Rüyada su içtiğini görmek ya da su içememek

Rüyada genel olarak su görmek, saf ve berrak ise; oldukça güzel olarak yorumlanmıştır. Aksine bakacak olursak yani suyun bulanık yada kirli olması bazı sıkıntılara ve maddi problemlere işaret eder.Ünlü tabircilerin yorumuna bakacak olursa Kirmani’ye göre rüyada sıcak su görmek, hastalık ve hüzündür. Eteği ile bu taşıdığını görmek, malında ve dünya islerinde eksikliğe işaret eder. Bu yazımızda sizler için rüyada su içtiğini görmek ne manaya gelir ona bakacağız..

Rüyada su içtiğini görmek

Rüyada su içtiğini görmek, iş hayatınızda ki düşmanlarınızdan kurtulmanıza işarettir. Bunun yanında rüyayı gören kimse için bereketli yıl şeklinde tabir edilir. Rüyasında, aşırı bir miktarda kana kana su içtiğini görmek ise uzun bir yaşam sürmeye işarettir. Bunun yanında rüya sahibinin kendisini susamamış ve su içme isteğinin olmadığını görmesi hayırlı şekilde tabir edilmiştir. Rüyada kendisinin susamadığını görmek maddi olarak gelirinizin yükseleceğine işarettir. Rüyada soğuk su içmek ise helal ve güzel kazanç şeklinde tabir edilir.

Bir bardaktan temiz su içtiğini görmek, aile hayatınında mutluluğa ve sevince işarettir. Rüyada bir şişeden su içmek erkek, madeni bir kaptan su içmek ise kadına yorumlanır. Bir bardaktan su içip, suyun yetmediğini hissetmek ise aile yaşamında bazı sıkıntılara işarettir. İçtiği su saf ve berrak ise düşmanından selamete, geçiminde sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

FOTOĞRAF ÇEKEREK NASIL PARA KAZANACAĞINIZI MERAK EDİYOR MUSUNUZ? BU LİNKTE!

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Rüya sahibinin rüyasında denizden su içtiğini görmesi ve deniz bulanık ise bazı siyasi sıkıntılardan dolayı problemler yaşamaya ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Bunun yanında denizin bütün suyunu içtiğini görmek, büyük bir hastalık ile tabir edilmiştir. Rüyada eğer susuz olduğu halde su bulup içtiğini görmek, tarımın ve çiftçiliğin o sene bereketli olacağına; suyu emerek içtiğini görmek bazı sıkıntılara, bir küpten veya testiden su içtiğini görmek, bekar ise aile hayatına geçeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Su Taşımadığını Görmek

rüyada su içtiğini görmek yada içememek
rüyada su içtiğini görmek yada içememek

Rüyayı gören kimsenin mendilinde, kesesinde veya elbisesinin eteğinde su taşıdığını görmesi, malından ve yaşayışının oldukça düzgün ve güzel gittiğine işarettir.

Hamile Birinin Rüyada Su İçmesi

Rüyada hamile olan kimsenin rüyada su içtiğini görmesi miras olarak tabir edilmiştir. Bunun yanında soğuk su ile yıkandığını gören kişi eğer hasta ise iyileşir, fakirse zengin olur, tutuklu ise özgürlüğüne kavuşması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi borçlu ise borcunu öder, bir şeyden korkuyorsa bu korkusundan emin olur.

Bir kuyudan su çektiğini gören hile yaparak mal kazanacağına işarettir. Suların yerlerde döküldüğünü gören, malından harcar. Köprü veya kemer altından suların aktığını görmek ise halkın kendilerine yardımcı olan bir kimseden hayır göreceklerine işarettir.

Bunla beraber sudan aldığını gören, böyle bir kimseden hayır ve menfaat görür. Denizin suyunu bir tarafa çevirip akıttığını gören, ahlaksız bir kimseden mal edinir. Suyu akıtan bir kapta mesela kalbur veya süzgeç gibi su saklamak istediğini gören, kendisine yararı olmayan biri ise bağlanır. Herhangi bir kap yada kutu içinde su bulundurmak, uzun ömre işaret eder.

Rüyada Su Bulduğunu Görmek

Rüyada su bulmak için gezdiğinizi gördüyseniz, halk arasında yalancılık ve iftira ile suçlanacağınıza tabir edilir. Durgun su his ile yorumlandığı için, böyle bir suya düştüğünü gören kişi haksız yere hapse düşebilir.

Acı su, bazı büyük problemleri, çok sıcak su görmek ise geçimde zorluk şeklinde tabir edilir. Ek olarak bulanık su haram mal; sarı ve pis su ise hasta olmaya işarettir. Rüyada derin bir suya düşüp dibine kadar gittiğini görmek ise beklenmedik şekilde zengin olmaya işarettir.

Rüyada görülen suyun taşkın ve felaket olarak görülmesi ise çevrenizde sizin aleyhinizde yapılacak fesatlık yada bozgunculuk şeklinde tabir edilir. Yaşanan bölgenin sular altıda kalıp, evlere kadar girdiğini görmek, orada büyük bir karmaşanın ve belanın gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Su Görmek Genel Olarak

Rüyada ne şekilde görülürse görülsün temiz suyun bolluğu hayır ve güzellik şeklinde yorumlanır. Suyun az olması da çevre halkı için bazı güzelliklere işarettir. Bir yere su döküldüğünü görmek, o yerde feyiz ve berekete işaret etmektedir. Evinde, her ne şekilde olursa olsun, saf ve berrak su olduğunu görmek, iyi ve mutlu bir hayata, geniş rızka; bulanık su görmek, zarara, maddi zorluklara işarettir.

Rüya sahibinin kendini su içinde görmesi ise hayatında zor bir döneme girdiğine işarettir. Bunla beraber elbisesi ile suya girdiğini ancak elbisenin ıslanmadığını görmesi ise manevi olarak kendinizi iyi hissedeceğinize ve sağlığınızın yerinde olduğuna işarettir. https://dreamingandsleeping.com/seeing-water-in-dream-is-good-or-bad/ https://www.huffpost.com/entry/dreams-about-drinking-water_n_871086

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir