Rüyada Kuru Soğan Görmek – Yeşil Soğan Yemek, Ekmek, Doğramak

Rüyada kuru soğan görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil soğan yemek, rüyada toprağa soğan ekmek, mutfakta soğan doğramak gibi birçok detay burada sizlerle. Evet rüyada görülen kuru soğan genel manada kötü olarak tabir edilmiştir. Tabi bu durum rüyada görülen detaylara göre değişebilir. O zaman detaylı olarak rüya tabirine başlayalım.

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Bu rüyayı genel hatları ile inceleyecek olursak rüyada kuru soğan görmek, rüyayı gören kimsenin başına gelecek sıkıntılara tabir edilir. Rüya sahibi bir süre üzüntüye ve kedere düşebilir. Rüyasında kuru soğan yediğini gören kimse, iş hayatında problemler yaşayabilir. Bazende bu rüya bazı sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyada kuru soğan yediğini görmek, problemlerin ve maddi sıkıntıların yakında sizi zorlayacağına tabir edilir. Rüyada kuru soğan yemek genel manada kötü olarak yorumlanmıştır. Hayatınızda meydana gelecek bazı ufak problemlerin meydana geleceğine tabir edilir. Rüyada masanın üzerinde duran kuru soğanlar ise, sosyal statünüzün değişeceği bazı olaylar yaşayacağınıza tabir edilir.

Bu rüyayı görenler için bir başka ayrıntı ise soğanın tatlı olması yukarıda tabir edilenlerin tam tersi olduğuna yorumlanır.  Rüyada soğan görüp onu yememek ise hayra işarettir. Bazende bu rüya bazı sırlarınızın ortaya çıkması ve çevreniz tarafından düşman olarak algılanabileceğinize tabir edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: SİZLER İÇİN EN İYİ AŞK FİLMLERİNİ SEÇTİK

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek ise zor yollar ile kazanılan büyük paralara işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında yeşil soğan görmesi adeta taşın suyunu sıkarak gelir elde ettiğinize ve bu sayede büyük paralar kazanacağınıza tabir edilir. Rüyada yeşil soğanların içinde bulunduğunuzu görmek, biriyle kuracağınız sağlam bir dostluğa işaret eder. Bazı tabirlere göre ise rüyada yeşil soğan görmek yüce mertebelere ulaşmaya ve zirvelere yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada yeşil soğan görmek, hayra, yemek ise tam tersine kötü olarak tabir edilmiştir. Ama genel manada yeşil soğan meşakkatli kazanılan mala, soğan soymak birine yardım etmeye işaret etmektir. Yolculuk esnasında rüyada soğan görmek ise güzel bir seyahat ve sağlıklı yaşama tabir edilmektedir. Bazı yorumlara bakacak olursak rüya soğanı köküyle birlikte çıkarmak akraba tarafından gelecek sıkıntıya, çok soğan sağlıklı olmakla birlikte problemlere işaret eder.

Rüyada soğan yemek ne anlama gelir?

Rüyada soğan yemek ne anlama gelir? Evet maalesef bu rüya olumsuz olarak tabir edilmiştir. Rüyada yediğiniz soğan eğer pişmiş ise geçmişte yaptığınız bazı olaylardan pişmanlık duyduğunuza tabir edilir. Bazende rüyada soğan yemek hastalar için şifaya kavuşmaya veya günahlardan tövbe etmeye de yorumlanır. Rüyada soğanlı bir yemek pişirdiğini görmek ise çoktan beri düşündüğü bir iş tasarısı için nihayet ortakları veya arkadaşları ile anlaşmaya varacağına tabir edilir.

Bunun yanında pişirmekte olduğu yemekte kullandığı soğan kuru soğan ise, bu rüya çok iyi ve güzel olup, helal mala, güzel bir geçime, iyi yaşamaya, yeşil soğan ise, zalim bir devlet memuruna yorumlanır. Bazı tabirlere göre ise bu rüya gizli eşyaya, başka bir tabire göre ise çirkin söz işitmeye işaret eder. Bazende soğan ve sarımsak kabukları, utanarak başkasından para istemeye işarettir.

Rüyada Soğan Soyduğunu Görmek

Rüyada soğan soyduğunu görmek çevrenizdeki bazı kimselere boyun eğdiğinize işaret eder. Rüyada görülen soğan kabuğu ise, para ve pul olarak değerlendirilmiştir. Rüyada kuru soğan soymak, maddi olarak size faydası olacağını düşündüğünüz kimselerin yanında durduğunuz anlamına gelir. ( rüyada kuru soğan görmek )

Rüyada Soğan Doğramadığını Görmek

Rüyada soğan doğradığını görmek kötü haberlere ya da kötü söz duyacağınız tartışmalara gireceğinize delalet eder.  Rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı bazı olaylara maruz kalacağına tabir edilir. Rüyada soğan doğradığını gören kişinin hayallerinin yıkılmasına ve kendisine dert olmasına neden olacak olaylar ve problemler yaşaması söz konusudur. ( rüyada kuru soğan görmek )

Rüyada Topraktan Kuru Soğan Toplamak

Rüyada topraktan soğan topladığını görmek ise hastalık veya hafif rahatsızlık yaşayacağınıza tabir edilir. Bazende bu rüya bir süre bulunduğunuz şehirden uzaklaşacağınız anlamı taşır. Temiz hava almak, ruhsal açıdan iyi hissetmek isteyen rüya sahibinin, hayata ara vererek yalnız kalmak istediğine tabir edilir.

Rüyada Soğan Satın aldığını Görmek

Rüyada soğan satın aldığını görmek ise kaygı ve tasa ile de yorumlanır. Yine rüyada soğan gören kişi için kaygı verici ve üzüntülü bir durum var demektir. Her alanda çok başarılı olduğunuz için insanların sizi kıskanmasına neden olabilirsiniz. Soğan rüyaları üzüntü, sıkıntı, acı söz, hileli iş olarak ta yorumlanır.
Rüyada soğan soğan satın almak bazı tabirlere göre ise; ikiyüzlü dedikoducu bir misafir şeklinde tabir edilir. Rüyada Soğan görmek; kötü sözlere, üzüntüye, soğan yemek; kendi menfaatin için bir başkasını zarara uğratacağınıza, ağzının soğan koktuğunu görmek; kötü bir söz söyleyeceğine, soğan almak; ikiyüzlü dedikoducu bir misafir şeklinde tabir edilir. ( rüyada kuru soğan görmek )

Soğanla ilgili diğer yorumlar

Rüyada soğan görmek ile ilgili diğer yorumlara bakacak olursak; Bu rüyayı yolculukta ya da bir gezide görmek , sağlıklı ve afiyette olacağına işaret eder. Rüyada soğan yediğini görmek ise kötü olarak tabir edilir. Hasta bir kimsenin rüyasında soğan yediğini görmesi, hastalıktan kurtulacağına işaret eder. Sadece rüyada soğan tek başına görmek hayra yorumlanır. Soğan mala, yeşil soğan zorlukla kazanılan mala, hasta birinin rüyada çok yemesi iyileşmesine, , soğanı köküyle birlikte çıkarmak akrabalardan gelecek sıkıntıya işaret eder. Rüyda birden çok soğan, sağlıklı olmakla birlikte hüzne ve ayrılığa işaret eder.

Rüyada soğan sarımsak görmek, özellikle sıkıntı ve keder olarak tabir edilir. Rüyada bir bahçeden soğan veya sarımsak topladığını gören kimsenin, başına gelecek kötülüklerden kurtuacağına işaret eder. Rüyada pişmiş soğan veya sarımsak görmek iyiye ve hayra yorulmuştur. Rüyada soğan sarımsak, kötü söze veya tartışmaya işaret eder. Rüyada soğan ve sarımsağı yerinden söküp çıkardığını görmek, akrabalardan gelebilecek kötülük olarak tabir edilir. ( rüyada kuru soğan görmek ) https://www.evangelistjoshua.com/dream-about-onion/ http://weknowyourdreams.com/onion.html#:~:text=If%20you%20see%20onions%20in,you%20dream%20of%20an%20onion.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir