Twitter Unfollow Kodu -2020 (GÜNCEL)

Twitter hesapları büyüdükçe ortaya bir başka sorun çıkıyor. Sizi takip etmeyen hesaplardan nasıl kurtulabilirim. Twitterda sadece sizin organik takipçilerinizin kalmasını istiyorsanız arada hesabınızda kapsamlı bir temizlik yapmanız çok yararlı olacaktır. Twitter’ın eskiden beri kullanılan kodları imdadınıza yetişiyor. Şimdiden tamam ama eski kodlar çalışmıyor dediğinizi duyar gibiyim merak etmeyin. Sistemimiz çok basit. İlk önce ufak bir eklenti ile twitterı eski haline getireceğiz sonra tek tıklama ile gerisini bilgisayarımız kendi unfollow yapmaya başlayacak. Böylelikle hesabınız sizin istediğiniz şekilde büyümeye devam edecek. Sizin İÇİN GÜNCELLENEN twitterın en güncel takip etmeyenleri bulma kodu karşınızda. (Twitter Unfollow Kodu)

İlk önce Twitter’ı eski Ara yüze Çevirmeliyiz (Twitter Unfollow Kodu)

Twitter fav kodu (2019) çalışması için burası çok önemli.

: Bunun için Google Mağzasına giriyoruz. Burada ki linkten girebilirsiniz. (Twitter Unfollow Kodu) https://chrome.google.com/webstore/detail/goodtwitter/jbanhionoclikdjnjlcmefiofgjimgca

Bu kodu kullanmak için öncelikle takip ettiğiniz kullanıcıların olduğu profilinizde ki listesine gideceksiniz. Geliştirici araçlarını açmak için Chrome kullanıcıları f12 tuşu yada sağ tıklayıp ögeyi denetle diyerek girebilirler. Firefox kullanıcıları ctrl+shift+k yaparak geliştirici araçlarını açabilirler. Geliştirici araçlarındaki console sekmesine gelin ve orada kod girmeniz için bir alan açılacaktır. Chrome için daha geniş bir alan, Firefox için en alttaki ince bölümden ulaşabilirsiniz. Ardından aşağıda verdiğim kod üzerine gelip kaynağı görüntüle tıkladıktan sonra kopyalayın ve console bölümüne kodu yapıştırın ve sadece enter demeniz yeterli.

Bu kod takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen bütün hesapları bulacaktır. Ama dediğimiz gibi twitter’ı kesinlikle eski arayüze çevirmiş olmalısınız. Yukarıda verdiğimiz GOOD TWiTTER uygulaması bunu çok rahat bir şekilde yapacaktır ama eklentiyi chrome kurduktan sonra tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. Kullanıcılar içerisinde sizi geri takip etmeyenleri bulmak ve kendi kendine takibi bırakmak artık çok kolay. (Twitter Unfollow Kodu)

BİRAZDAN BİLGİSAYARINIZ TAKİP ETMEYENLERİ SİLMEYE BAŞLAYACAK. BU ARADA İZLEYECEK DİZİ ÖNERİLERİ ARIYORSANIZ TIKLAYIN..

Takip ettiklerinizin listesinde hiçbir kullanıcı kalmayıncaya kadar bekleyin. (Bu arada merak etmeyin sizi takip edenleri takipten çıkmaz) Sayfayı yenilerseniz işlem durur ve tekrar başlatmak gerekir. Sizlere önerim, kodu çalıştırdıktan sonra kodun çalıştığı sekmenin açık kalmasını sağlayın. Böylece kod donukluk yaptığında sayfayı yenileyip aynı kodu yeniden yapıştırdığınızda zaman tasarrufu yapmış olacaksınız. Yani kısaca bir sıkıntı çıktığı zaman buradan kodu alabilir ve sayfayı yenileyerek takipten çıkartmaya devam edebilirsiniz. KODUMUZ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

Twitter Unfollow Kodu
Twitter Unfollow Kodu

İşte Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu: (Twitter Unfollow Kodu)

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

FAV KODU YAZIMIZI OKUDUNUZ MU ? : https://www.stabilhayat.com/twitter-fav-kodu-2019-begeni/ https://twitter.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir