Rüyada kendini hasta görmek – Rüyada Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada hasta olduğunu görmek en sık karşılaşılan rüyaların başında geliyor. Genel olarak rüyanın yorumuna bakacak olursak tam tersi olarak yorumlanır. Yani hayırlara işaret eder. Rüyasında hasta olduğunu gören kişi, şifa bulur. Fiziki yada psikolojik rahatsızlıklarının her türlüsünden kurtulacağına, işarettir. Rüya sahibi için yeninden can bulmak ve dertlerden uzaklaşmak anlamına gelir. Şimdi biraz daha detaya inelim.. Evet rüyada kendini hasta görmek ne manaya gelir ;

Rüyada Kendini Hasta Görmek

Bu rüyayı gören kişi için mutluluk anlamına gelir. Kötü giden bir işin, iyileşme göstermesine ve pozitif ilerlemeye başlaması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için sevindirici bazı haberler alacağına işarettir. Rüyada hastalandığını görmek, rüya sahibi kişinin telaşlanmasına hiç gerek yok diyebiliriz. Böyle bir rüya sağlığının iyi olduğunun işaretidir.

Rüyada hasta olmak, başarılara, iş dünyasında yükselmeye, hayatın zaferlerle ve ardından gelecek olan mutluluklarla dolmasına tabir edilir. Rüyada hasta olmak, hayır bulmaya vesile olacak olaylara ve kişilere delalet eder.

NE KADAR TAKINTILI OLDUĞUNUZU MERAK EDİYOR MUSUN? BU LİNKTEN KOLAYLIKLA ULAŞABİLİRSİNİZ

Rüyada Kendini Hastanede Görmek

Rüya sahibi için vicdan muhakemesi yapmaya işaret eder. Hastane rüya sahibinin kalbi ve beyni şeklinde yorumlanır. Pişman olup, bazı şeyleri düzeltmek için adım atmaya ve sadece kendisinin bildiği bazı kötü davranışlarının bedelini ödemek istemesi anlamına gelir.

Rüyada Kanser Olduğunu Öğrenmek

Olumlu bir rüya olarak algılanmaz ve hayırlı olduğu yorumu genelde yapılmaz. Rüya sahibi için zorluk çekmeye ve üzülmeye yorulur. Rüyasında kanser olduğunu gören kişi, gözlerini uzaklara dikip, uzun uzun düşüneceği, dalıp dalıp gideceği bir üzüntü yaşayacak diye yorumlanır. (rüyada kendini hasta görmek)

Rüyada Grip Olduğunu Görmek

Hayatın olumsuz yönde değişmesine ve iyi giden şeylerin bozulup tersine dönmesi şeklinde yorumlanır. Rüyasında grip olduğunu gören kişi, işlerinde hayal kırıklığı yaşayacak, çok sevdiği kişiler tarafından hüsrana uğrayacak ve kendisini sıkıntı içine bulacaktır. Uzun süre sürecek psikolojik yorgunluk sizi bekliyor diyebiliriz. (rüyada kendini hasta görmek)

Rüyada Ameliyat Olmak

İşlerin hafiflemesine, rüya sahibinin uzun zamandır uğraştığı bazı zahmetlerden artık tamamen kurtulacağına işarettir. Rüya sahibi için rahata ermek, mutluluk bulmak, keyif sürmek ve hayırlı olaylar yaşamak manasına gelir. Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sıkıntıları, dertleri ve çektiği çileler biteceği şeklinde yorumlanır..

Rüyada başkasının hasta olduğunu duymak 

Atacağı bazı adımlar sayesinde bol para kazanmaya ve kendi kendine bir hayat yaşamaya işaret etmektedir. Farklı yorum olarak ise ailenin de adına leke süreceğine, kendine olan güvenin yok olmasına ve dert sahibi olmaya işaret eder. İhya’ya göre ise yanlışları yüzünden pişman olacağına, emeklerinin halis olacağına işaret eder.

Bazı rüya tefsircilerine göre ise, zahmetle elde ettiği daha iyi kazanca, maddi külfeti olan bir kimseden uzaklaşılacağına, ümitsizlikten sonra beklediği sevince, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu iyi bir geleceğe, zorlanarak umduğu huzura şeklinde tabir edilir. (rüyada kendini hasta görmek)

Rüyada bir yakınını hasta görmek

Rüyada normal hayatta size çok yakın biri gerçek yaşamda sahip olmadığı bir hastalığa yakalanmışsa, rüyanızın o insan hakkında ya samimi bir kaygı ya da gizli bir düşmanca istek ifade etme olasılığı vardır. (rüyada kendini hasta görmek)

Rüyada Hasta Olmak ve Size Bakan bakıcı görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek, sağ­lığınıza daha fazla önem göstermeniz gerektiğine dair bir uyarı ve zor zamanlarınızda yardımınıza koşacak bir yardımcıya, iyilik sahibi şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada başkasının hasta olduğunu duymak nedir?

Rüyada başkasının hasta olduğunu duymak alacağı güzel haberle sevinç göz yaşı dökeceğine, keyfinin ve neşesini yerine geleceğine işaret eder. Rüyada başkasının hasta olduğunu duyman manası; karşısına türlü sıkıntılar çıkacağına ve gönül işlerinde de hüsrana uğrayacağına, yanlış işler yaptığına ve bu durumun başına ciddi sıkıntılar açacağına ve bunun devamında büyük sorunlarla karşılaşacağına, kişinin hoş sohbetleri ve insanlara karşı anlayışlı oluşu sayesinde çevresi tarafından sevilen bir kişi olduğuna, bazı ayrılıkların yaşanmasına ve birlik ve beraberliğin güzel ikliminde geçen günlerin başlamasına, dikkatli olmadığı takdirde büyük yıkımlar yaşayacağına, helal ve bol kazancının olacağı şeklinde bir çok yorum yapılmaktadır. (rüyada kendini hasta görmek)

Ama bu rüya sadece duyum şeklinde ise, şanslı bir insan olmaya ve önünüze çıkacak bir çok fırsatı en güzel şekilde değerlendirmeye, evli kimse için yeni bir bebek yapmayı düşünmeye, buna ilaveten mutlu bir hayat sürmeye delalet eder. http://www.myislamicdream.com/sick.html https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/dreaming-of-being-sick https://www.evangelistjoshua.com/dream-of-being-sick/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir