Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek – Burun Kanaması Ne Demek

Rüyada genel manada burun kanaması olumsuz ve kötü rüya olarak tabir edilir. Rüyada burnunun kanadığını görmek beklenmedik bir şekilde hayatınızın akışını değiştirecek can sıkıcı olaylara tabir edilir. Bu yazımızda sizler için biraz detaya iniyoruz. Keyifli okumalar..

Rüyada Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada burnunun kanadığını gören kişi eğer burnunun sürekli olarak durmadan kanadığını görüyorsa rüyayı gören kişinin faydasız para kazandığına yorumlanır. Rüyada kanayan kan eğer yoğun şekilde ise erkek bir evlada işarettir. Rüyada burnunun kanadığını gören kimse ve burnunun kanını gördüğü halde endişelenmiyor ise, o rüyayı gören kişinin müdüründen yada patronundan gelecek olan güzel işlere tabir edilir. Rüyanızda burnunuzdan inanılmaz şekilde çok kan geldiğini gördüyseniz eğer; tahmin edemeyeceğiniz bazı olaylardan dolayı gerileyerek yoksul ve muhtaç duruma düşeceğinize ve bazı insanlardan yardım isteyeceğinize işaret eder.

BU TESTİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. İŞTE ZEKA TESTİ BU LİNKTE SİZLERLE

Rüyada Burun Kanaması ve Burnunuz Kanarken Korkmamanız

Rüyada burnu kanadığı halde endişe etmeden ve korkmadan duruyorsanız, makam ve rütbece sizden büyük kimseler tarafından size dokunacak olan iyiliklere işaret eder. Bu sayede tahmin edemeyeceğiniz şekilde zenginleşirsiniz ve yeni maddi gelir kaynakları açılacağına yorumlanır. Bunun yanında rüyada burnundan kan aktıktan sonra kendini zinde ve güçlü olarak hissetmek beklenmedik bir şekilde zengin olmaya işaret eder. Yeni fırsatlar için alıcılarınızı açmanız gerekir.

Rüyada Burnunun Kanadığı Anda Çok Korkmak Ve Endişelenmek

Eğer rüyada burnunuz kanadıktan sonra çok korktuysanız ve endişe duyduysanız iş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rütbe olarak sizden yüksek kimselerden gelecek olan zarara ve size yapılacak saygısızlığa işarettir. Burnunuz kanadıktan sonra kendinizde halsizlik ve güçsüzlük hissettiyseniz eğer beklenmedik bir şekilde fakirleşmeye yorumlanır. ( rüyada burnunun kanadığını görmek, rüyada burun kanaması )

 Rüyayı gören, burnundan akan kan ile kendisinde bir rahatlık hissetderse çevresi tarafından şöhret sahibi olacağına işarettir. Rüyayı gören kimsenin hayatına, kuvvet ve malına ve onu teminatı altında bulunduran yardımcıya yahut elbise vs. gibi şeylerden onu örten giysilere yahut iyilik ve kötülükten kazandığı şeylere işarettir.

Burundan Yoğun Bir Şekilde Kan Aktığını Görmek

Rüyada burundan akan kanın yoğun bir şekilde akması ise, erkek çocuk şeklinde tabir edilir. Bazı tabirlere göre ise oldukça fazla çıkan kan, rüya sahibinin yardımcısı bulunan ana baba yada çocuk ya da ortak tarafından gelen menfaatin kesilmesine işarettir. Rüyasında burnundan koyu kan aktığını gören kişinin, çocuğunun sağlığında bazı problemlere işaret edebilir. Rüyanızda burnundan akan kanın hiçbir şeye bulaşmadığını görmeniz; günah işlemekten kurtulacağınıza işarettir.

Burundan İki Defa Arka Arkaya Kanaması

Eğer burnundan akan kan sadece bir veya iki damla ise, o kan menfaat şeklinde tabir edilir. Bunun yanında, kazancınızın artacağına da işaret eder. Burnundan akan kani elbisesine bulaşsa o kimseye kötü mal ve günah isabet eder. Bir kimsenin rüyasında burnundan açık kırmızı kan geldiğini görmesi; haramdan veya hileli yoldan para kazanacağına işaret eder. Eğer burnunun kani hiçbir şeye bulaşmasa günahtan kurtulur. Eğer yol üzerine damladığını görse, o kimse malının zekâtını verir ve onunla yol üzerinde bulunan fakir fukaraya yardımcı olur. ( rüyada burnunun kanadığını görmek, rüyada burun kanaması ) https://checkmydream.com/dream-meaning/blood–from–nose https://www.quora.com/What-does-a-stain-on-nosebleed-mean-in-a-dream-Made-me-worry-in-my-dream#:~:text=A%20bleeding%20nose%20in%20a%20dream%20may%20represent%20good%20health.&text=A%20bleeding%20nose%20in%20a%20dream%20means%20unlawful%20money%2C%20or,from%20his%20superior%20at%20work.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir