Rüyada Evi Su Basması Ne Anlama Gelir?

Sizler için hazırladığımız bir rüya tabiri ile yine karşınızdayız. Evet rüyada evi su basması ne anlama gelir? Bu yazımızda sizler için inanılmaz detaylı bir rüya hazırladık. Keyifli okumalar..

Rüyada Evi Su Basması

Rüyada evi su basması: Bu rüya için genel olarak bir yorum yapmak aslında çok zor. Rüyanın içerisindeki ayrıntılar farklı manalara gelebilir. Evet o yüzden bu rüyayı, temiz ve pis olarak 2 farklı durumda yorumlamak daha doğru olacaktır. Evi basan su temiz ise yaşanan hataların getirdiği, aksilikler ve sıkıntıların sona ereceğine ve rahatlığa kavuşulacağı anlamına gelir. Yani evi temiz su basmış görmek bireyin yararına güzel şeyler olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyasında evini su basmış şekilde gören kişiler için son derece güzel ve sevindirici haberler duyacak ve durumu iyileşecektir. Öncelik ile bolluk ve bereket sağlanacak ve maddi imkanları ciddi artış gösterecektir. İşinde daha iyi huzurlu olmanızın yanı sıra, gelecek olan büyük parasal fırsatlara işaret eder. Bunların yanında eline geçtiğimiz parasal imkanları doğru değerlendirmesi ve yatırımlarıyla varlıklı olmaya kadar gidecek bir durum söz konusu olabilir. Rüyada evi su basması bireyin işinde elde edeceği başarılarla gelirini artırabileceği gibi miras yolu ile da bu parasal rahatlamaya ulaşabileceğine alamet ettiği şeklinde ifadeler vardır.

Rüyada Evi Temiz ve Berrak Su Bastığını Görmek

Rüyada evinizi temiz ve berrak bir suyun bastığını görmek ise, rüyayı gören bireyin iş yaşamının ve aile yaşamının hayırlı kısmetler ile bereketleneceğine alamet eder. Bireyin evinde bolluk ve bereketin daima hüküm süreceğine alamettir. Kolay yoldan gelen para ya da arsaya işaret edebilir. Rüyada evi su içerisinde görmek ise eğer bu su temiz ise rüya sahibinin sıkıntılardan kurtulacağına delalet etmektedir. Su pis ise bireyin iş yaşamında ve aile yaşamında değişik sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder.

Bazen de bu rüya, saflık ve huzur sembolü olan suların, evin içerisinde görüldüğünde yalnızca rüyayı gören kişi için değil evde yaşayanlar için de güzel durumlara işaret edebilir. Suyun başlı başına bir güzel haber olduğunu belirtelim, özellikle temiz olarak görülmesi bu durumu daha da güzelleştirmektedir. Rüyada evi su basması ve suyun temiz olması ev bireylerinin birbirleriyle olan ilişkilerinin daha da gelişeceğine alamettir. Bunun neticesi olarak da daha huzurlu bir ev ortamı oluşacağına ve daima aile içinde mutlu olacağınıza işaret eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: UNUTKANLIK DERDİNE SON!

Rüyada Evi Pis Ve Kirli Suyun Bastığını Görmek

Rüyada eğer evinizi pis ve bulanık bir su basar ise, başınıza gelecek olan sıkıntıların ve problemlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır. İş yaşamında ya da eğitim yaşamında yaşanacak sıkıntılar sebebiyle zor vakitler geçirmeye delalet edebilir. Ayrıca bazı hatalar yüzünden aksilikler yaşamaya, arkadaşlarınızın ve dostlarınızın sizi yanlış anlayabileceğine ve çevreniz tarafından hor görülmeye ve yalnız kalmaya alamettir. Rüyada evi su basması ardından her yerin balçık olduğunu görmek; arka arkaya hatalar yaşayacağınıza işaret edebilir. Bazı endişe duyduğunuz konular ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca biraz daha detaya inecek olursak, evi pis suların basmış olduğunu görmek, bazı yorumculara göre ise; bazen aile yaşamında, bazen de iş yaşamı ve sosyal yaşamında ciddi sıkıntılarla karşılaşacağı manasına gelmektedir. Hem de bu sorunlu sürecin uzunca bir müddet devam edeceği ve bireyi son derece yoracağı şeklinde de tabirler vardır.

Rüyada Evi Su Bastıktan Sonra Evin Yıkılması

Rüyada evinizi su bastıktan sonra yıkıldığını görmek ise, bazı ciddi hatalar yapacağınıza ve ciddi maddi bunalımlar yaşayacağınıza işaret eder. Yüklü miktarda para kaybedebilir ya da işinizden ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Bunların yanında miras kavgası ya da değişik sıkıntılar sebebi ile evin içerisinde hüznün hakim olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Rüyada Evi su basması sebebiyle evin içerisinde balıkların dolması ise; kısmetlerin yükselmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Ev içerisinde bolluk ve berekete alamettir. Bekar bir kişinin bu rüyayı görmesi varlıklı kısmete alamettir. Evli olan bireylerin bu rüyayı görmesi eşinin kazancının yükselmesi manasına gelmektedir.

Rüyada Evi Su Bastığını Görmek- Diğer Rüya Tabirleri

Rüyada sadece bahçenizi su basması ise toprak işleri ile uğraşan bir bireyin ektiği mahsullerden bu sene çok verim alacağına alamettir. Bolluk ve bereket manası taşımaktadır. Diğer bir yorum, rüya sahibi herhangi bir çiftçilik işi ile uğraşmıyor ise çocuk sahibi olacağınıza delalet eder. Rüyada evi su basması yorumu genel manada oldukça güzeldir. Bazen de bu rüya, iş yaşamında güzel ilerlemelerin yaşanacağına alamettir. Rüyayı gören kişi, iş yaşamında yeni başarılar elde edecek ve insanların ilgisini üzerinde toplayacaktır. Mevki atlamaya ve daha iyi yerlere gelmeye alamettir. Maddi açıdan rahatlamaya ve huzurlu olmaya alamettir.

Rüyada sadece evin mutfağını su basması ise eğer gören kimse evli biri ise bu rüyayı görmesi eşler arasında muhabbete ve güzel sohbetlere tabir edilir. Bunun yanı sıra eğer gören kimse bekar biri ise, rüya sahibine, ailesi tarafından bulunacak olan hayırlı bir kısmete işaret eder.

Rüyada Sokaklarda Sel Şeklinde Sular Görmek

Rüyada herhangi bir şekilde yollarda veya caddelerde su görmek, Rüyada evi su basması gibi güzel ve hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Bu düş tam tersi manada hayırsız ve üzücü olayların habercisi olarak ele alınır. Rüyada su taşkını görmek şerli ve üzücü hadiselere şahit olacağınıza ve rüya sahibi için zor günler yaşanacağına alamettir. Rüyada sadece su görmek genel olarak güzel işlere yorumlanmaktadır. Temizliğin ve azizliğin sembolü olan su hayırlı haberlerin temsilcisidir diyebiliriz. Bununla eş güdümlü olarak rüya içerisinde evi su basması, bereketli günlere daha çok kazanca alamet ettiğini yukarıda belirtmiştik.

Rüyada Evi Su Basması – İslami Kaynaklara Göre İse

Rüya yorumlarını incelemeye devam edersek, bu düş ile alakalı bizlere bazı farklı ipuçları verebilir. Bundan kaynaklı ilk olarak gördüğümüz rüyaları, rüya içerisindeki insanları ve objeleri aklımızda tutmak oldukça ehemmiyetli olmaktadır. Bir başka mühim konu ise rüya yorumlarında başvuracağımız kaynakların itimat edilirliği olduğunu belirtelim. Gördüğümüz rüya ile alakalı ayrıntılara itimat edilir kaynaklardan olması oldukça önemlidir.

İslami kaynaklara göre bu rüyayı açıklayacak olursak, Rüyayı gören kimsenin, bir mirasa ya da büyük bir paraya ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Geçim sorunu çekenlerin refaha kavuşması manasına da gelebilir. Bunları yanında Ev halkını mutlu edecek ilerlemeler ve yeni atacağınız adımların bereketlenmesi manasına gelmektedir. Bu rüyanın manası oldukça güzeldir. Rüyayı gören kişi hayırlı ve sevindirici haberler alabilir.

Rüyada Evin İçini Çamur Veya Balçık Basması

Rüyada evin içini herhangi bir şekilde balçık basması ise görülmesi olumsuz ve kötü olarak tabir edilir. Yukarıda evi su basmasının manaları tam tersi olarak çevirsek yanlış olmaz. Rüyada herhangi bir şekilde evin içinin çamur olması, can sıkıcı durumların yaşanabileceğine ve işlerin arapsaçına döneceğine işaret eder. Durumları toparlamak için oldukça sabırlı ve dirayetli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Genel Olarak Evin Kirlenmesi

Rüyada evin kirlenmiş olması, bireyin yaptığı hataların arka arkaya geleceği manası taşımaktadır. Yorumcular, rüya sahibinin yaptığı işlerin umduğu gibi gitmediğine ve bundan kaynaklı umutsuz hallerle karşılaşacağını ifade ederler. Rüyada evin pis bir halde görmeniz ve ortalığın tamamen dağınık olması, akıllı iş yapmadığınıza ve başkalarına güvenerek yola çıkmamanız gerektiğine alamet edilir. Rüyasında pis ev gören kişi için kısmet kapıları kapanmış olarak tabir edilir. Ayrıca yaşamındaki beklentileri karşılanmamış olduğuna ve bireyin kesinlikle manevi olarak kendini toparlaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Duvarları Kirli Evi Boyadığınızı Görmek

Rüyada duvarları batmış ve kirlenmiş şekilde bir evi boyadığınızı görmeniz ise, rüya içerisinde evin boyandığını gören kişi için yeniliğin başlangıcı olduğuna işaret eder. Bazı yorumcular, evin boyanmasını sevinçli durumlar yaşanacağına ve hayatınız ciddi dönüşler yapacağınıza delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin, daha önce yaptığı hataları düzelteceğine ve yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Bazen de rüya içerisinde evini boyadığını görmek, yeni insanlarla tanışacağınıza ve bu kimselerin hayatınıza dokunacağına delalet eder.

Rüyada Kirlenmiş Evi Temizlemek

Rüyada pislenmiş ve kirlenmiş evin içerisini temizlemek ise; Hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınıza veya çok güzel bir iş bulacağınıza delalet eder. Rüya yorumcuları, rüya içerisinde evin temizlendiğini gören bireyin, insanlara yarar sağlayacak işlere imza atacakları manasına geldiğini belirtmişlerdir. Rüyada, bireyin kendi evini temizlediğini görmesi, yeni sırlar öğreneceğine ve ufkunuzun açılacağına delalet eder. Başkasının evini temizlemek, ders alınacak bir durum yaşayacağınıza ve bunun hayatınıza ciddi manada etki edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kısa vakitte ders alacağı bir olayla karşılaşması muhtemeldir diyebiliriz. Rüyasında evini temizlediğini gören bireyin yaşamında değişik hadiseler yaşanacağı şeklinde tabirlerde vardır.

https://www.quora.com/What-does-a-dream-about-my-house-flooding-mean https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/dream-of-flood#:~:text=If%20you%20dream%20of%20a,were%20taken%20away%20from%20you. https://dreamingandsleeping.com/dreams-about-flood-interpretation-and-meaning/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir