Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek Ya da Saç Kesmek

Bir başka rüya ile serimize devam ediyoruz. Evet rüyada saç kesmek, aslında rüyayı gören kimsenin cinsiyeti ve ne şekilde gördüğü ile alakalı olarak farklı şekillerde tabir edilir. Mesela saçlarını kestikten sonra bir yerde toplamak ise, yapacağınız birikimler ile atacağınız adımlar sayesinde harika yerlere geleceğiniz şeklinde bir çok farklı detayı aşağıda ki yazımızda bulabilirsiniz. Şimdi biraz daha detaya inelim. Evet rüyada saçının kesildiğini görmek ne anlama gelir? Daha birçok alt başlığı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Rüyada Saçının Kesildiğini Görmek

Aslında bu rüyayı yorumlarken 2 farklı biçimde değerlendirmek lazım. Rüya sahibi eğer kadınsa, maalesef bazı sorunlar ve problemler onu bekliyor demektir. Aile hayatında anlaşmazlığa ve bazı sorunların habercisi olarak tabir edilir. Bazı tabirlere göre ise rüyayı gören kimse eğer erkekse, iş yada ticaret hayatında çıkacak olan bazı sıkıntılara ve problemlere işaret eder. Rüyayı gören kimsenin atacağı adımlarda oldukça dikkatli olması ve fazla riskli hamleler yapmaması gerekir.

Bazı tabircilere göre ise rüyada saç kesilmesi, rüya sahibi için , hayatında yapacağı köklü değişikliklere işaret eder. Örnek verecek olursak; yeni bir işe girme, yeni bir şehre taşınıp yeni bir aşk yaşama arzusu içerisinde olduğuna yada uzun süredir bu tarz düşüncelerin aklında olduğuna işaret eder. Bunların yanında, rüya sahibinin, yaşamında çeşitli güzel ve kötü olayların meydana geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada saç kesilmesinin kötü yorumlarına bakacak olursak, rüya sahibi hakkında asılsız suçlamalar yapılmasına da yorumlanır.. Rüyada kendi saçını kestiğini görmek, rütbe yada sahip olunan makamı kaybetmeye işaret edebilir.

Hazır saçtan bahsetmişken erkekler için biraz detaya inecek olursak, eğer rüyada sakalı bırakıp saçını tamamen kestiğini görmek, malın zekatını vermeye ve hayırlar işlemeye işarettir.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ..

Rüyada Başkasının Saçının Kesildiğini Görmek

Rüya sahibinin son zamanlarda içine düştüğü sıkıntı ve problemlerden bir tanıdığı yada akrabası sayesinde kurtulacağına, endişelerinin biteceğine ve bütün stresinin sona ereceğine işarettir.

Rüyada saçını boyatmak ise uzun zamandan beri farklı bir işe girip yeni bir hayat kurmak için çabaladığınızı gösterir. Bununla beraber zoraki bir şekilde çalışıp bunu kendisini tanıyan insanlardan saklayacağına tabir eder.

Rüyada Genel Olarak Sadece Saç Görmek

Rüyada sadece saç görmek güzel ve hayırlı olarak yorumlanan bir olaydır. Rüyayı gören kimsenin güçlenmesine ve yaşamındaki problemlerin biteceğine işaret eder. Rüyada uzun saç görmek ise uzun bir yaşam süreceğinize tabir edilir. Rüyada saçınızın hızlı bir şekilde uzaması ise güzel hayırlı işlerin gerçekleşeceğine işarettir. Bazende rüyayı gören kimsenin şansının artacağına delalet edilir. Rüyada saç uzadığını görmek ayrıca mal ve mülke işaret olduğu gibi maddi sıkıntılardan kurtulup rahata ermeye işaret edilir. Rüyada saçın uzadığını görmek ayrıca evliliğe ve kısmete işarettir. Rüyada saçını uzun görmek, rüya sahibinin çevresinde kıskanç insanların olduğuna ve dikkat etmesi gerektiğine işaret edilmiştir. Rüyada saçının uzadığını görmek, genel olarak iyiye tabir edilir desek yanlış olmaz. Rüyada saçını kısa görmek de, hayra yorulan bir rüyadır. Bolluk, bereketi temsil eder.

Rüyada Saç Kesmek

rüyada-saç-kesmek
rüyada-saç-kesmek

Bu rüya çoğunlukla rüya tabircileri tarafından dikkatli olunması gerektiği söylenen bir rüyadır. Yakında canınızı sıkacak bazı olaylar meydana gelebilir. Rüya sahibi için bu durum için önlem alması yada psikolojik olarak kendini hazırlaması gerektiğine işarettir. Bununla beraber, rüyayı gören kimsenin, hayatında yapmak istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu değişiklikleri yaparken fazla risk almamasına ve planlarını yaparken altını doldurması gerektiğine işarettir.

Rüyada saçını kestirmek bazı tabirlere göre ise mevki ve makam olarak düşüşlerin yaşanabileceğine işarettir. Rüyada saç kesmek, rüyayı gören kimse için şansının ve kısmetinin kapanacağına tabir edilir. Rüyada saçını kesmek, kişi için şansızlığa işaret olunurken çok hayırlı olarak tabir edilmediğini hatırlatalım.

Rüyada kendi saçını kestiğini görmek ise iş hayatında başarısızlığa uğrayacağınıza işarettir. Rüyada saçlarını kestirmek bir başka yoruma göre ise aşk ya da evlilik hayatı ile ilgili kötü gelişmelerin yaşanabileceğine işaret eder. Rüyada saçının kesilmesi, ortağı olduğunuz bir iş yada projeden istenmeyen bir nedenden ötürü ayrılmanız gerekebileceğine yorumlanır. Rüyada saç kesilmesi, rüya sahibine haksız yere bir iftira atılacağına işaret ederken. Rüyada saçının kesildiğini görmek, rüya sahibinin ağız tadının bozulmasına ve ileride başına gelecek musibetlerden dolayı huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Saçını Kısaltmak

rüyada-saçının-kesildiğini-görmek
rüyada-saçının-kesildiğini-görmek

Rüyayı gören kimsenin iş hayatında yada eğitim hayatında problem çıkartacak bazı olayların önüne geçmeye, ortaya çıkabilecek problemleri çözmeye, üzüntü ve stresin yerini huzura bırakmasına tabir edilir.

Rüyada Saçın Dökülmesi

Rüyada saçınızın döküldüğünü görmek şansızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibini zorlayacak ve sıkıntılı günlerin onu beklediğine işaret eder. İnsanlara karşı güvensizlik oluşturacak hareketler yapacağına işaret edilir. Başka yorumda da kişinin arkadaşları tarafından yarı yolda bırakılacağına yorumlanır..

Rüyada saçların dökülmesi, gerçek yaşamınızın akışında beklenmedik olayların meydana geleceğine işaret eder. Rüyada saçının döküldüğünü görmek, bir başka yorumda yolculuk olarak tabir edilir. Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek bazende çevrenizdeki sevdiğiniz kimselerin zarar görebileceği şeklinde tabir edilir..

Rüyada Saçının Beyazladığını Görmek

Rüyada beyaz saç görmek ise güzellik ve hayır şeklinde tabir edilir. Rüyada saçlarınızın aniden beyazlaması ise evlilik yaşamınızda bazı sıkıntıların yaşanmasına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise fakirliğe işarettir. Rüyada saçlarının beyazladığını görmek, bir başka yorumda da kişinin itibar ve şanının artacağı şeklinde yorumlanmıştır. (rüyada saçının kesildiğini görmek ve rüyada saç kesmek

Rüyada Saçını Taramak

Rüyada saçınızı taradığınızı gördüyseniz çevrenizdeki herkese yardım etmek için uğraştığına işaret eder. Bir başka yorumda ise sosyal olaylara karşı çok aşırı duygusal davrandığınıza ve hassas bir kalp taşıdığınıza yorumlanır. (rüyada saçının kesildiğini görmek ve rüyada saç kesmek

Rüyada Saçın kopması

Rüyada saçınızın koptuğunu gördüyseniz, rüya sahibinin maddi açıdan büyük zararlar göreceğine, sıkıntı ve üzüntü ile meydana gelecek olan yıpranmaya yorumlanır. (rüyada saçının kesildiğini görmek ve rüyada saç kesmek) https://dreamingandsleeping.com/dreams-about-cutting-hair-interpretation-and-meaning/ https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/dreams-about-cutting-hair-meaning http://www.dreammoods.com/dreamdictionary/h.htm https://checkmydream.com/dream-meaning/new–haircut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir