Rüyada Kar Yağdığını Görmek – Lapa Lapa Kar Yağması

Rüyada kar yağdığını görmek ne anlama gelir? Sizler için rüyada kar görmek ile alakalı bütün tabirleri sizler için hazırladık. Bu rüya ile alakalı ayrıntıları aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz. Rüyada kar topu oynamak, kar altında uyumak, kar üzerinde yürümek, kar fırtınası görmek gibi birçok yorum burada sizlerle. O zaman kar yağışı ne manaya gelir başlayalım..

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek genel manada kazanç ve mutluluğa işaret eder. Normal kendi mevsiminde yani kışın görülen kar aile içi huzura ve iş hayatında yükselmeye işaret eder. Rüyada görülen kar esnaf kimseler için ise işlerinin açılacağına ve gelirlerinin ciddi şekilde artacağına işarettir. Bazen rüyada görülen kar ufak hastalıkların iyileşeceğine işaret eder. Yaz mevsiminde kar yağdığını görmek ise sıkıntı ve problemlere işaret eder. Bazı tabirlere göre ise yaz mevsiminde görülen kar yağışı fakirlik ve ekonomik olarak zor günlerin sizi beklediğine işaret eder. Yaz mevsiminde görülen kar yağışı bazı sevdiğiniz kişiler ile aranızın bozulacağına ve aranıza soğukluk gireceğine de tabir edilir.

Rüyasında para ile kar alıp satmak ise; Rüya sahibinin bazı hastalıklarının şifa bulacağına işaret eder. Bunun yanında rüyada kar içinde yuvarlandığını görmek, ekonomik olarak güçlenmeye ve refah seviyesine ulaşmaya işarettir. Bazı tabirlere göre para kazanmak için bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Rüyada kar yağarken üşüdüğünü görmek ve ateş yakmak ise uzun zamandır planını kurduğu evlilik hayallerinizi gerçekleştireceğinize işaret eder. Kar yağışının mevsiminde olması her zaman için, sıkıntı ve kederi varsa bunlardan kurtulacağına, düşmanı varsa onun üstün geleceğinize işaret eder.

Rüyada karda yuvarlanmak genel manada bolluk ile tabir edilir. Rüyada kar üstünde kızakla kaydığını görmek, para kazanmak için yeni bir yolculuğa çıkılacağınıza işaret eder. Eğer kar yağışını mevsiminde değilde yazın gördüyseniz bu rüya yaşanacak bir hastalığa ya da çıkılacak uzun bir yolculuğa delalettir. Yazın görülen kar kötü olarak tabir edilmiştir. Rüyasında kar fırtınası görmek ise sıkıntılı ve problemli günlerin sizi beklediğine işaret eder. Zamansız ve alakasız bir şekilde kar veya dolu yağdığını gören kimse, kısa süreli bir hastalığa yakalanabilir ama en kısa zamanda bundan kurtulacaktır.

Son Yılların En Dikkat Çeken filmleri burada sizlerle. KESİNLİKLE GÖZ ATMALISINIZ

Diyanet Tabirlerine Göre Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar yağışını ya da kar fırtınasının içinde olduğunuzu görmek, endişeli ve dar günlerin sizi beklediğine işaret eder. Sert tipi şeklinde kar görmek ise bazı tehlikeli durumlar ile çetin bir mücadele vereceğinize tabir edilir. Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek, yenilgiye, yaz mevsiminde ise zarara uğramaya ve hastalığa işarettir. Üzerinize yağan kar, ciddi kararlar vereceğinize ve bu karar ile ilgili ciddi sorunlar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada kar yağdığını ve üşüdüğünü hisseden kişi eğer ateş yakıp ısınırsa; Rüyayı gören kimsenin sevdiği bir kişiyle evleneceğine delalet eder. Kışın görülen kar genel manada güzeldir. Tabi kar yağışının aşırı fazla olması gerekir. Bunun yazında baharda ya da yazın yağan kar hastalık veya üzüntü ile tabir edilir.

Rüyada Sıcakta Kar Yağışı Görmek

Rüyada yaz sıcağında bir anda kar yağışı görmek:  Rüyada alakasız zamanlarda kar yağması üzüntü ve kedere işaret eder. Bazende rüya sahibinin geçireceği hastalıklara işaret eder. Kış mevsiminde yağan kar ise güzel ve hoş olarak tabir edilir. Kışın kar yağması bolluk ve berekettir. Yaz ayında görülen kar, hayatınızda ani bir şekilde yaşanacak olan değişimler yüzünden hayatınızın bir anda alt üst olacağına tabir edilir. Bir şehre ya da ülkeye aniden kar yağdığını görmek ise ülkede adalet sisteminde meydana gelecek olan bozulmaya tabir edilir.

Rüyada Çok Fazla Miktarda Kar Yağması

Rüyada kendini pencereden dışarıda lapa lapa yağan karı izlerken  görmek, üzüntü ve sıkıntılarınızın çok yakın zamanda kendi kendiliğinden ortadan kalkacağına işarettir. Rüyanızda kış mevsiminde evinize kar yağdığını gördüyseniz, evinize gelecek bolluğu bereketi temsil eder. Eğer yaz mevsimindeyseniz ve evinizin içine yağan kar gördüyseniz bu durum da evinize gelecek parasal sıkıntıları işaret eder. Rüyada pencerenizden dışarıda yağan lapa lapa karı seyretmek, üzüntü ve sıkıntınızın en kısa zamanda kendiliğinden yok olacağına yorumlanır.

Rüyada Kar Yağarken Kar Topu Oynamak

Rüyada kar yağdığını görmek ve kartopu oynamak ise; Bu rüya son derece mutlu olacağınıza ve umutlu yarınları kovaladığınıza işaret eder. Bazı tabircilere göre ise sevdiğiniz bir kimseden düşüncesiz bir hareket göreceğinize işaret eder. Rüyada kış mevsiminde ve soğukta kar topu oynadığını görmek ise; rüya sahibinin güzel bir evlilik yapacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kimse evli ise çocuklarının yakın zamanda aile hayatına adım atacağına işaret eder.

Rüyada Kar Üzerinde Yürümek

Rüyada kar üzerinde yürümek ise; Rüyayı gören kimsenin yakın zamanda çok güzel ve heyecan verici haberler duyacağına tabir edilir. Karda yürürken arkasına baktığında kar üzerindeki ayak izlemek ise çok yakında uzun zamandır uğraştığınız bir işin güzel bir netice vereceğine ve oldukça çok gururlanacağınıza işaret eder. Kişi rüyasında karda yürüdüğünü gördüyse bu durum beklemediği bir yerden iyi ve güzel bir haber alacağına tabir edilir. Kar üzerinde yürüdüğünü görmek, hasta ise iyileşeceğine, karın üzerine uzanıp yattığını görmek bütün endişe ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyada kar yediğini görmek ise;Mevsimine bağlı olarak tabir edilir. Eğer rüyayı kış aylarında gördüyseniz ekonomik olarak zenginliğe ulaşacağınıza işaret eder. Yaz mevsiminde kar yemek ise gelecek olan sıkıntılara ve üzüntülere işaret etmektedir. Bunlara ek olarak maddi varlığınızın güçleneceğine işarettir. Rızıklara ve menfaati şeylere tabir edilmektedir. Rüya sahibi yaz mevsiminde kar yediğini görürse bazı sorunlar yaşayacağına yorulur. Kış mevsimine doğru kar yemekse mutlu bir olaya yorumlanır. Kar yağışında kar yemek bolluk ve refaha işaret eder. Mevsiminde Kar yemek rüyada, iş hayatındaki iyi gelişmelere yorumlanmaktadır.

Rüyada Kar Temizlemediğini Görmek

Rüyada kar temizlemek ve karları kürekle temizlediğini görmek. Bolluk ve bereketinizin tahmin edilemez şekilde artacağına işaret eder. Eğer mevsimlerden kış ise ve kar yağıyorsa bolluk ve bereketli günlerin sizi kuşatacağına ve inanılmaz güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Bazı tabircilere göre bu rüyanın tam tersi olarak aile içinde bazı kişilerle ilgili hastalık ve parasal anlamda bazı problemlerin herkesin canını sıkacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kar temizleyen bir adam ya da kadın görmek ise; bazı problemlerin sizi beklediğine, bazı kimselerin altınızı oyduğuna delalet eder.

Rüyada Kar Fırtınası Çıktığını Görmek

Rüyada kar fırtınası çıktığını görmek ise; Rüya sahibi için musibete uğramaya, üzüntüye, kedere, mal ve mülkünde zarar etmeye ya da büyük suçlar işlemeye işaret etmektedir. Rüyada bulunduğunuz evin etrafında kar fırtınası, iş hayatınızda ya da aile içinde bir tatsızlıklar çıkacağına, fırtınadan zarar görmek, bu tartışmanızın oldukça çok kötü sonuçlar doğuracağına işaret eder. Rüyada kar fırtınasından evinin çatısının uçtuğunu görmek, ev halkından birisinin başına gelecek olan kötü olaylara işaret eder. Rüyada fırtına görmek genel manada; çok yakın bir zamanda büyük bazı olaylar ile karşılaşacağınıza ve oldukça şaşıracağınıza delalet eder. ( rüyada kar yağdığını görmek )

Rüyada her yanı saracak ve gördüğünüz her şeyi kaplayacak şekilde lapa lapa kar yağdığını görmek bereket şeklinde tabir edilir. Kar eğer az yağar ise ve yerleri tamamen örtmez ise bereket azalabilir. Rüyada lapa lapa kar yağması hayırlıdır. Bol kazanç ve refah düzeyinin artması anlamına gelir. Mutlu ve sevinci işaret eder. Talihin sizden yana olduğunu ifade der. Rüyada lapa lapa bir karın yağması rüya sahibi için eline geçecek bol paraya işaret eder. Zenginlikle ile yorumlanır.

Rüyada Karda Kayak Yapmak

Rüyada karda kayak yaptığını görmek; Evet bu rüyayı gören kimse eğer bir erkek ise atacağı adımlar sonucu bazı çıkılmaz yollara gireceğine işaret eder. Bu rüya olgun yaştaki kimseler için ise hakkınızda yapılmaya çalışılan hileler ve kötü planlardan kolaylıkla kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyayı gören kimse eğer genç kadın ise ev işlerinde çalışmanın kendileri için daha çok yarar sağlayacağına ve eşiyle mutlu bir hayat yaşayacağına, herkesin sevgisini kazanacağına işaret eder. Rüyada kayak görmek genel manada ise sağlıkla yorumlanır. Rüyasında bir dağ evinde kayak yapmak ise, ömür boyu sağlıklı yaşayacağına işaret eder. Eğer rüyada kayak yaparken düşerseniz ve sizi biri kaldırırsa, iş hayatınızda birinden yardım alacağınıza delalet eder.

Rüyada kar veya buz üzerinde kızak kaymak talihsiz ve bedbaht günlerinizin son bularak neşeli ve mesut günlere kavuşacağınıza işarettir. Rüyada kaymak görmek, yemek veya satın almak, gelecekte varlık ve mutluluklara yorumlanmıştır.

Rüyada Kar Yağarken Sobada Isınmak

Rüyada karda üşüdükten sonra soba yaktığını görmek ise, bu kış işlerinizin açılacağına ve ciddi paralar kazanacağınıza işaret eder. Rüyada soba veya sobaya ait bir eşya görmek, büyükleriniz tarafından verilen öğütlere kulak asmadığınız için, hayatta çok şey kaybedeceğinize yorumlanmıştr. Rüyada soba yaktığınızı görmek, eğer mevsim yazsa keder ve sıkıntıya; kış mevsiminde iseniz bolluk ve berekete yorumlanır. karda üşüdüğü için ateş yakıp ısındığını görmek, sevdiği bir kişi ile evlilik planlarına başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kar Yağarken Üşüdüğünü Görmek

Rüyada kar yağarken üşüdüğünü görmek ise; hayatta başarınıza engel olan sebepleri uzakta aramamanız gerektiğine işarettir. Başarı yolunda kendinize en büyük engel yine kendinizsiniz. Bu yüzden başkalarına suçlamayı bırakıp artık kendinizi toparlamanız gerekiyor. Ayrıca eskiden yaptığınız bir hatayı bir daha tekrarlamamanız gerektiğinide belirtelim. Bu rüyayı gören kimse eğer yaşlı ise; yakın zamanda bazı ufak hastalıklara yakalanabilir. Bazı tabircilere gçre rüyada üşüdüğünü görmek, bir yakınını veya dostunu kaybedeceğine ve bu yüzden de çok acılı ve üzüntülü günler geçireceği şeklinde yorumlamışlardır. Rüyada üşüdüğünü görmek bazende fakirleşmeye işarettir.

Rüyada Karla Birlikte Dolu Yağdığını Görmek

Zamanında yağan dolu ise, üzüntü ve kederlerin gitmesine, düşmanın ve hainlik yapmak muradında olanların planlarının boşa çıkacağına yorumlanır. Rüyada dolunun nebatlar üzerine yağması ve fakat hiç birine zarar vermemesi, kimseyi de mutazarrır etmemesi o yere inecek bolluk ve ucuzluğa işaret eder. Bir kimsenin rüyada yağan doluyu yerden toplayıp kaplara doldurduğunu görmesi, hayır, rızık ve bereketi temsil eder. Bazı kere de dolu rüyası, geçimin darlığına, sıkıntı ve meşakkatlere delâlet eder. Rüyada dolunun üzerine yağdığını görmek, elden çıkacak mala işarettir.

Rüyada Kar Yağarken Çığ Düşmesi

Rüyada Çığ görmek beklenmeyen bir anda sorunlarla boğuşulmaya başlanacağına, dertlerin günden güne artacağına, yapılan hataların gittikçe artacağına, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet edilir. Rüyada çığ düşmesi görmek sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, ticaretinin de hızlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada Dağda Kar Yağdığını Görmek

Çok güzel bir işle ilgili olarak yapılan toplantıda en fazla oyu alarak başkanlığa seçilmeye, çok iyi ve başarılı bir iş hayatına sahip olmaya, bol kazanç elde etmeye, yeni bir haneye kavuşmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, herkesin sevdiği ve değer verdiği bir kişi olmaya ve zor durumların üstesinden gelmeye alamet eder. Rüyada karlı dağda yürümek kişinin sıkıntılı günlerine, dik durmak için çaba sarf edeceğine yorulur. Kişinin ısrarcı ve tuttuğunu koparan kişiliği sayesinde her şeyin üstesinden geleceğine delalet eder Ekin ekilip ziraat yapılan ve yağması faydalı bir zamanda karin yağıp o araziyi kapladığını görmek, arazinin karla kaplanacağı gibi, nebatat, hububat ile de kaplanmasına çok ucuzluk ve bolluğun olmasına işarettir.

Rüyada Evlerin Çatılarının Üstünde Kar Görmek

Rüyada evlerinin üstünde kar görmek ise sizi çok mutlu edecek güzel bir haber alınacağına, mutlu olunacağına ve parasal ve ruhsal olarak oldukça iyi bir duruma gelineceğine işaret eder. Yapılan çalışmalarınız sonunda meyvesini verecek ve çok iyi bir kazanç elde edileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına işaret eder. ( rüyada kar yağdığını görmek )

 Rüyada Gece Kar Yağması

 Rüyada gece vaktinde kar yağdığını görmek iyiliklerin ve güzelliklerin işaretidir. Yaşadığınız karanlık ve problemlerinin artık son bulacağı anlamı gelir. Sıkıntılardan kurtularak refaha ulaşmanın habercisidir. Özellikle rüyada gece karanlığında kar yağdığını görmek her ortamda yalanan zorlukların yok olacağı anlamına gelmektedir.  Rüyada gece kar yağması yetişkinler için huzur, çocuklar için ise sevinç olarak yorumlanır. İstedikleri bir şeye kavuşacaklarını anlatır. Rüyasında gece üstüne kar yağdığını gören kişinin iş ortamında sevmediği kişiden yakın zamanda kurtulacağı anlamına gelmektedir. ( rüyada kar yağdığını görmek )

Rüyada Denize Kar Yağdığını Görmek

Rüyada denize kar yağdığını görmek ise anne ve babanızın hayır duasını almaya. Onların sizi çok sevdiğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntıları son bulacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda refaha ulaşacağınıza işaret eder. Bu durumda sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağı gibi yorumlara da işaret eder.

Rüyada Kar Yağışını Uzun Uzun İzlemek

Rüyada karın yağışını uzun uzun ve keyifle izlemek ise sizin için önemli bir konuyla ilgili olarak çok önemli kararlar verileceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine işarettir. Bazende hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanmıştır.

 Rüyada Uyurken Üzerine Kar Yağması

 Rüyada uyurken üzerine kar yağdığını görmek ise yakın bir zamanda yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Çalışma ortamında ortaya çıkacak problemlerin mücadele ederek yok edileceği anlamına gelmektedir. Uykuda üzerine kar yağdığını görmek bazende hasretlerin artacağına işarettir. Sevdiklerinizin biraz daha uzakta kalacağını ve onlarla etrafınızdaki sevgi bağının artacağını anlatmaktadır. ( rüyada kar yağdığını görmek )

 Rüyada üzerine kar yağması aile ortamında mutluluğu artacağını sevinçli haberlerin topluca geleceğini işaret etmektedir. Üzerine kar yağmış kişinin yaz ayında olması iş ortamında sıkıntı yalayacağı anlamına gelir. Kış ayında üzerine kar yağdığını görmek bereketli bir zaman dilimini içine girdiğinizi temsil etmektedir.

Rüyada Karın üstüne Yağması

Rüyada karın üstüne yağdığını görmek ise bir yolculuğa ya da bir işten zarar etmeniz gibi 2 farklı şekilde yorumlanabilir. Ayırt edici kısım ise rüyayı gördüğünüz mevsimle alakalıdır. Kış mevsiminde yahut soğuk bölgelerde kar yağdığını görmek hayır ve berekettir. Fakat rüyada bahar mevsiminde kar yağması yenilgi ve hüsrana uğramaya işaret eder. ( rüyada kar yağdığını görmek )

Kış mevsiminde kar yağması rüya sahibi için üzüntü ve kederin bitmesine işarettir. Rüyada kar yemek sevindirici habere delalettir. Yaz mevsiminde rüyada kar yağdığını görmek ise hastalık anlamı taşır. Soğuk yerlerde kar yağması hayır ve berekettir. Sıcak yerlerde kar yağması, kıtlık ve üzüntü r. Kış mevsiminde kar yağması iyidir. Hayatın değişeceğini belirtir. Güzel günlerin yaklaştığını ve dertlerin biteceğini bildirir.

Rüya Kardan Oluşan Tepeler Görmek

Rüyada kardan oluşmuş küçük küçük tepeler görmek ise aralıkla gelecek olan servete işarettir. Normal şekilde biriken kar bolluğa, berekete yorulur. Mevsiminde kar yığını gören, sıkıntı ve üzüntü duyduğu meseleler varsa kurtulacağına, düşmanı varsa ona üstün geleceğine işaret eder.

Rüyada Evin İçine Kar Yağması

Rüya sahibinin evinin içine kar yağdığını görmesi ise bela ve sıkıntıların başınızda olduğuna işaret eder. . Vaktinde ve az olarak yağan kardan başka kar, keder, hastalık şeklinde yorumlanır. Kış zamanında kar yağması, nimet ve bolluk olduğunu tekrar hatırlatalım.

Rüyada Kardan Adam Yapmak

 Rüyada kardan adam yapmak çözülemeyecek dertlerin ve kederlerin çözümünün yakınınızdaki insanların yardımı ile olacağına işaret eder. İçinizde büyüttüğünüz sıkıntılarınızın çözümünü uzaklarda değil en yakınınızda aramanız gerektiği manası taşır. Elde ettiğiniz malların büyümesi için çok çalışmanız gerektiğini anlatır. Rüyada kardan adam yapmak yönetim kadrosundaki kişilerin mahiyetine kötülük ettiğini işaret etmektedir. Mevsimsiz karda yapılan kardan adam yöneticilerin mahiyetlerinden eleştiri alacağı anlamına gelir. Toplu şikâyetlere ve direnişle karşılaşılacağının habercisidir.

 Bazı tabirlere göre ise çalışma ortamında patronun eleştirsin maruz kalacağınıza iaşret eder. Bu eleştirinin olumlu sonuçlanması için çok çalışmanız gerekliğini işaret etmektedir. Öğrencilerin mevsimsiz yağan karda kardan adam yapmaları sınıfta karşıt fikirlerin çoğalacağını gösterir. Rüyada kardan adam yaptıktan sonra çabuk erimesi elinizdeki malların çabuk harcanacağı anlamına gelmektedir. ( rüyada kar yağdığını görmek )

Rüyada Kar Görmek İle İlgili Diğer Tabirler

Rüyada kar görmek imam nablusi tarafından şöyle yorumlanmış; kar görmek, rızka yorumlanır. Rüyada görülen kar eğer mevsiminde yani kışın görüldüyse sıkıntılarınız ve dertlerinizden kurtulacağınız anlamına gelir. Karın üzerinde uyuduğunu gören kimse, hapse girer. Mevsimli veya mevsimsiz karın yağıp bütün binaların, ağaçların ve insanların üzerini kaplaması, o yer halkının ve mallarının üzerine gelecek zulme ve felâkete işarettir.

Cafer-i Sadık ise ruyada kar gormek için: kar görmek altı şekilde yorumlanır demiştir:” Bol rı- zık, hayat, çok mal, ucuzluk, asker ve yaz mevsiminde yağdığını görmek hastalıktır. Başınızda dolanan karabulutların kalkacağına evinizin ve işinizin bereketinin açılacağına, ya da bol kazanca ve berekete işarettir. Kapalı yerlere kar yağması ise acizliği temsil eder. Derler ki soğuk havalarda karın yağdığını görmek rızıklara ve menfaatli şeylere çıkar. Soğuk algınlığı ve grip gibi kış hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Az kar yağması ucuzluk ve bolluktur. Bazen de uzun bir yolculuğa çıkmaya yorulur. Kar yağışı rüyaları iyi şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar yağışı rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın olumlu yönde değişeceğini haber verir. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir. Mevsimsiz görülen kar yağışı, ani yaşanacak değişimler yüzünden sıkıntıya yorumlanır.

Diğer kaynaklar

(Rüya tabircisi) Kirmani’de ruyada kar gormek için: soğuk yerlerde kar görmek hayra ve berekete; sıcak yerlerde ise kıtlık ve kedere delalettir. Kar yediğini gören, yaz mevsimin­de ise, bereket ve fayda görür, kış mevsiminde kar yemek kötüdür, gam ve kedere işaret eder,” demiştir. Rüyada kar görmek hastalıklardan şifa bulup iyileşmeye, menfaatli şeylere ve rızka tabir edilmektedir. Mevsiminde kar yağdığını görmek üzüntü ve kederden kurtulmak anlamına gelir. Ancak mevsimsiz kar yağması hastalığa ve bazı işlerin ertelenmesine işarettir. Rüyada kar hastalık, geçim ve üzüntü demektir. Nablusi’ye göre Rüyada karla ateşi bir arada görmek muhabbetle sevgiye yorumlanır. Bazen de rüyada kar görmek rızk, mal, yaşam ve ucuz mal anlamına gelmektedir. Yerde biriken fazla kar yönetimden gelecek sıkıntı ve zorluklara delalet etmektedir. ( rüyada kar yağdığını görmek )

Mağripli Cabir (Rüya tabircisi) karla ilgili olarak şunları söylemiştir: “Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek yenilgiye işaret eder. https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/snow https://checkmydream.com/dream-meaning/snow http://www.dreambible.com/search.php?q=Snow

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir