Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek Yada Diğer Akrabaların Ölmesi

Aslında rüyalarda genel olarak birinin öldüğünü görmek, çok derin yorum gerektiren rüyalardır. Rüyada bulunan ayrıntılara göre tabirler değişebiliyor. Yani rüyada birinin öldüğünü görmek bazen iyi bazende kötü manada tabir edilebilir. Rüyada ölen kişinin size olan yakınlığı rüyanın anlamını değiştirebilmektedir. Burada sizler için detaylı bir yorum hazırladık. O zaman rüyada kardeşinin öldüğünü görmek ne anlama gelir ile başlayalım..

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Kulağa çok hoş gelmeyen bir rüya olsa da merak etmeyin manası güzel bir rüya. Evet rüyada kardeşinin öldüğünü görmek genel olarak hayır, sevinç, iyilik, güzellik ve hastalar için iyileşecekleri manası taşımaktadır. Rüya sahibinin kardeşinin sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağı da yapılan yorumlar arasındadır. Evet kardeşiniz sağlıklı sıhhatli, sıkıntılardan, borçlardan ve problemlerde uzak bir şekilde yaşamaya ve ömrünün uzadığına işaret eder.

NE KADAR TAKINTILI OLDUĞUNUZU MERAK EDİYOR MUSUNUZ? TESTİ ÇÖZ ÖĞREN

Rüyada Diğer Aile Fertlerinin Öldüğünü Görmek

Eğer rüyanızda eşininiz öldüğünü görmek genel manada eşinizin uzun bir ömre sahip olacağına işarettir. Ibni Kesir’in yorumuna göre ise; rüyada oğlunun ölümünü görmek, size karşı düşmanlık besleyen kimselere karşı üstün gelmeye tabir edilir, bazende miras şeklinde yorumlanır. Bunun yanında rüyada kızının ölümünü görmek ise, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir olaydan yada istekten vazgeceğinize işaret eder.

Rüyada eşinizin ölümünün iyi olduğundan bahsetmiştik. Bununla beraber rüyada babanızın öldüğünü görmeniz ise rüyayı gören kimsenin maddi açıdan şansının açılacağına ve elinize bazı imkanlar geçeceğine işarettir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmenin Psikolojik Yorumu Nedir?

Rüyada birinin öldüğünü görmenin psikolojik olarak değerlendirilmesine bakacak olursak eğer ölen kişiyi kaybetme korkusu yada ona karşı duyulan bir vicdan meselesi olduğu anlamına gelebilir. Elbette bu yorum için; evet rüyanın anlamı tam olarak budur demek yanlış olur. Rüyanızda birinin öldüğünü görmeniz; aslında o kişinin, hayatınızdan çıkmak gibi bir anlamda taşıyabilir yada ona karşı duyulan korkuyu temsil edebilir.

Çok hoşumuza gitmeyen ve üstümüzde travmatik bazı etkiler oluşturan buna benzer rüyalarda; çoğunlukla ya sevdiğiniz birinin ölümüne ya da kendi ölümünüzü seyrettiğiniz olmuştur. Yaygın olarak bilinen rüya yorumlarına göre ise buna benzer rüyalarda kimin öldüğünü gördüyseniz, o kişinin ömrünün uzadığı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyanızda ölen kişinin siz olması ise; normal yaşamınızda kendinizi cezalandırmak istediğiniz bazı konuların olduğuna ve bazı sebeplerden ötürü kendinizi affedecemediğinize yorumlanmıştır.

Rüyada Ölen Kimsenin Tanımadığınız Bir Kadın Olması

Rüyada daha önce görmediğiniz bir kadının öldüğünü gördüyseniz, bu rüya yaşadığınız bölgede yağmurların azalacağına işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre ise rüyada herhangi bir kadının öldüğünü görmek, dünya işlerinin askıda kalması şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyayı Sahibinin Kendinin Öldüğünü Görmesi

Rüyayı gören kimsenin kendisinin öldüğünü görmesi uzun soluklu bir yolculuğa çıkacağına işaret etmektedir. Başka bir tabire göre ise evlenme ile yorumlanmıştır. Öldüğünü ve mezara götürüldüğünü gören, uzak bir yolculuğa çıkar. Ölüp kefenlendiğini gören kişi eğer hala bekar ise yakın bir zamanda dünya evine girer..

Ölüp halkın omuzları üzerinde götürüldüğünü gören, halk arasında şeref ve itibar kazanacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bunun yanında rüya sahibinin, ölümünden sonra tekrar dirildiğini görmesi ise, fakirse zengin olur. Eğer rüya sahibi yolculukta ise veya gurbette bulunuyorsa selametle vatanına kavuşağına işaret etmektedir.

Rüyada İhtiyar Birinin Öldüğünü Görmek

Bazı tabircilere göre; rüyada daha önce görmediğiniz yaşlı bir kimsenin öldüğünü görmeniz, uzun zamandır hayal ettiğiniz ve arzuladığınız bazı şeylere kavuşamayacağınız ve hayallerinizin suya düşeceğine işarettir. (rüyada kardeşinin öldüğünü görmek)

Akrabalardan Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyanızda akrabalarınızdan herhangi birinin öldüğünü görenin, rüya sahibinin maddi olarak yıpranması anlamına gelir. Bunun yanında tanıdığınız bir kimsenin öldüğünü görmek; o kimsenin ömrünün uzayacağına işarettir. http://www.gotohoroscope.com/txt/dream-dictionary-dead-brother.html https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/brother https://www.quora.com/Why-am-I-dreaming-about-my-brother-dying

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir