Rüyada Tırnak Makası Görmek, Bulmak Ya Da Aramak

Rüyada tırnak makası görmek ne anlama gelir? Rüyada tırnak makası kırmak, rüyada tırnak makası bulmak, rüyada tırnak makası aramak, rüyada tırnak kesmek gibi bir çok detay bu yazımızda sizlerle. Genel olarak inceleyecek olursak bu rüya iş hayatında son zamanlarda problemli olaylar yaşayan rüya sahibinin çevresine zarar vermeye başladığını ve bazı huzursuz ortamlara maruz kalacağına tabir edilir. Şimdi sizler için hazırladığımız detaylı rüya tabirlerine başlayalım. Keyifli okumalar..

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada tırnak makası görmek; rüya sahibinin, iş hayatında ve aile içinde bazı problemlerin ve sıkıntıların ortaya çıkmasına, can sıkıcı olayların arka arkaya gelmesine ve stresten bazı hastalıkların çıkabileceğine tabir edilir. Ama karşılaşılan bu problemleri bu sorunlara neden olan kişileri, olayları ve alışkanlıkları hayatından en yakın zaman içinde çıkararak ve çok büyük bir rahatlama yaşayıp kırdığı insanlar ile aranızın düzeleceğine tabir edilir. Tırnak makasının yanında eğer tırnak gördüyseniz, tırnağın uzunluğu ile orantılı olarak mesleğinizde ve iş hayatınızda meydana gelecek olan gelişmeye ve yeni gelir kapıları açacağınıza tabir edilir.

Rüyada görülen tırnak güç ve kudreti temsil eder. Bu nedenle bir kimse tırnağının kırılacak kadar uzadığını gördüyse, gücünün ve malının çoğalacağı şeklinde yorumlanır. Bunlara ek olarak düşmanıza karşı kullanacağı silahı ve kendisini ondan koruyacak aleti olur. Rüyada tırnağının olmadığını gören kimse ise mevcut gücünü kaybedeceğine işarettir.

EN ZOR IQ TESTİ BU LİNKTE.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIIZ

Rüyada Tırnak Makasını Kullandığını Görmek

Rüyada tırnak makası kullanmak ise iş hayatında ve aile hayatında rüyayı gören kişinin, çeşitli üzüntüler yaşamasına yorumlanır. Buna ek olarak stres altına girmesine, endişelenip çok zor zamanlar geçirmesine neden olan olayları ve kişileri yakın bir zaman içinde hayatından çıkaracağına ve daha rahat bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada tırnak görmek, düşmana zafer bulmaya işarettir. Bazen de tırnağın uzunluğu, rızkınız ile doğru orantılıdır.

Rüyada Tırnak Makası Bulduğunu Görmek

Rüya sahibi eğer rüyasında tırnak makası bulursa hayatında sürekli problem çıkaran ve kendisine ve ailesine zarar veren kişilerden ve alışkanlıklardan kurtulacağına ve kendine yepyeni bir sayfa açacağına tabir edilir. Bunlara ek olarak rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük çalışmalara imza atacağına işarettir. Ve çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine ve bir anda hiç beklemediği bir gelir kapısı açılacağına tabir edilir. Kişinin kendi çalışması sonucu sahip olduğu değerli şeyler veya paradır.

Rüyada Birinin Size Tırnak Makası Vermesi

Rüyanızda birinin size tırnak makası verdiğini görmek size zararı dokunan, çeşitli sorunlar yaşamasına sebep olan ve ailesi ile arasını bozan kişilerden ve durumlardan kısa zaman içinde kurtulmaya tabir edilir. Bunlara ek olarak büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına; aile hayatında ise yaşadığı sorunların kısa bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına ve mutlu olacağına tabir edilir. Ibni Şirin tabirine göre ise, tırnak görmek insanın süsünü, kahramanlığını, kuvvetini gösterir. Rüyasında bir tırnağının olmadığını görmek, malinin elinden çıkmasına ve kudret ve kuvvetinin azaldığına delalet eder. Tırnağını kopmuş veya kırılmış görmek de böyle tabir edilir. ( rüyada tırnak makası görmek ) http://www.dreambible.com/dreamdictionary/n.html#:~:text=To%20dream%20of%20nail%20clippers,looking%20like%20a%20respectable%20person.&text=Negatively%2C%20nail%20clippers%20may%20reflect,to%20be%20a%20respectable%20person. http://www.myislamicdream.com/nail_clipper.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir