Rüyada Memeden Süt Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Çok karşılaşılan ve güzel rüyalar içinde yer alan bir rüya ile devam ediyoruz. Evet rüyada memeden süt aktığını görmeniz genel olarak güzel bir kız çocuğu ile tabir edilmektedir. Bunun yanında bir başka tabir ise zengin olmaya, evlenmek şeklinde tabir edilir. Şimdi sizler için biraz daha ayrıntıya ineceğiz. Evet rüyada memeden süt gelmesi ne ifade etmektedir bakalım..

Rüyada Memeden Süt Gelmesi , Süt Akması

Genel manada bakacak olursak rüyada memeden süt aktığını görmek maddi ve manevi olarak güç sahibi olmaya işaret eder. Rüyasında iki memesinden birden süt aktığını gören kimse; eğer evli ise zenginliğe, bekar ise yakın bir zamanda aile kuracağına işaret eder. İki memesinde de süt olduğunu gören kişi eğer erkek ise yakında ciddi bir maddi güce ulaşacağına işarettir. Memesinde süt gören erkek bekar ise yakında hayırlı bir kısmet onu beklediği şeklinde yorumlanır.. Eğer rüyayı gören kişi evli bir kadın ise yakın zamanda hamile kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada memesinden süt aktığını görmenin başka yorumlarına bakacak olursak. Uzun zamandır çok istediği bazı isteklerine ulaşmaya ve yakında açılacak bir çok kısmet kapısı şeklinde yorumlanır. Maddi olarak yeni kazanç yolları açılacağına ve yakında istediğiniz zenginliği elde edeceğinize işarettir. Elinize geçen para hayatınıza bolluk ve bereket getirecektir. Geliriniz hızla yükselmeye başlayabilir yada beklemediğiniz bir yerden toplu para da elinize geçebilir. Rüyada göğsünden süt akması genel hatlarıyla geçim sıkıntısın sona ermesine ve borçların kapanmasına, hatta mal mülk sahibi olmak şeklinde yorumlanmıştır. Kazancınızın artması ile birlikte hayatınızı daha refah içerisinde yaşamaya başlayacağınıza işarettir.

Rüyada kendi memesinden süt aktığı gören rüya sahibi, kendi çabaları sonucunda büyük bir zenginliğe ulaşacağına ve ideallerinden asla vazgeçmemesi şeklinde yorumlanmıştır. Bunun yanında ummadığınız bir yerden sizi çok mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Maddi sıkıntıların en kısa zamanda ortadan kalkacaktır. Rüyada başkasının memesinden süt aktığı gördüyseniz; Bu gördüğünüz kimseden hayır duası alındığına ve yaptığı iyiliklerin karşılığını bulacağı şeklinde tabir edilir.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR.. BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Diyanetin Yorumu: Rüyada Memeden Süt Akması

Diyanetin tabirine göre rüyada göğüsten süt gelmesi, zenginliğe, mal mülke ve maddi kazanç şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi yaptığı bazı atılımlar sayesinde hayatının geri kalanında geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işarettir. Rüya sahibi ile birlikte ailesininde refahı artar. Ticari hayatta da ciddi başarılara imza atabilir.

Rüyayı Gören Kişi Hamile İse;

Eğer bu rüyayı gören kimse hamile ise evladı dünyaya geldikten sonra şansının açılacağına ve hayırlı bir evlat yetiştireceğine işaret eder. Evinizin geliri artabilir, bolluk ve bereket yağar. Bazı tabircilere göre de kız bebek sahibi olmak şeklinde yorumlanmıştır. Aile içi mutluluğunuzun da artacağına işarettir.

Rüyada Sadece Sağ Memeden Süt Akması

Rüya sahibi rüyasında sağ memesinden süt aktığını gördüyse aile içinde yada yakın akrabalarından küs olduğu bazı kimselerle barışacağına işaret eder. Uzun süren bu geçimsizlik sona ereceğine işarettir. Artık ayrılıklar biter, özlemler son bulacaktır. Aile içi huzurunuzda artacaktır.. (rüyada memeden süt gelmesi)

Rüyada Göğüsten Sütün Fışkırması Ne Anlama Gelir..

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bazı isteklerinizin yakında inanılmaz bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder. Ve kalan hayatınızda geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve ciddi maddi güç elde edeceğinize işaret eder. Aile içerisinde bolluk ve refah seviyesi artacaktır. Bununla birliikte yeni mal sahibi olabilirsiniz veya değerli bazı takılar satın alabilirsiniz. Elinize geçecek paranın miktarı da her geçen gün kendini katlayarak artacaktır. Bu gelecek paranın hiç ummadığınız bir kaynaktan olabilir. Bu yüzden yeniliklere açık olun..

Rüyayı Gören Henüz Evlenmemiş Bir Kadın İse;

Rüyada gören eğer bekar bir kadın ise; sıkıntıdan uzak bir hayat süreceğine ve mutlu bir evlilik yapacağına yorumlanır. Evleneceğiniz kişi ile birden fazla çocuk sahibi olacağınıza da işaret edebilir. Yakın zamanda bazı zengin bir eş adayı karşınıza çıkacağı şeklinde tabir edilir. (rüyada memeden süt gelmesi)

Rüyada Sol Memeden Süt Aktığını Görmek

Rüyada eğer sadece sol göğüsten süt aktığını gördüyseniz, rüya sahibinin kısmetinin oldukça açık olduğuna ve yakında yuva kuracağı şeklinde yorumlanmıştır. Eş adayının oldukça zengin olması da bir başka yorumdur. Rüya sahibi eğer evli biri ise bir evlat sahibi olacağına işaret eder. Ya da çok yakınınız ve sevdiğiniz biri size bebek müjdesi vereceği şeklinde yorumlanır. (rüyada memeden süt gelmesi)

Rüyada Erkeğin Göğüsünden Süt Aktığını Görmesi

Eğer bu rüyayı gören kişi erkek ise; zengin ve uzun ömürlü bir hayat süreceğine ve işlerinin rast gideceğine işaret etmektedir. Rüyada göğüsünden süt aktığını gören erkek, eğer evli ise yakın bir zamanda kız çocuk sahibi olacağı şeklinde tabir edilir. Uzun zamandır çocuk sahibi olmak için uğraşıyorsa yakında müjdeli haberi alabilirler. Kalabalık bir aileye sahip olabilirsiniz. Rüyayı gören kişinin çocukları evli ise yakında kız torun sahibi olabilirler. Rüyada memesinde süt olduğunu görmek, rüyayı gören erkekse hayırlı kazanç elde eder ve helal yoldan parasını kazanır. (rüyada memeden süt gelmesi) http://www.myislamicdream.com/breast_milk.html https://www.dreams.metroeve.com/breast-milk/#.XpmaCcgzZPY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir