Rüyada depremde öldüğünü görmek ne manaya gelir?

Maalesef ülkemiz bir deprem ülkesi olduğu için rüyalarımızda deprem kaçınılmaz olabiliyor. Genel olarak rüyada deprem görmek rüya sahibinin yaşantısında meydana gelecek bazı köklü değişiklikler şeklinde yorumlanmıştır. Fakat tam olarak yorumlanması için tabi ki biraz ayrıntıya girmek lazım. O zaman rüyada depremde öldüğünü görmek ne manaya gelir ile başlayalım….

Rüyada Depremde Öldüğünü Görmek

Rüyada deprem sırasında öldüğünüzü gördüyseniz eğer bu rüya olumlu ve güzel olarak yorumlanır. Bu rüyanın anlamı rüya sahibinin ömrünün uzun olacağın şeklinde yorumlanmıştır. Bir başka açıdan yorumlayacak olursak depremde bir yerin sallandığını görmek, o bölgede bir musibetin meydana gelmesine veya emanete sahip çıklmadığına işaret etmektedir. Rüyada deprem görmek genel manda hayatınızda değişiklikler olacağı şeklinde yorumlanır. Deprem olması; bir sıkıntı yaşanacağı manası da taşımaktadır. Bazı rüya tabircileri ise bu rüyayı depremin şiddeti ile doğru orantılı şekilde o bölgede kıtlık ve hastalık olarak yorumlanmıştır. Rüyada deprem olduğunu görmek çoğu rüya tabiri kitabında ise ülke içinde çıkacak fitne şeklinde yorumlanmıştır..

Bazı tabirciler ise depremi hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlarlar. Rüyada deprem olacağını düşünmek ve olmasını beklemek ise rüya sahibinin yaşadığı şehirde iş hayatında ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve rüyayı gören kişinin hayatı iyi idame ettireceğine ve kaliteli atılımlar yapacağına ve gelirinin yükseleceği şeklinde yorumlanmıştır. Rüyanızda depremden maddi anlamda zarar gördüyseniz yaşadığınız ülkede ekonomik olarak bazı sıkıntılar yaşanacağı şeklinde yorumlanmıştır.. (rüyada depremde öldüğünü görmek)

SADECE ZEKASINA GÜVENENLER BU TESTİ ÇÖZEBİLİR.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüyada Deprem Görmenin Başka Yorumları

Rüyada bulunduğunuz yerde depremin olması, rüya sahibinin başka bir şehre taşınması şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada bilinen bir bölgede depremlerin olması, o bölgeye isabet edecek bela ve musibete de işaret etmektedir. Rüyanızda deprem meydana gelmesi sonucu dağın sarsılarak yerinden oynaması o bölgede yaşayan halk için kötü şekilde yorumlanmıştır..

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ne Demektir?

Tabir bakımından zelzele, yer sarsıntısı, sallanmak ve deprem aynı anlama gelir. Rüyada dünya genelinde büyük bir deprem olduğunu görmek, ülkeler arasında savaş çıkacağına yorumlanır. Bazen de rüyanızda deprem anını yaşamak, iş yaşamında sıkıntılar yaşanacak demektir. Kişinin rüyasında deprem olduğunu görmesi bir şehirden başka şehre göç etmeye işarettir. (rüyada depremde öldüğünü görmek)

İbn-i Sîrîn rüya yorumuna göre ise rüya sahibinin evinin sallandığını görmesi; depremin şiddetine göre bölge halkına söz sahibi birinden yana sıkıntı ve bela geleceğine delalettir. Bazen de deprem, üzüntü, zarar ve işlerin iflas edeceğine işarettir. Deprem rüyası korku ve şiddete de işarettir. (rüyada depremde öldüğünü görmek)

Rüyada Sadece Belli Bir Bölgede Deprem Görmek

  • Deprem sırasında eğer insanlar sağa sola kaçışıyorlar ise bazı kimselerin toprak altında kaldığı görülüyorsa mevcut yerde yaşayan halkın bazı zahmet ve zorluk verecek büyük olayların geleceğine işaret eder..
  • Rüyanızda deprem olduğunu sadece hissetmek ise korku şeklinde yorumlanır. İş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza baskı hissedeceğinize işarettir..
  • Bazı yorumculara göre ise rüyada depremi yaşamayı iş ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve berekete işaret etmektedir.
  • Rüyada yerin sarsıldığını görse, bir taraftan o yere inecek belaya ve bununla beraber orada meydana gelecek dolu, kıtlık veya şiddetli korkuya işarettir. Deprem köyde meydana gelecek fitnelere işarettir. (rüyada depremde öldüğünü görmek)
  • Depremle birlikte gökten taş veya kartopu veya herhangi bir şey düşüyorsa ve insan korkup oraya buraya kaçıştıkları görülüyorsa bu rüya mevcut halk için felaket habercisidir..
  • Rüyada depremde sağ sola sallandığınızı görmek ise, etrafınızdaki dost görünümlü insanlara dikkat etmek gerektiğini gösterir ve tehlikeli bazı olayların olacağına işaret eder..
  • Rüyada depremi yaşamak üzüntü, zarar, ziyan ve işlerin kötüye doğru gitmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada aynı zamanda deprem görmek, korku ve şiddete de işaret eder.. (rüyada depremde öldüğünü görmek)
  • Rüyada depremden kurtulmak, rüya sahibinin karşılaşacağı sıkıntı ve zorluklardan kendi çabasıyla kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Depremin Fazla Gerçek Olması?

Rüyanızda yerin ciddi şekilde sarsılması sonucu bir deprem meydana geldiğini gördüyseniz bu ticaret hayatınızda gerçekleşecek canlılığa işarettir.. Bunun yanında iş ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve berekete işaret eder.

Eğer maddi olarak sıkıntılı bir yerde yaşıyorsanız bulunduğunuz yerde maddi açıdan bereketli geçecek bir sezon sizi bekliyor demektir. Bunun yanında bağ ve bahçe gibi yerlerde deprem olması ise o bölgede tarım bakımından mahsulâtın çok olacağına ve yaz meyvelerinin bolluğuna işaret eder.

Bazı Tarihlere Göre Rüyada Deprem Görmenin Yorumu:

Rüyada Mayıs ayının gece ve gündüzünde deprem olduğunu görmek, halk arasında çıkacak kavgaya ve devamlı meydana gelecek fitneler şeklinde yorumlanmıştır.

Haziran’da görülen deprem ise şerli ve kötü insanların artık son kozlarını oynadıklarına işarettir. Temmuz ayı içinde deprem görmek, şanlı ve ulu bir kişinin vefatı şeklinde yorumlanır. Ağustos ayı ise o yere yönelecek bir düşman hamlesine işarettir. (rüyada depremde öldüğünü görmek)

Rüyada deprem görmek bazı büyük hayal kırıklıkları ve acılar şeklinde yorumlandığı bazı yerlerde olmuştur. Rüyada depremler, her şeyin aniden değişeceğine haber verir. Rüyada depremde her tarafın yıkıldığını görmek, devlet büyüğünden gelecek bir felakete delalet eder.

Deprem, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır. Bir dağın deprem ile yer değiştirdiğini görmek, bulunduğu yere bazı ilahi felaketlerin geleceğine işarettir. https://www.yourchineseastrology.com/dream-meanings/earthquake.htm https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/earthquake

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir