Rüyada çeyrek altın görmek, bulmak, bozmak, saklamak

Çok görülen bir rüyayı sizler için hazırladık. Evet rüyada çeyrek altın görmek, bu rüya oldukça güzel ve şanslı bir rüyadır. Rüya sahibinin inanılmaz süprizler ve değişiklikler bekliyor manası taşımaktadır. Tabi rüyada görülen bazı ayrıntılar durumları değiştirebilir. Bu yazımızda sizler için detaylı olarak bu rüyayı inceledik.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek, bu rüyanın manasına bakacak olursak, genel olarak rüya sahibinin problemlerinin belli bir kısmının çözüleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan çektiği bazı problemlerin çözülmesi için yurtdışı kaynaklı bazı işler yapması gerektiği manası taşıyabilir. Rüyada çeyrek altın gören kimsenin genel olarak üzüntü ve sıkıntısı azalır. Rüyada çeyrek altın gören kimse, sıkıntıdan kurtulup rahata kavuşur ve manevi olarak kendini çok rahat hisseder. Rüyada altın ve gümüşü karışmış şekilde görmek ise çevrenizden bazı kişilerin size ihanet edeceğine işaret eder. Bazı yorumlarda ise rüyada çeyrek altın bulmak, çocukları sebebiyle düşeceği musibetlerden kurtulmaya işaret edebilir.

Rüyada bir kutunun içinde çeyrek altın almak ise rüyayı gören kişiye gelecek olan küçük meblağda paralara delalet eder. Yapacağınız tek seferlik bir işten, sizi rahatlatacak bir para kazanabilir ya da şansına ufak ihaleler alabilirsiniz. Eğer kutu içinde aldığınız bu çeyrek altının sahte çıkması ise, rüyayı gören kimse için hiç tanımadığınız bir kişi tarafından kandırılıp dolandırılacağınız ve zarar edeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu durumdan, başka bir tanıdığınız kimsenin yol gösterip akıl vermesi sonucunda kurtulacağınıza ve ders alacağınıza işaret eder.

Rüyada bir düğüne gideceğiniz için hediye olarak çeyrek altın aldığınız görmeniz ise rüya sahibi için yakın bir süre içinde kalabalık bir organizasyona katılacağına işaret eder. Ayrıca bu ortamda yeni biri ile tanışacağını ve bu insan ciddi şeyler düşüneceğinize yorumlanabilir. Bazı yorumlarda ise rüyada başka birinden çeyrek altın almak, rüyayı gören kişi için yakın bir süre içinde, birisinden hediye alacağınıza ve bu hediye ile oldukça fazla mutlu olacağınıza delalet eder. ( rüyada çeyrek altın görmek )

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: YENİ İŞ FİKİRLERİ YAZIMIZA GÖZ ATTINIZ MI ?

Rüyada çeyrek altın bulmak

Rüyada herhangi bir yerden altın bulmak ise, sıkıntı ve zahmet çekmeye delalet eder. Kişi eğer elindeki altınları sağ sola amaçsız bir şekilde fırlatıyor ise bunun manası, rüya sahibinin manevi olarak çöküş içinde olduğunun işaretçisidir. Genel olarak rüya altın bulmak, kişinin büyük sıkıntıya düşeceğine, huzursuz ve mutsuz olacağı, karamsar bir döneme adım attığına işaret eder. Ayrıca bu kişinin dikkat etmesi gereken oldukça önemli kararlar vardır. Bazen bir madenden çıkarılmış altın görmek ise sıkıntının ve üzüntünün oldukça büyük olacağına işarettir.

Rüyada sandıkların içinde altın görmek ise ele geçecek bol miktarda servete işaret eder. Rüyada altını eritmek ise, başkasına yapılacak çirkin bir iftiraya işaret etmektedir. Rüyanızda her ne şekilde olursa olsun, altın bulmak; Girdiğiniz bir işler umduğunuz gibi gitmeyerek zarara uğrayacağınıza delalet eder. ( rüyada çeyrek altın görmek )

Rüyada çeyrek altın saklamak

Rüyasında çeyrek altın sakladığını görmek, rüyayı gören kişinin normal yaşantısında oldukça emanete riayet eden bir kimse olduğu manası taşımaktadır. Bazen de rüyada sakladığınız altınların bazılarının kaybolması ise size gelecek olan misafire ya da yeni arkadaşlıklara yorumlanır. Bir miktar altın bulup bunları sağlam bir yere koymak çoğunlukla size verilen sırlara sahip çıktığınıza ve oldukça güvenilir bir kimse olduğunuz anlamı taşır. Bazen de rüyasında altın sakladığını gören kişi oldukça büyük bir zenginliğe kavuşur. Altın sakladığını görmek, mal elde etmeye ve kazanç sağlayacak ortaklıklara işaret eder.

Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada bir kuyumcu görmek ise; vakitlerinizi boş ve değersiz şeyler ile harcadığınıza, ayrıca oldukça önemsiz insanlara anlamsız şekilde değer verdiğinize işaret eder. Eğer bir kuyumcudan mücevher tarzı parlak taşlar satın aldıysanız, sizin bazı özelliklerinizi takdir edemediğinize işaret eder. Eğer rüyada görülen kuyumcu siz iseniz; arkadaşlarınızı ve yakın çevrenizi seçerken oldukça dikkatli olduğunuz anlamına gelir. ( rüyada çeyrek altın görmek)

Rüyada kuyumcu görmek, bazen de sizi oyalayan bazı işler olduğuna ve oldukça fazla vakit kaybettiğinize işaret eder. Bir başka tabirde ise; ikiyüzlü, yalancı, sahtekar bir insanla girişeceğiniz bir mücadeleye delalet eder. Bu kapışma sizi çok fazla yorabilir ve bütün enerjinizi götürebilir. Ayrıca düşlerinizde gördüğünüz bir kuyumcu vitrini, sizin için oldukça büyük önem taşıyan dürüstlük, doğru sözlülük gibi işlere işaret eder. Bazen de bu rüya yaşamımızda en çok değer verdiğimiz kişiler olduğuna ve onları el üstünde tuttuğunuz anlamına gelir. Bazı yorumlara göre rüyada ku­yumcudan bir parlak bir mücevher satın aldığınızı görürseniz, kişiliğimize kat­tığımız olumlu özelliklerin, size harika geri dönüşler sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Kuyumcudan Altın Satın Aldığını Görmek

Rüyada eğer ebeveynleriniz ile bir kuyumcuya girip altın aldıysanız, ailenize gelecek olan yüklü miktarda mirasa işaret eder. Bazen de bu düş, ailenin yakın zamanda bir mal varlığı elde edeceğine ama bu mal varlığını elde ederken ciddi problemler yaşayacağınıza işaret eder. Çevrenizden ve dostlarınızdan alacağınız yardım ile bu problemlerin üstesinden geleceksiniz. Kimi yorumcuya göre rüya sahibinin yeni bir karar alacağına, bu kararın hayatını baştan sona değiştireceğine bundan dolayı kişinin çok stres ve kararsızlık yaşadığına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin risk alarak bir işe gireceğine ve bu iş konusunda bazı endişeleri olsa bile sonunda oldukça sevinip mutlu olacağına ve bol, hayırlı ve bereketli kazançlar elde edeceğine yorumlanmıştır.

Gördüğünüz bu rüyada kuyumcudan aldığınız altının miktarı ve ağırlığı çoğaldıkça sizin de girişimleriniz veya iş hayatınız sayesinde elde ettiğiniz servet o derece fazla olacaktır. Eğer a kuyumcudan aldığınız bu altınlar kirli ise mat ise, çevrenizde sizden rahatsız olan ve ayağınızı kaydırmak isteyen, size zarar vermek isteyen ve sizi düşürmek için elinden geleni ardına koymayan bir kimse olduğuna işaret eder. Fakat bu kişinin rüya sahibine aynı zamanda dost olarak göründüğünü ve her yardıma ihtiyacı olduğunda koştuğunu da hatırlatalım. Arkadaşlarınızı seçerken iyi seçin.. ( rüyada çeyrek altın görmek )

Rüyada Tonlarca, Bir sürü altın görmek

Rüyada tonlarca ya da yığınla altın görmek ise, önemli bir kişinin ya da hayata dair yepyeni sırlar öğreneceğinize tabir edilir. Bu tonlarca altın eğer evinizin içinde ise yaptığınız işler sonucunda evine gelecek mala işaret etmektedir. Eğer bu altınların arasında altından taçlar ya da asalar var ise: Bir kimsenin yepyeni makamlara ulaşmaya ve kariyer basamaklarını onar onar tırmanmaya yorumlanmıştır. Kişinin rüyada sikkeli biçimde tonlarca altın görmesi, huzurlu günlerin başlangıcına ya da evli kişiler için güzel bir çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada bir takım sikkeli altınlar görmek, defnedilmiş mala, hikmet, velayet ve şahitliğe de yorumlanabilir. ( rüyada çeyrek altın görmek

Rüyada Altın Bozdurmak, Satmak

Rüyada altın bozdurmak ya da elindeki altınları satmak, keder ve hastalık sahibi olmaya işarettir. Rüyada cüzdan içinde altın görmek emanete ve sırra işarettir ancak bunu satmak ise bazı kimselere ihanet etmeye ya da başkaları tarafından ihanete uğramaya delalet etmektedir. Kese içinde altın ve gümüş görmek, nimet ve hayra, kesenin boş olduğunu görmek de iflasa uğrayacağınıza işaret etmiştir. Rüyada altın bozdurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin araba ev ya da tarla gibi bir servet edeceğine delalet etmiştir. Bazen de bu rüya elinize geçecek bol miktarda paraya işaret eder.

Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda alacağı yardım ya da eline geçecek toplu bir para ile inanılmaz yatırımlara imza atacağına işaret eder. Eğer bu rüyada altını sarrafa ya da kuyumcuya değil de başka bir yerde bozdurmak, rüyayı gören kişinin hakkı olmayan bir mal ya da para edineceğine işaret etmektedir. Bu düşü görmek ise servetinizin giderek azalacağına ve bereketini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Altın Parçaları, Kırıntıları Görmek

Rüyada küçük altın kırıntıları ya da minik altın parçaları görmek, güzel eğitime, faydalı bilgiye ya da sadık dosta ve güzel bir eş olarak tabir edilir. Rüyasında bir miktar altın bulup bunları iyi bir yere gizlediğini görmek, kaliteli bir insan olduğunuza delalettir. Ayrıca bu düş tam bir sır küpü olduğunuz anlamına da gelir.

Rüyada Ölmüş Birinden Altın Almak

Düşte eğer daha önce ölmüş bir kimsenin size altın ya da altından para vermesi, son zamanlarda sizi bunaltan olaylardan kurtulacağınıza delalet eder. İki elinize birden altın vermesi ise, iş hayatında sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüya sırasında görülen taç, başörtüsü gibi kıymetli nesnelerin altından yapılmış olması ise manevi açıdan inanılmaz bir şekilde huzurlu olacağınıza işaret eder. Bunların yanında rüyada gümüş ve saf altından yapılmış eşyalar görmek ise, temiz kalbe, saf niyete, anlaşmaya, ihlasa ve doğru söze tabir edilir. Giysinin üstünde, altın, gümüş, boncuk veya mücevherden yapılmış gerdanlık tarzı takılar görmek ise bazı alanlarda yüksek makama ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Birinden Altın Aldığını Görmek

Rüyada bir kimseden altın aldığını görmek ise, rüyayı gören kişinin etrafındaki kimseler tarafından adeta parmak ile gösterildiğine ve inanılmaz şekilde taktir topladığına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimse eğer hala öğrenci ise, inanılmaz başarılara imza atar ve beklenmedik yerlerden burs kazanabilir. Herhangi bir şekilde rüyada bir kimseden altın almak bekar kimseler için, rüya sahibinin önceden tanıdığı bir kişi ile ile seneler sonra sonra yine karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada küçük bir çocuktan altın almak ise oldukça temiz ve saf duygulara sahip olduğunuza işaret eder. Bu rüyanın bir başka anlamı ise dileklerinizin gerçekleşeceğine ve oldukça çok sevineceğinize tabir edilir. Rüyada size altın takıldığını görmeniz ise, size zulmeden kişilerden korkmamanız gerektiğine ve artık hayatınızdaki dağınıklığı toparlayacağınıza işaret eder. Rüyada altın takıldığını görmek, bazen de size emanet edilen bir durumdan fayda göreceğinize ve ciddi kazançlar elde edeceğinize yorumlanmıştır.

Rüyada herhangi bir kimseden altından yapılma bir kolye almak, rüya sahibi için yeni bir gönül ilişkisine başlayacağının habercisi olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında, onu çok seven ancak bir türlü duygularını ona anlatamayan bir kimse olduğuna ve artık bir anda cesaret ederek size açılacağına işaret etmektedir. Rüyada eğer altın kolye size aileniz tarafından veriliyor ise, kişinin ailesinin istediği ve onayladığı bir insan ile tanışacağınıza ve oldukça fazla hoşlanacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Altın Para Gormek

Rüyada altından yapılma paralar görmek, hayatınıza girecek olan küçük bir sıkıntılar ve problemler olarak yorumlanır. Çok sayıda altın para olumsuzluklar olarak tabir edilmiştir. Üzeri resimli olan altın paralar hayırsızlık olarak yorumlanır. Bazen de topraktan aldığı altınların elinde eri­diğini gören kişinin annesi ile arası açılır ve bir süre üzüntü yaşar. Ölü bir kimseden altın almak ise feraha ulaşmaya ve zulümden kurtulmaya işarettir. Altın rüyada bazen hayra işaret etse de bazen de resimli para figurleri olunca üzüntünün habercisi olabilir. Altınını elinden çıkardığını gören, sı­kıntılardan kurtulur.

Bazı rüya tabircilerine göre ise sadece bir tek altın görmek oldukça güzel ve manevi olarak huzurlu olmak ile tabir edilir. Bu rüya sahibinin fitne ve fesat çıkaran kimselerden uzak duracağına ve bazı belalardan kurtulacağına işaret etmektedir. Bazı tabirlere göre ise üzerinde resim ve süs bulunan altın paralar haline getirilmiş altın gören aile ve yakınlarından üzüntü duyacağı bazı haberler duyar. ( rüyada çeyrek altın görmek

Ruyada Altın Küpe Görmek, Takmak ve Almak

Rüyada herhangi bir altın küpe görmek ya da takmak oldukça farklı anlamlar taşır. Örneğin kendi kulağından küpe olduğu­nu gören güzel ses ve müzik dinlemeyi sevdiğine işaret eder. Bazen de bu kulağındaki küpelerin mü­cevherlerle süslü olduğunu görmek birinden iyilikler göreceğinize yorumlanır.

Rüya İçinde Külçe Külçe Altın Görmek

Rüyada külçe külçe altınlar görmek ise, rüyayı gören kişinin oldukça fazla çaba gerektiren işler ile uğraştığına ve bu gideceği zorlu yollarda eğer ısrarcı olursa oldukça başarılı olacağına işaret eder. Ayrıca bu emekleri sergilerken de gittiğiniz bu çetrefilli ve zor yollarda çevresinden birinin ona hem maddi hem de manevi destek olacak bazı kimseler olacağına ve onların kıymetini bilmeniz gerektiğiniz anlamına da gelmektedir. ( rüyada çeyrek altın görmek )

Rüyada Altın Takası Yapmak

Rüyada altın ile takas yapmak ise, rüya sahibinin farkında olmadan bir kimseye iyilikte bulunacağına ve oldukça zor durumda olan birinin derdine derman olacağına, o kimseyi problemlerinden kurtaracağına delalet eder. Bu rüya genel olarak farkında olmadan bir kimseye iyilik yapmaya delalet eder. ( rüyada çeyrek altın görmek )

Rüyada Mücevherden Yapılma Eşyalar Görmek

Rüyada mücevher kutusu ya da mücevherden yapılma eşyalar görmek, son günlerde yatırım ve birikim yapan bir kimse olmaya çalıştığınız anlamına gelmektedir. Rüyasında mücevherden yapılma eşyalar gören kimse eğer evli ve çocukları varsa, bundan sonraki hayatını onlara adadığına ve onlar için iyi bir gelecek kurmaya çalıştığına işaret eder. Eğer rüyada mücevher kutusunun içinin boş olduğunu gördüyseniz gösteriş yapmayı sevdiğiniz manasına gelir. / ( rüyada çeyrek altın görmek ) Bazı kaynaklar: https://www.dreamchrist.com/coins-dream-interpretation/ http://globe-views.com/dreams/a-piece-of-gold.html#:~:text=Coins%20of%20gold%20in%20a,inherited%20large%20sum%20of%20money.&text=And%20if%20you%20give%20someone,which%20you%20may%20get%20into. https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/coins http://www.dreambible.com/search.php?q=Coins

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir