Rüyada Evde Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek aslında genel manada pek iyi şekilde yorumlanmaz. Anlamlarına bakacak olursak dedikoduya, hırsıza, şımarmaya, çocuğu için didinen kadın anlamına gelir. Rüyada kedi fesat ve karaktersiz hırsız bir kimse olarakta yorumlanır. Şimdi geçelim rüyada evde kedi görmek ne anlama gelir ?

Rüyada Evde Kedi Görmek

Bir kişi eğer rüyasında kendi evine bir kedinin girdiğini görürse, o eve hırsız girer. Eğer o evden bir şey almış çıktığını görse, o evden hırsız bir şey çalar. Rüyada evde kedinin yanı başında durduğunu görmek bu hilekar bir adamın sizin çok yakınınızda olduğunu gösterir. Rüyada evde yatağında kedi görmek, ahlaksız bir kadının etrafında dolaşmaya başlayacağına veya evliler için eşi ile aralarında çıkacak birtakım problemlere yorumlanır. Rüyada evde kedinin fare kovalaması, iki düzenbaz kimsenin birbirine düşmesine veya kötü insanların bir arada ittifak yaptığı şeklinde yorumlanır.

BU ZEKA TESTİNİ YALNIZCA KENDİNE GÜVENENLER YAPABİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Detaylı Rüya Tabirlerine Bakalım

Rüyada Evde Erkek Kedi Görmek

Erkek kedi kişiyi rüya sahibinin arkasından çekiştiren bazı kişilerin olduğuna işarettir. Bir başka yorum ise kitap ve hesap defteri demektir. Rüyada erkek kediler, rüyayı gören bir kadın ise için cefa anlamına gelir.

Rüyada Evde Büyük Kedi Görmek

Erkek kedi evladın, düşmanın, hırsızın ve söz taşıma gibi bazı olumsuz durumların habercisidir. Rüyanızda büyük kedi görüyorsanız bir kişiyi arkasından çekiştireceğiniz şeklinde yorumlanır. Büyük kedi hüzün ve kötü haber ile tabir olunur. Gücü ve yaratıcılığı temsil ettiği gibi kötü şans ve talihsizliktir.

Evde Yavru Kedi Görmek

Kedi aynı zamanda hizmetçiye, yavru kedi, hizmetçi ve koruyucu anlamına gelmektedir. Bazı yorumcular yavru kedi görmeyi hırs, düşmanlık, keder ve hüzün olarak yorumlarlar. Rüyada kedinin etinden veya yağından bir şey almak ise hırsızın malından elde edilecek menfaate işaret eder.

Rüyamda Evde ki Kedinin Tırmalaması

Bir kedi tarafından tırmalanmak; tehlikeli ve hırslı düşmana da işarettir. Kedinin, birine sürtündüğünü görmek; iyi niyetinizin kötüye kullanılacağına yorulur. Bunun yanında zamanda bazı dalkavuklar tarafından aldatılacağınıza ve hileleri tarafından kandırılacağınıza işarettir.

FOTOĞRAF ÇEKEREK NASIL PARA KAZANILIR MERAK EDİYOR MUSUNUZ? BU LİNKTE

Rüyada Evde Kedi Beslemek

Kişinin emrinde çalışacak bazı insanlara işarettir. Öfkesini dizginleyen, gizli kimselere yorulur. Rüyada kediyi beslemenin farklı anlam ve yorumu yapılmıştır. Etrafınızda kendini size karşı zor tutan kimselere işarettir.

 Rüyada Evde Kedi Sevmek

Kişinin rüyasında evinde kedi sevmesi, kendisini sevdirmeye çalışan kimseye yorumlanır. Etrafınızda gözünüze girmeye çalışan bazı kimseler var demektir. Bazen de bu rüyanın tabiri vefasızlık manası taşır. Bu kedi sokak kedisiyse manasız ve akıl dışı söz kişiyi ifade eder. Kendini halka sevdirmeye çalışan kimse demektir.

Bazen de kedi sevmek, evladı için didinen kadına işarettir. Kedi okşamak; eğer kedi sevimsizse liyakati olmayan birine gereğinden fazla önem verdiğinize yorulur. Bazen de söz ve şaka yapan insan manasına gelir.

Rüyada Evde Kedinin Isırması

Rüyamda kedi ısırması çocuğun terbiyesi konusunda hırs yapan kadına işaret eder. Bu rüya halk hakkında adalete veya dünyanın durumunun bozulmasına işarettir. Kedi ısırması düşmanları def etmeye işarettir. Bazen de fesat ehli hırsız kimse demektir. Rüyasında kendi evindeki dişi kedisinin kendi sahibini ısırması, ev sahibinin rahat edeceği bir sene anlamına gelmektedir. Rüyalarda görülen kediler, hizmetçidir.

Bazı tabircilere göre kedileri beslemek sıkıntının gitmesine ve yapılacak iyiliklere işaret eder. Kişinin hayatında olumlu yönde değiştirecek gelişmeler şeklinde yorumlanır. Rahatlık ve varlıklı kimseden elde edilecek mala işarettir. Rüyada kedinin ısırıp tırmalaması, kısa süreli hastalıktır. Rüyalarda kedi beslediğini görmek bir işletmede amir olmak anlamındadır. Derecenin yükselmesini gösterir. Şanlı ve büyük kimseler nezdinde yüksek mevkiye çıkmaya yorulur. O kimler eliyle gelecek mala ve menfaate işarettir.

Rüyada Evin İçinde Kedi Kovalamak

 Rüyada kedi kovalamak, sorumlu hissettiğiniz yanlış inançlar veya fantezilerden vazgeçilmesi anlamına gelir. Rüyada kedi kovalamak kanıtlanamayan güçlü bencil inançları yansıtır. Rüyada bir kediyi kovaladığını gören kişi gündelik hayatında meydana gelen başarısız durumlarda kendi ısrar ettiği inatlara işaret eder. Bazı tabircilere göre kedi kovalamak para, güç veya diğer insanlardan daha iyi olma konusundaki tanrısal inançları yansıtabilir. Bu, ayrıca doğru olmayan, ancak iyi niyetleri olan bir şeye inandığınız anlamına gelir. İnsanlara yardım etmenizi teşvik eden veya sizi çok ahlaki veya olumlu bir zihniyet içinde tutan fantezilere sahipsiniz demektir.

Rüyada Evde Ölü Kedi Görmek

 Rüyada evin içinde ölü kedi görmek, gerçeği kabul etmekte veya nesnel olmakta zorluk çektiğinizi gösterir. Hedeflerinizi nesnel olarak sorgulamadan imkansız olduğuna inanmaya zorlamak anlamına gelir. Etrafınızda gelişen olaylara daha realist yaklaşmanız gerekmektedir. Gerçekle yarışmak zorunda kalma korkusuna sahip olduğunuza işarettir. Rüyada ölü kedi görmek ayrıca kendinize karşı kaba ve önyargılı olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Kediyi kestiğini veya öldürdüğünü ya da tuttuğunu gören kimse, hırsızı tutar ve ona galip gelir. Kediyi öldürüp derisini yüzdüğünüzü görmek; hırsızlıkla elde edilen mal alacağınıza yorumlanır. Rüyamda kedi öldürmek genişliğe çıkmak demektir. Kediyi öldürdüğünüzü görmek; hırsızı alt edeceğinize veya etkisiz hale getireceğinize işarettir.

Kirmani: Rüyada kediyi öldürmek, hırsızı yakalamaya ve ona galip gelmeye delalet eder.

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak

Rüyada kedinin saldırması rüya sahibinin rahat edeceği bir seneye delalet eder. Yabani ve vahşi kedinin saldırıp, çokça zahmet vermesi, rüya sahibinin eziyet ve meşakkat çekeceği şiddetli seneye işarettir. Saldıran kedinin dişi ve ev kedisi olması rahatlığa yorulur.

Rüyada Kedi Kovalaması Görmek

Kedi kovalaması düşmanlığı açık olan düşmandır. Mücadele etmeniz gerektiğini belirtir. Kedi tarafından kovalanan kişinin sağlığına dikkat etmesine işaret eder. Kediyle yaptığa mücadele ve münakaşada mağlup olan kimse yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Yavru kediler rüya sahibinin yakın çevresini ihmal ettiğine ve yeteri ilgi göstermediğini belirtir. Aynı zamanda yakın bir kimsenin yardım beklediğini ifade eder. Bazende kedi yavruları endişe anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi yavrusu görmek, müjdeye ve artan mala işarettir. Kedi yavrusu, rüyayı gören kişinin hayatın sunduğu yeni şeyleri keşfetmesine yorulur. Aynı zamanda rüyasında kedi gören masumiyet ve saflığı simgelemekle tabir olunur.

Rüyada Renkli Kedi ( Siyah Beyaz Benekli ) Görmek

Rüyada beyaz tüylü kedi görmek neşe ve sevince işaret sayılır. Benekli bir kedi görmek ise, yumuşak huylu bir kimse olarak yorumlanır. Veya o kimsenin yumuşak huylu bir kimseyle evleneceğine hükmedilir.

Rüyada siyah kedi görmek ise, uğursuzluğu, kıskançlığa ve düşmanlığa yorumlanır. Yada bu karakterde bir kimse ile arkadaş olmaya veya evlenmeye işaret sayılır.

Rüyanda Kedi Kovalamak

Eğer rüyada kediyi kovalıyorsanız bu iyi anlam taşır. Kedi kovalamak hayırlı olaylarla karşılaşacağınızın işaretidir. Çok yakın zamanda hiç beklemediğiniz güzel haberler alabilirsiniz. Bununla beraber rüya sahibinin başarılarından dolayı kıskanç bir kimsenin varlığına işarettir. Kişinin var olan sorunları tek başına yeneceğine yorulur.

Rüyada Kedi Kurtarmak

Yakın çevrenizi ihmal etmemeniz gerektiği şeklinde yorumlanır. Ailenize ve çevrenize gereken ilgili göstermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işe kendisini vermesini işlerinde başarıyı simgeler.

Kedi Yıkamak

Anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı ve kaba davrandığınızı ifade eder, bunun yanında onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Bazı tabircilere göre kedinin dişisi hilekar kötü bir hizmetçi kadın demektir. Kedi bir şahsın etrafında dolaşıp onu korumaya çalıştığı halde, o sahsa hem zararı ve hem de faydası dokunan adama nispet edilir. ( rüyada evde kedi görmek ) https://www.canidae.com/blog/2014/09/what-do-dreams-about-cats-mean/

Rüyada Tırmalayan Saldıran Vahşi Kedi Görmek

Bir kimse rüyada erkek bir kedi tarafından ısırıldığını görse, rüya sahibinin hastalanacağına işaret sayılır. Şayet tırmalandığını görürse, o evde bir kavganın olacağına hükmedilir. Şayet görülen kedi vahşi bir yaban kedisi ise, kavganın çok şiddetli olacağına yorumlanır. ( rüyada evde kedi görmek ) https://exemplore.com/dreams/Cats-in-a-Dream-The-Meaning-of-Cats-as-Dream-Symbols

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir