Vizyona Girecek filmler 2020

Editörlerimiz tarafından sizler için 2020 yılında vizyona girecek filmleri listeledik. Sinema sevenlerin heyecanla beklediği, farklı kategorilerde filmler 2020 yılında izleyici ile buluşacak. O zaman vizyona girecek filmler 2020 listemize başlayalım.

Bird of prey

vizyona girecek filmler 2020

Suicide squad filminde kendine geniş bir hayran kitlesi oluşturan Harley Quinn karakteri yepyeni bir filmle seyirci ile buluşuyor. Yırtıcı Kuşlar, bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızın, kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir. Harika bir film bizleri bekliyor.

Do little

vizyona girecek filmler 2020
vizyona girecek filmler 2020

İron man rolünde öldükten sonra hayranlarını üzen Tony Stark yepyeni bir filmle hasret gidermeye geliyor. Robert Downey Jr., uzun soluklu bir Marvel Sinematik Evreni yolculuğundan sonra, farklı bir yapımla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Downey Jr., Tony Stark’ı canlandırdığı seneler boyunca başka filmlerde nadiren boy gösterme fırsatı bulmuştu. Şimdiyse kendisi yeniden özgür. Avengers: Endgame sonrası karşımıza çıkan ilk filmi ise Dolittle oldu.

Yönetmenliği ve senaristliğinin Stephen Gaghan’a ait olduğu proje; bu açıdan da oldukça dikkat çekiyor. Gaghan, 2000 yılında Traffic, 2005 senesinde ise Syriana filmleriyle En İyi Özgün Senaryo Oscar’ını kucaklamıştı.

(vizyona girecek filmler 2020)

Hugh Lofting adlı İngiliz yazarın 1920’lerde kaleme aldığı meşhur çocuk kitabı serisindeki karakterlerden birisi olan Doktor Dolittle, daha önce de beyaz perdeye uyarlanmıştı. 1967 tarihli filmin yönetmenliğini Richard Fleischer yapmıştı. Macera, komedi, aile ve fantastik türlerindeki yapım; şimdi yeni bir bakışla bizlerle olacak.

Robert Downey Jr.’ı hayvanlar ile konuşma kabiliyetine sahip olan Doktor Dolittle rolünde göreceğimiz film, doktorun eşinin ölümü sonrası, hayvanlarıyla birlikte devasa malikanesine saklanışı ile başlıyor. Fakat doktorun elbette tekrar dışarı çıkması lazım. Kraliçenin ona ihtiyacı olacak.

Doktor Dolittle, son bir defa duvarların dışına çıkıp mitlere konu olmuş bir adaya doğru maceraya atılmak zorunda kalacaktır.

BU ARADA BİLİM KURGU FİLMLERİ LİSTEMİZE GÖZ ATTINIZ MI?

Artemis fowl

vizyona girecek filmler 2020
vizyona girecek filmler 2020

12 yaşındaki Artemis Fowl, sayısız suç dehasını barındıran bir soydan gelmektedir. Bununla birlikte bir dahi olan Artemis, babasının ansızın ortadan kaybolması ile birlikte bir maceraya atılmak zorunda kalır. Bu büyük gizemi aydınlatabilmek için güçlü ve gizli bir peri ırkıyla mücadele etmesi gereken Artemis, kendini rakiplerine karşı giriştiği bir  güç ve kurnazlık savaşında bulur…

Wonder woman 2

vizyona girecek filmler 2020
vizyona girecek filmler 2020

Gadot, “Her ne kadar Wonder Woman’ın ilk çekimleri harika olsa da bu seferki daha farklı ve benzersizdi. Üç farklı ülkede dört farklı yerde çekim gerçekleştirdik. Her gün sete gelen ve bu filme kendini adayan neredeyse 1000 kişilik ekiple gurur duyuyorum. Bu iş için daha iyi çalışma arkadaşları isteyemezdim. Patty Jenkins ile yönetmenim olarak çalıştığım için çok şanslıyım” dedi.

Daha önce Wonder Woman 2’nin ertelendiği, 1 Kasım 2019’da vizyona girmesi beklenirken 5 Haziran 2020’ye ertelendiği açıklanmıştı.

Sonic the hedgedod

vizyona girecek filmler 2020
vizyona girecek filmler 2020

Sonic the Hedgehog, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic’in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Fakat bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

GI Joe 

vizyona girecek filmler 2020
vizyona girecek filmler 2020

G.I. Joe Efsanesi son filminde yine zorlu görevlerle geri dönüyor. Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve onun adın çalışanlar ve Zartan’ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor… Stephen Sommers’ın 2009 yılında çektiği gişe filmi G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe – Rise of Cobra) filminden bayrağı devralan Jon Chu başrollere Dwayne Johnson, Channing Tatum ve Ray Park’ı taşırken, kadroya Bruce Willis, Ray Stevenson, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, Lee Byung-hun, Elodie Yung gibi yıldızlar eşlik ediyor. 3D vizyona girecek bol yıldızlı film için beklentiler son derece yüksek.

Hızlı ve Öfkeli 9 

yeni çıkacak filmler
yeni çıkacak filmler

Aksiyon sinemasının efsanevi serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli, dokuzuncu halkası ile eşsiz macerasına devam etmeye hazırlanıyor. Yönetmen Justin Lin, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Hızlı ve Öfkeli 9 filminin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu.

Hızlı ve Öfkeli ya da orijinal ismiyle Fast and Furious, izleyicilerin karşısına ilk olarak 2001 yılında çıkmıştı. Aradan geçen 18 seneye Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw spin-off’u dahil tam 9 film sığdıran kült seri, şu ana kadar toplamda 6 milyar dolara yakın gişe hasılatı elde etti. Bu süre zarfında yıldızlarından Paul Walker’ı bir trafik kazasında kaybeden seri, serüvenine dokuzuncu filmle devam edecek. 

(vizyona girecek filmler 2020)

Hızlı ve Öfkeli 9’un yönetmeni Justin Lin’in Twitter paylaşımına göre heyecanla beklenen filmin çekimleri tamamladı. Ekip şimdi, 22 Mayıs 2020 tarihli film için post-prodüksiyon çalışmalarına başlayacak. Serisindeki beşinci filmini yöneten Lin, Hızlı ve Öfkeli 9’u “şu ana kadarki en iddialı Hızlı ve Öfkeli filmi” olarak nitelendirdi. 

SİZİN İÇİN BAŞKA FİLMLERDE HAZIRLADIK.. GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Red Notice 

yeni çıkacak filmler
yeni çıkacak filmler

Hollywood’un en sevilen aksiyon filmi yıldızlarından biri olan Dwayne Johnson ve Wonder Woman rolüyle karşımıza çıkan DC filmlerinin yıldızı Gal Gadot‘nun başrolünde yer alacağı Red Notice filmiyle ilgili bir gelişme yaşandı. Universal Pictures bünyesinde dağıtımcılığı yapılacak olan Red Notice filmi, Universal’ın takviminden çıkarıldı ve Netflix’e eklendi. Ayrıca filmin oyuncu kadrosuna Deadpool filmlerinin başarılı ismi Ryan Reynolds‘ın da eklendiği Johnson tarafından duyuruldu.

(vizyona girecek filmler 2020)

Dwayne Johnson film hakkında şu sözleri sarf etti: “Red Notice ile birlikte Seven Bucks Productions’daki amacımız geleneksel sınırları aşmak ve izleyici için küresel bir olay yaratmaktı. Netflix bu amaca hizmet etmek için harika bir partner olacakları imajını yarattı. Netflix’in dünyanın en büyük stüdyolarından biri olma konusundaki hırsını takdir ediyorum. Orijinal içerikleri beğeni topluyor ve prodüksiyonun her bir evresinde işbirliğine gidilmesi için davet ediyor. Red Notice için olan heyecanları, uluslararası ölçekte izleyicileri eğlendirme konusundaki sözleriyle uyum sağlıyor.”

NETFLİX DEMİŞKEN.. SADECE NETFLİXE ÖZEL FİLM ÖNERİLERİMİZE GÖZ ATTINIZ MI ?

 Minions 2

yeni çıkacak filmler
yeni çıkacak filmler

Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için oldukça sinirlidir. Bu duruma çözüm bulmak isteyen ekip, Beyaz Saray’a doğru yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sinirli olan Stuart, Kevin ve Bob, kendilerine yapılanların intikamını almak için ABD hükümetini devirmek için zorlu bir maceraya atılır. Bu maceralarında onlara Gru da eşlik edecektir.

The turning (vizyona girecek filmler 2020)

yeni çıkacak filmler
yeni çıkacak filmler

The Turning, ebeveynlerini yeni kaybeden iki kardeş ile ilgilenmesi için işe alınan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Flora ve Miles, ebeveynlerini kaybeden iki kardeştir. Flora ve Miles’ın yeğeni, çocukların sorumluluğunu üstlenir ve onlarla ilgilenmesi için Kate adında bir kadını işe alır. Genç kadın, çocuklarla ilgilenmek için vakit kaybetmeden konağa yerleşir. Alışmaya çalıştığı ürkütücü konakta tuhaf durumlarla karşılan Kate, bir süre sonra hem çocukların hem de konağın karanlık sırlarla dolu olduğunu ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Like a boss (vizyona girecek filmler 2020)

yeni çıkacak filmler
yeni çıkacak filmler

Like a Boss, birlikte şirket kuran iki arkadaşın hikayesini konu ediyor. Yakın arkadaş olan Mia ve Mel, birlikte bir çalışmaya karar verir. Birbirlerinden oldukça farklı karakterlere sahip olan kadınlar, sıfırdan bir kozmetik şirketi kurar. Başlarda her şey yolunda gider. Mia ve Mel, yönettikleri şirketleri sayesinde hayatlarının en güzel dönemini yaşar. Ancak bir süre sonra bu iş iki kadının dostluklarını tehlikeye sokar.

Free guy (vizyona girecek filmler 2020)

blank
yeni çıkacak filmler

Free Guy, açık dünya oıyunu olan Free City’de bir arka plan karakteri olduğunu keşfeden bir banka memurunun sıradışı hikayesini konu ediyor. Bilmediği bir dünyanın içinde bulunan genç adam, hayatta kalabilmek için neler yapabileceğini öğrenmek zorundadır

Fantastic Beasts and Where to Find Them 3 

yeni çıkacak filmler
yeni çıkacak filmler

Harry Potter evreninin geçmişine giden ve bu evrendeki Fantastik Canavarlar kitabının yazarı olan Newt Scamander’ın yaşadıklarını konu edinen Fantastic Beasts serisinin devam filmi hakkında yeni bir bilgi paylaşıldı. Serinin üçüncü filmi olacak olan devam filmi, bir süredir ertelenmelerle uğraşıyordu. Şimdi ise bir kez daha vizyon tarihi ileri alındı.

Eddie Redmayne’i Newt Scamander olarak izlediğimiz ve bizleri bir kez daha Harry Potter evreninin sihirli dünyasına götüren Fantastic Beasts serisinin üçüncü filmi hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Warner Bros tarafından bir süredir ertelenen film, bu kez tam bir yıl daha ertelendi. 2021 yılında izleyicileriyle buluşması planlanan filmin prodüksiyonuna ise 2020 yılında başlanacak. Vizyon tarihi olarak ise 12 Kasım 2021 tarihi belirlendi. https://www.imdb.com/search/title/?year=2020&title_type=feature&

(vizyona girecek filmler 2020)

İkinci filmiyle Johnny Depp’in canlandırdığı Grindelwald karakteriyle tanışmamıza neden olan Fantastic Beasts serisinin devam filminde Redmayne ve Depp’in bir kez daha görüleceği bilinenler arasında yer alıyor. Warner Bros’un dağıtım bölümünün başkanlık görevinde yer alan Ron Sanders bu konu hakkında şu sözleri sarf etti: “J.K. Rowling her yaştan insanı tutsak eden, bizleri olağanüstü bir sihirli yolculuğa çıkaran ilham verici ve korkutucu bir evren yarattı. Warner Bros Büyücülük Dünyası’nın ev sahibi olmaktan onur duyuyor ve ve gelecek Fantastic Beasts filmleri hakkında heyecan duyuyor. 12 Kasım 2021’de dünya üzerindeki izleyicilerinin göreceği beş filmlik serinin üçüncü filmini getirmek için geleceğe odaklanıyoruz.”

vizyona girecek filmler 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir