Rüyada incir ağacı görmek – Kuru incir yemek, toplamak

Rüyada incir ağacı görmek ne anlama gelir? Rüyada kuru incir yemek, rüyada incir görmek, toplamak gibi birçok detay burada sizlerle. Evet bu rüya genel manada, rüyayı gören kimse için ferahlık, geçim kolaylığı, büyük, zengin ve halka faydalı kimse olacağı manası taşır. Tabi rüyada görülen detaylara göre rüyanın anlamı değişebilir. Aşağıda sizler için birçok detay hazırladık. Sizde rüyalarınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Rüyada incir ağacı görmek

Rüyada incir ağacı görmek; rüyayı gören kimse için büyük makama ulaşmaya, zenginliğe ya da çevresine faydalı bir kimse olmaya tabir edilir. Rüyada bu incir ağacına uzanmak ya da tırmanmak ise zengin ve varlıklı bir kimse ile tanışacağınıza ve hayatınıza dokunacağına yorumlanır. Bazı tabircilerin yorumu ise; incir ağacı insanın maaşının artacağına ya da büyük bir eve taşınacağına işaret eder.

Rüyada evinin içinde incir ağacı görmek ise sıkıntı ve geçimsizlik anlamına gelir. Rüyada özellikle görülen incir dalı ise, uzun ve bereketli bir hayat süreceğinizin işaretidir. Çoğu zaman rüyada incir ağacı görmek, zengin ve hayır sahibi bir kimse olarak yorumlanmıştır. İncir ağacına tırmanmak bu özelliklere sahip bir insanla arkadaş ve yoldaş olacağınıza delalet eder. Rüyada incir ağacından düştüğünü görmek ise zengin ve hayırsever biri ile tartışıp kavga edeceğinize işarettir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: FOTOĞRAF ÇEKEREK NASIL PARA KAZANABİLİRİM?

İncir ağacı altında oturduğunu görmek

Rüyada incir ağacının altında oturmak ise zengin ve güçlü bir kimsenin size destek olup himayesine alacağına tabir edilir. Rüyada incir ağacının gövdesinden destek almanız ise yaşayacağınız bazı sıkıntıların ve problemlerin sizi yıkamayacağına tabir edilir. Bazı tabilere göre ise rüyada incir ağacının altında oturmak çevreniz ile iyi geçindiğinize ve oldukça çok sevildiğinize işaret eder. Birçok rüya tabiri kaynağında incir ağacı, geçim kaynağı olarak ta yorumlanır. Bundan dolayıdır ki, kendi evinin bahçesinde incir ağaçları görmek oldukça zenginleşir ve refah düzeyi artar.

Rüyada incir ağacı diktiğini görmek

Rüyada incir ağacını diktiğini görmek ise hayatını değiştirecek girişimler bulunacağına ve oldukça başarılı olacağına tabir edilir. Genel manada rüya tabirlerinde incir ağacı dikmek maddi güç ile temsil edilir. Bir başkasının incir ağacını dikmesi ise bu kişiyi tanıyorsanız aynı rüya tabiri bu kimse için geçerlidir. Bu gördüğünüz kimse harika işler ile uğraşıyor ve başarılı olacak demektir. Rüyada İncir ağacının kökünden meyveler çıktığını görmek, bu zamana kadar aldığınız eğitimler ve yaptığınız çalışmaların meyvesini vereceğine ve yükseleceğinize tabir edilir.

Rüyada incir ağacını parayla satın almak

Rüyada bir kimseden incir ya da incir ağacı fidesi aldığını görmek kazanç getirecek işler devralcağınıza işarettir. Bu rüyayı gören kimse uzun vade kazancı artar ve ciddi gelirler elde eder. Bu rüya ekonomik olarak güçlenmeye ve harika işlere imza atmaya işaret eder. İncir ağacını satın aldını görmek insanlara faydalı bir kişi olduğunuzu gösterir.

Rüyada evin bahçesinde incir ağacı görmek

Rüyada kendi evinizin bahçesinde aile içinde huzurunuzun artacağına ve servet sahibi olacağınıza işaret eder. Bu rüya kolay kazanılcak paraya ve ekonomik olarak güçlenmeye işarettir. Ek olarak rüyada budanmış incir ağaçları görmek bol bol para kazanmaya işarettir.

Rüyada ağaçtan incir toplamak

Gelelim incir toplamaya. Evet rüyasında incir ağacından incirleri toplayıp yediğini görmek,güzel kazanca ve sağlıklı bir yaşam sürmeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kimse övülecek işler yapan ve güzel karakterli bir kimse olarak tabir edilir. Rüyada incir yediğini gören kimsenin evlatları hayırlı olur. Bunun yanında mevsiminde incir görmek ve yemek, rüyaların en güzeli ve en hayırlısı olarak yorumlanır. 

Rüyada kendini incir yerken görmek, başınızdan çok güzel bir maceranın geçeceğine delalet eder. Rüyasında incir yiyen kimse evlenir; çocukları olup mutlu olur. Mevsiminde incir yediğini görmek rüya sahibini oldukça güzel olaylar bekliyor diyebiliriz. Mevsiminde görülen taze incir çok faydalıdır. Mevsiminin dışında olan incirin manası ise rengine göre; sarısı hastalık, mor ve siyahı gam ve keder, yeşil ve ham olanı borçtur. İnciri ağacından toplayıp veya koparıp yemek, anlamı daha da güçlendirir.

Rüyada incir ağacını suladığını görmek

Rüyada incir ağacını sulamak ise, bir kimseye yapacağınız iyilik sonucu kat ve kat daha fazla iyilik göreceğinize tabir edilir. Bunun yanında sağlıklı ve afiyetli günlerin sizi beklediğine işarettir. Bazende bu rüya güzel yüzlü, güzel huylu, yumuşak ve tatı sözlü bir kimse manası taşır.

Rüyada incir ağacından aşağı inmek ya da düşmek

Rüyada incir ağacından düşmek ise bu rüyayı gören kimse için, zengin ve hayır sahibi bir adamla kavga edeceğinize işaret eder. Rüyada bir incir ağacından incir toplayarak indiğini görmek ise, bu rüya kendinizi haklı gördüğünüz bir olay için kavga edeceğinize ve sonunda sizin kazanacağınıza işaret eder. Bu olaydan sonra refaha ve güzel günlere ulaşırsınız.

Rüyada incir ağacının yapraklarının döküldüğünü görmek

Rüyada incir ağacının yapraklarının döküldüğünü görmek ise mal kaybetmeye ve zarar etmeye işaret eder. Rüyada düşen yaprakları toplamak düştüğünüz yerden tekrar kalkacağınıza ve kendinizi toparlayacağınıza işaret eder. İncir ağacının yapraklarının döküldüğünü görmek; rüyayı gören kisemnin malının kaybolmasına, dökülen yaprakları topladığını görmek hayır sahibi kişinin kazandığı maldan pay sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada kuru incir yemek

Rüyada kuru incir yemek ise mal varlığının çoğalacağına işaretir. Aynı zamanda incir ağacı görmek, menfaatli ve fakat çok şiddetli mal sahibi bir adama yorulur. Kuru incir görmek beklenmeyen bir kimseden gelecek olan servet veya miras haberine işaret eder. İş hayatından kariyer artışına da işaret eden bu rüya hayırlı bir gelişmeyi de beraberinde getirir. Rüyada Kuru incir görmek; keder ve endişelerinizin biteceğine ve zor zamanlarda bile sizi destekleyecek kimseler olacağına işaret eder. Kuru incir görmek ve yemek, kendisinden yararlanılan helal para kazanmak anla­mına gelir.

Rüyada incir yemek

Rüyada incir yemek ise güzel ve hayırlı rüyaların başında gelir.  Rüyada görülen incir bereketli ve bitmeyen servet demektir. Rüyada incir görmenin diğer anlamları ise sevince, evliliğe, mutluluğa, rahata ve devlete yorumlanır. Rüyada bir incir ağacının altında oturduğunuzu görmek; bir büyük ve zengin bir kimsenin yardımıyla hayatınızı yoluna koymak imkanını elde edeceğinize, üstü kemale ermiş incirlerle dolu bir incir ağacını kestiğinizi görmek; ayağınıza kadar gelen kısmetlerini kibir ve enaniyetiniz yüzünden kaybedeceğinize tabir edilir.

Mevsimi dışında incir yemek, güzel olarak tabir edilmez. Bu rüya eleme, tasaya ve fakirliğe işarettir. İncir yediğini görmek neslin, çocuk sahibi olmak ya da maddi olarak güçlenmek olarakta tabir edilir. İncirden az bir şey yediğini görmek bela, bazı sıkıntıların sizi beklediğine işarettir. İncir yediğini gören bir konudan ötürü pişmanlık duyar.https://checkmydream.com/dream-meaning/fig http://whatdreamsmeans.com/Common/13462-Fig#:~:text=The%20fig%20tree%20in%20dreams,previously%20had%20no%20conscious%20knowledge.&text=Often%20because%20of%20its%20shape,%2C%20fertility%2C%20masculinity%20and%20prosperity. http://www.onlinedreamdictionary.com/3036-the-meaning-and-symbol-of-fig-tree-in-dream/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir