Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek, Kovalamak, Tutmak Ya da Yakalamak

Editörlerimiz tarafından çok ayrıntılı bir rüya yine sizler için hazırlandı. Evet bu yazımızda sizler için rüyada fare öldürdüğünü görmek, rüyada fare kovalamak, rüyada fare tutmak, rüyada fare yakalamak, rüyada fare öldürmek gibi bir çok rüya tabiri bu yazımızda sizlerle..O zaman yazımıza başlayalım. KEYİFLİ OKUMALAR

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada fare öldürmek çevrenizde size maddi ve manevi olarak parazit yaşayan insanlardan kısa zaman içinde kurtulmaya işaret eder. Rüyada fare öldürdüğünü görmek başınıza uzun zamandır belalar açan ve sizin enerjinizi emen çıkarcı insanlara artık dur diyeceğinize ya da demeniz gerektiğine tabir edilir. Bazı tabircilere göre ise rüyada fare öldürdüğünü görmek çevrenizde size karşı dost gözüken ama arkanızdan bazı işler çeviren ve dedikodunuzu yapan kişilerin olduğunu farkedeceğinize işarettir. Farkettikten hemen sonra bu kişilerden kurtulmaya işaret eder.

Nablusinin tabirine göre ise rüyada fare öldürmek; rüyada fare öldürmedüğini çok yakın dostlarınızdan gelecek olan yıkıcı bazı olaylara tabir edilir. Diğer tabirlere göre ise malınızda ve geliriniz de gözü olan kişilerin size yavaş yavaş içinize girerek ve dost görünmeye çalışarak maddi zararlar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu rüyada çevresine dikkat etmesi gerektiği ve çevresinde olan zararlı kişilere karşı uyanık olması gerektiğine yorumlanır.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIINIZ

Rüyada Fare Yakalamak

Rüya sahibinin rüyasında fare yakaladığını görmesi ise kişinin, size kötülük yapmaya çalışan kimselerin oyununun boşa çıkacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre fare yakalamak, size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, ondan gelecek tüm zararları savmaya veya o kişiye karşı uyanık davranıp her türlü hareketlerinin boşa çıkacağına işaret eder. Bazı tabircilerine göre ise fare yakalamak, çevresindeki yararsız insanlardan kurtulmaya, boş işleri bırakmaya ve her anlamda doğru yolu bulup takva ehli olmaya delalet etmektedir.

Rüyada Fare Kovalamak

Rüyayı gören kimse eğer rüyasında eğer fare kovalarsa, çevrenizde olan güçsüz bir düşmanı saf dışı bırakır. Bunun yanında bütün hilelerinin farkında olduğuna olduğunuzu ve bu kötülüklerini önlemek için sizin de birtakım eylemlerde bulunduğunuza işarettir. Rüyanın tam tersine bakacak olursak eğer rüyanızda farenin sizi kovaladığını görmeniz; bir türlü peşinizi bırakmayan ve daima üzülmenize, sıkıntı çekmenize neden olan bazı haset kişiler olduğuna tabir edilir. Bu rüya bazen de haberiniz olmadan arkadaş sandığınız birinin arkanızdan oyunlar çevirmesine ve bu oyunlar sonucunda da başınıza gelecek birtakım musibetlere tabir edilir.

Rüyada evin içinde fare kovalamak ise, akrabaları arasından çıkacak olan bir düşmanı temsil eder. Ama bu kötü huylu yakınızı kolaylıkla saf dışı bırakacağınıza işaret eder. İş yerinde fare kovalamak, çalışma hayatınızda arkanızdan konuşan ve size kötülük düşünen bir adamı egale etmeye yorumlanmaktadır. Rüyada sokaklarda fare kovalamak, toplum içinde nifak tohumları serpen ve insanların arasını diliyle bozmaya çalışan bazı kimseleri dışlamaya ve onlardan kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada bir fare kapanı görmek ise rüyayı gören kimsenin çevresindeki insanlara zarar vereceğine işaret eder. Bunla beraber kandıracak ve onları zor duruma düşürecek hareketlerde bulunmasına, hile ile mal elde etmeye, yalan söylemeye işarettir. Eğer fare kapanında bir fare yakaladığınızı görürseniz, kötü niyetli insanların sizin üzerinizdeki emellerini engeller ve onları mağlup edersiniz. Fare kapanında birden fazla fare görmeniz, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına işarettir.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüyada yavru fare görmek ailenizde geçici hatalıklar yaşanacağına işaret eder. Rüyada yavru fare görmek islami rüya yorumu rüya sahibinin yada evli ise çocuklarının geçireceği hastalıklara veya salgın bir hastalığa yakalanacaklarına yorumlanmıştır. Bazı tabircilere göre ise rüyada fare görmek kaybedeceğiniz mala ve mülke kazancınızın azalacağına maddi sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüyada farenin ısırdığını görmek ise; çevrenizde bulunan bazı art niyetli kişilere karşı temkinli ve tedbirli olunması gerektiğine yorumlanır. Rüyada fare ısırdığını görmek akrabalarınıza karşı dikkatli ve temkinli olunması gerektiğine ve akrabalarınızdan gelecek olan maddi ve manevi zararlar olacağına tabir edilir. Rüyada farenin birini ısırdığını görmek çok yakın bir dostunuzun arkadaşınızın çevrenizde yakın bildiğiniz hatta dost gördüğünüz kişi tarafından zarara uğrayacağınıza işaret eder. ( rüyada fare öldürmek , rüyada fare yakalamak , rüyada fare öldürdüğünü görmek, rüyada fare kovmak ) https://dreamingandsleeping.com/dreams-about-mice-mouse-interpretation-and-meaning/ https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/mousemice https://angelnumber.org/dreams-about-mice/ http://www.myislamicdream.com/killing_mice.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir