Rüyada Tahta Kapı Görmek, Açmak, Kapamak Ya da Kitlemek

Rüyada görülen tahta kapılar kapalı ise sır, açık tahta kapılar ise rızk ile yorumlanır. Ama görülen kapının durumuna ve nerenin kapısı olduğuna göre yorumlar çok fazla değişebiliyor. Sizler için bu rüyanın detayına indik. Yazının kalan kısmında istediğiniz bütün ayrıntıları bulabilirsiniz. O zaman başlayalım. Evet rüyada tahta kapı görmek..

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada evin yada büyük bir mekanın tahta kapısını görmek, rüyayı gören kimse için koku alma duyusunun azalacağı bir hastalığa, sözü neşretmeye, vasıfla övülen kimseye ve çevresi tarafından boy ve endamı hoş, kadri yüce nesli çok olan güzel bir kadın şeklinde yorumlanır.

Rüyayı Gören kimsenin rüyasında evinin kapısını arayıp bulamadığını görse, dünya işlerinde tahmin edemeyeceği gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer tahta kapıdan içeri girdiğini gördüyse, bunun yanında düşmanlığı varsa, o kimsenin bu düşmanlık mücadelesinde galip olacağına yorumlanır. (rüyada tahta kapı görmek)

Bunun yanında rüyada bilinen veya bilinmeyen yerlerden kapıların açıldığını gördüyseniz, o kimse için dünya kapılan açılır ve yepyeni şanslar karşısına çıkar. Kapılar sonuna kadar açılmış ise o, evin satılacağına işarettir. Eğer kapıların yola açılmış olduğu görülürse, o kimsenin nail olduğu dünyalıktan ister hakkı olsun ister olmasın garipler ve umum insanlar için hisse çıkarılır.

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rüyada Büyük Bir Ev Yada Mekan Kapısı Görmek

Rüyada görülen oda kapısı kadına, ev kapısı ev sahibine ve hizmetçiye, Sokak, şehir ve kale kapıları ise o şehrin yöneticisine, Açık kapı rızk ve berekete, Kapalı kapıyı açtığını görmek ise uğraşlarının kolaylaşmasına, açık kapıyı kapatmak zorluk ve sıkıntıya girileceğine işarettir. Eve girip kapıyı kapatmak bazı huzursuzluklardan ve hata yapmaktan korunmaya işarettir. Evin kapısını çıkarıp yenisinin katıldığını görmek evi satmaya, Kapı gıcırtısı ise bazı sırlarınızın ortalığa dökülmesine işarettir. Sağlam kapı halkası güvenilir bir iş ortağına yada sadık eşe işarettir. Kapıyı sürgülemek korktuğu şeylerden zarar görmeyeceğinizi temsil eder. Kapı mandalı iş yapmaktan üşenen hizmetçiye yada sizi zarara uğratacak çalışana işarettir. (rüyada tahta kapı görmek)

Rüyada Kapının Kırılması Yada Bozulması

Evin kapısının koparıldıktan sonra yine yerinde durduğunu ve yıkılmadığını görmek, ev sahibinin yeniden işlerinin düzeleceğine, kapı yerinin duvarla örülmüş bir şekilde görmek, rüyayı gören kimsenin eşi ile arasının açılacağına; sokak kapısının büyümesi ve genişlemesi, sağlamlaşması ev sahibinin sağlığının düzeleceğine ve iyileşeceğine; bir canavarın kapıdan içeriye girdiğini görmek, kötü kimselerin evin içine girip fenalık yapacaklarına; evinin kapısını arayıp da bulamadığını görmek, eğer mahkemede bir davası varsa, kazanacağına; bildiği veya bilmediği yerlerde bir takım kapıların açıldığını görmek, dünyanın kendisine açıldığına; evinde gerektiğinden fazla kapılar varsa o evde bereket ve idare olmayacağına; açıldığını gördüğü kapılar bir yol ve cadde üzerinde iseler, kazandığının garip ve fakir kimseler için hayırlı işlerde harcayacağına; eğer kapılar evin içine doğru acilmiş ise kazancının ailesine harcanacağına şeklinde tabir edilir.. (rüyada tahta kapı görmek)

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüyada Tahtadan Bahçe Kapısı Görmek

Bir evin kapısın üzerinden atlayarak girdiğini görmek, ev sahibinin bazı gizli sırkarını öğrendiğine işarettir. Ev kapısının diğer kapılardan daha fazla genişlediğini görmek, bazı insanların izinsiz o eve gireceklerine, sokak kapısının yerinden çıkması ev sahibinin ölümüne ve halinin kötüleşeceğine; dar bir kapıdan geniş bir yere çıktığını görmek, sıkıntıdan kurtulmaya, evinin iki kapısı olduğunu görmek bazı siyasi sebeplerden zarara uğramaya veya evin yıkılacağına işaret eder. Kapının halkası kapıcı veya haberci ile yorumlanır. Kapısında iki halka olduğunu görenin iki kimseye borcu vardır. Kapısını halkasının girildiğini gören, sapıkça hareket eder. (rüyada tahta kapı görmek)

Rüyada Görülen Kapının Yeşilliğe Yada Doğaya Açılması

Rüyayı gören kimse eğer kapıdan çıktığında geniş, ferah, yeşillik olan bir yere çıkarsa bunun tabiri rüyayı gören kimsenin manevi olarak çok huzurlu olduğuna tabir edilir. Genel manada rüyada kapının açılması işlerin kolaylığına; kapanması, sıkıntı, geçim darlığı ve sebeplerin bazı durumlarda işe yaramayacağına işarettir. Görülen kapının gökyüzüne açılması ise uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve çok istediğiniz şeylerin yakında gerçekleşeceğine işarettir. (rüyada tahta kapı görmek)

Eğer yağmur yağmıyorsa yağmurun yağmasına, kuraklıktan kuruyan yerlerin hayat bulmasına işarettir. Evinin kapısını yeni olduğunu veya marangozun onu düzelttiğim görür ise son zamanlarda yaşadığı bazı hastalıkların iyileşeceğine işarettir. Kapısını kapatmak istediğini, ancak kapatamadığını gören kimse hanimi tarafından meydana gelecek bir güçlükle karşılaşır. Bir kimse, rüyada, bir kavim üzerine bir kapıdan girdiğini görse, o kimse düşmanlarını yeneceğine ve düşmanlarının delilerini boşa çıkaracağına işarettir. Bir kimse kapısı çıkabilmiş ve onun üzerine başka bir kapının konulmuş oolduğunu görürse evini satacağı şeklinde yorumlanır. Bir eve girip kapsını kırıldığını görürse, o kimse maiyet ve günahtan kendisini korur. (rüyada tahta kapı görmek) http://www.myislamicdream.com/big_wooden_door.html https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/door https://www.wikihow.com/Interpret-a-Dream-Involving-Doors

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir