Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek – Aldatmak ve Aldatılmak Ne Demek?

Rüyada eşinin aldattığını görmek; Bu rüya genel olarak kişinin, iş yaşamında oluşturulan bir işte ortak olunan bireyin hatalı veriler ve belgeler vermesinden kaynaklı olarak alacağı cezadan veya aile yaşamında eşler arasında çıkan bazı dedikodu sonucunda karşılaşılan ayrılık ya da kırgınlık gibi bir problemler şeklinde yorulur. Şimdi sizler için biraz daha ayrıntıya inelim..

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek

Bir kadın için bu rüyayı analiz edecek olursak, eşlerinin yaşamına giren ahlaktan yoksun bazı kadınlara işaret edebilir. Bu rüya evlilik içerisindeki tartışmalara, kötü ilişkilere ve bulunulan hatalı davranışlara işaret eder. İslami rüya tabirlere göre ise; rüya sahibinin nimet, ikram, talih ve kısmetten yararlanacak demektir. Rüyayı gören bireyin yolu en hayırlı kazançlar ve servetı ile doludur. Mutluluğa vesile olacak yolların size açılacağına işarettir.

Rüyada eşinin bir kadın ile aldatıldığını görmesi, bireyin elastik davranması ve yönetim etmesi halinde vakitle atlatılacak ve tamamıyla üstü kapanmış bir sorunun tekrar meydana çıkmasına işarettir. Ancak bayanın rüyasında eşinin kendi hemcinsiyle yani bir erkekle kendisini aldattığını görmesi, affı ve geri dönüşü olmayacak bir vaka yaşayacağına ve bu hususta ısrarlı davranıp geri ismim atmayacağına yorulur. Rüyada aldatıldığını gören bireyin hanesi içerisinde var olan bir düşmana işaret eder. Rüya sahibinin kısmetlerinin önüne geride bıraktığımız, kendisini çekemeyen ve aşırı kıskanan bir kadının varlığına tabir edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GÜNLÜK MOTİVASYON KAYNAĞINIZ BU YAZIDA

Rüyada Birini Aldatmak

Bu rüyayı gören bireyin daha ziyade dünya yaşamına ağırlık vereceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu amaçla de inancından taviz vererek, hatalara düşeceğine yorulur. Rüyada birini aldattığını gören bireyin, iş yaşamında çalıştırdığı elemanlara çok kötü davrandığına ve emeklerinin karşılığını geciktirerek sıkıntıya soktuğuna ve yardım etmeye ihtiyaç sahibi olan insanlara kötülük yapacağına, her vakit hile ve üçkağıt yaparak maneviyatını bitireceğine, kötü yola girerek uzunca bir vakit o yolun tutulacağına alamet eder. Aynı vakitte, oluşturulan işlerin ve oluşturulan saçma şeylerin çok iyi ve doğru şeyler bulunduğuna dair boş düşünceler taşındığına da işaret eder.

Rüyada Eşini Aldatmak

Rüyada eşini aldattığını gören bireyin, içinde de bulunduğu hal yüzünden çok büyük ve acı verici bir pişmanlık ve suçluluk duyduğuna, bu halin uzun bir vakit boyunca bu biçimde devam etmesini beklediğine yorulur. ( Rüyada eşinin aldattığını görmek )

Rüyada Bir Kadının Kocası Tarafından Aldatıldığını Görmesi

Rüya içinde bir kadının kocası tarafından aldatıldığını görmesi, aile bağlarının zedelenmesine ve yaşanacak olan bir gelişmenin hane içerisinde huzursuzluğun yaşanması anlamına gelir. Bireyin, üstünde çok hakkı olan bir kimse tarafından göreceği davranışlar yüzünden çok üzüleceğine, hayal kırıklığına uğratılacağına ve ona harcadığı emeklerin boşa çıkacağına işaret eder. ( Rüyada eşinin aldattığını görmek )

Rüya sahibinin kendini emniyette hissetmediğine ve bazı güven sorunları yaşadığına ve bu halin onu yaşamdan geri bıraktığına, mutsuz ettiğine, sorunlu günler geçirmeye tabir edilir. Bazı tabircilere göre ise; rüya sahibinin zorluklara göğüs gererek kazandığı iyiliğe, cefa çekerek hak ettiği kazancının artacağına, verilen uğraşların sonucunda düşlediği itibara, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu varlığa, zorlukların ardından ümit ettiği güce işaret eder.

Rüyada Kocasının Kendinden Daha Güzel Bir Kadınla Kendisini Aldatması

Rüya sahibi kendisini hep değersiz hissetmeye eğilimli bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Kendinde var olan iyilik ve güzelliklere haksızlık etmekte ve sevgisine değer bulamayacağına inanmaktadır. Bu halde bulunan kişi için duygusal çöküntüye, iç alemindeki bazı problemleri halledemediğine işaret etmektedir. Rüyayı gören bireyin başına ileriki husus etmeye değmeyecek, gülüp geçeceği, önemsiz bir vaka yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Karısı Tarafından Aldatıldığını Görmek

Bu rüya güvendiğiniz dağlara kar yağacağına ve en çok itimat ettiğiniz kapıların yüzünüze kapanacağına işaret eder. Bireyin yaşamının merkezine koyduğu ve onu varlık sebebi olarak gördüğü bir kimseden yiyeceği darbeye yorumlanır. Bu sarsıcı vaka rüya sahibine bildiği bütün doğruların hatalı bulunduğunu gösterecek ve onu allak bullak edecek, başını karıştıracak, onu ne düşüneceğini bilemediği noktalara getirecektir. Rüyada karısı tarafından çok varlıklı bir erkekle aldatıldığını görmek, parasal anlamda yetersiz olmaya ve bunun çaresizliğini yaşadığınıza alamet eder.

Rüyada sevgili tarafından aldatıldığını görmek

Rüyada sevgiliniz tarafından aldatıldığınız görmeniz ise, evvelden yaşamış bulunduğu vakalardan aşk yaşamını kapattığına, kendine yakınlaşmak isteyen insanlara tereddütle yaklaştığına işarettir. Bireyin kaybetme korkusunun bulunduğu hislerini denetim etmekte zorlanacağına da işaret eder.

Rüyada Birini Aldatırken Yakalanmak

Rüyada eşini, sevgilisini ya da nişanlısını aldatırken yakalandığını görmek, dünya yaşamında da yaptığınız kötü bir hareketin meydana çıkmasına ve bundan dolayı insanlar tarafından ayıplanmanıza yorulur. Rüya sahibi şayet doğru yoldan çıkıp hatalı yollara girer ise insanlar arasında küçük düşüp kınanabilir. ( Rüyada eşinin aldattığını görmek )

Rüyada Aldatıp Pişman Olmak

Rüyada aldattığını ve pişman olduğunu görmek ise, rüya sahibinin yaşamında alacağı bazı planlarda kararsızlık yaşamasına ve sonucunda üzülmesine işaret etmektedir. Rüyada aldatıp pişman bulunduğunu görmek, bireyin yatırımlarında yaşayacağı kararsızlığa ve üzüntüye işarettir.

Rüyada Sürekli Aldatıldığını Görmek

Her defasında hatalı seçimler yaparak her defasında da başarısız olmaya ve hayal kırıklığına uğramaya tabir edilir. Rüyayı gören bireyin kendisi adına doğru olacağına inanarak giriştiği işlerde, bütün umutlarının boşa çıkacağına ve heveslerinin yarım kalmasına işaret eder. Birey bir yerlerde hata yapıyor ama bir türlü o hatayı bulamıyor demektir.

Rüyada Aldatıldığını Öğrenmek

Rüyada sahibinin rüyasında eşinin aldattığını başkasından öğrenmesi pek iyiye yorulmaz. Rüyada aldatıldığını dost etrafından, aile ya da akrabalardan birinden öğrenmek şahıs evliyse; eşinden ayrılmasına ya da ona olan emniyetinin kaybolmasına işarettir. Rüyayı gören şayet kendi görmeden öğrendiyse etrafında ona tuzak kuranlar bulunduğuna işaret eder. Bazen de bu rüya size kurulan tuzakların habercisidir.

Rüyada Aldatıldığını Öğrenip Ağlamak

Rüya sahibinin rüyasında aldatıldığını ve ağladığını görmesi, gözyaşlarının rüya sahibine mutluluk ve huzur olarak geri dönmesine işaret eder. Bu rüya tam tersi biçimde gelişecek vakaların habercisidir. Birey, rüyada ağladığı kadar ve üzüldüğü kadar büyük kazançlar elde eder. Bireyin elde edeceği kazançlar, hem parasal hem de manevi olacaktır.

Rüyada Biri Tarafından Aldatılıp Terk Edilmek

Rüyasında hem aldatılıp hem de terk edildiği gören kimse ise, gerçek yaşamında iyiliğini, saflığını kullanacak olan çıkarcı kimseler ile mücadele etmek zorunda olacağına işaret eder. Bu rüyaya göre yakınınızda bulunan zeki hasımlarınız doğrultusundan kötülük bulacağınıza ve bu kimselerin sizin hakkınızda aslı olmayan haberler yayacağına işaret etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya yararsız ilimden, boş insanlardan ve işlerden, kendini bütün kötülüklerden kurtarmayada tabir edebilir.

Rüyada Başka Birinin Eşinin Aldatıldığını Görmek

Rüyada Başka Birinin Eşinin Aldatıldığını Görmek; Rüyayı gören kişinin çıkmaz bir işe bulaşması manasına gelir. Bireyin iki karar ya da iki şahıs arasında gidip gelmesine, bu amaçla çok sancılı günler yaşamasına alamet eder. Rüya sahibi kararı ne olursa olsun ya da kimden yana olursa olsun pişman olacağını bildiği halde bu hali hiç yaşanmamış ya da hiç olmamış gibi yok saymaya çalışacak demektir.

Rüyada Aldatıldığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyayı gören bireyin bilinç altında saklı kalmış korkularını gösteren bu rüya bireyin bilhassa de sevgilisi ve eşi doğrultusundan aldatılacağı gibi endişelerin daima bulunduğuna, kalbinin bir türlü huzura eremediğini, yaşamı ve güzellikleri bu biçimde kaçırdığını gösterir. Bu rüya, aynı zamanda bireyin daha evvel başından geride bıraktığımız bazı tatsız ve kendisi amacıyla talihsiz olarak nitelendirdiği vakalara karşı hem çok tepkili hem de bir o kadar temkinli bulunduğuna işaret eder. Rüya sahibi, duygusal dünyasının denetimini eline alabilmek istiyor ve kendisini bir daha hiç kimsenin incitmesini istemiyor demektir. Bilinçaltında ve iç aleminde yaşanmış bir grup acı gerçeklerin bulunduğunu ve rüya sahibinin de bunu hiç unutmadığını, ve daima aklının bir köşesinde kaldığına işaret eder.( Rüyada eşinin aldattığını görmek ) https://www.bustle.com/wellness/6-reasons-youre-dreaming-your-partner-is-cheating-on-you-according-to-a-dream-analyst-7979182#:~:text=Those%20with%20frequent%20cheating%20dreams,partner%20will%20find%20someone%20better.&text=Whatever%20the%20source%20of%20the,from%20discussing%20with%20your%20partner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir