Rüyada Birine Su Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Birine Su Vermek

Genel olarak rüyada birine su vermek hayırlı bir rüyaların başında gelir. Rüya sahibi çok kişilik olarak pozitif yönde iyileşme gösterecek ve çevresine iyilikler saçacaktır. Bunların yanında rüya sahibi gerçek hayatında yapacaklarıyla insanlık adına oldukça yararlı işlere imza atabilir. Ek olarak bu rüya yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi olan insanların eksikliklerini giderecek, onların hayatına dokunacaktır. Ailesinde hasta, yaşlı olan birine bakması gerektiğine ve bazı sorumluluklarının artabileceğine işarettir.. Şimdi biraz daha detaya inelim…

Peki Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek

Rüya esnasında ölmüş birine su verdiğini görmüş olan kimse, ölmüş kişi hayatta iken ona bir iyiliği dokunduğuna işarettir. Rüya sahibi farkında yada farkında olmadan bu kişiye yaptığı iyilik sayesinde bu kişinin hayır duasını aldığına yorumlanır. Eğer rüyada gördüğü ölmüş olan kişi rüya sahibinin düşmanı ise, o kişi rüyayı gören kişiye hakkını helal etmiş demektir. Kişinin içerisinde bazı kuşkular ve endişeler varsa, ona yaptıklarından pişmanlık duyuyorsa bu konuda artık içi ferah olabilir.

TESTİ ÇÖZ NE KADAR TAKINTILI BİRİ OLDUĞUNU ÖĞREN

Rüyada Su Dağıtmak

Rüyasında su dağıttığını gören rüya sahibi oldukça alçak gönüllü olduğuna işarettir. Bununla beraber rüya sahibinin çevresi tarafından oldukça sevildiğine işarettir. Bu kişi, çok yönlü düşünmesine becerebilen ve empati yeteneğine sahip kişidir bu sayede de hiç kimseyi kınamaz, horlamaz, suçlamaz bilakis elinden geldiğince onları da anlamaya çalışan bir kişilik özelliği olduğunu gösterir.

Su Görmenin Farklı Yorumları

Rüyada su görmek, saf ve berrak olursa, hayır ve menfaate, bulanık olursa, kedere ve geçim sıkıntılarına işarettir. Bunun yanında bir kadının kendisine su verdiğini gören rüya sahibi çevresi tarafından bazı iftiralara uğrayabilir.

Bazı yorumculara göre ise , rüyada görülen durgun su, hapis hayatına işarettir, Durgun bir suya düştüğünü gören kişi mahkum hayatı yaşayabilir.

Bir bardaktan saf su içtiğini görmek, esinden ve çocuklarından bazı iyilikler göreceğine işarettir. Şişeden su içmek erkek, madeni bir kaptan su içmek ise kadına yorumlanır.

Uyanik oldugu zaman içtiginden daha fazla su içtigini gören, uzun ömürlü olur. Içtigi su saf ve berrak ise düsmanindan selamete, geçiminde sikintidan kurtulmaya isarettir. Suda el yikamak, malinda tasarrufa delildir.

Bazi yorumculara göre; suya bakip içinde kendini gören evine iyilik ve cömertlikte bulunur. Sularin yerlerde döküldügünü gören, malindan harcar. Köprü veya kemer altindan sularin aktigini görmek, halkin kendilerine yardimci olan bir kimseden hayir göreceklerine isarettir.

(Rüyada Birine Su Vermek)

Bu sudan aldığını gören kişi, etrafında ki bazı kimselerden yardım ve menfaat görür. Her ne şekilde olursa olsun, ilaç ile veya sıkılarak çıkarılan meyve veya sebze suları maddi gelir ve menfaat şeklinde yorumlanır. Abdulgani Nablusi ye göre; rüyada su görmek, güzel bir hayat ile tabir olunur. Evinde su olduğunu görmek, mutluluk, toplu mal yada miras şeklinde yorumlanır. (rüyada birine su vermek)

Rüyada su içmek, düşmandan selamet ve rüya sahibi için bereketli seneye işarettir. Rüyasında, uyanık olduğu zamanki adetinden fazla su içtiğini görmek, uzun ömre delalet eder.

Elini suya soktuğunu gören, mal ve mülk pesinde oldukça hırslı olmasına işarettir. Bir küp dolusu saf suyu olduğunu, gören, miras yer. Su bulmak için gezdiğini gören, halk arasında yalancılık ile suçlanır. Durgun su his ile yorumlandığı için, böyle bir suya düştüğünü gören, hapse girer. Kokmuş su fakirlik, geçim darlığı ve sıkıntı ile tabir edilir.

Acı su, acı hayati çok sıcak su geçimde zorluk, bulanık su haram mal; sari su hasta olarak tabir olunur. Derin bir suya düşüp dibine kadar yuvarlandığını gören, çok zengin olur. Bir rivayete göre, suya düşmek, ferahlık ve sevinçtir. Taşkın ve coşkun su azap ve fesatlık ile yorumlanır. Bir yerde suların taşıp evlere kadar girdigini görmek, orada büyük bir ihtilalin meydana geleceğine, evinin damı üzerinden su aktığını görmek, hemen meydana gelecek bir belaya yorumlanır.. (rüyada birine su vermek)

Rüyada Su Taşımak

Üzerindeki elbiselerle herhangi bir şekilde su taşıdığınızı görürseniz. Sizi gururlandıracak bazı olaylar yaşayacağınıza işarettir. Bunun yanında eşinin su içtiğini gören kimse hasta ise iyileşir, fakirse zengin olur, günahkar ise tövbe eder, tutuklu ise tahliye edilir, borçlu ise borcunu öder, bazı korktuğu şeylerden emin olur. Bir kuyudan su çektiğini gören kişi ise çok fazla mal kazanacağına işarettir.

Bunların yanında Rüyasında denizden su içtiğini gören rüya sahibi bazı siyasi sıkıntılar yaşayabileceğine işarettir. Bir başka yorum ise denizin bütün suyunu içtiğinizi gördüyseniz, büyük bir hastalığa; susuz iken su bulup içtiğini görmek, ekinlerin o sene bereketli olacağına; suyu emerek içtigini görmek keder şeklinde yorumlanır.. (rüyada birine su vermek)

Rüyada Çok Su İçmek

Rüyada çok su içmek, bereketli ve bol kazanca işaret eder. Rüya sahibin giriştiği bazı hayırlı işler sayesinde evinde maddi ve manevi sıkıntı yaşanmaz, borçlar ödenir ve sürekli para akımı olacak bir iş sahibi olur.

Rüyada Birinin Su Verdiğini Görmek

Eğer rüyada birinin size su verdiğini gördüyseniz yakın zamanda göreceğiniz maddi manevi zorluklar için size uzanacak bir yardım eli olacaktır. Sıkıntıları aşma konusunda kendisi tek başına baş edemeyecek ve bu insanın yardımı rüya sahibinin hayatı için oldukça önemli bir yere sahip olacaktır. Ve yardım eden kişi ile ciddi bağlar kuracaktır.. (rüyada birine su vermek)

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, suyun nasıl bir su olduğuna göre değerlendirilir. Eğer içtiğiniz su berrak ve temiz su içiyorsa, helal rızık kazanmaya işarettir. Elde edilen kazanç bereketli olur. Rüyada bulanık veya sıcak su içtiğini gören kimse, hastalanır veya hüzünleneceği bazı olaylar yaşayabilir . Danyal Aleyhisselama göre ise; su içmek rüyada kendini susuz hissetmekten daha önemlidir. Bir kaç bardak su içtiği halde susuzluğunun geçmediğini görmek, dünya hayatında son derece tamahkar olunduğu şeklinde yorumlanır.. (rüyada birine su vermek) http://globe-views.com/dreams/give.html https://journeyintodreams.com/gift-dream-interpretation-and-meaning/ https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/seeing-water-in-dream-is-good-or-bad https://psychiclibrary.com/water-dreams/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir