Rüyada suyun içinde yılan görmek – Suda Yılan Görmek

Genel manada yılan görmek aslında çok olumlu olarak yorumlanmaz. Anlarına bakacak olursak gizli bir düşmana işaret eder. Ama rüyada suda yılan gördüyseniz. Bu rüyanın tabiri için biraz daha detaya inmek gerek.. O zaman rüyada suyun içinde yılan görmek ne manaya gelir bakalım…

Rüyada Suyun İçinde Yılan Görmek

Rüyada suyun içinde yılan görmek rüyayı gören kişinin yakın çevresine çeki düzen vereceğine ve artık gereksiz bazı insanlarla arasına mesafe koyması gerektiğine işaret eder. Bundan sonra tanışacağı kişilerin daha elit bir kesimden olacağına ve genel olarak zengin ve nüfuzlu kişilerden oluşacağına işaret eder. Bu kişiler sayesinde iş hayatındaki başarısı katlanacaktır ve onlardan aldığı ilham ve katkıyla daha fazla kazanç elde etmeyi öğrenecektir. Genel hatlarıyla hayatını olumlu etkileyecek bir çevrenin içine girmek anlamına gelen bu rüya iyi şekilde yorumlanmıştır..

Bu rüyada biraz daha ayrıntıya girecek olursak; eğer rüya sahibinin suyun içinde gördüğü yılan kendisine zarar veriyorsa, bu rüya, rüyayı gören kişinin yeni girdiği ortamda kendisine yakın davranan bazı insanlar tarafından zarara uğrayacağına ve incineceğine işaret eder. Ortamda ki kıskanç kimselere dikkat edilmeli..

BU TESTİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Rüyalar Görülen Yılanın Sokması

Rüya sahibi eğer rüyada yılan tarafından sokulduğunu görüyor ise sıkıntı yaşayacağı bir sürece gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kimsenin rakiplerinize karşı oldukça dikkatli olmalısı gerekmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada yılan sokmasının yorumu, birinin hile ve art niyetli planları yüzünden sıkıntılı durumlara düşebilirsiniz..

Bunlarla beraber bu rüyayı görmek çevrenizde ki bazı kimselerin düşmanlığına, yılanların sokmaya çalışıp size ulaşamaması ise sizin için kurdukları planların boşa çıkacağına işaret eder.

Bazı tabircilere göre ise rüyada yılanın sokması ardı arkası kesilmeyecek bolluk ve bereket şeklinde yorumlanmıştır. Başka bir yoruma göre rüyada kendisini yılan soktuğunu gören rüya sahibi yakında çok iyi bir arkadaş edineceğine işarettir. Bunların yanında rüya sahibinin yılan sokmasında hissettiği acı miktarı kadar gerçek hayatta güzellikler onu bekliyordur. Rüyada yılanın zehrinin kendine tesir edip, et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görmek, düşmanı ile yapacağı bir mücadeleyi kaybeden taraf olacağına işarettir.

Diğer Rüya Ayrıntılarına Bakacak Olursak..

 Sokaklarda Yılanların Gezdiğini Görmek: Sokaktaki yılanlar çevre ülkelerde savaşların çıkabileceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyayı gören kimse Yılan Tarafından Kovalanıyor ise: Gerçek hayatta da yanlış olduğunu bildiğin bir şeyden kaçacağına yorumlanır.. Ve hayatında bildiğin bir yanlışı düzeltmek konusunda artık geç kalmaması şeklinde yorumlanmıştır.

Bir başka yoruma göre ise rüyada gördüğünüz yılanın sizi kovalaması ve sizinde, ona fark ettirmeden kaçmanız, düşmanlarınıza ve rakiplerinize galip geleceğinizin habercisidir.

RÜYADA ÇOK SAYIDA YILAN GÖRMEK

Eğer rüya sahibi rüyasında birçok yılan gördüyse ve bu yılanlar kendisine saldırıyorsa, yakın çevredeki düşmanlar tarafından bazı sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Yılanlar tarafından sokuluyorsa akraba ve yakın çevreden gelecek zarar şeklinde yorumlanmıştır. Eğer sokmaz ve sadece yanında bulunursa herhangi bir gelecek zarara işaret etmez.

RÜYADA YILANDAN KORKMAK

Rüyada yılandan korkmak, verilen sözlerin tutulacağına, istenilen başarının elde edileceğine ve hedefe giden yolda istikrarlı olunduğuna işarettir. Uzun süredir sizi huzursuz eden bazı problemlerin biteceğine ve rahat bir nefes alacağınıza işarettir.

 • Rüyada Yılanın Arkadan Gelmesi: Rüyada peşinizden gelen yılanlar görmek ise sizi sadece menfaat için seven bazı insanlara işarettir.
 • İri Uzun Yılanlar görmek ise;Uzun yılan bir şeye karşı olan korkunuzu temsil eder. Bazen de, iri yılan, kadın, evlat ya da aileden gelecek olan bir düşmanlık anlamına gelir.
 • Tabirciler uzun, iri yılana sahip olduğunu gören kişinin büyük bir servet sahibi olacağına işaret eder..
 • Rüyada Sarı Yılan Görmek ise düşmanınızın hasta olduğuna işarettir. Bunun yanında sarı yılan, hayırlara yorulmaz. Maddi durumu iyi bir kimsenin çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur.

(Rüyada Suyun İçinde Yılan Görmek – Rüyada Suda yılan görmek )

Rüyada Yılan Avladığını Görmek 

 • Rüya tabircilerine göre düşmanınızı bazı hileli hamleler ile alt edeceğinize işarettir..
 • Yılandan Korkmamak: Yılandan korkmamak yüksek derecelere işarettir. Korktuğu şeylerden kurtulmaktır. Korkulmayan yılanlar, o kimsenin kuvvet ve devletidir. (rüyada suyun içinde yılan görmek)
 • Rüyada Yılandan Korkmak: Rüyada yılandan korkmak, kindar kimselerin şerrinden emin olmaya işarettir.
 • Rüyada Büyük Yılan Görmek: Büyük yılanlar büyük, güçlü düşmana, küçük yılansa zayıf düşmana yorumlanır.
 • Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek: Düşman sayınızın bir hayli fazla olduğuna işaret eder. Etrafınızda iyi görünen ancak kötü niyetli insanlara işaret eder.
 • Rüyada bir sürü yılan görmek dost ve düşmanı ayırmanız gerektiğini ifade eder. Gerçek dostlara daha çok zaman ayırmaya işarettir. (rüyada suyun içinde yılan görmek)
 • Rüyada Yılan Saldırması: Bu rüya aslında bir uyarı olarak yorumlanmıştır. Dikkatli olunması gerektiğini ifade eder. Düşmanın sizi takip ettiğine delalettir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan zorluklar sizleri bekliyor diyebiliriz..
 • Rüyada Renkli Yılan Görmek: Hangi renkte olursa olsun turuncu, mor, pembe ve diğer renklerde ki yılanlar sinsi bazı insanların etrafınızda olduğuna işaret eder. Dost gibi görünüp zarar vermek isteyen bazı kimselere dikkat edin..
 • Rüyada Yavru Yılanlar Görmek İse Sizi sevmeyen fakat zararsız kişilere yorumlanmaktadır. Yavru yılanlar, çocuklara karşı iyimser olmanızda fayda olduğunu işaret eder. Bazende kendisini saklayan gizli bir düşman şeklinde yorumlanmıştır. Yılanın yumurtası ise, zayıf bir düşmandır. (rüyada suyun içinde yılan görmek)

Rüyada Görülen Yılanın Konuşması

Rüyada gördüğünüz rüya eğer sizinle konuşuyorsa ve güzel sözler söylüyorsa, düşmanızla barışacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre ise yakın zamanda elde edilecek mal varlığına işarettir.

Cafer-i Sâdık’a görede yılanı, gizli düşmanlık, maişet, selamet, saltanat, emirlik, devlet, zevce, evlat ve Sel olarak yorumlamıştır. Mesleğinizde, çalışma hayatınızda karışık, sıkıntılı, zor işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyada sürünerek yılanın size doğru geldiğini görmekse düşmanlarınızın birleşerek, bir araya gelip size karşı tehlike oluşturacaklarına işarettir.

Yılanın kendisine kötü bir söz söylediğini gören, düşmanıyla amansız bir kavgaya girişir veya onun yüzünden zarara uğrayacağına işarettir. Yılanın kendisine itaat ettiğini gören, nimet, makam ve itibar sahibi olur. Serveti artar. https://www.quora.com/I-dream-about-snakes-and-water-very-frequently-What-does-it-mean https://alodreams.com/dreaming-about-snakes-in-water.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir