Rüyada çeşmeden su içmek – Rüyada akan çeşme görmek

İçinde çeşme görülen rüyalar genel olarak güzel yorumlanmıştır. Genel hatları ile mutluluğu ve hayırı temsil eder. Bu yazımızda sizler için rüyada çeşmeden su içmek ne manaya gelir? Detaylı olarak yorumlarını sizler için hazırladık. Bunun yanında bazı ufak detayları alt başlıklarda bulabilirsiniz. Keyfili Okumalar..  

Rüyada çeşmeden su içmek

Rüyada çeşme görmek genellikle hayır ve kısmet ile yorumlanmıştır. Rüyanızda eğer bir çeşmeden avucunuz ile su içtiğinizi gördüyseniz, dünyada sizleri bereketli ve kazançlı bazı olayların gerçekleşeceği şeklinde tabir edilmiştir. Çeşmenin yanında bulunan bir tastan su içmek ise herhangi bir konuda yada alanda eğitim için verdiğiniz mücadeleyi temsil eder. Bu mücadele sonunda başarıya ulaşmanızda kaçınılmaz.

Rüyada çeşmede su içtikten sonra ellerini ve yüzünü yıkamanın anlamı ise hayatınızın ilerleyen kısmında sizi problemsiz ve pürüzsüz bir sürecin beklediğine işarettir. Biraz daha detaya inecek olursak çeşmenin suyu eğer içilecek şekilde kıvamda tatlı su ise, hayatınız hastalıklardan uzak ve sağlık içinde geçeceği şeklinde tabir edilir. Çeşmeden akan su acı ise tam tersi şekilde yorumlanır. Yani bazı hastalıklar ve sıkıntılar sizi bekliyor demektir. (rüyada çeşmeden su içmek)

Eğer çeşmeden su akıyorsa ve akan su berraksa maddi varlığınızın artacağına ancak su bulanık ise maddi problemler yaşayacağınıza işarettir. Genel olarak rüya yorumcuları rüyada çeşme görmenin anlamını mutluluk olarak tabir etmişlerdir. 

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Rüyada Çeşmeden Çok Soğuk Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içtiğinizi ama oldukça soğuk olduğunu görmeniz sizi biraz üzecek bazı olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Uzun zamandır çabaladığınız ve emek verdiğiniz bazı uğraşların sonucu maalesef hüsran ile sonuçlanabilir ve sizi hüsrana uğratabilir. Bu durum çevrenizle olan diyaloglar içinde geçerli.. Yaşadığınız bazı iletişim sıkıntıları yüzünden uzun zamandır beklenen verimin alınamayacağına, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle karşı karşıya kalınacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından vazgeçebileceğinize işarettir. (rüyada çeşmeden su içmek)

Rüyada Çeşmede Yıkandığını Görmek

Çoğunlukla rüya tabircilerine göre; çeşme, mutlulukların en büyüğü olarak yorumlanır, bundan dolayı çeşmede yıkandığını görmek ise yaşadığınız sıkıntılardan ve hastalıklardan kurtulacağınız şeklinde tabir edilmiştir. Yaşamınızı bir suya benzetirsek, çeşmede bir insanın dünyada yaşadığı yıllara benzer. Şöyle ki, insanın ömrü bir gün tükenir, ancak çeşmenin suyu tükenmez.

Rüyada Şişeden Su İçtiğini Görmek

Rüyada cam şişeden su içtiğini görmek, (rüyada çeşmeden su içmek) kaliteli şekilde yaşamaya, geçim derdi çekmemeye, bol bol alışveriş yapmaya, değerli eşyalar biriktirmeye, kariyerinizde ilerlemeye, yükselmeye ve başarıya ulaşmaya yorumlanır. Rüyada plastik şişeden su içmek ise yaşantınızın oldukça stabil bir şekilde ilerlediğine ve halinizden memnun olduğunuza, maaşını doğru şekilde kullanmaya, birikim yapmak için şimdi kendini sıkmaya işaret eder.

Çeşmeden Berrak Veya Bulanık Su Akması

Rüya sahibi eğer rüyasında çeşmeden berrak su aktığını görüyorsa, para konusunda varlığa kavuşacağına ve işlerinin düzeleceğine işarettir. Tam tersi olarak çeşmeden bulanık su akıyorsa bazı maddi problemleri temsil eder. Temiz bir çeşme güzel, uğurlu bir iştir. Rüyasında çeşme gören bekâr erkek ise bu mutlu ve temiz bir aşk demektir. Evli erkek ve kadınlar için bu rüya, bolluk ve berekettir. Bulanık sulu bir çeşme kötü ve üzüntülü haber şeklinde tabir edilmiştir.

(Rüyada çeşmeden su içmek)

Rüyada Bardaktan Su İçtiğini Görmek

rüyada çeşmeden su içmek
rüyada çeşmeden su içmek

Rüyanız bir bardaktan su içtiğinizi gördüyseniz, rahat bir şekilde para kazanacak işler yapacağınıza, iyi geçime, uzun bir hayata, hayırlı ve makbul bir insan olmaya işaret eder. Rüyada su bardağında su içmek, bolluktan, sağlıktan ve ilişkilerinizden yana oldukça şanslı olmaya ve bunların hepsine bir arada sahip olacağınıza tabir edilir. Rüyada çay bardağı tarzı küçük bardaklardan su içmek ise, tutumlu olmak, kararında harcama yapmak ve kazancını idareli bir şekilde harcayacağına işarettir.

Rüyada Kaynağından Su İçmek

Kurduğunuz düzen yada iş hayatınızla alakalı olarak ortaya çıkan bir sorunun çözümü için kaynağa inmeye, bu sayede problemlerin temelinin ne olduğunun anlaşılacağına, durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına ve sonunda doğru adımlar ile yolunuza devam edeceğinize işarettir. Rüyada pınardan soğuk su içmek, sıkıntıların yakın zaman içinde olmasa da uzun vadede sizi memnun edeceğine, kazancın daha da artacağına, zorlukların aşılacağına, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına ama sonunda bir düzen tutturulacağına ve başarı kazanılacağı şeklinde yorumlanır..

Rüyada Sadece Çeşmenin Musluğunu Açmak

Eğer rüyanızda sadece çeşmenin musluğunu açtığınızı gördüyseniz ve su üzerine doğru fışkırıyor ise bu yakında zamanda hayatınıza bolluk ve bereket getirecek bazı durumlar yaşayacağınız şeklinde tabir edilir. Bir başka yoruma göre ise: Rüyada çeşme görmek kısmet ile yorumlanır. (rüyada çeşmeden su içmek)

Rüyada Aşırı Su İçmeyi İstemek

Rüyada aşırı susamış bir şekilde su içmeyi istemek yeni bir ev kuracğınıza, ya da iş yeri açmak için bir ortaklığa girileceğine, bazı problemler yaşanmasına rağmen istenen her şeye azminiz sonucunda elde edeceğinize işarettir. Bunun yanında rüyada şekerli su içmek istemek, ağız tadını bozan bir kişiden kurtulup aile bireylerini bir araya toplamaya ve mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olmak şeklinde tabir edilir. Rüyada acı su içmek istemek, başa sorun açacak bir işle uğraşılacağına, nankör ve karaktersiz bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine işarettir. (rüyada çeşmeden su içmek) http://www.myislamicdream.com/drinking_water_fountain.html http://weknowyourdreams.com/fountain.html https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/water-fountain

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir