üzüntü şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada bir tavşan yavrusuna sahip olduğunuzu görmek; daha önce hiç karşılaşmadığınız bazı durumlarla karşılaşacağınız manası taşımaktadır. Bunlarla beraber rüyada yavru tavşanları elinizle tuttuğunuzu görmek, üzüntü, keder ve bazı musibetler şeklinde tabir edilmiştir. Tavşan yavruları, üzüntüye delalet eder. Tavşan yavrusunu eliyle tutan kişiyi üzüntü, keder ve musibet gibi bazı kötü olaylar beklediği şeklinde bir çok tabir vardır. Tavşan yakalamak veya birinin size tavşan verdiğini görmek; aşk hayatında kötü bir ilişki şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Tavşan Avladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada tavşan avladığını görmesi son zamanlarda bazı endişeli ve şüpheci durumlar yaşadığı şeklinde yorumlanmıştır. Dini rüya tabirlerine göre ise rüyada tavşan avlamak bahtınızın ve şansınızın açılacağına yorumlanmıştır. Rüyada bir tavşan vurduğunu görmek ise; sevinçli günlerden sonra yaşanacak üzüntülü ve sıkıntılı günler yaşayabileceğiniz şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kara Tavşan Görmek

İslami rüya tabiri kaynaklarına göre rüyada görülen siyah tavşan; hüzün ve matem şeklinde yorumlanmıştır. Haneye değecek nazara yada kişinin kazanç ve nasibinde gözü olan kötü bazı insanlara işaret etmektedir. Bekar kimseler için Rüyada siyah tavşan görmek huysuz biriyle tanışmaya ve kavgalı bir ilişki şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kahverengi Bir Tavşan Görmek

Bu rüya güzel olarak tabir edilir. Manasına bakacak olursak iş hayatında büyük başarı elde edeceğinize işarettir. Aşk hayatınızda mutluluklar peşinizi bırakmayacak. Kahverengi tavşan sevimli, neşeli, candan, zeki, korkak bir arkadaş şeklinde de bazı yorumlar vardır..

Rüyada Tavşan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada avlamak şeklinde olmayıp direk duran bir evcil tavşanı öldürmek günah işlemek şeklinde tabir edilir. Tavşan öldürmek eşinizden yana bir problem yaşayacağınız şeklinde de yorumlanabilir. Tavşanının öldüğünü gören, ailesi yüzünden bir musibet yada belaya uğrayabilir. Son dönemde çevrenizi yoklamanız da fayda var..

Rüyada Tavşan Eti Yediğinizi Görmeniz

Rüyada tavşan eti yemek maddi olarak gelişeceğinize ve varlıklı bir kimseden miras alacağınız şeklinde yorumlanmıştır. Zahmetsizce ele geçecek mal şeklinde de yorumlanabilir. Tavşanın etinden yediğini görmek, rüya sahibine eşi yada sevgilisi tarafından gelecek olan hayıra işaret eder. Tavşan satmak, satın almak veya pişirip yemek hafif bir hastalıkla tabir edilmiştir.

Rüya Sırasında Tavşanı Elle Tutmak

Tavşanın kendisiyle konuştuğunu gören, halkın şaşkınlığına sebep olacak işlere imza atacaktır. Bazı islami kaynaklara göre ise rüyada Tavşan görmek; evliliğe işaret etmektedir. Rüyada hızlıca koşan bir tavşan görmek, saklanması gereken bir sırra ve dikkatli olunması gerektiğine işarettir.

Rüyada sıska bir tavşan görmek ise, çok yemin eden ve yalancı bir adama işaret etmektedir. Bir kimse rüyada sıska bir tavşanla ile uğraştığını görüyorsa, ahlaksız bir insanla münakaşaya girişecektir.

Rüyada Tavşan Kesmek

Sabırsızlık ve aceleci davranışlarınızı temsil etmektedir. Tavşan kestiğini görmek bazende aile içi geçimsizlik ile tabir edilmiştir.. Tavşan kestiğini görmek, evlilikte yaşanan problemlere işarettir. Biraz dikkatli davranmakta fayda var.

Rüyada Tavşan Sevmediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavşan sevdiğini görmesi, arkadaşa yahut bir yakına işaret eder. Rüya sahibinin bir yakınından maddi konuda destek göreceğine işaret etmektedir. Müjdeli haberler anlamına da gelen rüya, ele geçecek parayı bildirir. Tavşan sevimli, neşeli, candan fakat pekte cesareti olmayan bir yakın dostu temsil eder. Tavşan görenin böyle bir arkadaşı olur. Tavşanı seven, okşayan, böyle birine yardım edecektir yada faydası dokunacaktır..

Rüyada tavşan kürkü görmek ise; kötü bir kişi evlenmek istediğinize işaret eder. Bazende tavşan tüyü veya postu; az miktarda mala yorulur. Evinizin içinde tavşan olduğunu görmek ise ağır başlı bir kadına işarettir. https://astrologyanswers.com/dream-interpretation/dream-dictionary/rabbit/ http://www.dreammoods.com/dreamdictionary/r.htm https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/rabbit-or-hare-dream https://www.yourchineseastrology.com/dream-meanings/rabbit.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir