Rüyada Kendi Dişini Çekmek Ve Dişlerin Dökülmesi

Rüyada kendi dişini çekmek ne anlama gelir genel olarak bakacak olursak hayatınızda bazı zorlukların yaşanabileceği şeklinde yorumlanır. Özellikle kişinin ilerleyen zamanda etrafındaki insan sayısının azalacağına ve yalnız kalacağı şeklinde yorumlanır. En önemli yorumu etrafındakilerle yaşayacağı geçimsizliklere işaret etmesidir. Şimdi bu rüyada daha fazla detaya inelim..

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Genel olarak rüyaya bakacak olursak rüya sahibinin çevresindekilerle ciddi sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüyadaki kişinin başkalarıyla sorunlarının olacağına, bu sorunlardan kurtulmasının kolay olmayacağına şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada diş çekmenin bir diğer yorumları ise şu şekildedir. Rüya sahibi kendi çürük dişini çekiyorsa, bazı sorunların atlatılacağı manasına gelir.

Rüya sahibinin eğer çürük olmayan, sağlıklı dişlerini çekmesi ise talihsizliklere işaret eder. Hastalıkların yaşanmasına ve o hastalıklara çözüm bulunamamasına şeklinde yorumlanır. Rüyada dişini çeken kimsenin rüyadan sonra ufak iyiliklerle bu kötü yorumları tersine çevirebilir.. ( Rüyada kendi dişini çekmek )

İNANILMAZ ZEKA TESTİ BURADA SİZLERLE. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüyada dişlerin uzaması

Eğer rüyanızda dişlerinizin farklı farklı şekillerde uzadığını görüyorsanız, ailesi ve yakın çevresi ile bazı tartışmalı ortamlara gireceğinize işarettir. Dişlerin uzadığını ve büyüdüğünü gören kimsenin, evinde meydana gelecek münakasaya işarettir. Dişlerinin siyahlanmış ve çürümüş olduğu halde düştüğünü gören kimse ise son zamanlarda yaşadığı sıkıntılardan kurtulur.

Rüyada dişlerin çürümesi

Eğer rüyada dişlerinizde pis ve kötü bir koku olduğunu görüyorsanız bunun manası rüya sahibinin ailesinin arkasından kötü bir şekilde dedikodu yapıldığına işarettir. Dişlerinin çürümüş olduğunu gören kimsenin, ailesinin durumu zayıflar ( Rüyada kendi dişini çekmek )

Peki Rüyada diş görmek ne demektir?

Bazen de rüyada sadece diş görmek, rüya sahibinin gerçek hayatta tedbirli olmasına ve kendisi hakkında çevrilen bazı gizli işler olduğu şeklinde yorumlanır. Ön azı dişler, halkın ekserisi için açık olmayan şeylere işarettir. Köpek dişler, ekseri halk için acık olmayan şeylere, ön dişler, acık ve sözle yapılan isler şeklinde yorumlanır.

Rüyada gümüş diş görmek

Eğer rüyanızda dişlerinizi gümüşten olduğunu görse, mal varlığı hakkında söylenecek bir sözden dolayı rüya sahibinin uğrayacağı bazı zararlara işarettir. Ön dişlerinin düştüğünü ve onların yerine diğerlerinin bittiğini görse, rüya sahibinin islerinde aldığı bütün tedbirlerinin boşa gittiğine işarettir.

Rüyada gedik diş görmek ve diş çıkarmak

Eğer rüya sahibi dişlerini diliyle çıkarıp attığını görse, hakkında söylenecek bir sözden dolayı, aile ilişkilerinin ciddi manada bozulması anlamına gelir. Dişlerin gedik olduğunu gören kimse, azar azar borcunu öder. Bir kimsenin rüyada dişlerinin kamaştığını görmesi, ihtiyaç zamanında aile halkının ona yardım etmeyeceklerine ve onu rezil olarak terk edecekleri şeklinde yorumlanır. ( Rüyada kendi dişini çekmek )

( Rüyada kendi dişini çekmek )

Rüyada dişlerin yer değiştiğini görmek

Dişlerinin yerlerinden ayrılarak üst dişlerin alta, ait dişlerin de üst tarafa geçtiğini gören kimsenin, ev halkından olan kadınların erkeklere karşı baskın karakterli olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada dişlerinin aralıklı olduğunu gören kimsenin, aile halkının dağılmasına, aralarında fesat çıkmasına veya maddi olarak ciddi sıkıntılar yaşamaya işarettir.

Rüyada diş kesmek

Hapis bir kimsesi bulunan bir şahıs, rüyada dişlerin kesmemesi, rüya sahibinin aile halkının durumunun zayıf olduğuna işarettir. Rüyada dişlerin sallandığını gidermek, dişlerinden meydana gelecek üzüntü ve kederi defetmek için mal sarf etmeye işarettir. Köpek dişinin fazlalığı sahibinin çok akıllı olduğuna işarettir.

Rüyada bir dişinin düştüğünü görmek

Dişlerinden bir dişinin düştüğünü gören kimse, bir sahsa olan borcunu veya herkese olan borcunu tamamen öder. Dişlerinden birkaç dişinin düştüğünü gören kimse, alacaklılarının birkaçının borcunu öder. Dişler ağrımadan birbiri ardınca dökülüp düşse kabul edilmeyecek amellere işarettir. ( Rüyada kendi dişini çekmek )

Eğer ağrıyarak düşseler, o şahsın evinde bulunan bazı şeyin gitmesine ve elden çıkmasına işarettir. Bazen dişleri çıkarmak rüyayı görenin ömrünün akranlarından uzun olmasına işarettir. Bazen de bu rüya, ticaret ve ziraatta bulunan kimsenin kazanç ve faydasının çokluğuna

( Rüyada kendi dişini çekmek )

Rüyada Diş Fırçalamak

Rüyada diş fırçalamak, akrabaları korumaya, onları gözetmeye çalışmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin dişlerini fırçaladığını görmesi, hasta veya maddi geliri düşük bir akrabasını korumaya alacağını gösterir. Rüya sahibinin durumu iyiyse, akrabalarını muhakkak kontrol etmesi gerektiği söylenir. Çünkü tabirciler, esasında bunun bir adak olabileceğine de işaret ederler.

Yani rüya sahibine verilmiş görev olduğuna hikmet edilmiştir. Rüya sahibinin mutlaka akrabalarını araştırması ve sıkıntı çeken kişileri bularak, maddi ve manevi destek vermesi tavsiye edilmiştir. Rüya sahibinin herhangi bir şey yapmaması, sorunların daha fazla büyümesine neden olabilir. Yine rüyayı gören kimsenin, iyi bir durumu kötüye çevirmesine işaret edilir. Rüyada diş fırçalamanın hikmeti faziletleri böyledir.

 Rüyada Yeni Bir Diş Çıkması

 Rüyada yeni bir dişin çıkmasını gören kimse için aslında asılsız birkaç yorum yapılmıştır. Kimi insanlar, bilip bilmeden rüyada diş çıkardığını gören kimsenin öleceğine işaret ettiğini söylemişlerdir. Rüyada diş çıkarmak esasında çok güzel bir duruma işaret edilir.

Kişinin çocukluğuna çok fazla düşkün kaldığının göstergesidir. Çocukluğuna duyduğu özlemin bir habercisi şeklindedir. Rüyasında yeni bir dişin çıktığını gören kişinin çocuklarına çok düşkün olduğu da haber verilmiştir. ( Rüyada kendi dişini çekmek )

Rüya sahibinin çocukları varsa, onlara aşırı şekilde düşkün olduğuna hikmet edilmiştir. Rüyada çocuklarının diş çıkardığını gören kimsenin, güzel günler yaşayacağına rivayet edildiği söylenir. https://www.reddit.com/r/Dreams/comments/3ixttw/interpetation_request_pulling_my_own_teeth/ https://www.quora.com/What-is-the-dream-meaning-of-pulling-out-your-own-tooth http://dreamstop.com/teeth-falling-out-dream/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir