Saatlerin Anlamı – Aynı Ya Da Ters Bütün Saat Anlamları

StabilHayat ekibi sizler için harika bir içerik hazırladı. Bazen kafanızı saate doğru çevirdiğinizde saatin aynı sayıları ya da ters sayıları gösterdiğine şahit oluyoruz. Evet çoğumuzun çok merak ettiği, bu saat ve dakikaların aynı ya da ters olduğu bu saatler ne anlama geliyor. Saat anlamları gerçek mi ? Aynı saatlerin ya da ters saatlerin anlamı nedir? Bu yazımızda en detaylı yorumları bulabileceksiniz. Aynı ve ters saatlerin manası burada sizlerle. Keyifli okumalar.. (Yorumlarınızı bekliyoruz)

Saatlerin Anlamı

Saat 00:00 Anlamı

saatlerin anlamı
saatlerin anlamı

Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor!

Evet meraklanmaya gerek yok. Değer verdiğin o kişi şuan rüyada ve rüyasında seni görüyor. Saat 00.00 Anlamı; Şuan rüyasında gelecekte hayalini kurduğu yuva, gideceği yerler, yapacağı atılımlar ve daha birçok şey görebilir. Ama hepsinin tek bir ortak noktası var. Bütün bu rüyaları görürken rüyasında tek bir kahraman var oda ”SENSİN”.. Adeta onun rüyalarını süslüyorsunuz. Karşındaki insanın kıymetini bilsen iyi olur, çünkü o seni hayatının merkezine oturtmuş ve seni çok seviyor.

Sonuca gelecek olursak; Rüyasında seni görecek olması gerçekten güzel bir şey. Rüyalar gerçekte de görüşmek istediğinin bilinç altındaki yansımasıdır. Hayatını paylaşmak istediğin insan olduğu inkar edilemez. İnsanlar sevdikleri kişileri eğer gerçekten çok ve değer vererek seviyorsa, uyumadan önce mutlaka düşünmeye başlarlar ve bu da rüyalarına yansır. ( saatlerin anlamı )

TESTİ ÇÖZ NE KADAR TAKINTILI OLDUĞUNU ÖĞREN.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIINIZ

Saatlerin Anlamı 01:01

saatlerin anlamı
saatlerin anlamı

Seni Çok Seviyor..

Gelelim saat 01.01 in anlamına. Evet inkar edilemeyecek bir şey varsa bu da seni her şeyden çok sevdiği. Senden başka kimseyi düşünemiyor bile. Karşındaki insanın tek düşündüğü şey seni ne kadar çok sevdiği. Onun bu sevgisini değerini bilsen iyi olur yoksa büyük pişmanlıklar yaşayabilirsin. Ama zaten bende onu çok seviyorum diyorsan zaten diyecek bir şey yok. Heyecanlı ve güzel bir ilişki başlamak üzere ya da zaten böyle bir ilişkinin içerisindesiniz. Bu zamana kadar karşına çıkan insanların içerisinde senin kıymetini en iyi bilecek kişi o, bundan emin olabilirsin. Doğru insanla birliktesin ve daha önceki ilişkilerine benzemeyeceğinden, ya da daha önceki ihanetlere uğramayacağından artık emin olabilirsin. Bu kişi daima senin yanında olacak ve asla yarı yolda bırakmayacak.

Bu kişi evet senin hayatının insanı ve onu kaybetmemeye özen göster. Saat 01.01 sevgililerin birbirini düşündükleri ve bir birlerine olan bağlılıklarını en iyi şekilde anladıkları anlamına gelir. Evet bu kişi seni seviyor ve senle olmak istiyor. Seninle sokaklarda başı boş yürümek ve seninle çok güzel zamanlar geçirmek istiyor.

Dünyanın en güzel hisleri ‘sevmek’ ve ‘sevilmek’. Evet sen çok şanslısın çünkü şuan ikisini aynı anda yaşıyorsun. Ama bunu duygulara dönüştürmek ve karşındakine anlatmak daha ayrı bir olaydır. Hiç merak etme, en güzel anları yaşayacak ve yine en güzel anlarda seni seven birinin olduğuna dair kesin bir bilgi çok yakında sana ulaşacak. Bunun için bekle ve sende mutlu ol. Endişe duyduğun ve belki de ona inanmadığın bir kişi seni çok seviyor sende bunu yakında detaylı bir şekilde öğreneceksin. ( saatlerin anlamı )

02:02 Anlamı

saatlerin anlamı 02 02
saatlerin anlamı 02 02

Senden Hoşlanıyor..

Saat 02.02 ‘nin anlamına gelelim.. Evet aşık olduğun ve bir türlü fırsat bulamadığın kişi senden hoşlanıyor. Nereden mi anladık, gerek konuşmaların, gerekse hal hareket ve fiziksel görüntün onu yeterince etkilemeye yetmişe benziyor. Ama ufak bir ayrıntı var.. Seninle beraber uzun vadeli bir şey düşünüp düşünmediği şuan için muamma. Şuan senin hareketlerini ve davranışlarını analiz ediyor. Karakter olarak uygunsanız neden güzel şeyler olmasın.

Bu saatin bir başka anlamı ise seni uzaktan uzağa takip eden ve sana karşı hayranlık besleyen bir hayranın var. Sende bunu şuan farketmemiş olabilirsin. Ama merak etme bu kişi seninle gelip konuşacak ve senden hoşlandığını ve sana karşı beslediği hayranlığı detaylı olarak anlatacak. Saatlerle aran iyi ve bu saate özellikler düşünceler seni buluyorsa, en kısa sürede sana açılacak biri olduğu haberini verelim. Yakında olacaklar seni yeterince heyecanlandırcak. Ne kadar iyi bir gelişme olduğunu. Bu tip durumlarda en güzel sözleri duymak istersin. Ama bunu sana kimse veremez. Unutma ki uzaklarda yada en dibinde sana karşı derin duygular besleyen eşsiz bir insan olabilir. ( saatlerin anlamı )

03:03 Anlamı

saatlerin anlamı 03 03
saatlerin anlamı 03 03

Sana Aşık Olmaya Başlıyor..

Saat 03.03 anlamına gelecek olursak.. Çok yakında inanılmaz güzel haberler seni bekliyor. Uzun zamandır konuştuğunuz ama bazı şeyleri açıklığa kavuşturamadığınız kişi size aşık olmaya başladı. Sana karşı duyguları günden güne derinleşiyor ve içinden çıkamayacağı bir duruma doğru sürüklüyor. Bu ara şuan için inanılmaz bir aşkın başladığını söylemek mümkün değil fakat güzel bir aşkın ilk fitili ateşlenmiş görünüyor. Bu ilişki için sizinde bazı radikal adımlar atmanız gerekebilir. Sadece arkadaşlık ve tanışma olarak başlayan bu iletişim son zamanlarda farklı haller almaya başladı. Evet konuşmalarınız ve karakteriniz karşınızdakini adeta kuşatmış durumda. Senin aklında şuana kadar böyle bir fikir geçmese bile onun kalbinde yavaş yavaş kelebekler uçuşmaya başlamış durumda.

Eğer seninde içinde bazı şeyler varsa artık sende bu fırsatı değerlendirmeli ve korkak davranmamalısın. Seni sevdiğini ve duygularını açıklayacağı bu sıralarda bazı saçma hareketlerden kaçınmanız çok önemli. Eğer bir kişi size aşık olmaya başlıyorsa saat 03.03 en ideal zamanlardan biridir. Fakat bunun gerçekleşmesi için biraz zaman gerekebilir. Kısaca özetleyecek olursak, sana karşı hislerinin olduğu ve sana mutlaka açılması yönünde ciddi kararları olduğunu da bilmen lazım. ( saatlerin anlamı )

Saatlerin Anlamı 04:04

saatlerin anlamı 04 04
saatlerin anlamı 04 04

Seni Hayranlık Derecesinde Seviyor..

Gelelim saat 04 04 anlamına: Düşündüğünüz kişi sizi tahmin edemeyeceğiniz kadar çok seviyor. Hatta bu sevgi öyle bir hal almış ki adeta hayranlık seviyesinde. Karşınızdaki kişi her anında sizi düşünüyor ve adeta aklından çıkaramıyor. Son zamanlarda kurduğu bütün planlar tamamı sizinle ve gününün neredeyse tamamını sizinle geçirmek istiyor. Resmen sizin için yaşıyor desek abartı olmaz. Bizden ufak bir tavsiye; Ona iyi sahip çık ve onun sevgisine karşılık vermeye çalış. Çünkü sizi bu kadar sevecek başka biri daha olmayabilir.

Seni çok seven birinin olması kadar güzel bir his bu dünyada çok az. Evet saat 04.04 bunu size en iyi ifade eden bir zaman dilimi diyebiliriz. Mantıklı düşünün. Saat 04.04 sularında uyumayan ve elinde bir telefon halan size bir şeyler yazmaya çalışan biri size aşık ve size vurulmuş biri değildir de nedir? Bu nedenle de kesinlikle sizi hayranlık derecesinde seviyor. Saatler arasında en duygu yüklü olan zaman. Bu zaman içinde senden bir şeyler bekleyen veya sana karşı aşırı duygular besleyen biri var demektir.

Son zamanlarda kafanızdaki bazı endişeler artık son bulabilir. Sürekli kendi kendinize kafanızda kurduğunuz acaba beni sevmiyor mu? soruları artık anlamsız. Bu saatin manası merak ediyorsan sana gerçekten hayranlık derecesinde aşık. Sevgi kelimesinin anlamı oldukça yüksektir. Yani bir insan bunun anlamına yada büyüklüğüne zor erişir. Ancak karşındakinin onu sevdiğini anlaması için bu saatler içerisinde kendine bakması lazım. Bir gün gelir ve seni sevdiğini söyler. Buradan anla ki baktığın saat ve anlamı kesin bir ifadeyle doğruyu söylemiş diyebiliriz. ( saatlerin anlamı )

TESTİ ÇÖZ NE KADAR TAKINTILI OLDUĞUNU ÖĞREN.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIINIZ

05:05 Anlamı

05-05-saatlerin-anlamı
05-05-saatlerin-anlamı

Senden Karşı Nefret Dolu..

Saat 05 05 anlamına gelecek olursak.. Evet karşındaki senden nefret ediyor. Kendini affettirmek ve karşındaki kişinin aklındaki kötü düşünceleri silmek için acilen telefon etsen iyi olur. Onu neden bu kadar sinirlendirdiğini bilemiyoruz, fakat onu yaptığın bir şeyden dolayı oldukça kızdırdığın apaçık ortada. Bunun birçok sebebi olabilir. Mesela, arkadaşları yanında onu aşağılayan, ya da alaycı bir tavır takınmış olabilirsin. Ya da daha önce ona verdiğin bir sözünü yerine getirmemiş olabilirsin. İşte tüm bu gibi sebebler ona karşı güven vermeyen bir imaj, sinirlenmesinin en büyük nedeni olabilir.

Senden nefret eden bir sevgilin olduğunu düşün. Bunu düşünmek bile insanın kötü olmasına yetecektir. Ama durum bu şekilde olursa da mutlaka bir sebebi vardır. Diyelim ki bir kafede oturuyorsun ve saate baktın, saat tam 05.05 zaman dilimin ifade ediyor. Ertesi gün yine aynı saat diliminde gözlerin saate gitti. Hemen düşünün ki sevgiliniz sizden büyük nefret ediyor. Bu nedenle saat aralıklarına ve saatin ne tür bir anlam ettiğine dikkat etmekte fayda var. Bazı durumlarda karşınızdaki kişi size soğuk davranabilir. Bunda bir neden ararsınız. Yalnız herhangi zamanlarda saat tam da bu dilimdeyken sende saate bakıyorsan endişe duymaya başlamalısın. Çünkü senden nefret eden bir sevgilin olabilir.

Tabi bu durum elbette gidip ona ” Neden benden nefret ediyorsun” diye soramazsın. Yada bunu belli etmesini bekleme. Bu gizli olan ama sana asla çaktırılmayan bir durum. Ama unutmaması gereken kısım kısa sürede olmasa da ilerleyen tarihlerde bunun nedenini ve neden bu noktaya gelindiğini de sana mutlaka söyler. ( saatlerin anlamı )

Saatlerin Anlamı 06:06

05-05-saatlerin-anlamı
05-05-saatlerin-anlamı

Oldukça Kötü Bir Gün

Saat 06 06 anlamına gelecek olursak; Bugün bazı sorunları konuşmayı ertelemeniz gerek. Çünkü karşınızdaki kişi için oldukça kötü bir gün. Eğer aranızdaki bazı kişisel sorunları çözmek için ona bir teklif yapacaksanız, başka bir günü tercih edin. Bugün hiç modunda değil diyebiliriz. Eğer konuşmanız ya da buluşmanız acil ise, yapıcı bir tutum sergilemeniz oldukça önemli olduğunu hatırlatalım. Çünkü her an patlayabilecek bir noktada! Güzel bir yemek ya da bir gezmenin ardından şansınızı deneyebilirsiniz ancak dediğimiz gibi ise mümkünse biraz bekleyin!

Bazı zamanlarda ilişkiler arasında problemler çok fazla olabilir. Bazende en ufak nedenlerden dolayı tartışmalar yaşanabilir. Eğer saat 06.06 sularını işaret ediyorsa o gün oldukça pozitif yaklaşmalısınız, çünkü sevgilinizle aranızda tartışma krizleri olacak anlamına gelir. bu tip durumlardan kurtulmanın yolu da daha pozitif ve daha olumlu düşünceler arasında bulunmak olsun.

Çiftler Kesinlikle bu duruma dikkat etmeleri gerekir. Kısa süre yada belirli bir gün iki sevgili arasında mutlaka kötü bir günün olacağı habercisidir. Meydana gelecek olan tartışmanın nedenini kimse bilemez. Fakat bunun olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu bilmek saatle beraber mümkün oluyor. En iyisi bu tip durumlarda sakin kalmak ve kesinlikle tartışma yaratacak polemiklerden de uzak kalmak gerekiyor. Kısaca bu durumları iyi düşünün ve çok abartmamaya çalışın. ( saatlerin anlamı )

07:07 Anlamı

07 07 anlamı
07 07 anlamı

Senden Çocuğum Olsun Şarkısı ile Devam Ediyoruz..

Saat 07 07 anlamına gelecek olursak. Evet sevgiliniz gelecekte sizden bir çocuk istiyor. Muhtemelen dışarıda gördüğü, pusette sevimli bir çocuk gördüğünde aklına gelen kişi sensin! Seninle birlikte ailesini büyütmek istiyor. Babası ya da annesi olması istenen kişiler şanslıdırlar çünkü bir birey, kolay kolay bir başkasıyla çocuk yapma fikrine sıcak bakmayacaktır.

Eğer bir erkekseniz: Karşınızdaki kadın sizde çok etkilenmiş ve sizi hayatının erkeği olarak görüyor diyebiliriz. İyi bir baba olup olamayacağınıza artık iyi şekilde analiz etmeniz gerekiyor.  Gelirinizi, işinizi ve evliliğinizi buna göre ayarlamanız şart. Çocuk yapmak kolay değil, fakat size baba gözüyle bakan bir kadını bırakmamanız ve hayatınızın sonuna kadar sevmeniz çok önemli.

Eğer bir kadınsanız: Erkeğinizin doğru kişi olup olmadığını öncelikle enine boyuna tartmalısınız. Erkekler de kolay kolay; “İşte bu kadın benim çocuğumun annesi olacak!” diyemez. Her kadına bunu söyleyemez. Eğer onu, bunları düşünecek noktaya getirmişseniz, ilişkiniz oldukça ciddi bir noktaya gelmiş durumdadır. Lütfen bunu iyi değerlendirin ve karşınızdaki erkeği kaçırmamaya bakın! ( saatlerin anlamı )

Gelelim evli çiftlere, eşinizden çocuğunuzun olması bu hayatta anlam yükü en derin olan bir duygudur. Bir kadın olarak erkeğin ne istediğine dair tam bir bilgi almakta zorlanırsınız. Ancak saat dilimi olan 07.07 size bunu veriyor. Bazen kadınlar saatlerin anlamlarını çok merak eder. Bu nedenle de saat olarak 07.07 sularında gözler gidiyor ve aklınıza eşiniz geliyorsa eşiniz sizden bir evlat sahibi olmak istiyor diyebiliriz.

Saatlerin Anlamı 08:08

08 08 anlamı
08 08 anlamı

Seninle Bir Kahvaltı Fena Olmaz..

Saat 08 08 anlamı şöyle: Sabah seninle güzel bir kahvaltı yapmak için sevgilinizden bir teklif gelebilir. Güne sevdiğinle başlamak kadar güzel bir şey tabi ki yok. Sabahın ilk saatlerinde güzel bir mekanda yapılacak kahvaltı o gün harika geçecektir. Size kahvaltı teklif eden bu kişi sizi o kadar çok seviyor ki değerini bilmenizi tavsiye ediyoruz.

Onunla yapacağınız güzel bir kahvaltı beyninize güzel anılar kazıyacaktır ve sevginiz dahada pekiştirici bir hareket olacaktır. Bir deniz kenarı ya da kır kahvaltısı şeklinde bir program oldukça güzel olabilir. Evet, en güzel anlam ifade eden saatlerinden birine tanık oluyoruz.  Saat tam 08.08 olduğunda sende aniden bu saate bakıyorsan bil ki sana değer veren biri seni güzel bir kahvaltıya çıkarak.

Erkek ya da kadınlar birbirlerine kahvaltı ısmarlaması, güzel bir sabah mükemmel bir manzara eşliğinde sohbet ederek kahvaltı yapmak için gün arar . Ama iki tarafından bu durumdan haberi olmaz. Lakin, eğer saat anlamlarını merak ediyor yada anlamsız bir şekilde gözleriniz saate gidiyorsa bu duruma sevinin. Çünkü sizin için en kral yerde en muhteşem kahvaltıyı ısmarlayacak bir adam ya da kadın var demek. ( saatlerin anlamı )

09:09 Anlamı

09-09-saatlerin-anlamı
09-09-saatlerin-anlamı

Seni Hayal Kırıklığına Uğratacak Bazı Sözler Duyabilirsin..

Saat 09 09 anlamı için kısa bir özet geçecek olursak: Son günlerde biraz dikkatli olmanızı öneriyoruz. Sevdiğiniz ya da değer verdiğiniz kişi sizi sözleriyle hırpalayabilir. İşin kötü tarafı bunun farkında bile olmayabilir. Bu seni sevmediği anlamına gelmiyor. İş yerinde yaşadığı sorunlar ya da ailevi bazı problemler gibi birçok nedenden dolayı olabilir.

Kırıcı davranışlara karşı izlenmesi gereken en önemli temkin yöntemi, geçici bir durum olduğunu ve probleminizin kısa bir sürede çözüleceğini düşünmenizdir. Eğer seni üzecek bu söz çok ağır ve derin yaralar açmışsa üzerinden biraz zaman geçtikten sonra bu konuyu onunla paylaşmak biraz olsun sizi rahatlatacak ve karşınızdakinin kırıldığınızı anlamanızı sağlayacaktır. Eğer kırıldığınızı başka yollarla anlamasını beklerseniz daha çok beklersiniz. İnsanlar bu kadar zeki ve öngörülü varlıklar değil. Muhtemelen siz söylemeden sizin kırgın olduğunuzu farketmeyebilir. ( saatlerin anlamı )

Sizi derinden sarsacak ve sizin için olumsuz bir söz söyleyecek ama bu nedir bilinmez. Tek bir gerçek var oda siz asla umutsuzluğa düşmeyin. Saatle arası iyi olan biri saat 09.09 olduğunda aklı yada hisleri onu o saate götürüyorsa bilsin ki karşı taraftan kötü bir söz gelecek. Ama bu sevgiliniz de olabilir, size yakın duran biri de. Bunu bilmek mümkün olmasa da, genel de sevgililer arasında bu tip olayların olabilmesi daha muhtemel diyebiliriz.

Saatlerin Anlamı 10:10

10 10 anlamı
10 10 anlamı

Galiba Bu İlişkinin Süresi Doldu..

Saat 10 10 anlamı için sevgiliniz sizden ayrılmak istiyor gibi bir anlam çıkıyor. Aranızda çözemediğiniz bazı sorunlar var ve bunları acilen çözmelisiniz. Çünkü senin son zamanlarda gösterdiğin tavırlardan bunalmış durumda ve artık tek çıkış yolunu ayrılık olarak görüyor. Küçük sorunlara ani ve agresif tavırlar vermekten vazgeçerek bu sorunu çözebilirsin. Aksi takdirde sevdiğin kişiyi kaybetmen sizi çok üzebilir.

İlişki başlatmak ve sürdürmek kolay bir iş değil. Dolayısıyla sevdiğiniz kişiyi alttan almanız, çiftlerin birbirini tolere etmesi oldukça önemli. Yapman gereken; sorunlarınızı kalıcı çözüme ulaştıracak adımları atmanız. Sizi en çok karşı karşıya getiren problemleri masaya oturup enine boyuna konuşmalısınız. Bizim tavsiyemiz kırıcı ve hırçın olmamanız. Yoksa ilişkiniz sonlanma aşamasına gelecektir.

Evet kısaca özetleyecek olursak; yakın zamanda sevgiliniz olmayabilir. Bazen bu durumu çiftlerde hissedebilir. Yani son zamanlarda araya giren soğukluklardan dolayı ayrılık saatlerinin yakın olduğunu da kestirebilirler. Ama saat 10:10 dediği zaman sizin de aklınızda onda oluyorsa, bu saatin derin ve daha üzücü bir anlamı var. Ama yelkenleri hemen suya indirmeyin. Aslında bunu biliyor olmanız size avantaj katar. Ayrılmamak için aranızdaki problemleri nasıl aşarsınız ve ne şekilde sonuçlara gidersiniz bunu iyi düşünün. ( saatlerin anlamı )

11:11 Anlamı

11 11 anlamı
11 11 anlamı

Sana Hazırladığı Sürpriz Bir Hediyesi Var..

Saat 11.11 anlamına gelecek olursak. İlişkilerde genellikle hediyeler hafızalarda kalan güzel anıları çağrıştırır. Sana aldığı bir telefon kabı bile basit bir hediye gibi görünse de çiftlerin hafızalarına kazınan ufak bir detaylardır. Sana yakın bir zamanda güzel bir hediye alacak ve bu seni oldukça mutlu edecek. Evet her ilişkide taraflar zaman zaman mutlaka küçük süprizler beklerler. Ama bunun zamanını ve ne zaman, ne şekilde olacağını da bilmek mümkün değil. Saatlerin anlamıyla bu mümkün olabilir. Ama saat 11.11 sularını gösteriyor ise bu durum çok uzak olmayabilir. ( saatlerin anlamı )

Bazen bu sevgili de olacak anlamına gelmez. Kardeşiniz, çok yakın bir arkadaşınızdan biri de size güzel bir hediye verebilir. Saatlerle çok yakından ilgileniyorsan ve anlamlarına dikkat ediyorsan, bu zaman dilimin de hediye alacak kişi sana hediye almak için güzel yerlerde dolaşıyor demek. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Özellikle değer verdiğin birinden en ufak tanesi kadar bir hediye gelse dahi bu mükemmel bir duygu olur. Saat 11.11 oldu mu gözleriniz size hediye almak isteyen bu kişiyi aramaya başlayabilir. Senin için en güzel yerleri yada anlamlı yerleri dolaşarak sana sürpriz yapmak isteyen biri var demektir.

12:12 Anlamı

12 12 anlamı
12 12 anlamı

Artık Ailesine Seni Anlatmak İçin Oldukça Kararlı

Saat 12.12 ne anlama gelir şimdide ona bakalım. Evet karşınızdaki kişi çok yakın bir zamanda senden ailesine bahsedecek ve ciddi bir ilişki olduğunu detaylı şekilde anlatacak. Unutmayalım ki birisi size ailesine anlatıyor ise, size çok fazla değer verildiğini göstermektedir. Ciddi olmayan ve gelecek düşünülmeyen ilişkiler genellikle ailelere anlatılmaz. Kısaca özet geçecek olursak karşınızdaki kişi sizi sürekli ailesine anlatıyor ve gelecek hayallerini paylaşıyor. Değer verildiğinizi bilin.

Karşınızdaki kişi bir erkekse: Durum sandığınızdan da güzel. Çünkü erkekler ailesine kolay kolay anlatmazlar. Muthemelen en son dakika evliliğe doğru gittiğinde ailelerin haberi olur. Ancak bir erkek ailesine anlatıyorsa sevdiği kadının çok değerli olduğunu gösterir. Karşınızdaki kişi bir kadınsa: Sizden oldukça hoşlanıyor ve sizinle birlikte bir yuva kurmanın planları yapılıyor demektir. Ancak erkeğin ailesine anlatması daha önemli bir olaydır diyebiliriz.

Sevdiğiniz kişinin sizi ailesine anlatması oldukça harika bir durum. Eminiz bu olay karşısında şaşkınlık içinde kalacaksınız. Çünkü karşınızdaki kişi bir erkek ya da bir kadın olsun kimse öyle kolay bir şekilde sizi ailesine anlatmaz. Ama şunu da belirtmek gerek, genelde kadınlar zaten daha seçici davrandıkları için bu işi en başında yaparlar. Erkek olarak saatlerin anlamlarına çok dikkat ediyorsan eğer bu saat olduğunda sende bu durumu düşün. Hayatında var olan bir kadın seni annesine ya da ailesine anlatıyor demek. ( saatlerin anlamı )

Saatlerin Anlamı 13:13

13 13 anlamı
13 13 anlamı

Seninle Konuşmaya Çekiniyor

Gelelim saat 13.13 anlamına.. Evet karşındaki kişinin seninle konuşmak istediği önemli konular var ama biraz utangaç.. Şuanlık konuşmak istediği konuyu içine atmış durumda ve belki de bu bahsetmediği olay, ilişkinizde daha önce soruna sebep bile olmuş olabilir. Sorunu acilen çözmeniz gerekir. Birbirinize karşı açık ve net olun. Sorunu derine atmayın, çünkü derine atılan ve çözülmeyen sorun kartopu gibi büyür ve başka sorunlara yol açar. Fakat birbirinize net, açık, dürüst olursanız sorunu çözmeniz oldukça kolay olacaktır.

Ya da başka bir anlama gelecek olursak; birinin sana karşı bazı derin hisleri var ama ne yazık ki bir türlü açılamıyor. Bu nedenle de sürekli bir utanma ve sıkılma ile birlikte seni nerede görürse kaçıyor. Böyle bir durumda kimse olmak istemez.. Kadınlar için de durum aynı. Özellikle bazı kadınlarda bu durum oldukça fazla rastlanır. Bir erkeğe açılma konusunda o kadar sıkıntı yaşarlar ki, onu gördüklerin de tripten tiribe girerler. Ama erkekler bir kadına açılma konusunda bazen aktif olabilir. Bir kadınsan ve gözün belirli aralıklar dilimin de bu saate kayıyorsa bil ki sana açılma konusunda sıkıntı çeken ve derde düşen birileri var. ( saatlerin anlamı )

Utanmak Aşkın bir parçasıdır. Ama fazla utanmak da aşktan seni kaçırır. Bu nedenle de ince düşünüp çok sık okuyarak hareket etmek lazım. Bunu yaparken de kesinlikle ama kesinlikle saatinizi kontrol edin. Eğer bu saat içerisin de gözlerini gidiyorsa etrafınızdakileri değerlendirmeye alın. Size yakın duran, sizinle ufakta olsa kaçamaklarla konuşmaya çalışanları bir gözden geçirin.

Saatlerin Anlamı

Saatlerin Anlamı 14:14

14 14 anlamı
14 14 anlamı

Sana Artık Evlenme Teklif Etmek İstiyor…

Saat 14.14 anlamını detaylı olarak analiz edelim.. Evet karşındaki kişi sana yakın bir zamanda evlenme teklif etmeyi istiyor. İlerleyen ilişkinizin artık bir adı konma zamanı gelmiş. Bu yüzden karşınızdaki kişi sizinle evlilik planları yapıyor ve muhtemelen yakın bir zamanda size evlenme teklifi edebilir. Bu teklifi iyi değerlendirmekte fayda var. Karşınızdaki insandan eminseniz teklifi kabul edin. ( saatlerin anlamı )

Kadınlar için bu saatin mükemmel bir değer ve anlamı var. Neden mi? Saat 14.14 demek erkek arkadaşınız artık size her şeyi göze alarak “Benimle evlen” diyeceği zamanı gösterir. Kadınların aklı bu saate takılı kalıyor ve her gün yada bazenleri bu saate bakıyorlarsa bilsinler ki sevgililerinden evlenme teklifini yakın zamanda alacaklar. Saat anlamlarını sevenler için anlam yüklü bir saat dilimi. Bu saat dilimi içerisin de kesinlikle zamanın durduğunu hissedin.

15:15 Anlamı

15 15 anlamı
15 15 anlamı

Seninle Uzun Bir Seyahate Çıkmak İstiyor..

Sıra geldi saat 15.15 anlamına.. Evet karşınızdaki kişi baya bunalmış ve yorulmuş durumda. Artık her şeyi bir kenara koyup uzun bir seyahate çıkmak istiyor. Ama tabi ki tek başına değil. Yanına en değer verdiği insanı da almak istiyor. İş hayatından ya da sıkıcı derslerinden oldukça sıkılmış olabilir. Belki de sana anlatamıyor ancak bilmelisin ki kısa bir uzaklaşmanız ikinize de oldukça iyi gelecektir. Eğer ilk defa tatile çıkacaksanız, karşınızdaki insanın nasıl birisi olduğunu anlamanız için harika bir fırsat. Çünkü tatil/seyahat gibi aktiviteler, karşınızdaki insanı oldukça iyi tanımanıza olanak sağlar. Hayat zor bir maraton. Bu maratonda size yardımcı mı olacak? Yoksa size bu hayatı daha da mı zorlaştıracak rahatlıkla güzel bir seyahate çıkarak anlayabilirsiniz.

Bu şekilde hem stresli şehir yaşamından biraz olsun uzaklaşacak, hem de sevdiğinizle yeni yerler görerek, sıradanlaşan atkivitelerinizden biraz da olsa uzaklaşacaksınız. Acilen bir bilet alın ve bu tatil planını daha fazla ertelemeyin. Unutmayın, bulunduğu yerden uzaklaşmak isteyen bir insanın problemleri olabilir. Tatil, bunları anlamanız için oldukça iyi bir fırsat. ( saatlerin anlamı )

Saat 15.15 çok özel bir zaman. Kadınlar yada erkekler bu zamanda gözlerini saatlerde oluyorsa bilin ki sizinle biri heyecan dolu bir gezintiye çıkmak istiyor. Hemde hiç düşünmeden ve sonuçlarına tamamen katlanarak. Kadınlar özellikle karşısında cesur ve bazen deli dolu birilerini ister. Bu tip bir ilişki olmasını istediğiniz yada öyle düşünür mü? Evet seninle beraber düşünmeden her yere ve her şeye göğüs gererek anı yaşayacak birini arıyorsan, işte o kişi yakında sana bir teklifte bulunacak..

16:16 Anlamı

16 16 anlamı
16 16 anlamı

Çevresine Senden Bahsediyor..

Saat 16.16 anlamına gelecek olursak..  Evet her ilişki için oldukça güzel bir an. Karşındaki kişi seni arkadaşlarına anlatıyor ve seni oldukça seviyor. Eğer karşındaki kişi kadın ise: Arkadaşlarına seni anlatan bir kadın seni gerçekten seviyordur. Tabi seni nasıl anlattığı da çok önemli. Eğer seni iyi anlatıyor sürekli memnuniyetini belirtiyorsa haberler gerçekten harika. Ancak seni sürekli yeriyor ve senden şikayet ediyorsa düzeltmen gereken şeyler olduğu ortada. Ama genel olarak konuşuluyorsan işler harika gidiyor diyebiliriz. ( saatlerin anlamı )

Eğer karşındaki kişi bir erkek ise: Hayatınızda değerli olan birinin sizi başkalarına anlatması ne güzel olur dimi? işte bu tür aşkları içinde barındıran ve sizi arkadaşlarına anlatan bir sevgiliniz varsa bu durumdan dolayı çok mutlu olmanız lazım. Kadın için bu durum daha çok önemli. Bir erkeğin bir kadını arkadaşıyla paylaşması ve sizsiz asla yapamayacağını belirtmesi kadar güzel bir şey olabilir mi.. Evet erkekler genel de bu tip duygularını saklarlar.

17:17 Anlamı

17 17 anlamı
17 17 anlamı

Hayalleriniz Ortak..

Saat 17.17 anlamı şöyle: Senin bu hayata dair kurduğun bütün hayalleri oda kuruyor. Mesela uzun bir tatile gitmek mi istiyorsun, şu anda ne düşünüyorsan aynısını o da düşünüyor. Dikkat et bu çok güzel bir noktaya işaret. Sana karşı hisleri o kadar derinleşmiş ki resmen telepati kuruyor diyebiliriz. Genellikle telepati kuran çiftler sağlam bir ilişkiye temel atmışlardır. Çünkü telepati kurabilmek her babayiğidin harcı değildir. İki kişinin iletişiminin ayrıldıklarında da devam ettiğini gösterir. Bu ilişkiye kesinlikle değer verin ve birbirinizi kırmadan, incitmeden güzel ilişkinizi sürdürün.

Bu ilişki evliliğe hatta birlikte yaşlanmaya kadar bile gidebilir. Çevrenizdekiler adeta sizi gıpta ile izliyor. Gerçekten örnek bir çift olmaya adaysınız. Birbirinizi güzel anlıyor, sürekli diyalog şeklinde sorunlarınızı çözerek kazanan yine hep siz oluyorsunuz. Bu hayatta senle beraber aynı şeyleri düşünen ve seninle beraber aynı hayalleri kuran bir kişinin olması ne kadar harika olur hiç düşündün mü? ( saatlerin anlamı )

Bazen kadınlar erkekleri kendileri hakkında ne düşündüklerini bilmek ister ama bunu yapamazlar. Yada acaba benim kurduğum bu güzel hayali oda kuruyor mu acaba diye çoğu zaman aklımızdan geçer. Bazen saatler bize bu ipucunu verebilir. Eğer saat 17:17’de saat gözünüze çarpıyorsa kesin aynı hayale sahip bir sevgiliye sahipsiniz demektir.

18:18 Anlamı

18 18 anlamı
18 18 anlamı

Seni Herkesten Daha Çok Seviyor..

Saat 18 18 anlamı için konuşacak olursak; dünya sevgililerin Aşk saati desek kesinlikle yanlış olmaz. Sana hissettikleri şeyler çok farklı. Bu dünyadaki herkesten daha önem verdiği bir insansın. Neden mi? Çünkü bu saat seni düşünen, sana değer veren ve seninle her türlü aşka yelken açmaya var olan bir kişi olduğuna işaret eder. ( saatlerin anlamı )

19:19 Anlamı

19 19 anlamı
19 19 anlamı

Ellerinden Öpmek İstiyor..

Saat 19.19 anlamına gelelim. Şuan belki yanında olmayabilir ama emin ol aklı hep sende. Ellerinden tutması ve öpmesi, bağlılığın ve aidiyetin simgesidir. Elinden tutulan bir erkek/kadın kendisin o kişiye ait olduğunu hisseder ve gittiği her yerde o eli bırakmaması, onu her zaman yanında istediğini ve hayatı boyunca yarı yolda bırakmayacağını gösterir. ( saatlerin anlamı )

Eğer akşam saatlerinde gözlerin bu saatte kayıyorsa, uzaklarda seni çok ama çok özleyen bir kişi olduğunu ve yanında olmak istediğini unutmamalısın. 19 19 anlamı, tutkulu erkeklerin sevdiği kadına hissedecekleri duygular arasındadır. Hiç aklında sevdiğin adam yokken birden gözün saate kayıyorsa, bilmelisin ki sevdiğin adam büyük bir tutkuyla yanında olmak için can atıyor. İlişkinin başında olduğun bir adamla bu düşünceler senin için gereksiz olsa da, uzun süredir birlikte olduğun ve monotonlaştığını düşündüğün ilişkin için, ilişkiye can getirecek saat anlamlarından biridir. Dış görünüşünü fazlasıyla beğenen biri ile birlikte olman sık sık iltifat duymana neden olsa da, bunu hareketleri ile de hissettiren saat anlamlarına kulak vermen faydalı olacaktır.

20:20 Anlamı

20 20 anlamı
20 20 anlamı

Şu Anda Bir Başkasıyla Beraber Olabilir..

 20 20 anlamı için seni sevmediğinden değil, seninle yaşadığı bir sorundan dolayı böyle bir arayışa girmiş olabilir. İşte saatler arasında en tehlikelisi ve en göze batanı bu saat dilimi. Neden? diye sormayın. Saatlerin anlamı bu noktada, belki de her şeye yeniden başlamanız gerektiği anlamını taşımaktadır. Kendini büyük bir çıkmazda hissetmene neden olabilecek bir hissin kalbini sıkıştırması, saat anlamlarının göz ardı edilmemesi gerektiğini göstermektedir. Kıskandırma gibi çocuksu davranışlara sahip olan erkeklerin sıkça yaptığı davranışlardan birini yapan bir ile birlikte olman zaman zaman onu başka kollarda aramana neden olmaktadır. Ancak bu sefer 20 20 saat anlamını dikkate alarak, gerçekçi düşünmeli ve bu adamla gerçek anlamda mutlu olup olamayacağını düşünmelisin. ( saatlerin anlamı )

Saat Anlamları

21:21 Anlamı

21 21 anlamı
21 21 anlamı

Seninle İlgili Gelecek Hayalleri Kuruyor..

Eğer Saatler 21:21’i gösteriyor ise, 21 21 anlamı karşındaki insan her an seni düşünüyor ve seninle ilgili gelecek planlıyor. İlişkiler ancak ve ancak iki tarafın birbirine uyum sağlaması ve karşılıklı fedakârlıklarda bulunması ile sağlıklı bir şekilde yürüyebilmektedir. Aksi takdirde bir taraf fazla yıpranır ve sonuçlar kötü olur. Bu nedenle saat anlamları dikkate alınmalı ve karşınızda sürekli sizi düşünen biri varsa ona aynı nezaketle karşılık verilmelidir.


Eğer Kadınsan: Sürekli işiyle ilgili planlar yapıyor olabilir. Sonuçta erkeğin en önemli görevlerinden birisi para kazanmaktır. Sürekli işlerle ilgili konuşuyor ve sana her lafın arasında bundan bahsediyorsa doğru yolda olduğunu ve karşındaki insanın doğru erkek olduğunu söyleyebiliriz. Sonuçta bir erkek kadınına işlerinden bahsederse onunla uzun vadeli bir ilişki düşünüyordur. Kaldı ki bu ilişkinin evlilikle sonuçlanması muhtemel. ( saatlerin anlamı )

Eğer Erkeksen: Genelde kadınların neredeyse tamamı, uzun vadeli düşündüğü erkeği ile evlilik düşünmektedir. 21 21 anlamı seninle giyeceği gelinliğini düşünüyor, evini nasıl dekore edeceğine kadar bunların hayalini kuruyor, işten sen geldiğinde sen nasıl karşılayacağını ve sana nasıl yemekler yapacağının hayalini kuruyor. Merak etme! karşındaki kadın doğru insan ve onunla evlenmek hayatını kolaylaştıracak ve seni rahatlatacak.


Bu saat eğer gözünüze takıldıysa çok şanslısın. Çünkü bu saat anlamları dilimin de insanlar bir birlerine olan güvenlerini ve gelecek planlarını belirtirler. Bir kadın her gün yada sık sık bu saate denk geliyorsa gerçekten çok şanslı diyebilirim. Her an erkek arkadaşı onunla ilgili planlarını dile getiriyor olmalı. Erkek içinde durum bu şekilde. Bir kadının yada değer verdiği bir kişinin kendisi hakkında samimi bir dille ne hissettiğini anlaması için bu saatte dikkat etmesi yeter. ( saatlerin anlamı )

Geleceğe dair bilgileri genel de kimse bilemez. Ama bir kişinin sizin hakkınız da olan düşünceleri varsa bu saatte ortaya çıkar. Siz bu saate takılı kalıyor ya da ansızın sokakta yürürken bu saatte gözleriniz kalıyorsa, bilin ki sizi seven birisi var. Aynı zamanda gelecek kaygısı taşıyan ve size gelecekle ilgili düşüncelerini net bir dilde ifade etmek isteyen biri gerçekten var diyebiliriz.

22:22 Anlamı

22 22 anlamı
22 22 anlamı

Sana Kahve Ismarlayacak..

Seninle güzel bir kahve içmenin hayalini kuruyor. Saat 22:22 anlamı için ilişkilerde sıcak bir kahve teklifi güzel bir başlangıç olabilir. Sevdiğiniz kişi ile yaptığınız her aktivite ne kadar basit bile olsa size inanılmaz bir keyif verecektir. Bu nedenle saat anlamlarına göre ondan gelecek bir kahve içme teklifinin sizi heyecanlandırması kadar normal bir durum yoktur. Tavsiyemiz hem bu özel anın hem de sizinle bu denli ilgilenen partnerinizin kıymetini bilmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz.

Sizinle vakit geçirmek ve sizi daha yakından tanımak istiyor.  Yani saatlerin anlamına göre, onu etkilemeyi başardığınızı ve sizden hoşlandığını söylememek için hiçbir neden yok. İlk buluşmalar ve ilk bakışmaların heyecanı asla unutulmaz. Bu nedenle 22 22 saat anlamını kesinlikle ciddiye almanızı ve o özel gün için şimdiden hazırlıklara başlamanızı tavsiye ediyoruz. Aklınızdaki kişi sizi kahve içmeye davet ettiğinde bakımsız görünmek istemezsiniz. Unutmayın ilk buluşmalar asla unutulmaz, belki de bu an ilerde çocuklarınıza anlatacağınız bir gün dahi olabilir. ( saatlerin anlamı )

BU ZEKA TESTİNİ SADECE KENDİNE GÜVENENLER ÇÖZEBİLİR. GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Saatlerin Anlamı 23.23

23 23 anlamı
23 23 anlamı

Onun İçin Eşin Benzerin Yok..

Saat 23 23 Anlamı şöyle ki karşınızdaki geçmişte başka ilişkiler yaşamış bile olsa Hayatının ilki ve teki sensin. Doğru kişiyi bulana kadar herkesin başından farklı flört ve ilişkiler geçebilir. Ancak asıl olan gerçek aşkı bulduğunuzda onu fark edebilmektir. Doğru kişi ile bir ilişki yaşadığınız esnada ona kendini hayatınız ilk ve tek gerçek aşkı gibi hissettirmeniz verebileceğiniz en büyük hediye olup aynı zamanda eşsiz bir duygudur.

Yolda tek başınıza yürürken , yada evde yatağınıza uzanmışken gözünüz saate gider ve saat tam 23.23 gösteriyorsa saat anlamları bakımından çok şanslısın. Karşında seni hayatının tek aşkı olarak gören biri var demekti. Tabi bu hislerin karşılıklı olacağından eminiz. ( saatlerin anlamı )

Ters Saatlerin Anlamı Nedir ? Saatlerin Anlamı

 • – 01.10: O seni hiç sevmiyor. Sen ne kadar mücadele etsen de o seni sevmemeyi sürdürecek.
 • – 02.20: O senden hoşlanmıyor. Bazen bakıştığınız için hoşlandığını sanıyorsun ancak senin bakışlarına bakıyor ve bu durumdan rahatsız olduğunu sana göstermeye çalışıyor.
 • – 03.30: O sana aşık olmayacak. Onun kalbi dolu ancak bu kişi sen değilsin.
 • – 04.40: Onun seni sevdiğini söylemek zor. Güzel şeyler yaşadınız fakat senden beklediklerini karşılayamadın. Seni yeterince sevmeyecek.
 • – 05.50: O senden hoşlanıyor olabilir. Ancak o çok utangaç davranıyor. Bundan dolayı seninle bir türlü konuşamıyor.
 • – 10.01: Onun kafasında seninle evlenmek var. Seninle dünya evine girerek her zaman seninle vakit geçirmek istiyor.
 • – 12.21: Maalesef o seni sevmiyor. İnatlaşmaktan vazgeçip artık bu işin olmayacağını anlaman gerekiyor.
 • – 13.31: O seni hiç umursamıyor. Sen ne kadar onu düşünürsen düşün o seni hiç düşünmüyor ve düşünmeyecek.
 • – 14.41: O seninle güzel bir gelecek amaçlıyor. Yaşadığınız güzel anlar halen tap taze duruyor. O seninle güzel şeyler yaşamak için daha da uğraşacak.
 • – 15.51: Seninle geçmişi olan eski bir sevgilinle barışacaksınız. Küçük hatalar ayrılmanıza neden oldu, ancak şimdi bunları unutup yeni bir sayfa açma vakti geldi.
 • – 20.02: O seninle evlenecek.
 • – 21.12: O her zaman seni düşünüyor.
 • – 23.32: O sana sırılsıklam aşık. ( saatlerin anlamı ) https://mytodayshoroscope.com/the-meaning-of-equal-hours-on-the-clock/ https://www.mirrorhour.com/double/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir