Rüyada Hortum Çıktığını Görmek Ya Da Şiddetli Rüzgar Esmesi (Fırtına)

Rüyada hortum görmek ne anlama gelir? Rüyada fırtına görmek , rüyada hortumun içinde kalmak ya da fırtına yüzünden evin çatısının üstünün uçması ne anlama gelir? Rüyada hortumun bütün her yere zarar vermesi ne anlama gelir? Rüyada hortum çıktığını görmek , Rüyada fırtınalı deniz görmek, fırtınanın evini yıkması gibi bütün detaylar bu yazımızda sizlerle.. Keyifli okumalar.

Rüyada hortum çıktığını görmek

Rüyada hortum çıktığını görmek yada kendinizi ortalığı alt üst eden bir fırtınanın içinde bulmanız hayatınızı köklü olarak değiştirecek bazı olaylar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada fırtına görmek ya da rüyada hortum görmek isteyerek yapacağınız ya da sizin dışınızda gerçekleşecek büyük ve sarsıcı değişiklikler olarak tabir edilir. Rüyada kendini bir hortumun ortasında görmek, rüya sahibinin kendisine çizeceği yepyeni bir yol olduğunu ve ister istemez o yola savrulacağına yorumlanır. Rüyada fırtına ya da hortum yüzünden eğer eviniz uçuyorsa başka bir yere taşınıp yeni bir hayat kuracağınıza işaret eder. Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar. Ortalığı alt üst eden bir hortum, kişinin yaşamının baştan başa değişeceğine delalet eder.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE YÜZ KİŞİDEN BİRİ ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIIZ

Bir Fırtınanın Ya da Hortumun Ortasında Kalmak

Eğer rüyada bir fırtınanın yahut bir hortumun ortasında kaldığınızı gördüyseniz, rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı yorucu hayat yüzünden kendisine farklı ve yeni bir yol çizeceğine yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyada evin içinde bir fırtınanın çıktığını görse, o kişinin işinde veya evinde bir tatsızlık çıkacağına işaret eder. Eğer gördüğü fırtınadan zarar etmişse bu tatsızlığın kötü sonuçlanacağına hükmedilir. Çok yorumcular da, fırtına görmeyi hayra yormamışlardır.

Rüyada Hortumun Evini Uçurduğunu Görmek

Rüyayı gören kimse eğer fırtınadan evinin uçtuğunu görürse, o evden taşınacağı manası taşır. Rüyada görülen fırtına, estiği yöne, şiddetine, ve yaptığı tahribata göre farklı olarak yorumlanabilir. Kasırga hızıyla esen bir fırtınanın sürekli yüzünüze doğru esmesi ise bir hastalığa işarettir. Hafif esen bir fırtına ise, son zamanlarda yaşadığınız sağlık problemlerinden kurtulup yakın zamanda sağlığınıza kavuşacağınıza işaret eder. Bir kimse rüyada odasında oturduğunu ve pencereden fırtınanın eserek kendisini ferahlattığını ve rahatlattığını görür ise, rüyayı gören kimsenin sevinçli bir haber alacağına işarettir. Bu rüyanın aksini görmek ters olarak yorumlanır.

Büyük Büyük Bir Hortum ile Her Yerin Yerle Bir Olduğunu Görmek

Rüyada yaşadığınız yerde çıkan büyük bir hortum ile her yerin yerle bir olduğunu görmek, mevcut düzeninizi bozacağınıza ve her şeye baştan başlayacağınıza işaret eder. Bazı tabircilere göre ise yakın bir dostunuz ile aranızın açılmasına ya da ayrılacağınıza işaret eder. Fırtına hastalığın ve başarısızlığın işaretidir. Bu rüya, yakın bir arkadaşınızdan ayrılacağınız anlamına da gelir.

Fırtınadan Evin Çatısının Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibi eğer rüyada fırtına yada hortum yüzünden evinin çatısının uçtuğunu gördüyse bu kimse ailesinden birinin başına gelecek kötü bir olaya ve herkesi üzecek olan bir habere işaret eder. Rüyada bulunduğu şehirde bir fırtına yahut hortum çıktığını görmek, işinde veya evinde bir tatsızlık çıkacağına, fırtınadan zarar görmek, bu tartışmanız çok kötü sonuçlanacağına; fırtınadan evinin çatısını uçtuğunu görmek, ev halkından birisinin hastalığıyla yorumlanır. Rüyada fırtına estiğini ve fırtınanın evinin çatısını uçurduğunu görmek, rüyayı görenin yakınlarından birinin hastalığı şeklinde tabir edilir. Fırtınanın bir ağacı devirdiğini görmesi de aynı şekilde tabir edilmiştir.

Fırtına olurken bir tanıdığını görmek

Rüyada fırtınada bir tanıdığını görmek ise gördüğünüz kimsenin iş hayatında büyük sıkıntılar ve olaylar yaşayacağına tabir edilir. Fakat rüyada fırtınadan zarar görmemek için eve sığınmanız yani nihai olarak fırtınadan zarar görmediğini görmeniz ise o kimsenin iş konusunda olacak bu değişiklikten endişe duymaması gerektiğine tabir edilir. Rüyada aynı zamanda eski erkek arkadaşınızı görmeniz gönül işlerinizde de bir değişiklik olacağının habercisidir. Fakat konu eski erkek arkadaşınızla ilgiliyse ve o başka bir eve girdiyse bunun iki yorumu vardır birincisi siz onu kalbinizden çıkarmışsınız demektir. Diğer tabir ise onun başka biriyle tanışmasına ve başka bir kimse ile ilişki yaşayacağına tabir edilir. Ancak onu atlet gibi çok uygun olmayan bir kıyafetle görmeniz sizin onu hayatınızdan çıkarmış olduğunuz ihtimalini artırmaktadır. Kimsenin fırtınadan etkilenmemek için önlem almış olması bu gerçekleşecek olan değişikliklerden kimsenin olumsuz etkilenmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada hortum çıktığını görmek

Rüyada Fırtınalı Deniz Görmek

Rüyada fırtınalı deniz görmek ise senelerce yardım ettiğiniz insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde rahatlık ile kurtulacağına, son zamanlar yaşadığı bazı sağlık sorunlarından kurtulacağına, arkasından konuşan kimselerin yakınları tarafından susturulacağına, lüksünün ve sağlığının baki olacağına, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine ve çevresindeki insanlar tarafından saygı duyulacağına tabir edilir.

Rüya tabirilerine göre rüyayı gören kişinin zararlı bazı alışkanlıklara sona vereceğine, çevresindeki problemli kişilerden uzaklaşacağına, yeni atılımlar yapacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük iş adamlarının dikkatini çekeceğine yorumlanır..

Rüyada Kum Fırtınası Görmek

Rüyada kum fırtınası görmek ise ya da kumdan bir hortum görmek; sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, güzel günlerin oldukça yakın olduğuna, şansının açılacağına, maddi gelirinizin inanılmaz şekilde artacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli ve donanımlı bir kimse olacağınıza yorumlanır. Kendinize şimdiden donanımlı bir ekip kurmaya başlasanız iyi olur..

Rüyada Fırtına Ya da Hortumdan Kaçamamak

Rüyada fırtına ya da hortumdan kaçamamak ise; eğer kendinizi hayatın akışına bırakırsanız , korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük menfaatler kazanacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya, eğlenceli günler geçireceğiniz şeklinde tabir edilir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin kendisine miras yolu ile kalacak olan ciddi bir servete işaret eder. Eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, yeni işler yapılacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, mutlu olacağına ve güleceğine işaret ettiği şeklinde tabirlerde vardır.( rüyada hortum çıktığını görmek ) http://www.dreambible.com/search.php?q=Storm https://www.thoughtco.com/weather-dreams-decoded-3444577#:~:text=Storms,-John%20Finney%20Photography&text=To%20see%20a%20storm%20signifies,of%20a%20life%20change%20ahead.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir