Rüyada Siyah Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare görmek genel manada incelenecek olursa aslında birçok farklı anlama gelebilir. Bazen bir hırsıza, bazende rızk bolluğuna işaret edebilir. Bu aslında rüyada gördüğünüz durumların ayrıntısına göre değişebilir. Çoğunlukla fareler yiyeceğin bol olduğu yerlerde bulunduklarından dolayı rüyada fare görmek maddi gelirin çokluğu şeklinde yorumlanır.. Şimdi sizler için detaya inelim. Rüyada siyah fare görmek ile başlayalım..

Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada genel olarak siyah fare görmek ömrün uzun olmasına işarettir. Bununla beraber rüyada görülen beyaz ve siyah fareler gündüz ve gece şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada görülen farelere sahip olmak ise evinize alacağınız hizmetçi şeklinde yorumlanmıştır. Farenin beyazı gündüze, siyahı geceye işaret etmektedir.

Bir başka yoruma bakacak olursa rüyada çok sayıda siyah ve beyaz fare görmenin ömrü uzun olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bazı tabircilere göre ise, aile fertlerini temsil etmektedir. Bu farelerin evinden çıkıp gittiğini görmek; maddi kayıp olarak temsil edilmektedir. Farelerin beyazları gündüz, siyahları gecelerdir…

Rüyasında Fare görenin maddi geliri ciddi şekilde artacağı şeklinde tabir edilir. Çok fare çok kazanç olarak temsil edilir. Bazı yorumlarda ise, hırsız bir kimseye de yorulmuştur. Bazen de fesat bir kişiye tabir edilmektedir. Şimdi diğer detaylara geçelim

TESTİ ÇÖZ NE KADAR TAKINTILI OLDUĞUNU ÖĞREN- GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rüyada Görülen Farenin Renkli Olması

rüyada siyah fare görmek
rüyada siyah fare görmek

Size kötülük yapmak isteyen kötü kadını temsil eder. Eğer görülen farenin rengi, karışık renkler içeriyorsa, kadına değil, içi ve kötü niyetli bir erkeğe işaret eder. Farelerin zararlı bir şey yaptıklarını görmek, para kaybedecek bazı hadiselere yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada görülen beyaz fareler gündüze işaret eder. Rüyada beyaz fare görmek ömrün uzunluğunu temsil etmektedir. Rüya sahibinin ömrünün uzunluğudur. Rüyada çok sayıda beyaz fare görmek; bir konu hakkında boş yere endişe edeceğinize ve oldukça güvenli bölgede olduğunuza işarettir.

Rüyamda Fare Öldürdüğünü Görmek

Rüyada fare öldürmenin detayına inecek olursak; kör bir fare öldürmek, bir hata işlemek şeklinde yorumlanır. Yapılan bu hata yüzünden sıkıntı çekileceğine tabir edilmektedir. Bazen de fare kötü huysuz kişiyi temsil eder. Rüyada normal bir fare öldürmek ise, size karşı kötü ve huysuz davranan bir kişiye karşı galip gelmeye işarettir. Bazen de fare gizli bir düşmanı temsil eder. Rüyada Fare öldürmek düşmanı etkisiz hale getirmeye ve perişan etmeye yorulur.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada görülen ölü fare, gizli bir düşmana da işaret eder. Rüyada fare ölüsü, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. İş yaşamında ve aile hayatında problemler ile karşılaşılanacağına yorumlanır.

Ölü fare görülmesi arkanızda sizi çekiştiren kimselerin herhangi bir etkilerinin kalmadığına tabir edilir. Ölü fare görmek düşmanlarınızın artık size zarar vermeyeceği anlamına gelir. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna ama ondan bir zarar görmeyeceğini belirtir.

Rüyada Farenin Sizi Isırması

Rüyada fare tarafından ısırıldığını görmek, düşmanınızla karşı karşıya kalacağınıza ve bu hesaplaşmadan bazı zararlar göreceğinizi belirtir. Fare ısırması rüya sahibinin kendisini koruması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük ve iri fare görmesi yakında eline bol miktarda kazanç geçeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüya esnasında fare yakaladığını görmek ise; rengi ne olursa olsun hoşlanmadığınız kimselerin misafir olarak sizi ziyaret etmesine işaret etmektedir. Fare yakalamak bazı tabirlere göre ise bir olayın ardından bahtınızın açılacağına işaret eder.

Rüyada Evin İçinde Fare Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin evine kendilerinde hayır ve bereket getirmeyecek bazı kişilerin girmesine işarettir. Kişinin evinde görmesi, işlerine karışan hayırsız bazı insanlara işaret eder. Evin içinde birbirine benzer fareleri görmek; gördüğünüz fare miktarınca evinize misafir geleceğine tabir edilir.

Rüyada Fareleri Dolaşırken Görmek

Gündüz uykusunda ve gündüz görülen rüyada fareyi sabahtan akşama kadar durmadan sağ solda dolaşır bir halde görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Çevrenizin Fareler Tarafından Sarılması

Rüyayı gören kimsenin rüyasında farelerin serbestçe gezindiğini görmesi ve çevresini sarması; öfke veya bazı problemler yaşayacağı durumlar olacağına işarettir. Aile ve iş hayatınızda birtakım problemler yaşayabilirsiniz. Düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz manası da çıkar..

Rüyada fare Avlamak

Rüyada bir fareyi avladığını görmek de, yine bir kişiye hile yaparak onu alt etmeye işaret etmektedir. Nablusi’nin yorumuna göre: Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kişiye işaret etmektedir.

( Rüyada Siyah Fare Görmek )

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Fare yavrusunun görülmesi sevmediğiniz bir kimseyle karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Bazen de kötü niyetli bir kadının size zarar verebileceği şeklinde tabirlerde vardır.

Fareden Korkmak

Rüyada fareden korktuğunu gördüyseniz eğer ufak da olsa düşman sahibi olduğu ve bu düşmanın kendisine zarar verebileceği için dikkatli olmanız gerektiğini temsil eder..

Fare Kovalamak

Korktuğunuz şeylerden yakın zamanda kurtulacağınız şeklinde yorumlanır. Bunun yanında düşmanınızı alt edeceğinize yorulur.

Fare Beslemek

Rüyada fare beslediğini gören kişi çevresi tarafından kıskandıldığı ve çekilmediği anlamına gelir. Saygın bir kişi olacağınıza yorulur. https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/mousemice https://www.dreamlookup.com/index.php/search/level1/Mouse http://www.myislamicdream.com/black_mouse.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir