Rüyada Kendi Düğününü Görmek Ne Anlama Gelir?

Genel olarak rüyada düğün görmeye bakacak olursak pek güzel yorumlanmaz diyebiliriz. Düğünde düğün yemeğinden yemek üzüntü ve kederin gitmesine, düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenme gibi anlamlara işaret eder. Rüyada Düğün görmek genel olarak sizi üzecek ve kederlendirecek bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Rüyada kendi düğününü görmek ise uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Şimdi biraz daha detaya inelim.

Rüyada kendi düğününü görmek

Rüyanızda eğer kendi düğününüzü yaptığınızı görmüşseniz, size uzak olan bir arkadaşınızın yada uzakta ki akrabanızın size pek hoş olmayan haberler vereceği manası taşır. Bazı yorumlara göre ise rüya sahibinin hayatını boş işlerde harcadığına, zamanını kendisine yararı olmayan kişilerle veya olaylarla geçirdiği şeklinde yorumlanır.

NE KADAR TAKINTILISIN TESTİNİ ÇÖZMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Rüyada Kendi Düğününü Müzik Olmadan Yapmak Ne Anlama Gelir

Eğer rüyanızda kendi düğününüzü görmüşseniz ve düğünde herhangi bir şekilde eğlence, müzik tarzı şeyler yoksa evinize ve iş dünyanıza harika gelecektir. Bu bereket cebinize giren paranın miktarının yüksek olabileceği gibi, hâli hazırdaki paranızın ve elinizdeki nimetlerin kolay kolay elden çıkmayacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada düğün yemeği görmek

Rüyanızda düğün yemeğine davet edilmiş veya düğün yemeği düzenlemiş iseniz bunun anlamı sıkıntılı günleri artık geride bırakacağınıza işaret eder. Eğer kederli bir dönemdeyseniz, içiniz rahat edebilir çünkü bu sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulacaksınız..

Rüyada şatafatlı ve gösterişli bir düğün görmek

Genellikle bu rüya sıkıntı, gelecek bela, musibet gibi olaylara işaret eden bir rüyadır. Sürekli insanların oynadığı, pırıl pırıl ışıkların yandığı bir düğün bazen de kişinin gösterişi sevdiğinin ve kibirli bir kimse olduğu şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada düğün davetiyesi görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek, kısa süre içinde haber almaya işaret eder. Uzun bir süredir istediğiniz bir şeye kavuşacaksınız. Bazen yakınlarınızdan birinin evleneceğine yorumlanır.

(Rüyada kendi düğününü görmek)

rüyada kendi düğününü görmek
rüyada kendi düğününü görmek

Rüyada bir düğünde bulunmak

Rüyada bir düğünde bulunmak, sıkıntı ve üzüntülerin son bulmasına, feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyada sakin bir düğünde bulunmak
Rüyada sakin bir düğünde bulunduğunu görmek, sıkıntıların son bulmasına, huzuru bulmaya işaret eder.

(Rüyada kendi düğününü görmek)

Rüyada düğün konvoyu görmek

Rüyada düğün konvoyu görmek, gizli, dost görünen düşmanın varlığına ve bu nedenle üzülmeye işaret eder.

Rüyada gidilen düğünde yemek yenildiğini görmek

Rüyada gidilen düğünde yemek yediğini gören kimse güzel haberler alacağına işarettir. Bunun yanında bir hastalığı varsa en yakın zamanda şifaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada kızına düğün yapmak

Rüyada kızına düğün yapmak, kızınızın yakında güzel bir başarı elde etmesine ve sizi gururlandıracağı şeklinde yorumlanır. Ama sizden de biraz destek beklediğine işarettir.

Rüyada düğün çiçeği görmek

Rüyada düğün çiçeği görmek, çektiğiniz sıkıntıların ve zorlukların sonunda feraha, paraya kavuşmaya, mutluluğa, biraz zorlanarak istekleri elde etmeye işaret eder.

Rüyada düğün hazırlığı yapmak

Rüyada düğün hazırlığı yapmak, gerçek hayatta inanılmaz yeni bir başlangıç yapmaya ve başarılı olmaya yorumlanır. Rüyada düğün hazırlığı yapmak bazen de sizi heyecanlandıracak yeni yolculuklara yorumlanır.

Rüyada düğün alışverişi yapmak

Rüyada düğün alışverişi yapmak, eğer alışverişte güzel ve temiz şeyler aldığınızı görüyor iseniz, iş hayatınızda kazanç elde etmeye ve mutlu olmak şeklinde yorumlanır.

(Rüyada kendi düğününü görmek)

Rüyada düğününün ertelenmesi

Rüyada düğün ertelemek, hatalardan dönerek artık rahat bir nefes alacağınıza ve gereksiz boş işlerden kurtulacağınıza işaret eder. Aynı zamanda yarım kalacak işlerin en kısa zamanda bitireceğiniz şeklinde yorumlanır..

Rüyada düğün salonu görmek

Rüyada düğün salonu görmek, hiç olmadığınız topluluklar ile tanışmaya ve yeni çevreler edinmek şeklinde yorumlanır. Bazen mutlu olacağınız haberler alacağınıza, bekar kimse için hayırlı bir eşe işaret eder.

Rüyada düğün salonunun sakin ve huzurlu olduğunu görmek

Rüyada düğün salonunun sakin ve huzurlu olduğunu görmek, girdiğiniz topluluğun sizin için yararlı olduğu şeklinde yorumlanır. Yeni tanışacağınız insanların sizin hayatına dokunacağına işaret eder.

Rüyada düğün kalabalığı görmek

Rüyada düğün kalabalığı görmek, bir çok insan ile bir araya gelmeye, toplanmaya, kalabalık bir ortamda bulunmaya işaret eder.

Rüyada düğünde oynamak

Rüyada düğünde oynadığını görmek, gereksiz, faydasız, boş işlerle ömrünüzü harcadığınıza, dünya hayatına olan düşkünlüğünüze işaret eder. Bazen büyük bir günaha girmeye, kötü arkadaşlara ve mutsuz olmak şeklinde yorumlanır..

Rüyada düğünde çalışmak

Rüyada bir düğünde çalıştığını görmek, kısa sürecek bazı sağlık sorunları yaşayacağınıza işaret eder bu aralar kendinize biraz dikkat etmelisiniz.

Rüyada düğünde gelin görmek

Rüyada bir düğünde gelin görmek, bir davete, organizasyona katılmaya, bekar için kısa bir süre hayırlı geleceği olan kısmete, zor günlerin ardında güzelliklerin olduğuna, umudunuzu kestiğiniz anda gelecek bazı süprizler şeklinde yorumlanır.

( Rüyada kendi düğününü görmek )

Rüyada düğün arabasında olmak

Rüyada düğün arabası görmek, rüya sahibi için sonu kötü şekilde sonuçlanacak bir yolculuğa çıkmaya, hatalarınızdan dolayı üzüleceğinize ve sıkıntıya düşeceğiniz şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada düğün arabasına binmek

Rüyada düğün arabasına binmek, sonunda ne olacağı belli olmayan yolculuğa çıkmak şeklinde yorumlanır.

Bir başka yoruma göre de: Bir kimse rüyada bir düğün yemeğinde bulunsa veya bizzat kendisi bir düğün yemeği tertipler ise, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkın kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna işarettir. Bazen de düğün yemeği, üzüntü, keder, el veya dille incitmeye şeklinde yorumlanır.

Rüyada kendi düğününü görmek

Kirmanî‘nin tabiri: Rüyasında bir düğünde kendini memur olarak gören kişi vefat eder ve cenazesinde akrabaları ve yakınları gelmez. Bir hastanın evinde düğün olduğunu görmek, o hastanın ölümüne işaret eder. https://checkmydream.com/dream-meaning/your–own–wedding http://www.dreammoods.com/dreamthemes/wedding-dream-symbols.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir