Rüyada Yeşil Mercimek Görmek Yada Pişirmek

Rüyada mercimek görmenin genel olarak manasına bakacak olursak sağlıklı yaşama ve sıkıntılı bazı süreçlerden kurtulmaya işarettir. Bugün sizler için rüyada yeşil mercimek görmek ne anlama gelir detaylı olarak anlatacağız. O zaman rüya tabirimize başlayalım..

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Rüyada yeşil mercimek görmek, rüyayı gören kimsenin yakın bir süreçte elde edeceği az miktardaki kazanca işaret etmektedir. Bununla beraber yeşil mercimeği pişirmek ise ümidin kesildiği bir yerden müjdeli haber alacağınız şeklinde yorumlanmıştır. Bazı tabirlere göre ise rüyayı gören kimsenin emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve karşılığını alacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi umut bağladığı ve medet umduğu işlerinden veya para yatırdığı işlerinden mutlaka iyi şekilde geri dönüş alacağı şeklinde de tabirler vardır.

İslamı tabilere göre genel manada rüyada mercimek görmek güzel olarak tabir edilmiştir. Kirmani’nin tabirine göre; rüyada mercimek yediğini görmek kötü olarak tabir edilmiştir. Cabir ül Magribi’in yorumuna göre ise; rüyada mercimek yemek, özellikle rüya sahibi olan kadınsa yakın zamanda elde edeceği mal ve maddi gelire işaret etmektedir.

BU TESTİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. İŞTE İNANILMAZ ZEKA TESTİ BU LİNKTE

Rüyada Mercimek Temizlediğini Görmek

rüyada yeşil mercimek görmek pişirmek
rüyada yeşil mercimek görmek pişirmek

Bu rüya çoğu kaynağa göre güzel olarak tabir edilmiştir. Son zamanlarda rüya sahibinin çevresinde olan bazı tehlikeli durumlardan endişe etmemesi gerektiğine işarettir. Kısaca özetleyecek olursak rüyayı gören kimsenin güvende olacağına ve gönül rahatlığı ile bütün işlerini yapabileceğine işarettir. Rüyasında mercimek ayıkladığını gören kişi kafasındaki tüm soru işaretlerinden ve huzursuz ve endişe duyduğu her konudan kurtulacak ve iç sesini susturup yoluna devam edecektir.

Rüyada Mercimek Çorbası Pişirmek

Rüya sahibi eğer rüyasında mercimek çorbası pişirdiğini görüyorsa, maddi olarak ferah seviyeye çıkacağına işarettir. Rüya sahibi kazancını helal yoldan sağlayacak ve kazandıklarını israf etmeyeceğine işarettir. Rüyasında mercimek çorbası pişiren kimse bazı zorluklarla karşılaşabilir; ancak sabrı ve hırsı ile tüm bu problemleri çözecektir. Mercimek çorbasını ocağın ateşi üzerinde pişerken görmek, yakında bir zaman içinde güzel bir haber alacağınıza veya çok yakın zamanda başınıza gelecek bazı ilginç olaylar şeklinde yorumlanır. Rüyasında çok fazla miktarda mercimek çorbasının pişirildiğini görmek ise fazlaca mala ve para şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Mercimek Çorbası İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında pişmiş mercimek çorbası içtiğini görmesi bazı yapacağı atılımlar yada yatırımlar sonucunda çok kazanacağı anlamına gelir. Bu rüya bazı tabircilere göre ise erkek bir evlada işaret etmektedir. Rüyasında yeşil mercimek çorbası pişirmek hamile için erkek çocuğa, evliler içinse yeni bir bebek şeklinde yorumlanmıştır. Yeşil mercimek çorbası pişiren kişi ise hiç ummadığı yerlerden maddi imkanlara sahip olacaktır. Bazen de bu rüya yakınınızda bulunan bir kişi ile sorun yaşayacağınıza ve bu nedenle de oldukça sıkıntılı bir süreç yaşayacağınız şeklinde yorumlanmıştır..

Rüyada Mercimek Köftesi Görmek

Rüya sahibinin işlerinin iyi yönde ilerleyeceğine, kazancında da artış meydana geleceğine ve rüya sahibinin hayatından memnun olacağı işlerin arka arkaya geleceğine işaret eder. Mercimek köftesi büyük ve helal yoldan gelecek kısmete de yorulur. (rüyada yeşil mercimek görmek pişirmek)

Rüyada Mercimek Çorbası Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle sizin yeni atılımlar ve hamlelerle harika işler gerçekleştireceğinize işarettir. Bunun yanında uzun zamandır gerçekleştirmek istediğinizin, işinizden bunalıp farklı ve daha kazançlı yatırımların peşinde olduğunuzun psikolojik bir yansımasıdır.

Rüyada Mercimek Pilavı Görmek

Rüyayı gören kimsenin son zamanlarda ki zor ve bazı can sıkıcı durumlardan kurtulmaya, sorunları bitirmeye ve hayatın akışına ayak uydurup yeniden hayata tutunmak şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibi kendine dert edindiği her ne varsa onları kafasından atacak, gönlünde büyük bir ferahlık hissedecek demektir. (rüyada yeşil mercimek görmek pişirmek)https://www.dreamencyclopedia.org/lentil https://www.dreaminterpretation.co/dream-meaning-lentil/ http://www.myislamicdream.com/green_lentils.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir