Rüyada Dişinin Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyalarda diş görmek aslında iki farklı şekilde yorumlanabilir. Burada biraz işin içine detaylar giriyor diyebiliriz. Yani dişin durumu, çürük olması gibi durumlar rüyanın iyiye veya kötüye yorumlanmasına neden olabilir. Bunlarla beraber rüyada dişçiye gitmek ya da diş fırçalamak gibi farklı durumlar da rüya yorumcuları tarafından uzunca değerlendirilmeye alınmıştır. O zaman rüyada dişinin çıktığını görmek ne anlama gelir ? Başlayalım..

Rüyada Dişinin Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bazı değişimlere ve yeniliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin güvendiği ve inandığı kimselerin kendisine verilen sözleri tutacaklarına ve daima yanında olacakları şeklinde yorumlanır. Bunların yanında maddi olarak işlerinin yolunda gideceğine, hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına ve tüm bunlar sayesinde yüzünün güleceği şeklinde yorumlanır işaret eder.

Ama rüyada çürük olan dişin çıktığını görmek çok iyi yorumlanmaz. Rüya sahibi için hastalık, sıkıntı, zorluk, üzüntü ve zahmet olarak yorumlanır. Aksiliklerin ve kötü olayların baş göstereceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

BU TESTİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR.. İŞTE ZEKA TESTİ BU LİNKTE SİZLERLE

Rüyada Dişini Çektirmek

 Rüyada diş çektirmenin yorumu iki şekildedir. Rüya sahibi eğer çürük bir dişini çektiriyor ise bu onun hayatında ki bazı sıkıntılardan kurtulacağına işarettir. Çürük düşünü çeken rüya sahibi, rahata kavuşacak ve uzun zamandır sıkıntısını çektiği hastalıklar varsa onlardan kurtulacaktır. Bazende bu hastalık en yakınında olabilir. Bu yakınınında kısa zamanda şifa bulacağına işarettir.

Fakat rüyada çürük olmayan, sağlıklı bir diş çekmek, kötü rüya olarak yorumlanmıştır. Rüyada sağlıklı bir diş çektiğini görmek, para kaybetmeye ve zararlı yollara çıkacağına işarettir. Rüyasında sağlıklı bir dişinin çekildiğini gören kimseni, daha dikkat etmesi gerektiği önerilir. Rüya sahibinin akrabalarının başına gelebilecek bir bela şeklinde yorumlanır..  

Rüyada Sadece Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmenin yorumuna gelecek olursak. Rüya yorumcuları çürük diş görmenin iki farklı şekilde anlatmışlardır. Kimileri rüyada çürük diş görmenin hayırlı işlere, kimisi ise şer dolu bir geleceğe işaret ettiğini belirtmişlerdir. Rüyada çürük diş gören kimsenin başına bazı sorunlar gelebilir. Parasal anlamda bazı sıkıntılar yaşabilir.

Ticaret yapıyorsa, bazı maddi kayıplar yaşabilir. Ya da mevcut çalıştığı yerden ayrılmak zorunda kalabilir. Uzun bir süre işsiz kalabilir. Rüyada çürük görmenin hayırlı tarafı ise onun çekilmesi üzerinedir. Görülen çürük diş çekiliyorsa, o zaman rüyanın hayra alamet ettiği belirtilir.

Kişinin bazı hastalıklarından artık kurtulacağına yorumlanır. Rüyada çürük diş görmenin ayrıntılı pek çok yorumu vardır. Çürük dişler, yine düşkün akrabalara işaret edebilir. Yakın akrabalardan birtakım kimselerin sıkıntılı günler geçirmesi söz konusu diyebiliriz..

 Rüyada Diş Doktoruna (Dişçiye) Gitmek

Rüyada dişçiye, yani diş doktoruna girmenin pek çok farklı yorumu vardır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada dişçiye gitmenin, hastalığa şifa aranmasına işaret ettiğini söylerler. Kişi veya yakın akrabalarından birisinin hastalanması üzerine, bunun için yollara düşebileceğine işaret edilmiştir. Rüyada diş doktoruna gitmenin başka bir yorumu ise hayatta olumlu şeylerle karşılaşılacağına çıkar..

Bazı rüya yorumlarında ise rüya sahibinin, kendi ailesinin fertlerine söz geçiremeyeceği anlamoı taşır. Kişi evliyse çocukları ona karşı çıkabilir. Bir başka eş, dost, akrabaların kendisine ihaneti söz konusu olabilir. Rüyada diş doktorunun genel olarak şifa kaynaklı olduğu için güzel şekilde yorumlandığını hatırlatalım..

 Rüyada Dişin Kendiliğinden Düşmesi

Rüyada dişin kendiliğinden düşmesi, ağır hastalık şeklinde yorumlanmıştır. Bunun yanında tabirciler bunun bir uyarı olabileceği üzerine de durmuşlardır. ( rüyada dişinin çıktığını görmek )

Hastalığın kişide veya başkasına olması üzerinde ise yorum yapılmamıştır. Rüyada dişin kendiliğinden kırılarak düştüğünü görmek, istemeden yapacağı bir şey yüzünden hapse düşeceğine işarettir. Rüyasında dişinin kendiliğinden düşen kimsenin, kalkar kalkmaz, sadakalarını çoğaltması ve etrafına iyilikler yapması gerektiği üzerine yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Eski Dişlerin Dökülmesi

Rüyada eski dişlerin düştüğünü görmek,artık eğitim ve öğretim hayatını sonlandıracağına işarettir. Kişinin ilim sahibi olmak istediğine ama sonradan bu fikirden vazgeçtiğine hikmet edilmiştir. Rüya yorumcuları, kişinin ilim sahibi olmak istediğinin güzel olduğunun, bu fikrinin peşinden gidilmesi durumunda, kişinin başarılı olacağına işaret ederler.

Eski düşler, eski bazı hastalıklarında haber vereni şeklinde yorumlanmıştır. Kişinin eski dişlerinin döküldüğünü görmesinin, psikolojik rahatsızlıklardan kurtulmasına işaret ettiği de aktarılmıştır. ( rüyada dişinin çıktığını görmek )

Ama bazı rüya yorumcuları eski dişlerin döküldüğünü gören kimsenin, evvela kendisinin iş konusunda çok önemli yerlere geleceğini belirtmişlerdir. Kişi kendi işlerinde başarılı olacak, memursa burada çok üst rütbelere yükselecektir diyebiliriz..

 Rüyada Diş Sallanması

 Rüyada diş sallanması, mal kaybından çok fazla korkulduğuna işaret eder. Sallanan dişlerin düştüğünü görmek ise malların kaybedilme korkusunun gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüyada diş sallanması esasında iki ayrı biçimde yorumlanmıştır. Rüyasında dişlerin sallanması, kişiye göre değişir.

Kendi dişinin sallandığını gören kimseler için tabir farklı iken, başkalarının dişlerinin sallanması farklıdır. Rüyada diş sallamanın aşırı yorgunluğa işaret ettiği de söylenmektedir. Rüya sahibinin kafasını dinleyebileceği bir yolculuğa çıkması gerektiği tavsiye edilmiştir.

Rüyada Yeni Altın Diş Yaptırmak

Rüyada altın görmenin kendisi uygunluk ve zenginliğe delalet eder. Ama rüyasında yeni altın diş yaptırmanın manası zengin olmaya yorumlanmaz. Alimler rüyayı gören kimsenin zenginliğe çok aşırı düşkün olduğu, bu düşkünlüğü yüzünden ailesini kaybedeceği söylenir. Kişinin mal, para ve mevkide gözü olduğu da bir diğer hikmetidir. ( rüyada dişinin çıktığını görmek )

 Rüyada yeni altın diş yaptırdığını gören kimselere rüya yorumcuları, dikkat etmeleri gerektiği söylüyor. Yorumculara göre rüya sahibinin dikkatle davranması gerektiğini bazı problemlerin onun psikolojisini bitireceğine işarettir. ( rüyada dişinin çıktığını görmek )

Rüyada Diş Kanaması

Rüyada diş kanaması esasta, zora, bitkinliğe, yorgunluğa, mallarının elinden gideceği şeklinde yorumlanmıştır. Şöyle açıklamamız daha anlaşılır olabilir. Rüyasında diş kanaması görenler, bitkin bir yaşama hazırlıklı olmalıdır. Bu bitkinliğin nedenine gelecek olursak çok heveslendiği bir işte başarısızlık ile karşılaşınca tamamen herşeyden soğuyacağı şeklinde yorumlanmıştır.

 Rüyada Takma Diş Görmek

 Rüyada takma diş görmek, genel olarak orijinal olmayan bir hayatın yaşandığı şeklinde yorumlanır. Rüyasında takma dişler gören kimsenin başkalarını taklit etme huylarının olduğuna işarettir. Eğer kendi özüne dönmezse ciddi çıkmazlara gireceğine işarettir..

Kişinin kendisi gibi olmamasının ona hayatında çok şey kaybettireceği şeklinde bazı anlamlı yorumlar yapılmıştır. Rüyada takma diş gören rüya sahibi için yapılan ilk yorum zamanını boşa harcamaması, kendisi olmaya çalışması tavsiye edilir. Rüyada takma diş taktığını gören kimsenin ölümünden çok korktuğu belirtilir. ( rüyada dişinin çıktığını görmek )

Rüya yorumcuları genel olarak rüyasında takma dişi herhangi şekilde gören kimsenin dikkatini çoğaltmasını gerektiği konusunda hem fikirler. Rüya sahibinin zarar görmemesi için çok dikkatli olması gerektiği vurgulanmıştır. Rüyada diş görmenin yorumları kısaca bu şekildedir. rüyada dişinin çıktığını görmek https://www.bustle.com/p/11-things-it-can-mean-if-your-teeth-fall-out-in-your-dreams-51957 https://www.deltadentalwa.com/blog/entry/2015/10/teeth-falling-out-in-your-sleep-the-common-dream-decoded

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir