Güncel Twitter Fav Kodu ile Takipçi Kasma ( 2019 )

Twitter’ı aktif kullanan herkes mutlaka merak etmiştir. Twitter’da gerçek , organik takipçi arttırma yolları nedir diye. Ana sayfanızda beğeni yani ‘fav’ yaparak. Evet, Twitter’da takipçi sayısını arttırmak istiyorsak hesabımız sürekli etkileşim içinde olmalı. Böylelikle diğer hesaplar size ulaşabilir. Ama fav kodu nedir ? diye anlatmadan önce diğer yollardan da bahsedip sonra nasıl beğeni kodunu kullanacağımızı gösterelim. Karşınızda twitter fav kodu (2019) en güncel hali.

1- İlgi çekmek : Twitter‘da belkide en önemli şeylerden biri ilgi çekmek. Yazdığınız tweetlerin retweet ya da fav alması çok önemli. Trend topic’ler yani gündemleri takip ederek, gündemle alakalı hastag yazmak iyi bir başlangıç olabilir. Aynı zamanda espirili olmaktan korkmayın. İnsanlar Twitter’da bir bakıma eğlence ve güzel vakit geçirmek için var. İlgi çekici mesajlar attığınız sürece size cevap veren ve retweet edenlerin sayısının arttığını farkedeceksiniz.

2- Takipçi kitlenizi ihmal etmeyin: Yazdığınız tweetlere verilen cevapları önemsemeniz çok önemli. İnsanlar iletişime geçmeyi severler. Onlara ilgi gösterirseniz sizin sıkı takipçiniz olacaklardır.

3- Twitter’da Popüler İnsanları Takip Edin:  Twitter’ın ünlü kişileri takip etmeyi ihmal etmeyin. Gerekirse iyi bir analiz yaparak çoğunlukla cevap veren ünlüleri takip edin. Onların tweetlerine etkili cevaplar verin ama hakaretten kesinlikle uzak durun. “Akıllı” cevaplarınız günün birinde bir ünlü tarafından retweet edildiğinde takipçi sayınızda ki inanılmaz artış sizi şaşırtacak.

4- Güncel konularda sosyal mesajlar verin: Twitter’da sosyal mesaj vermeyi ihmal etmeyin.

Şimdi gelelim asıl konumuza: FAV KODU

Twitter Oto Fav Kodu 2019

Diğer hesaplarla etkileşime girmek hesabınızı en hızlı büyütecek yöntem. Elle fav yapmak çok zor olduğu için bu işi bilgisayara bırakmak en mantıklısı. Peki nasıl ? Tabi ki otomatik beğeni. Ama öncelikle söylememiz gereken bir şey var. Bu sadece Google chrome‘ çalışıyor.

Twitter’ın Yeni Ara Yüzü Değiştiği İçin Fav Kodu Artık Çalışmıyor ama çözüm bulundu !

Şimdi Size Nasıl Yapacağımızdan Bahsedelim:

İlk önce Twitter’ı eski Ara yüze Çevirmeliyiz

Twitter fav kodu (2019) çalışması için burası çok önemli.

: Bunun için Google Mağzasına giriyoruz. Burada ki linkten girebilirsiniz.( https://chrome.google.com/webstore/detail/goodtwitter/jbanhionoclikdjnjlcmefiofgjimgca )

Bu eklentiyi bilgisayarınıza kurduktan sonra gerisi çok basit. Yüklediğiniz eklentiyi ayarlardan aktif hale getiriyorsunuz ve google chrome baştan açıyorsunuz.

Artık twitter hesabınıza girebilirsiniz. Gerisi Zaten çok kolay. Ana sayfanıza gidip sağ tık- incele – consol içine bu kodu yapıştırmanız yeterli. Yada direk F12 tuşuna girerek açılan pencereye kodu yapıştırabilirsiniz.

İşte Kodumuz ( Üzerinde Oynama Yapmadan Yapıştırın)

setInterval(function(){
$(".favorited").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove();
var yeni_tweet = $(".stream-container").find(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").attr('data-item-count');
var tweet = $('.stream-items.js-navigable-stream >.js-stream-item.stream-item.stream-item').length;
if(tweet > 0){
$(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click();
setTimeout(function(){
$('.js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
},500);
}
if(tweet < 2 && yeni_tweet > 0){
$(".new-tweets-bar.js-new-tweets-bar").click();
}
},1000);

Siz Bu kodu girdikten sonra sadece enter demeniz yeterli Artık tweetler oto favlanmaya başlayacaktır. Bir sorunuz ya da bir isteğiniz olursa yazabilirsiniz… Diğer yazımızada göz atın : https://www.stabilhayat.com/sosyal-medya/instagramda-instagram-takipci-sayisini-arttirmak-kasmak/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir