Rüyada birinin öldüğünü görmek yada duymak – En Detaylı Yorum

Rüyada birinin öldüğünü görmek aslında o kadar yüzeysel incelenemez. O yüzden sizler için kategoriler şeklinde ayırdık. Rüyada birinin öldüğünü görmek bazen iyi bazende kötü şekilde yorumlanabilir. Rüyada ölen birinin yakınlık derecesine göre ve ölen kişinin özellikleri rüyanın yorumunu değiştirebilir. Birinin öldüğünü görmek yada duymak şeklinde 2 farklı şekilde yorumlanmıştır. O zaman başlayalım…

Rüyada birinin öldüğünü görmek ;

Rüyada ölen kişi yaşlı ise..

Bazı rüya yorumcularına göre; rüyada tanınmayan ve ilk kez görülen yaşlı birinin ölümü, arzu ettiği şeyden bir sonuç almamaya işaret eder.

Rüyada Ölen Kişi Kendiniz ise..

Rüyada öldüğünü görmek uzun bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bununda yanında bekar iseniz evlenme ile yorumlanabilir. Öldüğünü ve mezara götürüldüğünü gören kişi çok uzaklara gidecektir.

Öldükten sonra direk gömüldüğünü gören, tövbe etmeden vefat etmeye işarettir. Gömüldükten sonra mezarından çıkarsa, tövbeye kavuşur. Ölüp halkın omuzları üzerinde götürüldüğünü gören, halk arasında şeref ve itibar kazanır, ölümünden sonra tekrar dirildiğini gören, maddi durumunun çok iyileşeceğine yorumlanır. Eğer rüya sahibi yolculukta ise veya gurbette bulunuyorsa selametle vatanına döner.

Rüyada ölen kişi yakınınız ise

Uykusunun içinde hasta olmayarak direk birinin öylece öldüğünü görmek, uzun ömre işaret eder. Bazı yorumculara göre; oğlunun ölümü, düşmandan kurtulmak ve mirastır. Kızının ölümü, sevinç ve bir istekten vazgeçmektir. Babanın ölümü geçim sebebiyle; annenin ölümü, maksada ulaşmaktır ve hüzündür.

Bazı tabircilere göre anne ve babasından birinin öldüğünü görenin evinden dünya nimeti çıkar ve hali kötüleşir. Eşinin öldüğünü görmek, geçimine yardımcı olanın artık bulunmadığına delalet eder.

Rüyada eşini öldüğünü ve tekrar dirilerek yaşadığını gören kimse, ziraat ve harmanından fayda görür. Rüyada oğlunun öldüğünü gören kimse, düşmanından kurtulur. Kızının öldüğünü gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulamayacağından dolayı umutsuz bir duruma düşer..

BU MOTİVASYON YAZISINA KESİNLİKLE GÖZ ATMALISINIZ. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüyada ölen kimse kadın ise..

Tanınmamış bir kadının öldüğünü görmek, yağmurların azalacağına işaret eder. Bu kadının tekrar dirildiğini görmek, yağmurların artacağına işarettir.

Bir kadının öldüğünü görmek, dünya islerinin askıda kalmasına yorulur. Hamile kadının ölümü daha mübarek ve kurtuluştur.

Yakın arkadaşın ölümü..

Bir arkadaşının ölümünü görmek, rüya sahibinin hastalanmasına veya arkadaşıyla arasının bozulmasına işaret eder. Daha önce ölmüş bir yakınınızın sizinle tartıştığını veya size küstüğünü görmek; ölen yakınınızın vasiyetini yerine getirmediğinize yorulur.

Akrabalardan Birinin Ölmesi..

Akrabalarından birinin öldüğünü görenin, kuvvetinde noksanlık hâsıl olur. Tanıdığınız bir kimsenin öldüğünü ve dirildiğini görmek; o kimsenin ömrünün uzayacağına işarettir.

Rüyada Hayvanlardan Birinin Öldüğünü Görmek

Eğer rüyada yabani bir hayvanın ölmüş olduğunu görürseniz düşmana karsı zafer kazanacağınıza yorumlanır. Evcil hayvanlardan birinin öldüğünü görmek hayırlı değildir.

Bir aslan veya filin öldüğünü görmek, o memlekette büyük bir kişinin ölümüne işaret eder.

Rüyada  Birinin Sizi Öldürmesi

Öldürülmek, sıkıntı çekmeye, başınıza gelecek herhangi bir probleme yorumlanabilir. Birinin sizi öldürdüğünü görmeniz, hakkınızda çıkacak bazı söylentilerden ve yalan haberlerden dolayı sıkıntı çekeceğinize ve bazı konularda tedirginlik yaşayacağınıza işaret edebilir. Aynı zamanda bu rüya, arkanızdan iş çevirecek bir kişiye ve onun yapacağı dalavere sonucu elinizdekini kaybedeceğiniz şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada  Birinin Öldüğünü Görmenin Psikolojik Anlamı Nedir?

Rüyada birinin öldüğünü görmeniz, eğer o kişiyi tanıyorsanız onu kaybetme korkusu içinde olduğunuzun veya o kişiye karşı olan sevginizin büyüklüğünün bir işaretidir. Genellikle gerçek hayatta çok sevdiğimiz insanlardan ayrılmanın tedirginliğini yaşarız ve bu tedirginlik rüyalarımızda kendini göstermektedir (rüyada birinin öldüğünü görmek)

Rüyada birinin öldüğünü görmeden sadece duymak..

Rüyada Düşmanının Öldüğünü Duymak

Rüyada gerçek hayatta kendisine düşman olan bir kimsenin öldüğünü duymak, o düşmanın kötülüklerinden size bir zarar gelmeyeceği anlamı taşır. Bu rüya size kötülük yapmak isteyen bir kişinin zarar verme emellerinin suya düşeceğine ve güçsüz bir düşmanınız olduğunun göstergesidir. (rüyada birinin öldüğünü görmek)

Rüyada Tanıdık Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyasında tanıdık birisinin öldüğünü duymak, o kişi için oldukça hayırlı bir durumdur. Tanıdığınız kişinin ömrünün uzamasına, eğer yakında başlamayı düşündüğü bir çalışma varsa başarı ile sonuçlanacağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine işarettir. Bazen de bu rüya, ölen kişi ile birlikte zaman geçirmeye veya ondan göreceğiniz bir iyiliğe işarettir. (rüyada birinin öldüğünü görmek)

Rüyada Aileden Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyasında aileden birisinin öldüğünü duymak farklı şekillerde yorumlanmıştır. Kardeşinin öldüğünü duymak; o kimsenin kız veya erkek kardeşinin başarılı bir insan olmasına, eğer ilim tahsil ediyorsa yakında kendisini geliştireceğine ve insanlar arasında saygın bir kişilik olacağına; anne veya babasının öldüğünü duymak, onlar için uzun ömre, eğer hastalıkları varsa şifa bulacaklarına; yakın akrabalar içinse onların da iş ve güçlerinde kar elde etmelerine, onlardan doğacak nesilden çıkan hayırlı kimselere işaret eder. (rüyada birinin öldüğünü görmek)

Rüyada Bir Dostun Öldüğünü Duymak

Rüyada yakın bir arkadaşının öldüğünü duymak, o dostunuzun oldukça uzun ve rahat ömürlü olacağına ve daima birlikte olup ondan destek göreceğinizin göstergesidir. Bu rüya gören kişi için hayırlı bir rüyadır. (rüyada birinin öldüğünü görmek)

Rüyada Hasta Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyasında gerçek hayatta hasta olan bir kimsenin öldüğünü duymak, o hastanın iyileşmesine ve şifa bulmasına; eğer hastanede yatıyorsa oradan çıkmasına , bazen de bu hastalığın bir müddet devam edip daha sonra iyileşmesine işarettir. (rüyada birinin öldüğünü görmek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir