Rüyada Siyah Yılan Görmek – Rüyada Yılan Görmenin Anlamı

Sizler için en kaliteli rüya yorumlarını hazırladık. Evet bugün rüyada siyah yılan görmek ile ilgili en geniş ve detaylı rehber karşınızda. Öncelikle genel olarak bu rüyanın manasına bakacak olursak gizli, sinsi ve hain düşmana işaret eder. Rüyada siyah yılan sayısı ise düşmamanız ile doğru orantılıdır. Bazen de siyah yılan kişinin geçimine işarettir. Şimdi biraz daha ayrıntıya inelim…

Rüyada Siyah Yılan Görmek (Çok büyük ise)

Rüyada büyük siyah bir yılan yılan görmek, korkuya yorumlanır. Bazen de, büyük ve iri yılan, aile, kadın ve evlattan gelecek düşmanlığa işarettir. Bazen de, bu rüya, yaramaz, korkunç ve şerli bir komşudan size gelecek zarara yorumlanır.

Rüyada Görülen Yılanın Çok Uzun Olması

Uzun bir yılana sahip olduğunu gören kimse büyük bir makama ulaşacaktır. Rüyada uzun yılan, bir düşman yahut bir devlet ya da, bir hazine veya bir kadın yada bir çocuktur. Bir kimsenin rüyada gördüğü ve ondan korkmadığı yılan, o kimsenin kuvvet ve devletini temsil eder.

BU EĞLENCELİ AŞK SÖZLERİNİ KESİNLİKLE İNCELEMELİSİNİZ.. TIKLAYIN

Siyah Yılanı Tutuyorsanız

Yılan tutmak korktuğu şeyden artık emin olmaya, hayır ve huzura işaret eder. Yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde bir düşman tarafından mal gelir.

Rüyada Görülen Siyah Yılanın Kesilmesi

Rüyada gördüğünüz yılanın başını kesmek veya yılanı iki parça haline getirmek, düşmanınızın artık size olan düşmanlığını bitirmek istediğine işarettir. Siyah yılanı kestiğini görmek düşmanlık eden kimse düşmanlık ve hilesini yapmaktan men olur. Bir yılanı kesip parçaladığını gören, düşmanından artık intikamını almıştır. İki parça edilmiş yılanın parçalarım eline aldığını gören kimse, düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder.

Gelelim Rüyada Yılan Görmenin Psikolojik Boyutuna

Rüyada yılan görmek veya yılan tarafından ısırılmak gizli korkularınızın ve endişelerinizin olduğu anlamına gelir. Her şey çok yolunda gidiyor gibi gözükse de içten içe korktuğunuz bir durum, olay veya kişi olabilir. Rüyanızda gördüğünüz yılan, bilinçaltınızdan bu korkunuzun henüz su yüzüne çıkmadığının ancak yakın zamanda korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habercisidir. Alternatif olarak, yılan günahları, tehlikeli ve yasak ilişkileri simgeler. Özellikle yatak üzerinde bulunan bir yılan görmek, özel hayatınızla ilgili korkularınızla alakalıır. Bu korkular öz güven eksikliği veya karşı tarafla ilgili olabilmektedir. Eğer yılandan korkuyorsanız bu anlamlara gelebilir.

HARİKA GÖRSELLER BURADA SİZLERLE

Rüyada Bir Siyah Yılanı Yakmak

Siyah yılan, hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddetlisi olarak tabir edilir. Rüyada yılanı yaktığını görse, düşmanını alt edecektir.

Rüyada Yılanları Avlamak

Rüyada, sokaklarda yılanların gezdiğini görmek yaşadığı ülkenin savaşa gireceğine işarettir. Yılan avladığını gören kimse düşmanını hile kullanarak yenecektir.

Siyah Yılanı Herhangi Bir şey ile Ezmek

Düşmanına karşı galip gelmeye ve korkularından tamamen kurtulmaya yorumlanır. Yine rüyada siyah yılanla boğuşup ezmek; bir düşmanınızı yeneceğinize tabir edilir. Yılan gördüğünüzde korkmanız gerekmiyor. Bu rüya evli çiftlerin arasının bozulması ile tabir edilir.

Siyah Yılan Tarafından Isırılmak

Rüyada siyah bir yılan tarafından ısırılmak, rüya sahibinin düşmanı tarafından büyük bir zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada yılanla konuşmak

Rüyanızda bir yılanla konuştuğunuzu görürseniz, size düşman olan biri bu düşmanlıktan bıkmıştır. Dargın olduğunuz bir yakınınızla da barışma gibi durumlarda söz konu olabilir. Rüyada yılanla konuşmanın bir diğer rüya tabiri de menfaatinize olacak durumlarla karşılaşacağınızdır.

Rüyada yılan yumurtası görmek

Size düşmanlık besleyen biri var ancak korkmanıza gerek yok. Çünkü bu kişi gayet güçsüz ve size zararı dokunamayacaktır. Zayıf düşman olarak tabir edilir..

Rüyada uzun, iri yılan görmek

Rüyanızdaki yılanın çok uzun ve iri olması, sizi rahatsız eden ve size korku veren bazı şeyler olduğu şeklinde yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre de aile içinden bir kişinin size beslediği düşmanlığa işaret eder. İri yılanın bir başka tabiri de, düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

Eğer bu iri, uzun yılan rüyanızda size aitse, yakın zamanda mal ve mülk kapıları size açılacaktır. Böyle bir yılan evlat sahibi olabileceğinize de delalet etmektedir.

Rüyada yılanın yatakta olması

Eğer rüyayı gören kişi yılanı kendi yatağı üzerinde öldürürse, bu rüyanın anlamı rüya sahibinin vefat edeceği yönündedir.

Rüyada yılan beslemek

Rüyanızda yılan beslediğinizi görmüşseniz, bu yaşamınızın herhangi bir alanında çok büyük bir ilerleme yaşayacağınız ve yükseleceğiniz anlamına gelir. Terfi edebilir, maaşınıza zam alabilirsiniz. Bu durum aşk yaşamınız için de yorumlanabilir. Yeni biriyle tanışabilir veya sevgilinizle ilişkinizi ismini artık koyabilirsiniz.

Rüyada Küçük Siyah Yılan Görmek

Küçük siyah yılan zayıf düşmanla tabir olunur. Bir küçük yılanla uğraştığını gören, düşmanı ile kavga eder. Küçük yılan, küçük çocuktur.

Siyah Yılan Yemek

Rüyada siyah yılanın etini çiğ olarak yediğini görse, düşmanına ve düşmanının malına zafer bulur ve bu sebeple sevince erişir. Yılanın etini pişirerek yediğini görse, düşmanına galip ve cihat yüzünden helal mala nail olur. Yılan eti yediğini gören kimseye, sevinç, menfaat ve izzet isabet eder. Siyah yılan eti yemek; bir işten fayda elde etmeye de yorulur

Rüyada Zehirli Siyah Yılan Görmek

Yılanın, kendisini zehirleyerek vücudunun şiştiğini gören kimsenin bir düşmanı ile düşmanlığı olur ve kendisine istenmeyen bir şey isabet eder.

Yılanın zehri kendisine tesir edip et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görse, o kimse düşmanı ile harbeder ve mağlup olur. Ailesi ve çoluk çocuğu muhtelif şehirlere dağılır. Yılanın sivri dişleri düşmanın kuvvetidir.

Siyah Yılanlarla Gezmek

Rüyada arkadan sizle beraber yürüyen yılan hileli düşmandır. Siyah yılanların gözü önünde yürüdüklerini ve etrafında dolaştıklarını gören kimseye, beraberinde bulunan ve ona bir zarar ve ziyan veremeyecek düşmana işarettir.

(Rüyada siyah yılan görmek)

Siyah Yılan Çiğnemek

Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezinmek, dereler dolusu, sellerin akacağı büyük bir yağmura işarettir. Bazen de yılan küffara ve bidat sahiplerine işarettir. Yılan, sel ve devlete işarettir.

Rüyada Siyah engerek ve boğa yılanı görmek

Bu yılan türleri hastalık ve üzüntü gibi şeyleri ifade eder bununla beraber, bazı hayal kırıklıklarının da işaret edebilir. Engerek yılanı bir bela anlamını taşır. Boğa yılanı ise, karışık ve kötü günlerin yaklaşması olarak değerlendirilir.

Rüyada yılan görmek; iş hayatınızda karışık ve oldukça zor işlerle uğraşacağınıza, yılanın sürünerek size doğru geldiğini görmek; düşmanlarınızın birleşerek size karşı ittifak yapacaklarına, yılan ile konuşmak; düşman ile barışmaya işarettir. (Rüyada siyah yılan görmek)

Rüyada Uçan Siyah Yılan

Rüyasında bir yılanın uçarak yüksek bir yere gittiğini görmek sevinçli bir haber ile yorumlanır. Bunun yanında bir yere gökten bir yılan düştüğünü görmek, o yerin idarecisinin ölümüne işarettir. (Rüyada siyah yılan görmek)

Başının üzerinde yılan gören, hükumet makamlarınca itibarlı sayılır. Yılanın uçtuğunu görse, düşmanla başka bir yere gider.

Rüyada Bir Çok Siyah Yılan Görmek

Ayaklı yılan görmek, düşmanın kuvvetine işarettir. Etrafında toplanmış bir çok yılanlar görmek, akrabasının kendisine düşman olduklarına yorumlanır.

(Rüyada siyah yılan görmek)

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüyada siyah yılan öldürmek düşmanı yenip, düşmanına üstün gelmeye tabir edilir. Rüyada siyah yılan öldürdüğünü görmek rakiplerine karşı üstünlük sağlamaya ve karşısına çıkacak zorlukların üstesinden gelmesine işaret eder .Siyah yılan öldürmek elinize geçecek imkan, fırsat, para, pula yorumlanır. (Rüyada siyah yılan görmek)

Rüyada yastık veya yatağı üzerinde yılan öldürmek kişinin kederine, Yılanla boğuşmak düşmanından zarar görmeye, yılana sahip olup ondan korkmadığını görmek yüksek derecelere işarettir.

Rüyada Siyah Yılandan Kaçmak

Bir yılan görüp korkmadığı halde ondan kaçtığını gören, büyük üzüntü yaşar. Bir siyah yılanı görüp fakat ona görünmeksizin kaçsa, düşmanından emin olur ve ona zafer bulur.

Rüyada Çift Başlı Siyah Yılan Görmek

Rüyasında tırnaklı, pençeleri ve boynuzları olan çift başlı siyah yılan görmek, gayet şerli ve belalı büyük bir düşmana işarettir. Bir yılandan korktuğunu gören, düşman şerrinden emin olur.

Rüyada Siyah Yılanla Kavga Etmek

Rüyada yılanla kavga ettiğini görse, kuvvetli düşmanı ile kapışacaktır ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılır (Rüyada siyah yılan görmek)

Eğer yılan onu soksa, bir musibete düşer ve aralarında ki sürtüşme aleyhine sonlanır. Rüyada siyah yılanı ezmek düşmana galip gelmeye yorumlanır.

Siyah Yılanın Yüksek Yere Çıkması

Yılanı yüksek bir yere çıkıyor görse, rahat, ferahlık ve sevince erişir. Yılanın yüksek bir yerden indiğini görse, o yerde bir lider ölür.

Evde yılan görmek

Yılanı evde gördüyseniz, ev halkından birinin size düşmanlık yapacağına delalet eder. Bu kişi illa sizden nefret ediyor demek değildir. Kendisi farkında olmadan da canınızı sıkacak bazı durumlara sebebiyet verebilir. Evde yılan görmenin bir diğer tabiri de evdeki biriyle tartışma yaşayabileceğinizdir. Eğer yılanı, dışarıdan eve siz sokmuşsanız, evinize aldığınız kişilere dikkat edin. Bu kişilerden zarar görebilirsiniz. (Rüyada siyah yılan görmek)

Evinizde birçok yılan bulunuyorsa ve siz bu yılanlardan korkmuyorsanız, evinizde günah işlemeye meyilli insanlar var demektir.

Yılanların evinize girip çıktığını ve size zarar vermediğini görürseniz, akrabalarınız arasında düşmanlarınız olabilir. Eğer rüyanızda gördüğünüze mekan sizin eviniz değilse, o halde bu düşmanlar aile veya akrabalar arasından değildir. https://checkmydream.com/dream-meaning/black–snake https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/black-snake https://www.snakesindreams.com/black-snake-dream/ (Rüyada siyah yılan görmek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir