Rüyada Yeni Ev Görmek ve Rüyada Yeni Ev Almak

Genel olarak rüyada ev görmenin manasını bakacak olursak rüyada güzel, temiz, ferah bir evde olduğunuzu gördüyseniz hayatınızın da gönlünüze göre akacağını ve yaşamınız boyunca güven içinde ve yaptıklarından zevk alacağınız şeklinde yorumlanabilir. Evin genişliği ile doğru orantılı olarak huzurun artacağı şeklinde yorumlanır, karanlık ve pis ev ise sıkıntılı bazı durumlara işarettir. Eğer rüyanızda dağ başında bir ev gördüyseniz, yükselmenin, herkesten üstün duruma geçmenin bir işaretidir. O zaman rüyada yeni ev görmek ne demek detaylı olarak inceleyelim..

Rüyada Yeni Ev Görmek

Rüyanızda eğer yeni bir ev gördüyseniz; size düşmanlık besleyenler kimselere büyük bir bozguna uğrayacaktır ve ciddi ağır hastalıklar yaşayacak manasına gelir. Eğer bu aldığınız ev karanlık bir ortamda ise rüya sahibinin hoşuna gitmeyecek bir yolculuğa çıkmasına işarettir.

Yeni bir eve taşınmanın bir başka manası ise, yakında taşınacağınız yada iş hayatında ciddi başarılar elde edeceğiniz anlamına gelir. Eğer eski ev gördüyseniz, başarısızlığın ve bazı ciddi hastalıkların habercisidir. Güvenliği, huzuru, düşmanlardan korunmayı, rahatı, dertlerden uzaklaşmayı temsil eder. Ev rüyalarına çok dikkat etmek ve dikkatli yorumlamak gerekir.

NE KADAR TAKINTILISIN TESTİNİ ÇÖZEBİLMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN

Şimdi Ünlü Rüya Yorumcularının Yorumlarına Bakalım:

Ibni Sirin’in rüya yorumuna göre; rüyada bir yıkılması yada yanması , normal hayatta ki evinize gelecek bir tehlikeye işarettir. Rüyada evinin büyüdüğünü gördüyseniz eğer maddi açıdan ciddi gelir elde edeceğinize işarettir.

Kirmani ye göre ise; evinin ortasında eğer bir avlu varsa bu kız kardeşe , evin içinde ki sofralar ise ebebeynlere işarettir. Bunların temiz olması onlar için hayırlıdır.

Kendine ait olan bir eve girdiğini gören rüya sahibinin birden çok evladı olacağına işarettir. Evinin geniş ve ferah olması ise maddi açıdan güzel süprizlerin onu beklediğine işarettir.

Ebu Said El Vaiz e göre ise rüyada ev görmenin manası; yeni bir evin inşa edildiğini görmek yakın bir akrabanın birinin vefatına işarettir, eğer rüyanızda bir evi genişlediğini ve tamir ettiğinizi görmek, kedere, bir evi yıktığını görmek bazı musibetlere işarettir.

BU IQ TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

RÜYADA YENİ EV ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada yeni ev aldığını gören rüya sahibi için önemli olan evin niceliğidir diyebiliriz. Kısaca bakacak olursak aldığınız evin yeni sıvanmış, bütün bölümleri tertemiz ve boyanmış olarak görmesi eğer maddi açıdan sıkıntılı bir hayatınız varsa ciddi maddi gelire işaret eder. Bunların yanında uzun zamandır duyduğu keder ve üzüntünün gitmesine işarettir.

Rüyada ev aldığını gören rüyan sahibi hayatında köklü değişiklikler yapıp, yepyeni sayfalar açacak demektir. Yeni aldığınız ev eğer size dar geliyorsa bu elinizin biraz sıkı ve cimri olduğunuza işarettir.

Bunlarla beraber bilmediğiniz bir eve bakmak için girdiyseniz ve evden bir türlü çıkamadığınızı gördüyseniz çok sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor demektir.. Bilinmiyen bir eve girdikten sonra çıkarsanız, hastalık sebebiyle ölüm derecesine yaklaşıp sonra kurtulması şeklinde yorumlanır.

Bir kimse evinden kizgin olarak çiktigini görse yapacağı bazı hatalardan dolayı mahkum olacağına işarettir. (rüyada yeni ev görmek)

Kendisini eski bir eve girdigini ve evin de üzerine yıkıldığını görür ise o kimse akrabalarının birinden miras kalacağına işarettir.

(Rüyada Yeni Ev Almak)

Kendisinin güzel bir evinin oldugunu görse, ameli güzel olur, evinin sik ve çirkin oldugunu görse, amelinin kötü olmasina isarettir. Bazen de ev, herkesle iyi geçinmeye, zamanla kişiliğinde olumlu yönde bazı ilerlemeler kaydedeceğine işarettir. Bir kimse yeni bir evi elleriyle yıktığını görürse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.

Bir ev yapsa veya evi satın aldığını görürse, o kimseye çok hayir erisir. Bir kimse evini veya evinin odalarının, yahut evin bahçesi veya bacasını bilinen büyüdüğünü ve genişlediğini görürse, o kimsenin dünyada ki mal varlığının çoğalmasına işarettir. Bunun yanında maddi olarak güzel haberler onu beklemektedir. (rüyada yeni ev görmek)

Bir kimse rüyada evin içinde veya evin odalarının kapılarının hasar aldığını gördüyse, o kimsenin eşi hakkında bazı kötü haberler alacağına işarettir. Hasta olan bir kimsenin, evinden sessiz ve sükut olarak çıktığını gören rüya sahibi için ise başına gelecek ciddi bir felaket olarak yorumlanır. (rüyada yeni ev görmek)

Önemli: Ev rüyaları daima önemli rüyalar arasında sayılırlar. Bunlara dikkat etmek ve yorumu da iyi yapmak gerekmektedir. Güzel, temiz, ferah bir evde olduğunu gören kimsenin hayatı da istediği gibi olacaktır. Güven içinde yaşayacak ve yaptıklarından zevk alacaktır. Evin genişliği mutluluğun artması demektir. Ev pis ve karanlıksa sıkıntı demektir. Ev dağ başındaysa rüya sahibinin çok yükseleceğini ve herkesten üstün duruma geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada yeni bir ev yaptığını görmek, ilim ve rızka, sevinç gibi durumlara işaret eder.(rüyada yeni ev görmek) https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/new-house http://www.dreammoods.com/dreamthemes/house.htm https://mydreamsmeaning.com/dream-meaning-seeing-housse/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir