Rüyada kedi ısırması, tırmalaması, saldırması, sevmek, kediden kaçmak

Rüyada kedi ısırması ne anlama gelir? Evet bu yazımızda sizler için kedi tırmalaması, kedinin saldırması ya da kediden kaçmak gibi birçok detay bu yazıda sizlerle..

Rüyada kedi ısırması

Evet ilk olarak rüyada kedi ısırması ne anlama gelir detaylı olarak inceleyelim.. Genellikle bu rüya çevrenizde yer edinmeye başlayacak birtakım insanların çok fazla açıkgöz ya da fırsatçı insanlar olduğuna işaret eder. Bazen de çevrenizdekilerin arkanızdan iş çevireceğine, yaptığınız çoğu iyiliğin karşısında büyük nankörlük ile size geri döneceğine delalet eder. Rüyada kedi ısırması, evli ve çocuk sahibi olan şahıslar için ise çok dikkat edilmesi gereken bir rüya şeklidir. Çünkü bu rüya, aile bireylerinin çocuklarının üzerine çok fazla baskı yaptıklarına ve bu durumdan çok zararlı çıkacaklarına yorumlanır.

Bazı rüya tabirlerinde ise rüyada kedi ısırması ya da kendisini kedinin ısırdığını gören şahıs bir hastalığa yakalanır. Rüyada kendisini kedinin tırmaladığını gören şahıs, bir düşmanla mücadele etmek zorunda kalır. Rüyada bir kedinin tırmaladığını gören kimse bazen de zorlayıcı ve üzüntü verici bir hastalığa yakalanıp daha sonra deva bulmaya çalışır. Bir kedi ile rüya içerisinde oynadığını ve kedinin kendisine saldırdığını görmesi, sonu gelmeyecek bir aşka düşer ya da uzun vakitçe bir hastalık ile boğuşur.

Rüyada kedi saldırması görmek, çok büyük mesaj olarak algılanabilir. Bu rüyayı gören kişiler için artık kendisine dikkat etmesi gerektiğine alamet etmektedir. Bu rüya öğrenciler için ise; okulundaki başarısında veya ileride iş yerindeki başarısında ya da evlilik yaşamındaki mutluluğunuza engel olmak isteyecek bir kimseyi temsil eder. Rüya sahibinin sahip olduğu konumu ve makamı kıskanan, çekemeyen ve kıskançlıktan hırs yaparak sizin canınızı yakacak şahısların olacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması ise; Evet bu düş ise kedinin sizi tırmaladıktan sonra bir yerinden kan akıttığını görmek, açık ya da saklı bazı düşmanlarınız olduğuna ve bundan dolayı çok dikkat etmeniz gerektiğinize alamet etmektedir. Rüyada bir kedi tarafından tırmalanmak bazen de, hasta olacağına; bir ev kedisi tarafından tırmalanmak ise, bu rüyanın aksi yani iyileşmek olarak algılanmalıdır. Bu düşü gören kimse, bulunduğu seneyi rahat ve huzur içerisinde geçireceğine alamet etmektedir. Rüyanızda bir sokak kedisi ile kavga ederken tırmalanmak ise çoğunlukla bir hastalık geçireceğiniz şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin uğrayacağı çok tehlikeli bir iftira durumu ile karşı karşıya kalabileceğine tabir edilir. Rüyada kedi tırmalaması, rüyayı gören şahsının çevresinde kendine çok fazla kindar bazı insanların bulunduğuna yorumlanmaktadır. Bu insanlar tarafından gelecek olan her türlü iftira, küfür ve belalara karşı çok temkinli yaklaşmak oldukça önemlidir. Zira bu rüyanın neticesinde fark edilen düşmanlar çok sakıncalı şahıslar olacaklardır.

Rüyada Kedi Saldırması

Rüyada kedi saldırması görmek, çok büyük mesajlar içermektedir. Rüya sahibinin ciddi manada ikazca edildiği bir rüya olarak ele alınabilir. Bu rüyayı gören kimse oldukça dikkatli ve emin adımlar atmalıdır. Çünkü iş yerindeki başarısında ya da evlilik yaşamındaki mutlulukla gözü olan bazı kimseler uzun bir süre canınızı sıkabilir. Ayrıca sahip olduğunuz konumu kıskanan, çekemeyen ve kıskançlıktan hırs yaparak sizin canınızı yakacak bazı girişimlerde bulunabilirler.

Rüyada kedi tarafından saldırıya uğranmak rüya sahibine karşı düşmanlık besleyen şahısların habercisidir. Eğer kedi tırmalaması neticesinde, kan akması, göz çıkması veya yaralanma gibi hadiseler olursa; bu düşmanınızın oldukça sinsi ve tehlikeli bulunduğu şeklinde tabir edilir. Eğer tırmalayan kedi erkek ise o bireyin sağlığına çok dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Tırmalayan kediyle eğer sizle mücadele ediliyorsa bu yaşamınızda düşmanlarınıza karşı mücadele içerisinde olacağınız ve pes etmeyeceğiniz manasına taşımaktadır.

Rüyada Kedi Yalaması

Rüyada kedinin sizi yaladığını görmeniz ise oldukça güzel olarak tabir edilen rüyaların başında gelir. Kedi yalaması, iş yaşamında aktif olan kimseler için yaşanacak bazı olumsuz bir durumda mesai arkadaşlarının bütününün kendine destek olacağına delalet edebilir. Bazen de bu düş, rüya sahibinden uzaklaşan şahısların pişman olarak geri dönmek istemelerine delalet eder. Rüyada kedi yalamasıyla ilgili diğer tabirler ise, artık bütün işlerin nihayet yolunda gideceğine, eş arkadaş akraba, kardeş yani sorun yaşadığınız herkesle aranızın düzeleceğine delalet etmektedir. Genel manada küslüklerin son bulacağına, daha huzurlu ve barış içerisinde günler yaşanacağına işaret etmektedir. Bu düş, her bireyin beğenisini toplayacak işlere imza atacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Vahşi Veya Saldırgan Bir Kedi Görmek

Rüyada vahşi ve oldukça saldırgan kedi görmek, günlük işlerinizde başınıza gelecek olan birtakım aksiliklere işaret eder. Bazen de bir düşmanın varlığına delalet etmektedir. Ayrıca uzun zamandır üzerinde çalıştığınız, projelerin askıya alınacağına ve yakın çevreden birinin sıhhat sorunları yaşayacağına yorumlanmıştır. Rüyayı gören kimsenin mutsuz olacağı ve depresyona gireceği bir dönem yaşanabilir.

Rüyada Sadece Kedinin Tüylerini Görmek

Rüyanın içerisinde sadece kedi tüyleri görmek ise, Sizin yaşayacağınız kötü bir vaka yüzünden ciddi sorunlar çekeceğinize fakat bu durumun çok uzun sürmeyip, sorunların en kısa vakitte halledileceğinize alamet etmektedir. Rüyada kedi tüyü görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa vakit içerisinde biteceğine her bireyin mutlu olacağına yorumlanır. Bazen de bu düş, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çok yakın bir vakit içerisinde terfi alacağına delalet eder.

Rüyada Sadece Kedi Görmek

Rüyada normal bir şekilde sadece kedi görmek ise, bir hizmetçi olarak yorumlanmıştır. Rüyada görülen kedi bazı yorumculara göre, üzüntü veya karşılaşacağınız düşmanlık ile tabir olunmaktadır. Rüyada görülen kedi, kedi rüya içerisinde bir evin hizmetçisi olarak kıyaslanmaktadır. Kedinin dişi olması bazen de hilekâr bir kişi ile girişeceğiniz mücadeleye delalet eder. Kedinin gerçekten sahibine hem yararı hem de zararı vardır. Erkek kedi bir kişiyi rüyasında tırmalaması, ısırması ya da tırmalaması hastalık ile yorumlanabilir. Eğer erkek kedi vahşi ve yabani ise, hastalık daha zor geçirilebilir ve sizi oldukça hırpalayabilir. Kendisini kedi şeklinde görmesi, kendine hayrı olmayan kötü işlerden geçimini sağlamaya çalıştığına yorumlanır.

Kedi görmek bazen toplumda yaşanacak olan azlığa, kıtlığa yorumlanır. Rüyanızda bir kediye dönüştüğünüzü görmeniz hırsızlık yapacağınız manası taşıyabilir. Rüyanızda bir kediyi para karşılığı sattığınızı görmüşseniz, malvarlığınızı harcayacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kedi Beslediğini Görmek

Rüyada kedi beslemek, piyasaya yeni çıkacak olan düşmanlara ve sizi bekleyen zorlu yaşama tabir edilir. Rüyasında kedi besleyen şahıs kendi elleriyle kötü niyetli şahıslar malzeme olur. Bu şahıslar oluşturulan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakacağına ve sizi hayli yoracağına delalet eder. ( Rüyada kedi ısırması, Rüyada kedi sevmek, Rüyada kedi tırmalaması )

Rüyada Çok Sayıda Kedi Görmek

Rüya içerisinde birden çok kedi görmek, iş yaşamında meydana konulacak projeler ile çok büyük paralar kazanacağınıza delalet eder. Ayrıca atacağınız adımlar sayesinde oldukça huzurlu bir şekilde yaşayacağınıza delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre birden çok kedi görmek, rüya sahibinin istemediği hadiselerle karşı karşıya kalacağına ancak uzun vadede onun çıkarına olacak kazanımlar sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada Konuşan Bir Kedi Görmek

Rüya içerisinde herhangi bir şekilde konuşan bir kedi görmek, rüya sahibine kötülük yapmaya çalışan birinin planlarının hepsinin alt üst olacağına tabir edilmiştir. Hem de rüyayı gören bireyin meslek yaşamında yeni atılımlarda bulunarak ciddi kazanımlar elde etmesi gibi yorumlar mevcuttur.

Rüyada Kedinin Uğultu Ya da Hırıltı Şeklinde Ses Çıkarması

Rüyada kedi iniltisi duymak, rüya sahibinin bazı konularda gıybet yaptığına ve kendisine çekidüzen vermesi gerektiğine delalet eder. Böylelikle çevreniz tarafından daha fazla saygı duyulacak ve girdiği ortamlar içerisinde sizden övgü ile bahsedilecektir.

Rüyada Bir Kedinin Kaybolması

Rüyada kedinin kaybolması ise, bireyin bir konu ile alakalı olarak yaşayacağı sorunlara ya da geçirdiği bir hastalığın tekrar alevleneceği şeklinde tabir edilir. Rüyada kedinin herhangi bir şekilde kaybolunduğunu görmek bireyin yardım etmeye muhtaç insanlara yardım edeceğine yorumlanır. Bazen de bu düş, uzun vakitten beri merakla beklediğiniz bir haberi sonunda alacağınıza ve takdir görecek çoğu işe imza atacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevmek ne anlama gelir? Evet bu rüyayı inceleyecek olursak, rüyada kedi sevmek size kendinizi sevdirmeye çalışan kimseye delalet etmektedir. Bazen de bu rüyanın tabirinin uğrayacağı bir vefasızlık olayı ile yorumlanmaktadır. Herhangi bir şekilde sokak kedisi sevdiğini görmek ise, akıl dışı sözler duyacağınıza işaret etmektedir. Ayrıca bazı kaynaklarda bu rüya, kendini halka sevdirmeye çalışan bir kişi ile karşılaşacağınıza delalet etmektedir. Bazen de kedi sevmek, evladı için didinen bir kadına işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada herhangi bir şekilde ölmüş kedi görmek, sezginizin ve içgüdünüzün bir miktar azalacağına delalet eder. Bazen de ölmüş bir kedi, yaşamınızdaki oluşan bazı özgüven eksikliklerine işaret edebilir. Ayrıca bu rüya, sezgilerinizi dinlemediğiniz ve başkalarının ağzına baktığınız için, kişiliğinizde bazı boşluklar meydana gelebilir. Bu gibi olaylardan dolayı neticesi olarak özgürlüğünüzü kaybeder ve ciddi yıkıma ulaşabilirsiniz. Kısaca özetleyecek olursak, biri başkalarına bağımlı hissedebilir ve bunun neticesinde hayal kırıklığı gibi duygular hissedebilirsiniz.

Rüyada Kara Kedi ile Oyun Oynamak

Rüyasında siyah renkte bir kedi ile oyun oynadığını gören şahıs zekâsı ile yaşadığı birçok sorunu rahatlıkla çözecek ve düşmanlarını alt edecektir. Oldukça bir kara kediyle oynamak ise ileride büyük kudret ve güç sahibi olunacağınıza delalet eder. Bunlara ek olarak, yavru kara kediyle oynamak bireyin zekasını kullanarak ileride çok iyi yerlere gelineceğine ve sevinçli bir yaşam süreceğinize işarettir. ( Rüyada kedi ısırması, Rüyada kedi sevmek, Rüyada kedi tırmalaması )

Rüyada Kedi Beslemek Görmek

Kişinin emrinde çalışan insanlara alamet etmektedir. Öfkesini dizginleyen, saklı şahıslar yorulur. Rüyada kediyi beslemenin değişik mana ve yorumu yapılmıştır. Bazı tabircilere göre kedileri beslemek sorunun gitmesine ve yapılacak iyiliklere alamet eder. Kişinin yaşamını olumlu yönde değiştirecek bazı güze gelişmelere de alamet edebilir. Rahatlık ve zengin bir kimse tarafından gelecek olan mala tabir edilebilir. Rüyada kedinin beslerken sizi ısırıp tırmalaması, kısa vakit gelecek olan hastalık olarak yorumlanır. Rüyalarda kedi beslediğini görmek bir işletmede sözü geçen yani amir konumunda olmak manası taşıyabilir.

Rüyada kedi beslemek, anne babalar için çocuğun terbiyesi hususunda çok hırslı olduğunuz anlamı taşıyabilir. Bazı yorumlarda ise bahtınızın açıklığına ve aileye katılacak olan bir çocuğa delâlet eder. Kedi beslemek evlat sahibi olmaya delalet edebilir. Rüyada kedi beslemek bir erkek çocuğu temsil edebilir.

Rüyada Kedi ile Oyun Oynamak

Rüyasında kediyle oyun oynadığını gören kimse yaşamı boyunca karşılaşacağı bütün zorluklardan ve sıkıntılardan kolaylıkla kurtulur. Kediyle oynarken elinin ya da kolunun çizildiğini gören kimse ise yaşadığı hadiseler karşısında ufak tefek sorunlar çekse bile, bütün zorlukların üstesinden gelir. Ancak bazı konularda yardım almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Rüyasında oynadığı kedinin yanına gelerek kendini sevdirmesi ve rüya sahibinin yansıra uyuması ise evlilik yaşamıyla alakalı bazı gelişmeler olacağına işaret etmektedir. ( Rüyada kedi ısırması, Rüyada kedi sevmek, Rüyada kedi tırmalaması ) https://www.bustle.com/articles/93163-what-do-cat-dreams-mean-11-dreams-about-cats-explained#:~:text=But%20even%20if%20you%20don,you%20may%20signify%20that%20you https://checkmydream.com/dream-meaning/cat–bite

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir