Rüyada Kundakta Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kundakta bebek görmek tez zamanda alacağınız hayırlı haber olarak yorumlanmaktadır. Rüyada kundakta bebek görmek görülebilecek rüyaların en hayırlısı olarak bilinmektedir çünkü bu rüya birçok hayrı içinde barındırır. Bazı yorumcular, rüyayı gören kişinin ömrünün uzadığını söylerken, bazı yorumcular bu rüyayı gören kişinin kazancını ikiye üçe katlayacağından bahseder. Şimdi biraz daha detaya inelim..

Rüyada kundakta bebek görmek

Rüyada kundakta bebek görmek, rüyayı gören kişinin halis duygular içinde olduğunu kanıtlar. Bu rüyayı gören kişi, insanların iyiliğini isteyen, insanlar tarafından kolay kandırılan, herkesi kendisi gibi zanneden bir kişidir. Yine de ne hikmettir bilinmez, bu kişinin çevresindeki insanlar da onu kandırmak gibi bir amaç içerisinde olmaz.

Çevresindeki insanlar da bu rüyayı gören kişinin iyiliğini düşünür. Rüyada kundakta bebek gören kişi çevresi tarafından hürmetle karşılanan, saygıda kusur edilmeyen birisidir. Rüyada kundakta bebek gören kişiyi iş hayatında olumlu haberler bekliyor. İşine sadık olan bu kişi uzun süredir beklediği terfiye veya maaştaki artışa nihayet kavuşacaktır. Emeğinin karşılığını geç de olsa alacaktır.

Bazen rüyada kundakta bebek görmenin anlamı ailenize katılacak yeni bir birey olarak yorumlanmaktadır. Aileye her gelen bereketiyle birlikte geleceği için bu rüyanın bereketli bir rüya olduğunu tahmin etmişsinizdir. Bunun yanı sıra rüyada kundakta bebek görmek, ömrünüzün uzayacağının habercisi de olabilir. Oldukça hayırlı bir rüya olan bu rüyayı gören kişi, son dönemde yaptığı hayır hasenat üzerine bu tip bir haberle şereflendirilmiştir.

Bebek, her şeyden önce masumiyeti simgeler. Bembeyaz bir sayfayı simgeler. Çünkü bebekler hatta bütün çocuklar günahsızdır. İnsanoğlu belirli bir yaşa gelene kadar, kimilerine göre büluğ çağına erene kadar, yani ergenliğe gelene kadar her ne yaptıysa bunlardan günah şeklinde söz edilmez.
Bu yüzden yaşantınızda doğru giden bir şeylerin olduğu konusunda bir şeylerin olması oldukça muhtemel. Rüyada kundakta bebek görmenin birçok farklı rüya tabiri olduğu gibi psikolojik yorumları da bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İNANILMAZ ZOR ZEKA TESTİ SİZLERLE..

Rüyada bebek görmenin en bilindik bilinçaltı yorumu

Oldukça uzun süredir çocuk sevdasıyla yanıp tutuşan bir kişinin görebileceği rüya olabileceği şeklindedir. Rüyada kundakta bebek kucaklamak; Rüyada kundakta bebek kucaklamak, uzun süredir baba veya anne olma hasretiyle yanıp tutuşan bir kişinin kısa süre içerisinde beklediği haberi alacağı şeklinde yorumlanır. Yani, beklediğiniz müjdeli haberi tez zamanda doktorunuzdan veya eşinizden alabilirsiniz. Öte yandan kundakta bebek görmek, kişinin iş hayatında henüz acemi olduğunu ve iş hayatındaki çoğu usulsüzlüklerin ne anlama geleceğini bilmeyecek kadar saf ve temiz olduğunun bir başka işaretidir. İnsanın, rüyasında kundakta bebek görmesi ve bu bebeği kucaklaması aynı zamanda kişinin koca yürekli oluşuna yönelik bir simge de olabilir.

Her insan ebeveyn olabilir. Yeterli biyolojik özelliklere sahip her birey anne veya baba olabilir ancak gerçek anlamda baba veya anne olmak için fedakar olmak gerekiyor. Evladınıza karşı cömert olmanız gerekiyor. Sizin için kötü olan bir şeyi, bir durumu, evladınıza dayatmamanız, evladınız için istememeniz gerekiyor. ( rüyada kundakta bebek görmek )

Eğer evladınıza karşı haset ve kin ile bakacaksanız henüz yolun başındayken ebeveyn olmamak kadar büyük bir iyilikte bulunamazsınız. Dediğimiz gibi, biyolojik özelliklere sahip olduğunuz takdirde ebeveyn olmanız önünde hiçbir engel yok, ancak; gerçek anlamda anne veya baba olmak istiyorsanız karakterinizin buna müsait olması gerekiyor. Kişiliğinizin, benliğinizin, davranışlarınızın ve olaylar karşısında aldığınız tavırların bununla uyumlu olması gerekiyor. İnsan hayatındaki en büyük dönüm noktalarından bir tanesi, çocuk sahibi olmaktır.

Konuyu Fazla Dağıtmadan

Yaradanın size bir evlat bahşetmesi ve sizin bu şerefe nail olmanızla beraber, dünyaya bir insan gelir. Bu öylesine büyük bir yüktür ki, dünyaya sizin sayenizde gelen insan her şey olabilir. Eğer doğru sorumluluk bilinciyle hareket eden bir kişiyseniz, çocuğunuz kötülüklere karşı uzak duracaktır.
Yalnız, bu sorumluluk bilincini taşımayan bir kişiyseniz, çocuğunuza yazılan her günah, çocuğunuzun karıştığı her suç ve her olaydan ötürü siz de suçlanabilirsiniz. Eskiden, ünlü psikologlar ve psikiyatristler hastalığı teşhis ederken birey odaklı ilerliyordu. Yani bir kişinin hasta olup olmadığını araştırırken, bir tek danışan inceleniyor, danışan dışında hiç kimse sürece dahil edilmiyordu.

Zaman içerisinde psikolojik rahatsızlıklarla ilgili son karara varabilmek için hastanın çevresindeki insanlar da göz önünde bulundurulmaya başlandı. Yani bir nevi, insan kendi kendine hasta olmuyor; aksine çevresindeki insanlar yüzünden hasta oluyor denildi. İşte bütün bu örnekten anlamamız gereken ilk husus şu olmalı, dünyaya bir çocuk getiriyorsanız bu çocuğu kötülüklerden, belalardan uzak tutmayı başarabilecek misiniz?
İnsanlık adına iyi bir çocuk yetiştirebilecek misiniz? İşte bu rüyayı görmeniz, kendinize bu soruyu sorabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Çocuk istiyorsanız bu isteğinizde ne kadar sahicisiniz? Bu soruyu sorarak işe başlayın.

Rüyada kundakta bebek emzirmek

Rüyada kundakta bebek emzirmek, uzun süredir hayalini kurduğunuz bir işte başarılı olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Kısa süreli veya uzun süreli işsizliğin ardından hayalini kurduğunuz bir işte faaliyet gösterebilmek şüphesiz sizi oldukça mutlu edecektir. İnsanın işsiz kalması, işsizliği bütün zerreleriyle hissetmesi yaşanıp yaşanabilecek en tatsız olayların başında gelmektedir.
Bu yüzden işsizlik boşluğuna kapılmak bireylerin umudunu da günden güne eritmektedir. Siz siz olun işsizlik umuduna düşmeyin. “Sonsuza kadar işsiz kalacağım” yargısına kapılmayın. Hiç beklemediğiniz anda kapınız çalınabilir veya telefonunuzu bilinmeyen bir numara arayabilir. Telefonu cevapladığınızda hayatınızın en mutlu haberini alıp onca zamandır kapalı olan kapıdan içeri girebilirsiniz.

Yani umutsuzluğa kapılmayın. Fırsatlar, sizin beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkar ve değerlendirilmeyi talep eder. Siz de bu fırsatları elinizden geldiğince değerlendirmelisiniz. Bunun dışında, rüyada kundakta bebek emzirmenin bir diğer yorumu yakın çevrenizden alacağınız doğum haberi olabilir.
Ayrıca, eğer çalışıyorsanız işinizde daha iyi bir pozisyona sıçrayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz terfi haberini veya maaşa yapılacak zammı yine bugünlerde teyit edebilirsiniz. İşinize sadıksanız ve bunu dört dörtlük olacak şekilde yerine getiriyorsanız zaten patronunuz tarafından kaybedilemeyecek kadar önemli olduğunuzu bilmelisiniz.

Rüyada kundakta bebek emzirmenin psikolojik yorumu

Evet bu rüya bir kişinin evlat özlemini yansıtmaktadır. Her insan sağlıklıyken evladını görmek, onu kucaklamak ve bağrına basmak ister. Çoğunluk baz alındığında çok az kişi evlat sahibi olmak istemez. Yine de bu rüyayı gören kişinin iyi bir ebeveyn olacağını belirtmekte fayda var. Annelik iç güdüsü ile yanıp tutuşan bir kişinin rüyada henüz kundakta olan bir bebeği emzirmesini görmesi, anne ile çocuk arasında kurulması muhtemel güçlü bağların habercisidir de. Neden derseniz, anne ile çocuk arasındaki ilk duygusal bağ emzirme yoluyla oluşur. Emzirme eylemi sırasında sadece süt alışverişi yapılmaz, aksine duygu alışverişi de yapılmaktadır. Bu alışveriş sırasında bebek anneye daha fazla bağlanır, tıpkı annenin bebeğine daha fazla bağlanabileceği gibi. ( rüyada kundakta bebek görmek )

Rüyada kundakta bebek bulmak

Rüyada kundakta bebek bulmak görülebilecek en hayırlı rüyaların başında gelmektedir. Bir kişinin rüyasında kundakta bebek bulması, savunmasız bir canlıyı hayata döndüreceği imgesini taşıdığı gibi evlat sahibi olmaktan kaçındığını da simgelemektedir.
Her kişi anne veya baba olamaz. Bu gerçeği yazının başlarında da belirtmiştik. Peki, kundakta bebek bulmanın rüya tabiri nedir? Rüya yorumcuları bu rüyayı nasıl yorumlamaktadır? Rüyada kundakta bebek bulmak, hayırlı bir iş işlendikten sonra kişinin uzun bir süre boyunca sakin bir ruh hali içerisinde yaşamaya devam edeceğini gösterir.

İnsanın rüyasında savunmasız bir canlıyı bulup kurtarması ve bu canlıyı hayata bağlaması, rüyayı gören kişinin kendisini bütünüyle hayır işlerine adadığının bir işareti olabilir. İnsan ömrünün git gellerle dolu olduğunu varsayarsak hata yapmak kadar hayır işlemekte önemlidir.
İnsanın rüyada kundakta bebek bulması, ferah bir hayat yaşayacağına, zengin bir ömür sürdüreceğine, çocuklarına fazlasıyla mal ve mülk bırakacağına, iyi bir eş olacağına, hayırlısıyla iş yerinde daha iyi mevkilere yükseleceğine, daha iyi ücret alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kundakta bebek bulmak birçok açıdan hayırlı bir rüya olarak bilinmektedir. Bu rüyayı gören kişinin kuyusunu kazan bir kişi olduğu rivayet edilir. Bu kişi sürekli olarak sizin kötülüğünüzü ister ve bundan başka hiçbir şey düşünmez. Yalnız ne gariptir ki, bu kişi gayesine kavuşamaz. Hayatta olmaz dediği şeylerle yüzleşmek durumunda kalır.

İnsanın kendisinin kuyusunu sürekli olarak kazan biri olduğuna dair düşüncelere kapılması ilk etapta oldukça kulağa korkunç gelebilir. Ancak unutmadan belirtmekte fayda var, hayatınızda aldığınız kararlardan ötürü bu tip şeyleri yaşıyorsunuz. Eğer kuyunuzu kazan bir kişi hayatınızda ise bu sizin müsamaha göstermenizden kaynaklanıyor. Gerekli samimiyeti göstermeseniz, yeteri kadar insanlara yüz vermeseniz hiç kimse kolaylıkla kuyunuzu kazmaya yeltenmeyecek ve hayatınızdan hızla çıkmaya gayret edecektir.

Siz siz olun, hiç kimseye arkanızdan kuyunuzu kazacak kadar yüz vermeyin. Öteki türlü hem kaybeden hem de üzülen siz olursunuz. ( rüyada kundakta bebek görmek ) http://www.myislamicdream.com/baby_wrapped_swaddle.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir